Opinie o Carrieres & Conseils w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrieres & Conseils. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrieres & Conseils o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrieres & Conseils w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Carrieres & Conseils? Oddzwaniają zawsze?

Stary Nowy wpis

Firma nie istnieje od kilku lat osobiście wspominam pobyt u nich bardzo dobrze

zzz Nowy wpis

szkoda

efrg Nowy wpis

hej oo to widze ze na prawde spore te zarobki tylko tez trzeba pamietac zeby miec na takim stanowisku odpowiednie doswiadczenie i wyksztaclenie techniczne za pewne ale to dobrze jednak jest zeby miec konkretny fach w reku to zawsze sie oplaca przeciez..

Prawdziwy

Firma Carrieres Conseils już nie istnieje, jeżeli są jakieś oferty pracy to są stare. Co do negatywnych opinii to są w 99% prawdziwe. Natomiast za burdy w domach odpowiedzialni sa wszyscy pracownicy co tam mieszkali, nikt im na sile alkoholu nie wlewał i nikt nie kazał im sie tłuc miedzy sobą. Wypłaty zawsze byly spoznione i kasa nigdy sie nie zgadzala, dobrze ze ta firma juz przestala dzialac przynajmniej nie bedzie juz naciagac ludzi.

Ogrodnik

Niedozecznosc.mowia co innego a wszystko wyglada inaczej

czy moge uzywac auto do pracy ,bez pokrycia kosztow za amortyzacje.szok.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
C&CtoMelina

zgadza sie.libacja i bojki to normalne .jesli chcesz po pracy przyjsc do domu i spokojnie odpoczac to zapomnij.libacje non stop tak jak w melinie.

elektryk

jak trup? jeszcze niedawno byłem u nich na rozmowie. A co otwierają w Krakowie? To oby na nich nie trafić

kotuś

Ta firma to już trup. Dowiedziałem się od znajomych, że zakończyli ponoć działalność. Nie wypłacili w całości ostatnich pensji. Podobno prezesa ściga inspekcja pracy oraz byli pracownicy którym wisi kasę. Podobno teraz przeniósł się do Krakowa, bo w Wa-wie grunt mu się pod nogami pali. Jak coś się dowiem jeszcze to napiszę.

karolG

też bardzo byłbym zainteresowany takim zatrudnieniem ale nie jestem pewien czy ta firma przyjmuje również początkujących pracowników. ponawiam więc pytanie poprzednika szanownego Igrek, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z procesami rekrutacyjnymi w tej firmie to kochani możecie się podzielić doświadczeniami?

były widmo
@karolG

Chcesz pogadać ja Ci wszystko powiem.Napisz numer telefonu zadzwonię tylko wieczorem ponieważ pracuję w Niemczech i jest na wieczór w Polsce.Mój adres e-mail ahaglera@onet.pl

ano_nic

moim skromnym zdaniem firma godna polecenia zwłaszcza dla miłośników sexu analnego. wystarczy chwila nieuwagi i wydymają kogo się tylko da.

pawel z łodzi

witam,jak jest z pieniazkami?czy firma przesyla na konto w Polsce?Czy trzeba otworzyc konto w Francji? Czy jestemy tam zatrudniani na polskich warunkach,czy na francuskich?chodzi mi o odprowadzanie skladek ubezpieczeniowych.

gromek

polskie warunki, pieniądze na polskie konto, składki itp. Pracujesz dla polskiej agencji.

marek

(usunięte przez administratora)Zapomnijcie o jakimkolwiek koordynatorze. po prostu go nie ma. Pracujesz po 10 godzin a masz wypłacane za 7 no chyba że prowadzisz samochód w pracy to masz 8. W domu jesteś wieczorem i już masz tego dosyć. Porażka z rachunkami za jedzenie. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Ludzie siedzcie w domu jak macie zamiar troszke dłużej żyć. Merwy i jeszcze raz nerwy o nic nie można sie doprosić a z twojego samochodu to zrobią sobie taksówkę a za amortyzacje nikt ci nie zapłaci.

tl

Nie polecam,wybitnej klasy oszuści.

waluś

Witam kolegów od A do Z przeczytałem wasze posty pracowałem dwa i pół miesiąca w alpach oraz dwa i pół miesiąca w Paryżu dla tej firmy.Powiem tak problemy mają z wypłacaniem wynagrodzenia na czas, autem swoim ja osobiście nie jeździłem ale koledzy którzy jeździli mieli duże problemy ze zwrotami.A najbardziej denerwująca jest wypłata końcowa, w obu kontraktach na dzień bądź dwa dni przed tak zwanym dziesiątym otrzymywałem maila ze strona francuska nie płaci, co jest totalną bzdurą ponieważ telefonowałem do brygadzisty francuskiego (pierwszy kontrakt)oraz patrona firmy francuskiej(drugi kontrakt)obaj stwierdzili ze pieniądze poszły na czas i że to strona polska je przetrzymuje.A co do warunków mieszkalnych to w alpach ok bo tam są żity il de france ale w paryżu to już inna bajka tam są domy C&C krótko katastrofa.

