Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

@Ubiegajacysie

Po rozmowie telefonicznej z nimi podziękowałem, powinni nagrywać rozmowy swoich rekruterow jak podchodzą do potencjalnych pracowników,chamstwo to mało powiedziane ,zero informacji tylko wymadrzajacy się rekruter, mądrzejszy niż sam Salamon. Po takiej rozmowie nie zaufalbym firmie.swoich rekruterow zarozumiałych i niemiłych powinni wysłać do Holandii co najmniej na pół roku ,nauczyli by się kultury.

Samanta
@@Ubiegajacysie

Czyli z rozmowy niczego nie idzie się dowiedzieć na temat warunków współpracy itd? To wymadrzanie to czego dotyczyło? Wiesz może lub ktos wie czy po rozmowie telefonicznej trzeba się spodziewać jakiegoś kolejnego etapu rekrutacji?

@Potencjal

Zostawilem w formularzu numer aby oddzwonili. Zadzwonili jednym dzwonkiem na odwal sie i po ptakach. Jesli nie maja ofert pracy albo nie chce im sie posredniczyc powinni przestac oglaszac sie w internecie a najlepiej skasowac strony i nie wprowadzac ludzi w blad. Szkoda czasu.

@@Potencjal

Czyli nie zdążyłeś nawet odebrać? Próbowałeś się sam do nich dodzwonić? Tak ogólnie to po jakim czasie od wysłania formularza był ten odzew? Musiałeś dołączyć swoje dokumenty czy podawałeś tylko podstawowe dane?

Pracownik Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie PRAN. Środowisko jest przyjazne i profesjonalne, co sprzyja efektywnej współpracy. Firma oferuje dobre warunki i możliwości rozwoju zawodowego. Transparencja w komunikacji i atmosfera zaufania dodatkowo podnoszą atrakcyjność organizacji. Polecam ją z czystym sumieniem innym osobom szukającym stabilnego i satysfakcjonującego zatrudnienia.

A napiszesz coś więcej odnośnie warunków, bo mnie to głównie interesuje rodzaj i czas trwania umowy? Jak podasz kwotę wynagrodzenia to też się nie obrażę :) Kto jest odpowiedzialny we firmie za płynną komunikację?

Jak oceniacie opiekę polskich koordynatorów? W ofercie dla operatora maszyn nie wymagają znajomości języka, wolałbym nie zostać na miejscu na lodzie. Kadra jest pomocna nawet po wyjeździe? Czy firma organizuje zakwaterowanie i pokrywa jego koszty? Tak samo wszelkie dojazdy z / do pracy?

@PRAN Nowy wpis

Czy ktoś pracował na order Picer w Tilburgu przez tą agencję ?

qwe

Ogolnie pozytywnie. Rozumiem ze sa tylko posrednikami ale dbaja o ciebie jak moga. Jedyne zle odczucie to czasem mozna odczuc od rekrutera ktory zgrywa madrego.

Małgosia
@qwe

Co to znaczy, że dbają o siebie? Mam nadzieję, że dbają również o swoich pracowników. Podczas rekrutacji jest obecna jedna osoba czy więcej? I w razie jakiś problemów to zawsze jest dobry kontakt z koordynatorem?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kamil

Brak kontaktu z Agencja mimo, ze rekruterka odprawila mnie tekstem informujacym o innym rekruterze z dzialu produkcji ktory do mnie zadzwoni. Minal juz miesiac. Jesli nie macie ofert pracy to chociaz przekazcie to komus zamiast marnowac niepotrzebnie czas. Jest pewna roznica miedzy Kamil a Kacper ktorej pani nie dostrzegla przy wielu okazjach, nie wspomniala pani rowniez ze CV ktore nalezy wyslac powinno byc w jezyku angleiskim (nie jest to mysle oczywiste dla wszystkich, dlatego wypadaloby o tym wspomniec), brak szacunku do ludzi i ich czasu.

@Kamil

O, to ja też nie widziałam nic o tym cv po angielsku. Na którym etapie rekruter informuje, że to ma być angielska wersja? Jak wyśle normalnie po polsku, to firma odzywa się i prosi właśnie o poprawę i wersję anglojęzyczną?

Hanka

Bardzo nieuprzejmy, mówiący pretensjonalnym tonem pan rekruter, który kontaktował się ze mną telefonicznie, po tym jak wysłałem swoją aplikację do pracy w Holandii. Sprawiał wrażenie jakby pracował tam "za karę". Poza tym mówił, że się ze mną skontaktują a minęły niedawno 3 tygodnie i zero kontaktu z ich strony

@Hanka

A na jaką robotę w Holandii aplikowałaś do tej firmy, coś tam wyjaśniali w ogłoszeniu, ile płacą i jakie są koszty wyjazdu oraz życia tam na miejscu? No chyba, że ten rekruter Ci to wszystko przedstawił, mimo Twojego odczucia, że robi tam za karę? A na marginesie daj znać, czy w końcu się odezwał, czy może sama zadzwoniłaś i znasz już wynik rozmowy?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje PRAN dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Tokarz CNC.

@Potencjal

@@Potencjal

@Ubiegajacysie

Samanta
@@Ubiegajacysie

gryf

Super praca! Jestem zadowolony z organizacji pracy i szybkiego reagowania :)

Iwona
@gryf

Co masz na myśli pisząc, że jesteś zadowolona z szybkiego reagowania? Chodzi o kontakt z biurem, że pomagają pracownikom jeżeli pojawia się jakiś problem? Ogólnie sama atmosfera pracy jest pozytywna?

