Opinie o Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. w Grodzisk Wielkopolski

Żenada

Ta firma to żenada Za dojazdy do pracy dają jakieś ochlapy Najlepiej szukają ludzi z grupą inwalidzka Po trupach do celu

XxXxX
@Wiki

Ludzie załatwiają swoje prywatne sprawy w pracy z tego względu, że pracują czasem koło 600 godzin w miesiącu i w domu bywają bardzo rzadko (stąd też jakość usług ochroniarskich jest kiepska bo pracownicy są przemęczeni...) . Firma płaci GROSZE, zarobki poniżej stawki godzinowej. A przecież są przepisy które regulują zarobki pracowników i firma powinna tego przestrzegać. W związku z tym, że pracownicy pracują tak dużo godzin (jak wspomniałem około 600) to za te godziny dostają jakąś najniższą krajową! A powinni dostać dwa razy tyle pieniędzy. Oszukiwanie również na stawkach za nocne służby, w umowie za to są genialnie sprecyzowane kary finansowe jakie możesz ponieść za różne przewinienia oraz np. informacje, że za ubiór służbowy bulisz z własnych pieniędzy, których nikt Ci potem nie chce oddać. A CO NAJWAŻNIEJSZE NIE DOSTAJESZ WYPŁATY W TERMINIE. Pieniądze powinieneś np. dostać do 10 dnia miesiąca a dostajesz np. 20 i to jeszcze źle naliczone. Potem musisz wydzwaniać do kierownika i robić aferę żeby ktoś Ci dał twoje uczciwie zarobione pieniądze.

XYZ Nowy wpis

Witam, rozważam aplikacje na Menedżera ds. Projektów. mam już doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku z innego zakładu, chciałbym w tym momencie moc jednak porównać sobie warunki finansowe. czy byłaby szansa na wskazanie przedziałów płacowych?

Maciej Nowy wpis

Co do serwisu sprzątającego w Nowym Tomyślu to jakiś żart, kierowniczka Ania chamska i wredna małpa. Nie mogę wrócić do pracy tylko dlatego że byłem chory i źle się czułem, leżałem przez to na kozetce a swoją pracę wykonałem do końca!

Zaciekawiło mnie tamto stwierdzenie, że biurowi trochę inaczej tutaj funkcjonują. Zastanawiam się przy tym ile minimalnie doświadczenia potrzeba, aby moc aplikować na tego starszego specjalistę ds. zaopatrzenia. Piszą o kilkuletnim. Myślicie, że im więcej tym będzie lepsza stawka?

Zastanawiam się jak to możliwe, żeby tak często występowały jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia, o którym ktoś napisał jeszcze niedawno. I do tego źle naliczone… nikt tego nie zgłaszał nigdzie? Chciałem spojrzeć na forum żeby dowiedzieć się jak straszy specjalista ds. zaopatrzenia zarabia, bo go poszukują właśnie ale nikt o tym stanowisku coś nie pisał

xxx Nowy wpis

Wszystkie powyższe opinie na temat zarobków, godzin pracy itd. dotyczą głównie fizycznych pracowników ochrony osób i mienia. Pracownicy biurowi chyba nieco inaczej tam funkcjonują

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Wiecie, czy Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Żenada

zbigniew
@Żenada

słuchaj ta kasa to nie jest za zwrot za dojazdy do pracy tylko pozasłuzbowe dojazdy na rechabilitacje takze nie jącz ze mało bo koszt dojazdu do pracy to twoj problem a nie pracodawcy

Przemysław
@zbigniew

Masz racje. Pracodawcy zwykle nie interesuje jak ktoś dojeżdża do pracy. A osoby z grupą niepełnosprawności mają jeszcze jakieś inne udogodnienia? Np. odpowiednio przygotowane stanowisko albo 7 godzinny dzień pracy?

Aneta Dęblin
@Żenada

muszę pracować po 650 godz w miesiącu aby jakaś przyzwoita wypłata była/ biblioteka , ministerstwo rolnictwa/ z pracy do pracy do domu tylko raz w tygodniu na 12 godz muszę spać w ministerstwie na służbie, niech zainteresuje się naczelnik z ministerstwa jak pełnione są służby masakra te służby

EDI
@Aneta Dęblin

Miesiąc ma około 720. Skoro pracujesz po 650 godzin to pozostaje Ci 70 godzin na odpoczynek, jedzenie, zakupy i inne obowiązki i przyjemności Więc kiedy śpisz? W pracy? Zastanów się co piszesz.

xXxX
@EDI

Otóż to, płacą poniżej najniższej stawki godzinowej. Dają ludziom ochłapy. Ludzie w robocie śpią i załatwiają swoje prywatne sprawy. Chyba jesteś jakiś oderwany/oderwana skoro nie wiesz jak wygląda tam praca.

