Opinie o Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Na jakie wsparcie w Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

ola Nowy wpis

Kiedyś pracowałam w firmie Anti. Wtedy jeszcze właścicielem firmy była mama Arka, Pani Danuta Rzepa. Wówczas firma miała renomę i była wiarygodna. Pani Danusia miała klasę! Potrafiła zarządzać firmą i szanowała pracowników. Kobieta z klasą!!! Kontrahenci ją szanowali, bo była konkretną osobą, która znała się na prowadzeniu biznesu. Słyszałam, że jak synek przejął firmę, to zupełnie położył wszystko. Ani kasy ani klasy-:)

Oszukany

Jak to jest możliwe, że firma, jak podaje z ponad 20 letnim doświadczeniem i określająca siebie jako jedną z najlepszych firm Architektury Krajobrazu w Polsce, na swojej stronie internetowej nie jest w stanie podać żadnej swojej realizacji. Czyżby miała coś do ukrycia? Jak to jest możliwe, że firma działa już od 20 lat, jest "najlepsza", a nikt o niej do tej pory nie słyszał?

Bluebird1 Nowy wpis
@Oszukany

Pracowałem w Anti SA w latach 2005- 2007. W tym okresie zrobili renowację placu Św. Macieja we Wrocławiu, pierwszą Wyspy Słodowej, montowali też pomniki: przechodniów na Świdnickiej róg Piłsudskiego, Bolesława Chrobrego koło Renomy, renowację nawierzchni wokół fontanny multimedialnej oraz prace związane z terenem klasztoru na wzgórzu Świętej Anny. Jednocześnie byli odpowiedzialni za utrzymanie terenów zieleni Starego Miasta oraz Krzyków ( Brochów). Dlaczego nie ma ich realizacji? To proste: atmosfera w firmie jest ciężka prezes Arkadiusz Rzepa to choleryk, który wszystko wie najlepiej, ale w rzeczywistości na g.... się zna. Matka jego nie lepsza. Tylko z poprzednim prezesem Panem Stanisławem był normalny kontakt, ale niestety wtedy firma już była w rękach Danki - Mamusi i Synka Areczka. Kolejny zarzut - nie płacenie pracownikom i kontrahentom, a wymagania... - jakbyś miał pracować dla królowej Elżbiety II. Smród za nimi ciągnie się wiele lat, więc nie przyznają się do swoich realizacji, bo po nich wiadomo jest z kim ma się doczynienia i nikt nie będzie chciał iść do nich do pracy.

Mirek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście pisać z jakiego powodu?

Endru Nowy wpis
@Mirek

Wszystko bez zmian taki (usunięte przez administratora) jak był taki jest

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Porażka. Strata czasu... wywiozą Cię nie wiadomo gdzie i proś się po domach o hajs dla fundacji. Zawracanie głowy poważnym ludziom którzy szukają pracy.

Jak na dzien dzisiejszy wygladaja warunki zatrudnienia w tej firmie? Warto isc na rozmowe kwalifikacyjna? Poszukuja osoby na stanowisko pracownika biurowego. Pozdriawiam

inna
@ja

Pracowałam jako kierownik w tej firmie (spescity). Pracę zaczynamy przed 6 i kończymy jak się wszystko zrobi, nadgodziny nie są płacone, weekendy też nie (chyba, że jesteś pracownikiem fizycznym i masz stawkę godzinową). Szef jest arogancki i wydziera się na wszystkich, brakuje mu ogłady i szacunku do pracowników, często zmienia zdanie, nie przyjmuje żadnych tłumaczeń i wyjaśnień. Liczy każdą złotówkę, zostałam zwolniona na miesiąc przed upływem okresu próbnego. Tyrałam jak wół, a on stwierdził, że się nie nadaję. Szczerze odradzam, myślałam, że to będzie fajna praca, ale było więcej stresu, krzyku i pogardy.

bush

Widocznie wszystkim odpowiada atmosfera w firmie @titi, ale warunki zatrudnienia i płacowe sa rzeczywiście na dość dobrych warunkach. Ale wypłata jest na czas?

Witam, byłem kiedyś w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej, szkoda,ze wcześniej nie przeczytałem Waszych opinii.. Szef kazał na siebie czekać jakieś 40 minut po czym wpadł do hmm baraku w,którym odbywała się rozmowa. Zaznaczę tylko,że skończyłem 2 kierunki studiów i mam doświadczenie w zawodzie. Facet okazał się strasznie arogancki, zaczął mnie obrażać nie wiadomo dlaczego, rozmowa odbywała się przy innych osobach, nie wiem czy chciał się popisać poniżając mnie i próbując wmówić,że do niczego się nie nadaję. Brak słów, nie dziwię się,że ciągle w internecie wystawiają ogłoszenie o pracę...

