Opinie o Bud-Prosper Bogdan Kubański w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bud-Prosper Bogdan Kubański. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bud-Prosper Bogdan Kubański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Prosper Bogdan Kubański w Sosnowiec

irek Nowy wpis

firma PPHU PROSPER działa już od 1989 roku @enrik, oferują szeroki asortyment wyrobów elektroenergetycznych. To chyba coś znaczy.

dts Nowy wpis

22oo brutto-to 1560 netto.Chory jesteś-lec i rób-zobaczysz na własnej skórze

electikkkk Nowy wpis

Leks nie polecam tam pracy-spróbuj to zobaczysz-realia.

Eryk

Ja tam nie narzekam wspaniała praca i płaca, wszyscy uczciwi i nie owijają w bawełnę. Farma to farma.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bud-Prosper Bogdan Kubański? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
elektrik

FIRMA DO (usunięte przez administratora)-SZKODA SŁÓW-DBANIE O SWOJE-PRACOWNIK TO SAME ZŁO-MOBBING

dddx

przyjęć nie ma i nie będzie na chwile obecną

xdfix

nie ma na chwile obecną przyjęć handlowców-są na chwile obecną i ich wystarczy tylu ilu jest.Masz jakieś nie na czasie informacje.Przyjęć nie ma.

no to faktycznie @Arek jest bardzo pozytywnie nastawioną do życia i do pracy osobą, skoro aż tak pozytywnie wypowiada się o firmie, ponieważ... no właśnie, dlaczego? Pracowałeś tak, ktoś ze znajomych tam pracował, jesteś obecnym klientem? brakuje mi tutaj tylko motywu wypowiedzi tak naprawdę..

edziulo

Hej a ja mam pytanie? zacząłem prace na początku marca i nikt mi w pracy nie chce powiedziec kiedy sa przelewane wypłaty odnośnie umowy zlecenie? w umowie nic nie jest na ten temt napisane dlatego moze ktos tutaj moglby mi odpowiedziec kiedy doczekam sie wypłaty :P

elektrik

cHYBA, ŻE IM SIE ODWŁOK PALI TO ZATRUDNIAJA JAK LECI.

Opinia o firmie może jest świetna, ale zdecyowanie znajomości podczas procesu rekrutacyjnego są wymagane. Nawet jeżeli masz swietne CV to niestety marne szansę na otrzymanie propozycji. Firma preferuje osoby z polecenia, które nawet pomimo braku jakiegokowiek doświdczenia i pozycji w CV, o których nie mają pojęcia i są wyssaane z palca są zatrudniane, wielu moich znajomych w ten sposob dostalo tam pracę.

xd

no i co już ci się tobie pali odwłok-jeszcze poczekamy

Synek

Arek żeby nie było ja nie narzekam na stawki ani umowę ale wiem że doczekamy stawek 10 zeta na rękę za godzinę i każdy z etatem !!! i nie piszę tu o P ale wszystkich firmach Co zaś do P powtarzam bardzo dobra i konkretna firma Polecam i Pozdrawiam

Arek

Kolega zapomniał dopisac stawki godzinowe nie są wcale takie tragiczne i widac jakies ruchy w ochronie Pozdrawiam i polecam firme

elektrik

Odwłok to im się dopiero zapali, jak zaczną padać reduktory w Otwocku i okolicy, gdzie mądry prezes dał więcej gwarancji niż producent na osprzęt.

benek
@elektrik

odwłok to się już niedługo Tobie zapali-poczekamy!!!!!!!!!!!!!

mirmir

Nie polecam. Pracowałem Klan rodzinny -braciszków. Stawki dno,pracownik zło konieczne , i kopa wio zamiast dziękuje.

jjjjjjjjj
@mirmir

brednie piszecie-aby pisać

elektrik

Facet z wąsem może i zna się na robocie, ale panikarz i nie docierają do niego konkrety i argumenty, co syn przekabluje to jest święte, poza tym obiecuje gruszki na wierzbie, a ten gruby może na robocie fizycznej zna sie mniej , ale za to jest strategiem i mózgiem całej tej "firemki". Kasa jaką można zarobić to kasa jaką powinien dostać pomocnik elektryka , a nie elektryk. Prezes jeżeli ma pojęcie o pracy elektryka i o wykonawstwie to gdzieś na poziomie pomocnika pomocnika elektryka. Zatrudnia na miesiąc, dwa góra trzy jak mu się odwłok pali, a potem ma cię w poważaniu. Kto nie chce długo pracować i godnie zarabiać to biegiem do Prosperu.

GREGOR

Firma do niczego-stosowanie mobbingu i zastraszanie pracowników zwolnieniem.Pieniądze małe i brak możliwości rozwoju. Nie dajcie się wpuścić w maliny-nie wierzcie w obietnice.

@GREGOR

Naprawdę bardzo komuś zależało tak wcześnie wstać i wpisać komentarz, Jarek nie sądzisz? A tak na marginesie nie przypominam sobie abyśmy razem kogoś rekrutowali w firmie prosper.

dwlaj

witam. swego czasu byłem w tej firmie na rozmowie-rozmowa konkretna. facet z wąsem widać że się zna na robocie i przedstawił mi konkrety. natomiast drugi(gruby)nie wie o czym mówi-tak jak piszecie powyżej. praca na krótki czas-szkoda czsu i zapału. pozdrawiam

pppppppjak

Witam. Po rozmowie telefonicznej odniosłem wrażenie że osoba która szuka pracowników nie ma pojęcia o elektryce.Konkretów nie podaje a pieniądze żadne.Rezygnuje-nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Prosper Bogdan Kubański - Sosnowiec

Bud-Prosper Bogdan Kubański
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Władysława Reymonta 31A lok. 27
    41-200 Sosnowiec