Dorota

Dzień dobry, czy ktoś pracował w Utrecht jako order picker ? Jak jest z zakwaterowaniem i godzinami pracy ?

jaaaa

Szybko znaleziona praca, fajne mieszkanie i pieniądze na czas. Polecam

@jaaaa

Ile czasu upłynęło od wysłania CV do informacji o przyjęciu do pracy? Możesz też podać, w ile osób na lokalu jesteś i jaką kwotę kasują za czynsz, zwłaszcza w porównaniu do zarobku?

Kastia

Jak dla mnie jedna z lepszych agencji, stale do niej wracam, a juz pracowalam w roznych firmach, wiec wiem jak moze byc zle. Nawet jak cos jest nie tak, to mozesz liczyc na pomoc rekruterki, a wiadomo ze na miejscu wszystko moze sie zdarzyc. Jak najbardziej polecam PRAN

Zainteresowana
@Kastia

A dokladnie przy czym praca?

@Zainteresowana

w sumie to też bym była ciekawa... generalnie to dziewczyny jakie prace na wyjazdach najbardziej polecacie? i ciekawi mnie też ta wzmianka o tym, że może być coś nie tak... często jakieś problemy się zdarzają? faktycznie zawsze pomogą?

Ciekawość

Hej. Czy ktoś może pracował z Utrecht lub Breda na order picker przez tą agencję? Chciałabym się dowiedzieć czy warto wyjeżdżać. Jak wygląda praca. Jaki jest stan zakwaterowania czy daleko od pracy.

Piotra lachowicza

Polecam jeżeli ktoś lubi dziwne klimaty , pran spoko ale do fizycznych ,(budowlane , drewno , metalurgiczne, wszczegolnosci prefabrykaty betonowe)dobry klimat trochę mokro i gorąco nieczysto po pracy zj....aby jak pies ale płacą dobrze no i trzeba uważać żeby się nie zajechać praca ale nikt cię nie pogania i zarobki jak na biuro extra można się rozwijać itp pzdr (kał) (bambino)

Mirek

Szukam kogoś na wyjazd. Ja 38 lat .Szczupły(nawet bardzo) O co chodzi? Chce wiedzieć z kim wyjadę? Znalezc pracę i zamieszkać razem.(nie to nie jest ogłoszenie matrymonialne) Chodzi o to że nie chce być w pokoju z ćpunem albo pijakiem. Chce jechać i uczciwie zarobić.I spokojnie położyć się spać . Mój email mirek4891@tlen.pl. Nie jestem też przewrażliwiony ale ... Wolę w ten sposób. Pozdrawiam

@Mirek

Hej, tak tylko z ciekawości to spotkała Cię kiedyś już taka sytuacja, że mieszkałeś z kimś kto bierze, że wolisz się tak zabezpieczyć? :/

@Marta

W Holandii trudno w zasadzie trafić na kogoś kto nie leci w balet. Dlatego nie dziwie się, ze ludzie się obawiają. Niektórzy maja większe ambicje niż przejarac i przepić 300e w tygodniu pożyczając jeszcze przed wypłata. Polacy w Holandi, w dużej mierze to nieroby i wielkie Pany. Za grosz klasy i ambicji.

@Marek

Znajdzie się większość osób którzy narzekają i na agencję i zakwaterowanie a prawda jest taka że same warunki na lokacjach stwarzają Polacy zostawiając po sobie syf ,jak wyjechałam do Holandii przez inne biuro to na dzień dobry sama musiałam sobie pokój ogarnąć ..są ludzie którzy przyjeżdżają tutaj żeby pracować a drudzy myślą tylko żeby te pieniądze przecpac i piszą opinie oczerniając firmę bo z wiadomych przyczyn zostali wyrzuceni

@Anonim

Jakoś nigdy nie postrzegałam tego od tej strony. W takim razie to sugestia dla firmy, żeby lepiej przeprowadzała selekcję swoich kandydatów? Oni w ogóle komukolwiek odmawiają?

Rafał
@Marek

To tygodniówka wychodzi 300 eur? Da się zarobić więcej niż 1200 miesięcznie czy to już maks ile mógłbym wyciągnąć na rękę?

Gaba

Jak wygląda praca przy pakowaniu ziół? jak godzinowo w tygodniu? ile za domek?

@Gaba

niestety nie mam doświadczenia . nie doradze Tobie

Czy pracując w firmie PRAN można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

leAviomarin

dobre pytanie. macie tez w tej apce voting na kierofce. ja bym proponował pana Krzysztofa. On wie co jest co. ja nie jestem w stanie nawet doradzić czy warto awansowac a co dopiero pracowac Za cienszko. z mądrym zyskasz a z głupimi nie warto chadzać do kofisOpu i na te rundki

leAviomarin

zalezy od wielu czynnikow srodowiskowych i temperatury. nie chce mi sie asz tyle pisac . Trzeba to zbadac we wlasnym zakresie mozliwosci . Teraz mam marzenie zostać górnikiem np. Ciekawe czy w Cholandii som jakies kopalnie węgla kamiennego. proponuje zatrudnic BK zeby posprzatal tam albo coś. ale to kosztuje a marichuana sie nie sprzedaje asz tak w duzych ilosciach a cena probek koki no nie szaleje . nie wiem ... zeczy pikne i stroszne ¡zorozem!

leAviomarin

dlaczego nie macie wincyj pszyjaciuł z bajkuf i innych tokich. powiinni zainwestować w dużom Beke bo tak jest rkonomicznie CHLAĆ NA umór. *proponuje zamontowac kulturalny drinkbar styłu autka zeby sie imprezka nie skończyła no. *a jakby ltos ¿inteligentny? typu prezes postawił flaszke Finlandii aj nie obraziłbym sie asz tak ;-) jeszcze te wentylatory bo palacze narzekaja na jokoBsc powietrza. podobno wedlug wyliczen naukowych stężenie tlenu i kopci jak ze stara

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN