Opinie o TLS System w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TLS System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TLS System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLS System w Warszawa

Błażej

Uważajcie na tą firmę. Przed samym wyjazdem do pracy zmuszają pracownika do podpisania weksla im blanco. O czym wcześniej nie wspominają.

Dobra, trochę mnie uspokoiłeś, dzięki. Dasz mi znać jeszcze czy faktycznie firma pokrywa wszystkie koszta dojazdu i powrotu z kontraktu. I czy faktycznie gwarantują wszystko, np. badania lekarskie i odzież roboczą.

Obserwator

Firma w której podnajmuje się pracowników dla innej firmy co w Szwajcarii jest zabronione ponadto podpisujesz weksel in blanco nie wiadomo na co,podpisujesz delegacje również in blanco na koniec masz liczone 50 zł na godzinę minus ubranie robocze które w umowie jest do rozliczenia a we rzeczywistości do zapłacenia także dojazd i powrót na twój rachunek Masz również rezerwacje na mieszkanie na jakieś dwa tygodnie z noclegiem na podłodze więc musisz pokryć koszty tej rezerwacji.Masz pracować jak najszybciej ze szlifierka kątową na wysokości lamperii bo kierownik chodzi i obserwuje.praca w deszczu na zewnątrz ze sprzętem pod napięciem bo firma dla której zostałeś wynajęty ma opuznienie jakieś dwa lata i płaci kary czyli najlepiej (usunięte przez administratora) i nie odzywaj się na koniec dostaniesz notę obciazeniową z której wynika że jeszcze jesteś winny firmie kasę .Do tego na zapytanie skaczemy tak jest otrzymujesz odpowiedź że jesteś do (usunięte przez administratora) pracownikiem i na tym koniec .Nie polecam tej firmy nikomu????

@Obserwator

Firma jest w porządku, dzięki pracy tutaj udało mi się wyjść z problemów. Wypłata na czas, zaliczki co tydzień, za mieszkanie nie płacę. Praca nie jest ciężka, ale wiadomo trzeba chodzic do pracy. Zresztą kto chce zarobić, ten pracuje. Ja nie piję, więc nie mam z tym problemów. Pijacy się zdarzają i wiadomo, mają problemy, ale to sa nieodpowiedzialni ludzie. Jadą do pracy a potem piją na kwaterze i rano nie chce się wstać do pracy. A potem zaskoczeni, że muszą zjechać do domu. A kto by chciał z takimi leserami pracować. To nie budowa z PRLu, że się (usunięte przez administratora)chodziło do pracy. A potem jak się zdarzy wypadek to czyja wina? Nigdy nie dostałem noty obciążeniowej. (usunięte przez administratora)

Sprawdziłem czy obiecują noclegi i rzeczywiście, mechanik ma zagwarantowany w ofercie, to mnie interesowało. Tylko chce się upewnić, jak warunki. Pokoje jednoosobowe?

Czy zarobki w firmie TLS System są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Mnich Nowy wpis

Firma katastrofa (usunięte przez administratora) na legalu ludzi ..byłem świadkiem co zrobili z gosciem gościem nie będę tego opisywał.....są przypadki że ludzie chorują miesiącami a firma Tls wymyśliła sobie takie dziwne kary że ludzie są bez niczego na wypłatę.....pseudo brygadziści latają z alkomatami gdzie nie mają żadnych praw a alkomaty są trafione....także naprawdę niech każdy uważa moim zdaniem to legalna (usunięte przez administratora)

Błażej

doświadczony
@Błażej

Zgadza się,dzisiaj miałem podpisać,dostałem na końcu,kobieta takie bzdury opowiadała że szkoda słów.Pętla na szyję,dosłownie.Umowa bez konkretnej stawki godzinowej.

Irena
@doświadczony

o kurczę, czyli pewnie nie podpisałeś? słuchaj a dasz znać, co w sumie mówiła, bo ciekaw jestem? cały czas tylko jedna Panią miałeś?

@Irena

Dwóch Panów przed podpisaniem tej umowy uciekło.Brak stawki godz i same kłamstwa i kary ta umowa nadaje się do ministerstwa pracy

Lidia
@Stacho

Brak stawki godzinowej, czyli co? Wyszło na to, że to praca na akord? :/ Coś jeszcze się może nie zgadzało? I za co te kary, za jakieś "głupstwa"? Ciekawe w sumie jak tam przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna, nic nie podejrzewałeś, że potem mogą wyjść takie kwiatki?

