Opinie o KADA Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KADA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KADA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KADA Sp. z o.o. w Bytom

Dawid Nowy wpis

A czy nowe osoby są dobrze traktowane w firmie?

?

Pracowałam w tej firmie 3 dni. Nikt nie chciał mi na początku udzielić informacji na temat zarobków, odsyłano mnie ciągle do szefa którego wiecznie nie było. Wczoraj dowiedziałam się, że podstawa to 6 zł za godzinę. Pracuje się 6 godzin dziennie co daje 720 zł podstawy.. mówił coś o premiach, ale szef bełkotał mówiąc o pieniądzach. Zrezygnowałam i poprosiłam o wynagrodzenie za przepracowane godziny, mam przyjść w poniedziałek, zobaczymy jak to będzie. Nie polecam, gadasz przez 6 godzin ze starszymi osobami, w pokoju gdzie mówi równocześnie 20 innych osób, nie ma boksów i pracujesz przy zwyczajnym telefonie z mikrofonem, musisz namawiać staruszki w grzeczny sposób na zakup podręcznika na temat służby zdrowia i książki o zdrowiu. Na co to komu.. tym bardziej jak te babcie nie mają pieniędzy.

DDDD Nowy wpis
@

witam PILNIE POTRZEBUJE NAMAIRY DO FIRMY KADA

Aneta Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w KADA (usunięte przez administratora)? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie są największe plusy z pracy w firmie?

kaponk Nowy wpis

Niby mają stronę na fejsie, ale @werf ofert nadal brak

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KADA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Gusia

na reszcie ta firma upadła . Agnieszka ? że niby kierowniczka ? haha chyba pseudo kierowniczka nic nie umiała ogarnąć nawet tego żeby PIT księgowa poprawiła osobiście musiałam dzwonić i zjechać z góry na dół zwolniłam się szef nie wypłacił mi wszystkiego a teraz nagle ogłosił upadłość .... ludzie spoko ale robota do dupy !!

klient

Złożyłam reklamacje na otrzymany przewodnik medyczny za który zapłaciłam, przesyłka po jakimś czasie wróciła do mnie. Firma została zlikwidowana.

mikael

A ja slyszalam ze kierowniczka Ag. bardzo lubila szefa D. ze wzajemnoscia oczywiscie :D "prawa i lewa raczka szefa" :D

jadwiga

czy ktoś może mi podać nr tel KADY? Ja odmówiłam kupna ksiązki Atlas śląski ,ale niestety posłano ją na imię i nazwisko męża . męża ..nie potrzebuję tej publikacji i chciałabym ją zwrócić. Niestety nigdzie nie znalazłam regulaminu ani tez informacji o zwrotach prosze o pomoc w tej sprawie.

kasia

Firma upadła

kili

Firma do d... pani Helena pseudo kierownik podaje byłych pracowników do US i ZUS wredne to nasyła wszystkie kontrole świata na konkurencje .... spokojnie pani HELENO już nie długo będzie kontrola u Pani !!! zło zawsze wraca !!!

Olga

myślę o pracy w Kada. niech mi powie osoba która obecnie tam pracuje jak tam jest ?da się wytrzymać?proszę o jakieś odpowiedzi. jak z wypłatami?pozdrawiam

Żancia

Niewiem jak jest teraz bo ja tam pracowałam 2,5 roku temu i było fajnie. Podstawa+prowizja.A teraz czytam że podstawy nie ma ?? jestem w szoku...bo planowałam tam wrócić. Szef bardzo miły. Kierowniczki nie znam :)

malina

Szef bardzo fajny, daje zarobic, jak robisz zamowienia to mozna naprawdę dobrze zarobić, polecam wszystkim ambitnym i pracowitym

ania67

Bardzo proszę o kontakt do tej owej firmy, infolinia od 3 dni telefonu nie odbiera. Wysłana została do mnie książka, której kupno przez telefon stanowczo odmówiłam. Nie wiem skąd adres zamieszkania mieli, ale książka o dziwo na poczie wylądowała. Bardzo proszę o numer kontaktowy albo przynajmniej adres mailowy

@ania67

Jest super

Collosus

Hmmmm. Tak czytam i coś wam powiem. (usunięte przez administratora) z Bytomia do rany przyłóż moja najlepsiejsa szefowa:D co do (usunięte przez administratora) Nadaje się do przyrostu naturalnego a nie do zarzadzania:D P(usunięte przez administratora)..

Janett

pewnie mowa o biurze w Gliwicach w Bytomiu super kierowniczka , praca jak każda inna zależy od chęci do pracy fakt zarobek samu musisz sobie wypracować jesli chodzi o szefa jest bardzo fajny ;) pracuje sie w fajne atmosferze ale do tej pracy trzeba miec jaja i to chyba wszystko nie każdy sie nadaje pozdrawiam

kandydatka

Możecie mi coś powiedzieć. Byłam na rozmowie i tak sobie. Płacą chociaż i czy normalnie czy w ratach. Bo kobieta powiedziała że do 10! ciekawe. Ile za miesiąc.

kicia

Chcsz wiedziec to praca na sluchawkach,które ciągle nie działały brak boksów w pokoju jest okolo 20 krzyczacych starszych kobiet. sprzedajsz jakies (usunięte przez administratora) ksiazke medyczną za 79.40 Jak się dodzwonisz do klienta młodego to zaraz rzuca słuchawką, babcie jeszcze słuchają i czasami to kupupują bo są głuche i nie słyszą ceny!. Pracowałam tydzien na prowizji i zarobiłam 120zl

daga

Dzieki za informacje, byłam na rozmowie, dziewucha w krótkich spodenkach przedstawila mi sie jako "prawa i lewa rączka" właściciela" Kada. ani jednego zdania nie wypowiedziała poprawnie! hihihi. Podstawy nie ma! ani grosika. Płacą dopiero jak sprzedadzą twoje zrobione zamówienie na książki medyczne. Takze zezygnowałam bo nie chce pracować za frii! za duze ryzyko, a po drugie i tak nie można zweryfikować czy naprawde sprzedali książke czy mnie będą oszukiwać, zeby nie zapłacić albo rzucic pare groszy(((( sie ma, mamy wakacje.

kamil

Pseudo kierowniczka, naganiacz szefa f.KADA to prymityw z podstawowym wyksztłceniem, pisze ludziom skrypty z błedami ortograficznymi!!! Uważajcie na nią w pracy to wyrafinowana intrygantka, NIE NAWIDZI MŁODYCH, WYKSZTAŁCONYCH DZIEWCZYN, ZIEJE NIENAWIŚCIĄ DO KAŻDEJ, WSZYSTKIE SĄ ALBO NATYCHMIAST ZWALNIANE ALBO ICH NIE PRZYJMUJE DO PRACY POD NIE OBECNOŚĆ WŁAŚCICIELA FIRMY!!!!! Odradzam prace w tej firmie robicie za pensje niwolniczą. 5zŁ/netto umowy zlecenia na czas nieograniczony na kwotę 160zł/netto na m-c. Wybór należy do Was kochani

Zostaw merytoryczną opinię o KADA Sp. z o.o. - Bytom

KADA Sp. z o.o.