Opinie o Novo Energia (Novo Technologies S.A.) w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NOVO Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVO Technologies S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVO Technologies S.A. w Krosno

Magda Nowy wpis

Kto przeprowadza w firmie rozmowę o pracę?

Anonim Nowy wpis

Witam. Mała, nijaka firma. Zero szkoleń, kompetencje przełożonych na poziomie szkoły średniej, wyzwań zawodowych brak. Jedyny plus wypłata na czas

Agata Nowy wpis

@Borus co wpłynęło na taką a nie inną opinię pracodawcy NOVO Technologies S.A.? Możesz swoją wypowiedź rozszerzyć o merytoryczne fakty? @Andrzej co sprawia, że właśnie tak postrzegasz NOVO Technologies S.A.? Czy możesz opisać jakie warunki obecnie tu panują?

Andrzej Nowy wpis

Ja mam zupełnie inne zdanie. NOVO Technologies to firma z opinią dobrego pracodawcy, polecam

Aplikowałeś do firmy NOVO Technologies S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Borus

Pracowałem w tej firmie. Szczerze nikomu nie radzę.

Patryk

Dobra , spokojna firma . Jak ktoś idzie do pracy żeby pracować to myślę, że wszędzie będzie mu dobrze. Nieszczęśliwi to ludzie stroniący od pracy!!!

Agata

Pracuje ktoś aktualnie w NOVO Technologies S.A.? Wypowiedzcie się na temat szkoleń, jak często one są. Takie informacje przydadzą się tym, którzy chcą aplikować.

Zen

Nie wiem skąd biorą się powyższe opinie! Miałem (nie)przyjemność pracować jakiś czas temu w tej firmie i wszystkim uczciwie odradzam. Szkoda czasu i energii.

autobu

zawsze jest po co przeglądać, bo jak nie tu to gdzie indziej na pewno jakieś oferty się pojawiły :) a jak zależy ci na pracy u nich to może złóż bezpośrednio swoje cv w siedzibie

novo-wawa

Miałem możliwość praować jakiś czas temu w tej firmie. Z wypłatą nie było żadnych kłopotów. Projekty ciekawe, dużo zadań, czasami miałem wrażenie, że za dużo zadań jak na określone terminy realizacji. Ze względu na specyfikę klientów tej firmy, przy projektowaniu i realizowaniu zadań trzeba być naprawdę drobiazgowym - nie wystarczy tylko zadbać o funkcjonalność aplikacji, ale też bardzo ważna jest estetyka i intuicyjność. Jak wiadomo, w każdej firmie są jakieś zalety i wady. Nie ma nigdzie idealnej pracy. W Novo-Technologies fajną sprawą jest możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy oraz zespół pracowników. Ogólnie mogę polecić tą firmę. Zwłaszcza dla tych, którzy są skrupulatni i pracowici i doświadczeni.

Rekrutacja wieloetapowa, bardzo dobrze przygotowana.Widać, że wiedzą, kogo szukają i stawiają wyraźne cele. Rekruter zadawał konkretne pytania i zadania. czuć było profesjonalizm w firmie.

Janek

Realizowałem kilka projektów dla NOVO Technologies w Warszawie i mam bardzo pozytywne wrażenia. Myślę, że można polecić.

Pracowałem w novo prawie 3 lata i opóźnienia w wypłacie sięgały co najwyżej 2 dni...

Pytajnik

Czy może ktoś kto pracuje powiedzieć jak jest teraz - czy nadal oszczędzają na ludziach?

novo pracownik

Novo nie daje podstawowej pensji. Nie daje narzedzi ( no moze oprocz telefonu z pakietem az 50min ... ) samochod prywatny rozliczany z faktycznie przejechanych kilometrow a nie przez ustawowa kilometrowke . System prowizyjny bardzo przyjemny - 30% dla przedstawiciela - szkoda tylko ze zarobic tak naprawde da sie moze z 2 razy w roku .

Zostaw merytoryczną opinię o NOVO Technologies S.A. - Krosno

NOVO Technologies S.A.