Haher
@doświadczony

Zgadza się to Pan miał jechać do pracy w Szwajcarii na początku grudnia.Ale wtedy z biura Pan uciekł

@Lidia

Jeśli podpiszesz ta umowę bez stawki godz.Pobierzesz ubranie robocze badania lekarskie załatwisz i pojedziesz na projekt za granicę.To musisz tam siedzieć 5 tyg inaczej oni potrącają za wszystko.Stawka jest tylko na słowo w umowie piszę o karach np skrzynki narzędziowe 3 tys i ubranie.Za każda nieobecność w pracy to kara 1,5 tys zł.Zaliczki wypłaca gościu na projekcie 100€ ale on daje 90 € to znaczy że każdego (usunięte przez administratora) 10€ co tydzień

Haher
@Lidia

Nie warto podejmować współpracy z tą firmą brak ubezpieczenia,umowa zlecenie

Red
@doświadczony

Ta kobieta z Głogowa jeszcze każe delegacje podpisać ????????????????Co z tego nie mają żadnych narzędzi a na umowie piszą o skrzynkach narzędziowych i karach

Pracownik z ambicjami
@Błażej

Firma Zatrudniająca na umowę zlecenie umowa zawierająca dużo uwarunkowań co do wykonywania pracy . czyli choroba to dla pracownika kara niewykonanie pracy z powodu zdrowego rozsądku i bezpieczeństwa to również winny pracownik ,praca na zewnątrz na dworze bez płaszczy przeciwdeszczowych bez możliwości odmowy ze strony pracownika bo inaczej dostanie karę finansową ,zleceniodawca nie zapewnia nadzoru inwestorskiego na budowie jedynie jest brygadzista który pracuje na równi z innymi pracownikami, Praca w czasie deszczu na wysokości z elektronarzędziami pod napięciem co jest nie dopuszczalne. Mieszkanie : wynajęte mieszkanie w ośrodku górskim jakieś 70 km od miejsca pracy, ilość osób 8 szt pokoje trzy osobowe tj. jedno łóżko i dwa materace na podłodze co nie służy do wypoczynku tylko do wegetacji kuchnia wyposażona w garnki szt.3 żeby pracownik nie przytył w czasie pracy . Dojazd do pracy 1,5 godz i powrót z zakupami koło 19 więc nie ma za dużo czasu na gotowanie, Brak pralki w mieszkaniu trzeba chodzić do miejskiej pralni za 10 euro z kieszeni oczywiście pracownika moja ocena jest jak najbardziej negatywna praca dla desperatów lub jak kogoś żona z domu wygoni mowa o pracy w Szwajcarii wytrzymałem 4 dni i zjechałem

Gryń
@Pracownik z ambicjami

Co ty opowiadasz człowieku tam praca jest od 7 do 17 godz.Dojazd z Francji jest okolo 25 km.Pralka tam jest na miejscu w pracy mozesz prac codziennie po trochu.Bylem tam i to znam praca jak wszedzie tylko ta Kowalska to nie mila kobieta co to nie ona.Robic ci sie nie chce wszedzie bedzie ci ciezko

Ludzie, jakie wy tu bzdury wypisujecie. Weźcie się do roboty a nie za picie. Pijacy i statyści mają tylko problemy i nam wszystkim robią problemy. Przyjeżdżacie tu, nie nadajecie się do roboty, ktoś wam daje szanse na wyjście z długów, na opłacenie komorników, a wy nawet tego uszanować nie potraficie. I nawet jak ktoś coś zniszczy na noclegu czy samochód to nie potraficie się przyznać. Nie twoje to nie niszcz, bo będziesz płacił za straty. Jesteś tydzień w pracy - narobiłeś szkód to potem się nie dziw, że cię ktoś wyrzuca i bez wypłaty jesteś. Ten kto pracuje i uczciwie wykonuje swoją pracę to zarabia. Domy czy mieszkania są na bardzo wysokim poziomie - łazienka, kuchnia do dyspozycji. Pokoje są różne - na 2, 3 lub 4 osoby - to zależy od projektu. Wyjazdy na 6 lub 8 tygodni, potem powrót na tydzień do kraju. Ja tam wcale nie zjeżdżam, bo wolę zarobić. Umowa to zlecenie, projekty są długie a jak kończy się jeden to zaczyna się następny. Jest ubezpieczenie - można skorzystać z lekarza i za granicą i w Polsce. Na emeryturę i zus też są składki odprowadzane. Pieniądze są zawsze na czas i zawsze na konto. Najważniejsze, że firma jest wypłacalna, bo pracować trzeba wszędzie.

