Kancelarie Kredytowe

Gliwice

Opinie o Kancelarie Kredytowe

TOM 2013-01-29 20:02:56
Mimo tego że z tego co się orientuję firma działa dopiero od około roku to wydaje się jedyną profesjonalną propozycją na rynku kredytowym.
Sam nie mogłem długo sobie poradzić ze znalezieniem kredytu. Tu bardzo wysoka rata, tutaj brak możliwości otrzymania itd...
Aż trafiłem przez znajomego na tą firmę i jestem bardzo zadowolony.
Mnóstwo banków w ofercie i propozycja lepsza niż we wszystkich wcześniejszych bankach w których byłem.
Polecam jeśli ktoś szuka tego typu usług
było minęło 2014-02-12 21:56:02
Zdecydowanie nie polecam i odradzam, chociaż to tak specyficzna branża i jak ktoś szuka pracy i dostanie ofertę to godzi się na tego typu cuda wianki. Mam za sobą kilka firm z branży, nawet k-ch z tych ale tu było najgorzej i najgorsze perspektywy. w mojej ocenie niestety.
Magda 2014-03-03 14:15:43
Jedyna firma w której pracowałam z bardzo dobrym wdrożeniem do pracy oraz pozytywną atmosferą. Byłam miło zaskoczona, że perspektywy, które mi nakreślano na po poczatku spelnily się z nawiązką.(usunięte przez administratora)
Lukas 2014-03-27 10:18:33
Wczesniej bylem ich klientem, teraz staram sie tam o prace. Wedlug mnie bardzo profesjonalna i rozwojowa firma. Maja bardzo szeroka oferte i przede wszystkim sluchaja klienta i jego potrzeb
anna 2015-03-31 10:24:22
nie polecam nikomu, chyba że ktoś chce pracować za darmo a nawet dokładać totalna porażka
bartosz 2015-03-31 10:27:59
zgadzam się z przedmówcą, normalny człowiek idzie do banku
Sabina 2015-04-18 09:57:09
Mi się wydaje, że za nic nie robienie nawet w mc donald's nie płacą. Ja tutaj otrzymałam kwotę znacznie powyżej średniej, w dobrych miesiącach ponad 6000 zł, a możliwości są jeszcze większe
Karol 2015-08-10 00:09:00
Bardzo pozytywna rozmowa i mimo tego, że się nie dostałem otrzymałem bardzo konkretne informacje
jorgi 2015-09-13 21:42:01
z daleka od tej firmy!!!
Jaro 2015-09-16 13:48:16
Osobiście w 100% polecam i produkty i pracę!! Wspierająca i przyjazna atmosfera, stale rozwijająca się firma
Iza 2015-09-30 10:27:04
Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre produkty i wspaniali ludzie. Mają kilka spółek w różnych branżach i rzeczywiście się rozwijają. Chyba dobrze, że są na tym forum negatywne komentarze, bo wszystkim się nie dogodzi, a podejrzewam że są to osoby, które nie dostały tam pracy lub które nie sprawdziły się na okresie próbnym ;)
Kasper 2015-11-05 19:07:27
Ze swojej strony bardzo rekomenduję, a w szczególności zarządzających, przede wszystkim Pana Piotra którego miałem przyjemność poznać osobiście. Co do powyższych komentarzy to jeśli prowadził wiele firm to tylko można mu zazdrościć, a z tego co widać otwiera kolejna i nie trzeba być omnibusem żeby widzieć, że odnosi spore sukcesy. Otrzymałem niesamowitą pomoc od Pana Piotra, dlatego wiem, że wszystko robi z sercem. Pomimo tego że jest prezesem paru firm jest bardzo miły i rzadko spotyka się tak dobrych ludzi!
Iza 2016-02-27 08:05:23
Z tego co zdążyłam się zorientować po rozmowie i szybkiej analizie rynku to wprowadzili sporo nowych produktów. Do tego wynagrodzenie na początek wydaje się bardziej niż dobre!!! Może uda mi się tu dostać pracę :)))
obcy 2016-05-24 16:39:21
Widzę, że PB i jego robotnicy na prowizji dwoją się i troją, żeby jakieś pozytywne komentarze się tu pojawiły...
Wojt 2016-08-31 12:35:05
Ja byłem na razie tylko na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, ale z opinii które uzyskałem od pracowników to atmosfera i pieniądze super. Do tego firma cały czas inwestuje i się rozwija co jest nie bez znaczenia jeśli zakłada się tu długo pracować. Na mnie prezes i jego kierowniczka wywarli bardzod dobre wrażenie dlatego mam nadzieje, że niedługo będę mógł tutaj podzielić się wrażeniami z pierwszych tygodni pracy :)))
rf 2016-09-04 20:38:37
3-letnie doświadczenie to nie duży wymóg, trzeba pamiętać o zarobkach jakie dają w zamian.
Zostaw swoją opinię o Kancelarie Kredytowe - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelarie Kredytowe