Opinie o Multi RTV AGD w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multi RTV AGD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multi RTV AGD o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi RTV AGD w Szczecin

pupcia

zgadzam się bo jak się nie szanuje ludzi to ludzie nie szanują pracy a walczenie o 100 zł premii jest po prostu śmieszne tak samo w (usunięte przez administratora) system gdzie płacą tylko 1250zł przy czym wyprodukowanie jednej szafki kosztuje 60 zł a sprzedają za 200zł ;]

byly pracownik centrali

Kapitałem tej firmy byli sprzedawcy i kierownicy ale także byli tam ludzie bez których ta firma działałaby dużo mniej sprawnie.Myślę o centrali a dokładniej o handlowcach typu Kris siedzących od rana do późnego wieczora o kierowcach jeżdżących po kilkanaście godzin o magazynierach pracujących po 12-14 godzin.Uczciwość tych wspomnianych nigdy nie była doceniana.Wówczas otwierano sklep za sklepem.Teraz zamykają sklep za sklepem.Zostało ich raptem 5.Zawsze życzyłem (usunięte przez administratora) żeby ich pokarało za to jak traktują swoich pracowników.I doczekałem się.Hurra!!!! (usunięte przez administratora)

oświecony

przypadkowo trafiłem na stronę, minęło kupę lat od kiedy tam pracowałem...dekada.(usunięte przez administratora) dlalej rządzi, tylko już nie jeżdzi Aklasą, ani RAV4. Każdy z "zarządu" zawsze ciągnął w swoją stronę. Pensja zawsze była marna, nawet w stosunku do konkurencji. Kapitałem tej "firmy" byli sprzedawcy, kierownicy sklepów, (usunięte przez administratora). Oczywiście głąbów nie brakowało, lecz sporo ludzi z potencjałem i wiedzą o produktach, konkurencja mogła pomażyć i była bezradna. Były to dobre lata. Gdyby "zarząd" nie był pazerny i lepiej doceniał swoich najlepszych sprzedawców, to kto wie może dziś dalej by sięrozwijali. Ja nauczyłem się sprzedawać i zarządzać zasobami ludzkimi z poziomu sklepu. Choć jak teraz patrzę na te moje ówczesne umiejętności, to teraz jedynie namiastka podwaliny. Zasada się nie zmieniła centrala (usunięte przez administratora) pracowników, pracownicy kręcą lody kosztem centrali, szkoda, że nikt na tym forum nie przyzna się jakie korzyści wyciągną pracując w firmie. Oczywiście zasłaniają się niską pensją. Nikomu nie poleciłbym pracy w Multi, chyba że ktoś potrzebuje przejść szkołę życia, to polecam, dostaniecie w kość i po kieszeni. Dzięki Multi człowiek może doceniać pracę jaką posiada, szczególnie w pierwszym okresie po odejściu z Multi. Faktem jest że niestety są firmy równie beznadziejne. Mam nadzieję że (usunięte przez administratora) faktycznie to czyta, więc pozdrawiam cię serdecznie kierowniku z biedronki o nikczemnym sercu. X6 świadczy o wszystkim, ciekaw jestem czym jeżdzi (usunięte przez administratora), to wizytówka waszych finansów. A firma jest tylko dojną krową i poletkiem(usunięte przez administratora), prawdziwe firmy działają inaczej. Pracownicy (usunięte przez administratora), ale pośród nich byli i może są w co wątpię, tacy którzy rozwineli skrzydła bardziej niż "rodzinka", jeśli nawet nie w kwestii materialnej, to w kwestii uznania u podwładnych, przełożonych, szacunku kontrahentów. Bycie luminarzem w (usunięte przez administratora) Multi chluby nie przysparza. Z wielkanocnym pozdrowieniem były kiero sklepu roku.

hm

Szykuja sie kolejne zwolnienia, kolejne sklepy beda zamykane, nastepne prawdopodobnie bedzie Wałczewo Walczcie o swoje i nie dajcie sie wkrecic na inwenturach (usunięte przez administratora) juz czeka na wasza kase

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Multi RTV AGD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
młody