@pracownik

Super ze są składki odkładane do emerytury. Ale No właśnie boje się tego, co piszesz o piciu itd. Na kwaterach jest względny spokój czy lubi być głośno? Zależy mi na spokojnym miejscu. Co do ilości osób w pokojach. Zależy jak trafisz? Nie masz na to wpływu jaki będziesz miał? Warto coś ze sobą mieć swojego jeżeli chodzi o wyposażenie?

nowy pracownik Nowy wpis

Wiadomo człowiek nie kaktus pic musi. Wazne, ze z kulturą i masz dosc to idz spac. Spokój zależy od tych co sa na noclegu. Tam gdzie ja jestem to zawsze jest spokój, bo ja nie pozwalam na pijaństwo i burdy. Chcesz miec spokoj to zadbaj o to. W pokojach po 2, 3 osoby. W kuchni jest wszystko, co potrzeba gary, talerze. Pralka, suszarka jest. Ja zawsze biore reczniki i poszewki na posciel. Kasa zawsze sie zgadza i zawsze na czas, zaliczki sa, praca jest, godziny są. Za nic nigdy nie płaciłem dodatkowo. Śmiac mi się chce z kolesi, którzy sa tak durni, żeby chodzić na zakład na bani. Tam codziennie dmuchają a jak na dzien, dwa sobie odpuszczą to potem moga cie wydmuchac nawet podczas pracy jak poczują. Ja nie trawie takich ludzi, bo (usunięte przez administratora) jeden z drugim potem do wypadku doprowadza. To jest zakład przemyslowy a nie piaskownica. Popieram szefa, ze takich (usunięte przez administratora)wyrzuca. Powinien ich jeszcze w skarpetkach puszczac do domu to moze nauczyliby sie pracowac a nie chlać. Hahaha

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TLS System? Czy kandydat na stanowisko PRACA DLA ELEKTRYKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Obserwator

Xxx
@Obserwator

Sory ale byłem w Szwajcarii na rafinerii w m-c kwiecień - maj Piszesz bzdury transport i noclegi są za darmo tak samo jak odzież robocza Kontrakt jest na ,6 tygodni i jeżeli tyle przepracujesz to niema żadnych obciążen

Jack
@Xxx

Nie masz racji.Masz za darmo jeśli tamnprzeorscujesz okres wyznaczony przez tych (usunięte przez administratora) z Głogowa.To może być 3 miesiące ok

Natalka
@Xxx

Skąd te różne opinie, bo już mój chłopak nie wie, co ma robić, wyjechać z firmą czy nie? Słabo by było, gdyby serio okazało się, że nocleg płatny. Z tym spaniem na podłodze to jak jest? Jaki standard pokoi zapewnia firma? O stawce coś więcej napiszesz? Weekendy tez są pracujące? Bo jak już się siedzi za granicą, to dobrze by było je wykorzystać na dorobieniu sobie jakoś

@Natalka

Firma wypłacalna Za mieszkania się nie płaci Transport darmowy Proszę dzwoniç do biura tam wszystko wytłumacza Decyzja podejmie chłopak sam Potrącają za nieobecnośc w pracy i jaki się jest pijanym w pracy to odsyłaja do domu ma własny koszt i płaci się kar

Edzia

Firma poszukuje elektryka z językiem niemieckim/angielskim. Na jakim poziomie trzeba mieć język, aby mieć możliwość przyjęcia? Rozumiem, że jest to praca wyjazdowa! Ile czasu się spędza za granicą ? :D I na ile przyjeżdża się do Polski?

Ferdek

Pojawiła się w sieci ogłoszenie że jest praca dla elektryka z niemiecki albo angielskim. Jeśli chodzi o warunki to wszytko pięknie wygląda ale w realu coś widzę jest sporo uwag od osób które chciały przyjąć się do pracy. Nadal trzeba podpisywać weksel? Co on zabezpiecza i w jakiej jest wysokości? Czy z tego zrezygnowano?

Miłosz

Jesli Pan uwaza ze praca na umowe zlecenie w Szwajcarii 50 zl na godz odpowiada to ok bez ubezpieczenia itd.Lub praca w Grecji za 38 zl na godz.Dla mne to szkoda zachodu.Szukaj stalej pracy z ubezpieczeniem a nie w pseudo firmie

Dla wszystkich co chcą wyjechać do pracy przez tą pseudo firmę która zmienia umowy o pracę bez zapoznania się z treścią.. "brak możliwości" nie róbcie tego sprawa jest bardzo poważna i nadaje się do rozgłośnienia medialnego. Przestrzegam nie dajcie się nabrać!!!

Potwierdzam nie zaczynajcie nawet czarna lisa kończę i uciekam stąd bo tragedia wykorzystać ludzi za grosze

kolega

Szkoda, że się nie podpisałeś, można by Ci odpisać. Lamentujecie tu, ludzie czytają, później zachodzą w głowę o co chodzi. A chodzi o to, że nie potraficie pracować, demolujecie mieszkania które firma wynajmuje a później nie ma komu za to zapłacić. Inny idiota wsiada za kółko bez uprawnień i rozwala busa. To jest ok? to was nie dziwi? nie oburzacie się? weźcie się nad tym zastanówcie. Ja tu pracuje 4 rok. Nie zamierzam nic zmieniać. Ludzie miejcie swój rozum.

kolo
@kolega

Wypisujesz głupoty popatrz na umowy zlecenie bez stawki godz.Gdzie ty będziesz szukać emerytury, ubezpieczenia praca na wysokosciu.Mlody jesteś masz to gdzieś.Gdzie urlop wypoczynkowy itd.Przyjmujecie do pracy ludzi karanych jak leci a później mówicie że jest bałagan

Rafał

Jeśli interesuje was praca, to pracujcie ale nie dla tej firmy. Chyba że chcecie doznawać i przeżywać przygody o którym się wam nie śniło. Pamiętajcie coś się stanie-cokolwiek, to nigdy biuro/firma nie jest winna tylko szukają winy w pracownikach. Jak już się jednak zdecydujecie, to proszę was o przeczytanie umowy oraz sterty innych papierów które wam podsuwają w biurze, gdzie zawsze jest ta sama śpiewka: ,,...dobra dobra szybko podpisujcie tylko podpisy poprosimy, resztę danych uzupełnimy w poniedziałek jak szef przyjedzie i podpisze i wyślemy na adres lub będą do odbioru jak wrócicie. Po czym się tak nie dzieje chyba że wykonacie 20 telefonów i będziecie się upominać. Aneksy które się tam podpisuje są niedorzeczne. Nie pójdziesz do pracy to płacisz za ten dzień karę o równowartości kwoty którą mogłeś tego dnia zarobić. No chyba że masz dobrą wymówkę, ale pamiętaj u nich każda wymówka jest równoznaczna z tym że zapiles dzień wcześniej. Pozdrawiam szanowne biuro w Głogowie ????

Halina
@Rafał

To jaka jest forma umowy tak w ogóle? Możecie tak sobie opuszczać dni pracy? Czy masz na myśli jakiś urlop po prostu?

doświadczony
@Rafał

Można jakiś kontakt kolego?Zamierzam podjąć z nimi współpracę

Hajer
@Rafał

Taką przygodę przeżyłem z tą firmą.Macie rację nie warto pracować dla tej firmy brak ubezpieczenia na projekcie umowy śmieciowe.Nie polecam

Wroński
@Halina

Kobieto gdzie tam masz jakiś urlop to firma krzak.Na umowie nie ma żadnej stawki tylko kary.Jesli pobierzesz od nich ciuchy to musisz pracować 2 miesiące.Wczesniej opuścisz pracę to kary płacisz u za badania ci nie wrócą.Szkoda opisywać bo ja takiej firmy nigdy nie widziałem.Oni poprosto poderwali firmę z Lublina i są dla nich usługami no podwykonawcy

Czy w TLS System wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Stacho

Oni płacą patrzą jeszcze ludzi okraść.Na projektach są ludzie z tej firmy co zaliczki dają np 100€ a wypłacają 90€ (usunięte przez administratora)

Robert

Ten szef powinien stanąć w końcu przed Panstwowej Inspekcja Pracy za to jak wyzyskuje pracowników za stawkę mniejszą od sprzątaczki w Szwajcari a ludzi wysyła na niebezpieczne demontaże w zimnie na śmieciowej umowie bez posiłku regenerującego bez urlopu bez płatnych nadgodzin i w dodatku umowa sporządzona gdzie jest pełna kar, pytam się gdzie jest prawo? Ty ludzi masz za nic...