Mike

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Spes City, Nie polecam tej firmy. Byłem na rozmowie na stanowisko inż. budowy. Mam wykształcenie wyższe budowlane i m. in. 2-letnie doświadczenie w pracy w podobnej firmie w za granicą. Na rozmowie byłem pytany o umiejętności remontów silników spalinowych i oraz napraw instalacji elektrycznych :) Proszę sobie dopowiedzieć jaki zakres obowiązków czeka inżyniera w tej firmie. O zarobkach nie wspomnę. To firma - "prowizorka". Szkoda na nich czasu.

byly
@Mike

zenada pracujemy i jakos nie narzekamy

Polim! Jestem jednym z byłych pracowników tej firmy. Inzynierowie w tej firmie zmieniają się bardzo szybko albo odchodzą sami albo sa rozwiązywane z nimi umowy( JESLI MASZ INNE ZDANIE NIZ SZEF I POTRAFISZ MU SIE POSTAWIĆ - AUTOMATYCZNIE MOZESZ SPODZIEWAC SIE WYPOWIEDZENIA).Dlatego ciągle wisi ogłoszenie o zatrudnieniu. Inzynierowie odpowiadają za wszystko poniewaz nie ma Kierownika z uprawnieniami do podejmowania kluczowych decyzji jest inzynier ( co jest ujęte w umowie na zleceniu - finansowa odpowiedzialność za popełnione błędy które wynikna na budowie) Kierownik budowy widnieje tylko na papierze.Szef ( brak doswiadczenia i znajomości branży budowlanej) nie bierze odpowiedzialności za nic a wrecz przeciwnie jeśli jest coś nie tak przezucą ją na Ciebie jeśli się z tym nie zgadzasz - automatycznie rozwiązanie umowy A i jeszcze jedno umowy sa podpisywane na zlecenie czyli generalnie nie masz narzuconego czasu pracy - a wygląda to tak że musisz rano być na placu biura i zrobić odprawę pracowniką fizycznym czyli jest to godz 6-6.30 później cały dzień na budowie po 15 zwozisz pracowników na firmę i mozesz zacząc robić robotę w papierach więc wychodzisz około 17-18 ( brak płaconych nadgodzin i sobót)więc generalnie na umowe zlecenie pracujesz dziennie po 9,10 godz. Hoka56 - brak szkoleń, promowania, atmosferta kiepska (duża rotacja ludzi) Jedyne co można im zaliczyć na plus to to że pieniądze są na czas ( wiem że kiedyś było inaczej)

Polim

Ludzie wykształceni jeżeli są naprawdę na wysokim poziomie intelektualnym to wcale takimi bzdurami nie będą się przejmować - to świadczy o wielkości człowieka. Z drugiej strony zastanawiam się czy warto w ogóle podejmować pracę jeżeli mają tam takie podejście do ludzi. Może pieniądze to jest to co skłania ludzi do podjęcia pracy? Dzięki za rady.

@witek To na początku tez nie wyglądalo źle ale tak jak inni się wypowiadają to wszystko niestety okazuje się gorzką prawdą

Nie polecam zgłaszania kandydatury na jakiekolwiek stanowisko w Spes City Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Nie szanują pracowników umysłowych, głównie inżynierów, którzy wykonują odpowiedzialne prace. Wszystkich zatrudniają na umowę zlecenie, obiecując późniejsze podpisanie umowy o pracę, co nie do chodzi do skutku. Szef firmy Arkadiusz Rzepa nie potrafi poinformować pracownika o swoich wymaganiach, umowę podpisuje dopiero po dwóch tygodniach pracy (pracownik nie ma umowy w ręku w dniu podjęcia pracy), nie jest słowny (zmienia swoje decyzje pod wpływem chwili, czy to chodzi o umowę o pracę czy inne kwestie), obraża pracowników, którzy mają wykształcenie wyższe, będąc samemu po studiach niewiadomo jakich.Nie płacą nadgodzin.

zadowolona

Ja puki co nie narzekam za czasów ANTI to umowa o dzieło był problem z wypłatą w listopadzie 2012 ale zaraz wyruwnali a teraz w SPES CITY jestem zadowolona mam umowe o prace i nie musze siedziec po 8 zrobie swoje i ide do domu popłudniu na kolejny obiekt i zarabiam po wyżej 2000 powiem tak duzo zalezy kto jest waszym kierownikiem

dua

anonim - 2013-07-25 13:13:29 To co Was trzyma w spes garden w ogóle? Ile oferują na starcie? Tych nadgodzin to dużo jest? Może da się odebrać w urlopie, ale płatnym?Spes city to firma złodziejska nie warta funta kłaków. Wygrywają roboty za psie pieniadze i albo uciekaja albo nie płacą ludziom Komornicy stoją u nich w kolejce i każdą złotówkę rekwirują dlatego[usunięte przez administratora] kombinuje z różnymi kontami

nc

Praca po 12 - 14 h. Brak płacenia za nadgodziny. Niskie zarobki. Wykorzystywanie ludzi oraz brak szacunku do osób pracujących po 12 godzin dziennie. Sentencja firmy: "Nie musisz tu pracować. Jeśli nie ty to ktoś inny."

haha

szkoda się zastanawiać.żadnych szkoleń, żadnej możliwości awansu. jak Ci z pensji wystarczy na mieszkanie i jedzenie to będzie sukces...firma wrak, tylko pogrążają innych (czytaj opinie o anti sa, anti architektura krajobrazu)

Zostaw merytoryczną opinię o Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 48 ocen.

Anti Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.