Delta - Technika Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Delta - Technika Sp. z o.o.

admin 2015-06-24 01:17
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
anonim 2015-09-09 08:38
Praca ciekawa, płacą w zależności od tego jakie masz obroty i jak się wykazujesz. Uważałbym jednak na niektórych przedstawicieli, którzy udają serdecznych kolegów, chcących pomóc i służyć radą a tak naprawdę prędzej czy później podłożą ci świnię, bo to ich wyniki są najważniejsze - takie pupilki szefów, którzy i tak robią swoich pracodawców na lewo.
agnieszka 2015-09-28 14:45
Przedstawicielstwo w centralnej Polsce kompletnie nieprofesjonalne, chłopak uważa że pozjadał ostatnie rozumy, arogancki i nieprzyjemny w kontaktach z klientem. Obiecuje w zamian za cenniki konkurencji produkty na wystawkę ale słowa nie dotrzymuje. Boże broń nas przed takimi przedstawicielami. Nasuwa się tylko pytanie czy uczą ich tego w centrali firmy czy tylko ta osoba jest niekompetentna.
wer 2016-04-04 20:55
hej hej widze ze w firmie od jakiegos czasu szukaja przedstawicieli regionalnych np. w Katowicach trzeba posiadac wykształcenie techniczne i prawo jazdy
Była pracownica 2017-07-09 11:17
Osobiście odradzam pracę w tej firmie !!!
Były serwisant 2017-08-30 10:26
Firma jest nierzetelna wobec pracowników, niejasne zasady płacy, kierownictwo serwisu bardziej zajęte próbami złapania na lewiźnie niż na aktualnej pracy, odradzam prace na serwisie, ciągły brak części serwisowych oraz oszczędzanie na narzędziach, praca Nieraz z 8 godzin przeciąga się do 16 , brak zapłaty za nadgodziny, zła atmosfera pracy
cygan 2017-09-06 09:02
Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl, szukają doradcy technicznego, zastanawiam się czy aplikować , proszę o więcej informacji na temat firmy, najlepiej od osób które aktualnie pracują, ponieważ ciężko opierać się na opiniach "byłych pracowników" .
Zostaw swoją opinię o Delta - Technika Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta - Technika Sp. z o.o.