Co teraz leci?

p.ch

multi - 2012-03-04 09:58:30 Ja dostałem w marcu ;/ Jak zwykle refleks Nie ma sie co dziwić jak na centrali chyba 4 osoby pracują.likwidują kolejny sklep

multi

byly magazynier

Wszystko to prawda.A co do PIT-ow to przecież Multi ma dużo czasu do końca lutego.Spodziewaj sie PIT-a w środę.

pracownik centarli - dział....blisko prezesa

Już po kilku dniach bez wdychania powietrza w centarli człowiek jest w stanie zrozumieć jak wielkim błędem było wysłanie Cv i zgłoszenie się do rekrutacji. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat! To jak próbują odrzeć człowieka z godności przechodzi wszelkie granice. Pracownik bez wewnętrznego balansu, motywacji i chęci do przychodzenia i spotykania pewnych osób staje się wrakiem. Dobrze, że mam to już za sobą. I nigdy więcej! Ps. jak tam - macie już Pity???

byly pracownik centrali

te multi to syf ---- mam racje czy nie?

byly magazynier

Z czego sie ciesze? co za głupie pytanie? [usunięte przez moderatora].Mam pretensje nie tylko do konia ale głownie do prezesunia!Zresztą [usunięte przez moderatora] razem z[usunięte przez moderatora] założyli parę lat temu swa własną spółkę z kapitałem zakładowym 50000pln.Media Max.Ciekawe tylko w jakim celu?

izczegosięcieszysz????

i z czego się cieszysz, przecież [usunięte przez moderatora] do tego zmierzał , realizuje swój plan , i to mu się udaje . cieszyć mógłbyś się gdyby się nie udało. jest nadzieja , że wtopi na koniec i tyle. oby jak najmocniej.........a na pewno wtopiłby gdyby byli i obecni pracownicy zebrali się i podważyli obciążenia, inwentury w powiązaniu z inwenturą magazynu.

Roberto

Czyli [usunięte przez moderatora] na kasę to standard ;(. Szkoda, tylko, że pomiędzy tym wszystkim, są ludzie, którzy tyrali, i wkładali w pracę całe serce, a w zamian dostali porządnego kopniaka i to nie tylko kopniaka.Ktoś powie, takie realia, ale to nieprawda...Zawsze można podziękować za współpracę, zachowując \" w jakimś tam sensie\", twarz, tylko trzeba ją najpierw mieć......

wystrowany

wielu wysterowali i wielu wysterują jeszcze :(

JJ

Koszalin zamknięty od 2 miesięcy i tam też ludzi na kasę wysterował

X666

KOSZALIN ZAMKNIĘTY

Robert

Szczęśliwa szóstka to Ostrow, walcz Koszalin Gryfino , M13 i M14

alejaja

dżej kej :-P - 2012-01-10 22:23:46 Z początkiem stycznia 2012 odstrzelili nas tj. Kamień Pomorski i Sulechów. Ponoć cały asortyment poszedł na Wałcz (m26) I została szczęśliwa.... szóstka. :-P a co wchodzi w sklad "szczesliwej" szostki?:> jakie miasta zostaly?

gkhgf

Zadowolony - 2011-12-20 10:50:04 Jak możesz to idź na ugodę, rozłóż na kilka rat. Ja tak zrobiłem i śpię spokojnie. Jak wejdzie syndyk do firmy to wszyscy zapłacą całą należną kasę wraz z wszystkimi kosztami odsetkami[usunięte przez moderatora], o czym ci biuro porad prawnych zapomniało powiedzieć.panie prezesie wstyd, żeby się zniżać do takiego poziomu...

Zadowolony

Jak możesz to idź na ugodę, rozłóż na kilka rat. Ja tak zrobiłem i śpię spokojnie. Jak wejdzie syndyk do firmy to wszyscy zapłacą całą należną kasę wraz z wszystkimi kosztami odsetkami [usunięte przez moderatora]o czym ci biuro porad prawnych zapomniało powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi RTV AGD - Szczecin

Multi RTV AGD
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • ul. Graniczna 18A
    33-170 Szczecin