Wiki
@xXxX

Możesz bardziej szczegółowo napisać na czym według tego komentarza praca polega? płacą mało ale też niczego się nie robi czy coś źle rozumiem? Jakie prywatne sprawy można załatwić? Nikt nie ma z tym problemu?

XxXxX
@Wiki

Na stronie firmy jest dostępne ogłoszenie o pracę dla pracownika serwisu sprzątającego ( lokalizacja Wrocław). W ofercie pracy napisano, że to praca na kilka godzin miesięcznie. Pracował ktoś na takim samym stanowisku? Powiecie ile tych godzin pracujących wpada w skali miesiąca?

Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. prowadzi rekrutację na stanowisko Koordynator. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Aneta Dęblin

poszukują do pracy po 600 godz w miesiącu

Kamil
@Aneta Dęblin

Co Ty piszesz, jak można robić 600 godzin? Skąd takie informacje i czy wiesz, ile płacą za godzinę? No i o jakie stanowisko chodzi?

NIKOŚ

wszyscy tylko narzekają a ja słyszałem same dobre rzeczy o firmie wypłaty dają na czas bo muszą osobom funkccyjnym daja samochody (firma MSU nie daje kazą jezdzic swoim) a wogole jakimi samochodami jezdza koordynatorzy i funkcyjni

Jelonek hunters pumpers

W firmie hunters możesz poczuć się jak zwierzyna lowna na która ciagle się poluje: a to płacisz za to co nosisz,a to za to ze jesz kanapkę 4min każda przepracowana h.stawka raz taka,innym razem jeszcze inna a kierownictwo i biuro się śmieją ze losie robią na nich .lepiej zostań w domu.albo szukać dalej innej pracy.

Dominika
@Jelonek hunters pumpers

No ale chyba przy takich warunkach pracy pracodawca nie jest zobligowany do zapewnienia posiłku? A te stawki, o których wspominasz to w zależności od czego się różnią?

Jeleń hunters
@Dominika

W normalnej firmie za każda przepracowana godzinę masz 4 minuty przerwy, a po drugie w hunters nie ma dodatku 20% za godziny nocne. Nie wspominając o świętach i niedzieli!!!

Dominika
@Jeleń hunters

I poczekaj, tutaj na pewno uop obowiązuje? Czy na początku zlecenie

Ochroniarz

Były pracownik 2022. Praca w tej firmie to pomyłka (Grodzisk mazowiecki chlebnia). Na umowie 11.83zl brutto plus na umowie 7zl brutto dodatek obiektowy i płacą na start 14.5 zł netto co pół roku podwyżka o 1zl gdzie nawet nie dostaje się aneksu do umowy wszystko na "gębę" a na odcinku płacowym ta podwyżka jest jako nagroda uznaniowa ???? na umowie o pracę jest tylko 11.83zl brutto i 7 zł brutto jakiś żart . Zmienia się spółka to nawet aneksu nie dają a potem nawet nie wiadomo w jakiej się jest spółce porażka . Jeśli pójdzie się na zwolnienie płacą z umowy 11.83zl brutto to jest dopiero maskara czyli 9zl netto(oczywiście bez nagrody uznaniowej ) . Idziesz na urlop płacą już 14.5zl netto ???? a jeśli pójdzie się w miesiącu na tydzień zwolnienia to już przez cały miesiąc ma się płacone po 14.5 zł netto ???? . Praca w chlebni po 12h cały dzień na nogach dosłownie nie kiedy nawet 4dni pod żad . Kadry to porażka nic nie wiedzą. Przychodzi co do wypłaty a tam kasa się nie zgadza bo koordynator policzył ci miesiąc po złej stawce ???? masakra albo w kadrach coś źle policzyli brak słów a żeby wyrównać to dopiero przy następnej wypłacie ????. Przychodzi wyrównanie a tam jeszcze więcej się nie zgadza nie dość że ci nie oddali kasy za poprzedni to jeszcze w obecnym się nie zgadza miesiącu masakra po prostu . Przekręty są robione na każdym kroku. Jeśli się poklocisz z koordynatorem to powie ci że pracujesz w tym miesiącu za 14.5zl i nic im nie zrobisz bo na umowie nie masz tych ich śmiesznych podwyżek ani aneksu nie dostajesz więc robią co chcą po prostu . Jeśli ktoś szuka pracy w ochronie to napewno nie w tej firmie omijać szerokim łukiem dosłownie .

Tomek T

Tak 8 zł chyba w Poznaniu a ja w wejcherowie mam 7.2 zł na godzine pracuję cały czas wolnego zero tylko ujęcia i ujęcia

Nieznajoma
@Tomek T

Czesc witam mam do was prosbe napiszcie mi cos o tej firmie bo moja szefowa zrezygnowala z obecnej firmy Bejur nowa sol a przejela ja firma Hunters.

