Delta - Technika Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Delta - Technika Sp. z o.o.

admin 2015-06-24 01:17:13
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
anonim 2015-09-09 08:38:17
Praca ciekawa, płacą w zależności od tego jakie masz obroty i jak się wykazujesz. Uważałbym jednak na niektórych przedstawicieli, którzy udają serdecznych kolegów, chcących pomóc i służyć radą a tak naprawdę prędzej czy później podłożą ci świnię, bo to ich wyniki są najważniejsze - takie pupilki szefów, którzy i tak robią swoich pracodawców na lewo.
agnieszka 2015-09-28 14:45:05
Przedstawicielstwo w centralnej Polsce kompletnie nieprofesjonalne, chłopak uważa że pozjadał ostatnie rozumy, arogancki i nieprzyjemny w kontaktach z klientem. Obiecuje w zamian za cenniki konkurencji produkty na wystawkę ale słowa nie dotrzymuje. Boże broń nas przed takimi przedstawicielami. Nasuwa się tylko pytanie czy uczą ich tego w centrali firmy czy tylko ta osoba jest niekompetentna.
wer 2016-04-04 20:55:41
hej hej widze ze w firmie od jakiegos czasu szukaja przedstawicieli regionalnych np. w Katowicach trzeba posiadac wykształcenie techniczne i prawo jazdy
Zostaw swoją opinię o Delta - Technika Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta - Technika Sp. z o.o.