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w TLS System? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 22 lutego kilka ogłoszeń.

Nigdzie się nie wybieraj przez tą pseudo firmę! Moja rada! do dzisiaj nie otrzymałem wynagrodzenia za pracę. Sprawa trafi do sądu. Sporo ludzi zostało wydymanych na kasie.Umowa śmieciowa, i nie jest to firma jak ładnie malują w internetach tylko następna wyłudzająca pseudo firma o różnych nazwach, TLS właściciel Sławomir Z.

Er
@Anonim

Dlaczego nie wypłacono kasy Jak to motywuje firma

Blee
@Er

Tak że skończy się w sądzie. Odpowiem po rozprawie :D

@Blee

A gdzie pracowałeś Na jakim projekcie

GXXXX

Pracuje tu prawie 3miesiac,pieniądze zawsze na czas,zakwaterowania na b.dobrym poziomie,kontakt z biurem z szefem bez problemu,tu piszą osoby które przyjechały na wakacje nie do pracy pozdrawiam z Szwajcari z TLS:-)

Blee
@GXXXX

Ty chyba człowieku z pod biedronki jesteś jak większość co przyjeżdża do pracy z tej apokalipto firmy na czele z rudym złotym

Anty Warszawki krawaciarz

Kolejna pseudo firma oszustów z Warszawy. To chyba w tym mieście standard okradania ludzi z pieniędzy. Już pracowałem w jej podobnej gdzie musiałem prosić się o swoje pieniądze wypłacane zresztą w ratach.Nie zatrudniaj się w takich firmach szczególnie u krawaciarzy z Warszawy a także z Płocka.Dziwie się że Polski rząd z takimi oszustami nic nie robi I pozwala na partyzantkę z ich strony.Nie zatrudniaj się bo będziesz miał problemy.

Mariusz

Witam zamierzam po djąć pracę w tej firmie i tu mam pytanie jak to wygląda zakwaterowanie po ile osób śpi się w pokojach i czy da się żyć i pracować bo opinie są różne pijący nie roby itp z góry dzięki za info.

paweł
@Mariusz

mariusz noclegi sa godne, jest net jest kuchnia spanie zazwyczaj, po 2 osoby jest tak ze zalezy od noclegu.

Jak często w TLS System odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 listopada na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Poli

Wogóle nic takiego jak szkolenia nie istnieje

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jarek

Co chciał byś wiedzieć?

OMIJAJ tą firmę szerokim łukiem

Jarek

Pracowałem w tej firmie jeszcze za czasów dwóch szefów i wspaniałego dyrektora Marcina W.Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to płacili dość regularnie co do nie zgody w kwotach to widzę że nic się nie zmieniło. Byłem z nimi w Norwegii ,takiego kabaretu to jeszcze nie widziałem fachowcy rodem spod biedronki.Co do dyrektora Marcina chm Andersen to pikuś po za tym to kawał Gnoja przez wielkie G.

Arek

Mam ustabilizowaną prace w Polsce za 5k netto, rodzinę również :) czy warto sobie zaprzątać głowę pracą w tej firmie :) dodam również, że posiadam wiele kwalifikacji takich jak spawanie tigiem, suwnice, widlak...bardzo proszę o konkretne odpowiedzi :)

re
@Arek

jak nie pijesz to warto. jest duzo roboty jak trafisz dobra grupe to praca idzie dobrze. ale sa głeby ktory szukaja tylko gdzie sie schowac przed robota.

Arek
@re

Nie, nie pije, nie pale również, chciałbym uczciwie pracować, czy mógłbym chwile z tobą porozmawiać w jakiś inny sposób?

Urszula
@Arek

Jestem ciekawa, czy udało Ci się porozmawiać z @Arek - tak jak wspomniałeś - w inny sposób, nie na forum. Jednak jeszcze bardziej interesuje mnie to, czy ostatecznie postanowiłeś aplikować do TLS System. Jak to zatem jest?

Zostaw merytoryczną opinię o TLS System - Warszawa

• Jak się pracuje w TLS System?

Zobacz opinie na temat firmy TLS System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLS System?

TLS System
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042