Grażyna
@Tomek T

Przecież takie stawki mają się nijak do legalnej najniższej krajowej za godzinę. 13,91 netto/godz tyle jest na rękę w tym roku. Skąd to się bierze?

ochroniarz

firma HUNTERS przejmuje mniejsze firmy, daja smieszne abonamenty. wykanczaja konkurencje po czym podnosza abonamenty o 300 procent. to chyba najbardziej nie lubiana firma w polsce

Nieznajoma
@ochroniarz

Czesc witam koledzy sluchajcie powiedzcie mi troche o tej firmie bo wlasnie dowiedzialam sie ze bede w tej firmie pracowac bo moja szefowa zrezygnowala z firmy Bejur nowa sol a ta obecna firma ja wlasnie przejela.

Czy Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hmmmm

Chyba śnisz że dadzą umowę jak nie masz grupy, a i z tym raczej marna szansa.

Hmmmm

Nie dalej kroją ludzi jak się da. Na umowie nie mniej niż 18 coś tam brutto a wychodzi 10,50zl jakoś finalnie na rękę, 25gr za h odciągane za mundur i 4gr na h za przerwy, nie wiem jakie to ma uzasadnienie ale jak dla mnie to zwykle świństwo.

Pracuje w ostrowskim zusie od pewnego czasu moje panie sprzątające są wręcz zmuszane przekupowane kawa przez panią z ochrony aby po wyjściu z biura otwierały za ochronę okna. Ochrona się leni tylko siedzą na centralne i rządzą wszystkim nie ruszając się z miejsca, chwaląc się jaka robią ciężka robotę . Może ich kierownik zaobserwuje ciężką pracę pani z ochrony bo wydaje mi się że otwieranie e okien należy do obowiązków pracowników ochrony.

MUSTAFFA 1

OCHRONA SŁUŻY DO OCHRONY A OD OTWIERANIA I ZAMYKANIA SĄ ODDŹWIERNI

Mariusz

Kto zajmuje się u Was stroną internetową?

Odradzam.

Pracowałem w tej firmie o koło 4 lat. Odradzam tą firmę. (usunięte przez administratora) w żywe oczy. W moim przypadku faktycznie jak inni pisali lubią się rąbnąć na twoją kasę celowo. Co miesiąc nerwówka z wynagrodzeniem. Mylą się chyba raczej celowo tak średnio co 2 miesiąc regularnie. Jak się odezwiesz to wtedy zwrot jest o tą kwotę na kolejny miesiąc. Za dużo też wielokrotnie się zdarzało że trzeba było koledze oddawać. A co chodzi o ubezpieczenie niby miałem pełne składki na początku później po 3 latach sam ZUS się dopatrzył ich wałków mianowicie. Wysłali mi pisemko z poinformowalwnim że właśnie ta firma mnie tylko zgłaszała że niby mnie ubezpiecza a w zeczywistosci olali mnie. Naszczescie ZUS zobligował ta firmę żeby oddali wszystko co namieszali tylko. Znowu byłem na obiekcie bo stracili jeden, było powiedziane że ten co nigdzie nie dorabia czyli ja mam mieć minimum 8-9 dyzorow, reszta tam dorabiała na stałe na innych obiektach. A mi zrobili tak że po 5 dni w domu siedziałem i maksymalnie 1700 zł widziałem tylko na oczy po nowej stawce zaznaczam. Uciekłem.

Stefano

@Antek Warto spojrzeć na datę wpisu do które się odnosisz. Jeśli coś było nie tak to miało to miejsce pięć lat temu natomiast teraz jest dobrze.

Rafau

ODRADZAM! SZCZERZE LEPIEJ SIE TAM NIE PCHAC I SIEDZIEC W DOMU. Pisze na wlasnym przykladzie w 2 tygodnie pracy 130 godzin przepracowanych...i nagle rozwiazanie umowy ze strony firmy, bez podania konkretnego powodu, ot tak. I do tej pory brak wynagrodzenia za przepracowany miesiac...jak tak dalej pojdzie porusze niebo i ziemie...by osoby odpowiedzialne w tej firmie poniosly konsekwencje za swoje czyny.tj oszustwa, wadliwa umowa, bezpodstawne wzbogacanie sie, brak rozliczen z US, nie dotrzymywanie warunkow wadliwej umowy, nie prawidlowo okreslony stosunek pracy, i co najwazniejsze dla klientow tej firmy - manipulowanie wynikami ochrony. Ja nie zbiednieje ale firma na tym ucierpi...moi mili spodziewajcie sie w najblizszym czasie kontrol ze wszystkich mozliwych instytucji. ;)

Antek
@Rafau

Jeśli to co piszesz jest prawdą to ja jestem za tym zeby takie firmy zgłaszać gdzie się da .Do PIP do Sądu a nawet do urzędu skarbowego .Nienawidzę oszukiwania ludzi i oszukiwania Państwa okradania .Państwo to my .My płacimy podatki uczciwie jako zwykli obywatele .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.

Hunters24 Sp. z o.o. Sp.k.