gromek
@waluś

nie ma żadnych Pań na miejscu ani koordynatorów, przepracowałem pół roku i uciekłem, libacje bójki to normalka, wypłaty zawsze spóźnione ale są. Zgadza sie za samochód nic nie dają lub bardzo niską kwotę, kary finansowe za wszystko i innych. Kiedyś były umowy na 6mc, teraz co miesiąć przedłużane. Premie uznaniowe. Czyli masz za h 3e i 7e premii /h itp itp bardzo duża rotacja, choć widzę że jeszcze ktoś został bo mam kontakt..

murarz

Pracowałem w tej agencji pracy i nie polecam.Pracować trzeba ale warunki mieszkaniowe to podstawa.Mieszkanie słabo wyposażone brak internetu telewizji telefonu pralki do prania.Panie z Paryża które miały sie nami opiekować to porażka.Czytaj umowe i dobrze sie zastanów czy tego chcesz.

były widmo

nb

Firma C&C to porazka i tragedia.Jest to praca dla desperatow ktorz nie maja innego wyjscia i musza wyjechac.C&C takich ludzi poszukuje poniewaz zalezy im na osobie ktora bedzie zmuszona pracowac w tej firmie.Warunki mieszkalne tragiczne.(usunięte przez administratora)wszystko porozwalane albo z wystawek poprzynoszone ale firma bierze kase na fundusz remontowy z ktorych to pieniedzy niby maja cos kupic albo wyremontowac.znam pare domow w ktorych przez wiele lat byl pobierana oplata od pracownikow na fundusz remontowy a zadnych remontow nie ma.Szkoda ze nie mam zdjec bo byscie zobaczyli jak mieszkaja ludzie w domach c&C .kase na fundosz remontowy bierze firma dla siebie,domy sa wynajmowane i nic nie jest robione.najczesciej pakuja ludzi ile sie da w takim domu nawet po 15 ludzi.to jest nie do zniesienia przy tylu osobach ,jeszcze jakby byli to normalni ludzie to ok(usunięte przez administratora)nawet koordynatora teraz nie ma,tylko jakis znajomy niby koordynator szefa przyjezdza raz na pare miesiecy,wiec w domu jest samowolka.jesli wyjedzie ktos normalny to miesiac popracuje i ucieka do polski.(usunięte przez administratora)tzn.biora z samochodem prywatnym na podroz i na codzienne dojazdy do pracy,a daja tylko smieszne pieniadze za paliwo.a eksploatacja samochodu?itp itd.nie raz dochodzilo do bojek w domu i pobic.ale firme to nie obchodzi.raz zadzwonila pani a warszawy nie powiem juz kto ale spytala sie ze podobno slyszala ze na domu byla awantura,ktos jej powiedzial ze nie no no pani to nie prawda.i ok temat zamkniety.tragedia!!!!!!!!!!!przepracowalem w tej firmie ktoregos roku 8 miesiecy ale musialem .chcialbym zeby ta firma przestala istniec.co on wyprawiaja i nie ma na nich sposobu.gnoje.poprostu trzeba spalic im firme i tyle za krzywdy ludzkie.wyplaaty opuznione,urlopow nie chca dac celowo by pojechac do polski chociaz na tydzien bezczelnosc.liczy sie tylko dla nich by zarobic na tobie i wykozystac do cna!! mam nadzieje ze doznaja za to zadoscuczynienia za krzywdy ludzkie.nie polecam chyba ze byles desperata i wytrzymasz jak ja.pozdrawiam.

kotuś

To jest porażka. A miało być tak pięknie jak pewna pani z warszawy przedstawiała. Sytuacja zakrawa na program telewizyjny pt. "Mamy cię" albo "Wkręceni". Organizacji zero, koordynator głupszy niż ustawa przewiduje, w biurze mają cię w głębokim poważaniu. Jakiejkolwiek umowy na auto nie dostałem do dziś. Zjechałem po przepracowanym miesiącu i nigdy więcej z nimi. Ciekawe czy wypłatę dostanę na dziesiątego?

hahaha

Większego dziadostwa nigdzie nie było.

lexus

Za komuny niepartyjni nie mieli szansy żeby wyjechać a mieszkanie w 9 osób w mieszkaniu 5pokojowym z 2 łazienkami jest do przyjęcia jeśli ekipy są zgrane "obecny" nie obrażaj innych świadczy to o Twojej kulturze a raczej jej braku i nie jestem twój kolo kup sobie psa

Zbyszek
@lexus

I tu jesteś w błędzie kolego.Za komuny jeździli wszyscy,tutaj akurat partia nie miała nic do gadania,wiadomo ze jechało się do pracy i musieli być fachowcy.Młodzi jeździli do krajów demoludów a starsi na wyjazdy zachodnie typu Irak.

zbyszek

czytam te opinie i tak sobie myślę co wy tu wypisujecie.jak można mieszkać w 9 osób w jednej chacie,tak że kolega lexus nie ma racji,i tutaj nie ma nic do tego ile kto jest na kontraktach.Ja już jeżdżę 26 lat więc lexus jest gówniarz do mnie i nie wiem gdzie jeździł,ale ja nawet za komuny jak byliśmy w Czechach czy ZSRR to w tylu nie mieszkaliśmy.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Carrieres & Conseils - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrieres & Conseils?

Kandydaci do pracy w Carrieres & Conseils napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrieres & Conseils