Opinie o Libet S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Libet S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet S.A. w Lublin

Witam, napisałem na Libet na innym wątku ale może ten jest bardziej aktualny. Przeprowadziłem się do Oświęcimia i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach pracy w zakładzie Libiąż. Generalnie zauważyłem że trochę tutaj narzekają na nawał pracy. Czy w Libiążu też jest tak ciężko? Jakie są tam warunki? Atmosfera? Ogólnie patrząc na opinie innych firm w regionie patrząc na Gowork Libet ma chyba najwyższą ocenę i to mnie zainteresowało. Pracowałem już na produkcji ale nie przy kostce ale z tego co czytałem mają tutaj dobre szkolenia więc pytanie czy zatrudniliby mnie do siebie bez doświadczenia przy kostce. Dodam że mam 28 lat. Pozdrawiam Paweł

Janek

Zależy pewnie od stanowiska. Ja myślałem o pracy na produkcji. Pracowałem w konkurencji 20 lat ale wszystko tam się z*ało. Mam pytanie jak wygląda praca w Libecie. Dodam że chodzi mi o produkcję.

Polak

libet to dobra kasa, średnia atmosfera i nawał pracy, genialne szkolenia. Moja ocena 8/10 pozdrawiam

Młody

To chyba zależy od spojrzenia. Każdy szuka w pracy czegoś innego. Kasa jest ok, z atmosferą różnie, ale nie ma tragedii. Jak jest dużo pracy to jest nerwówka a teraz jest dużo pracy. Ogólnie ja jestem zadowolony. Wiadomo... nie ma pracy idealnej... tutaj też są minusy, ale reasumując jestem na tak, więc polecam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Libet S.A.? Czy kandydat na stanowisko Technolog Zakładu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Inżynier budowy
Bury

W Łodzi lipa. Zarządzanie zakładem to dno

Wall
@Bury

Masz racje. Praca dyrektora polega na ciągłej walce o przetrwanie choć jeden dzień dłużej na stołku. Ma ok 60 lat i gdzie on znajdzie pracę ze swoimi kwalifikacjami.

Krzysztof

Moim zdaniem w ostatnich miesiącach bardzo się poprawiło. Oby nadal była taka tendencja. Pracę polecam. Szału z zarobkami nie ma, ale patrząc na to co się dzieje dookoła ja jestem zadowolony. Ale fakt że każdy ma ostatnio dużo pracy. Ale w firmie która się rozrasta jest szansa na awans i na to liczę, a widzę że ostatnio na brak pracy nie można narzekać.

Karierowicz

Atmosfera jest super, zarobki ok, Firma się rozwija i poszukuje wykwalifikowanej kadry. Patrząc od środka jest ok, nie tylko z zewnątrz;)

Jacek

Polecam pracę w Libecie. Spółka baaardzo dużo inwestuje w rozwój poprzez sprzęt i szkolenia, które dużo mnie nauczyły. Spółka idzie w dobrym kierunku. Kasa też spoko. Produkcja idzie pełną parą więc dobrze sprzedaje się kostka. A jak jest co robić to można też dobrze zarobić:)

brutto

2000-2500 ale brutto

hubert

Grzesiu,co szef wie o pracownikach ktorzy pracują 100 czy 200 km od niego.Po prostu go kiwają.Z czego oni są rozliczani?Z tych śmiesznych planów czy z godzin pracy?Wierz mi że nikt z akwizytorow nie przepracował 8 godzin dziennie.Sam z tej "możliwości" korzystałem bo nikt mnie nie rozliczał.

Hubert

Dobra fucha w LIBET.Nie potrzeba za dużo pracować a kasa leci i dawają za to jeszcze nagrody.Oby najdlużej NIEMIEC dawał się się tak nabierać.

betli

Ja widzę że w Libet można zarobić dobre pieniądze właściwie za nic.Akwizytorzy jeżdżą dobrymi samochodami ktore wykorzystyują do celów prywatnych,w poniedzialki nie wyjeżdżają bo mają "prace biurowe"od wtorku do czwartku krotkie jazdy od 9 do 15tej w piątek znów prace biurowe i weeckend.Za co ta firma płaci to nie wiem.Akwizytorzy nie znają jezykow jężdżą w dresach i tenisówkach,nieogolone brudasy.

bbbbb

Zdecydowanie nie polecam !!! firma bez pomysłu składu i ładu. Wszystko wygląda dobrze zewnątrz jednak w środku gnije. Dzisiaj pracujesz jutro dostajesz wypowiedzenie bez podania powodu, masz tylko szybko się rozliczyć... Szkoda czasu na tą firmę

Zarobki w biurze są marne, zero motywacji a już na pewno brak finansowej, wielka korporacja, kasa idzie na marketing, imprezy z klientami zamiast dać nawet stówke pracownikowi , który pracuje już długo. Ale po co ?... stąd rotacja i rotacja - nic się nie dzieje bez powodu. Z braku laku praca ok , jak nie ma innej

byly pracownik

Zarobki są marne. Pracowalem trochę w Libecie - bez komentarza na jakim stanowisku - tam wszyscy się znają. Jeśli nie masz rodziny, psa i akwarium i nie masz ochoty zarabiać dużych pieniędzy / pracować za pól darmo / , chcesz żyć w nieustannym stresie i pędzie to wyślij CV :D Przedstawiciele handlowi, kierownicy, technolodzy i część pracowników biurowych niższego szczebla we Wroclawiu zmienia się jak pogoda w górach. Jeśli oczywiście ktoś ma ochotę pracować w libecie to proszę bardzo. Życzę szczęścia i sukcesów :D Pozdrawiam wszystkich nieświadomych :D

Roman

Na jakie zarobki może liczyć ph zajmujący się marką BaumaBrick, w sklepach DIY, na terenie trzech województw ?

konkurencja
@Roman

libet cienko płaci, średniej krajowej nawet w sezonie z premiami nie zrobisz!

znawca

libet zdycha od kiedy managiery przejely firme!!!

cvb

Dlaczego co chwila pojawiają się ogłoszenia na stanowisko PH w różnych rejonach Polski? coś się dzieje? zwalniają ludzi ? nie ma stabilizacji ?

znawca
@cvb

tam jest młyn z ph jak cholera, ogłoszenia są co chwila

rtyu

To każdy zainteresowany wie :) kwestia jakie warunki zatrudnienia oferuje firma...

jerry

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku przedstawiciel handlowy. Chciałbym się dowiedzieć jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na tym stanowisku m.in. jaka podstawa, samochód, atmosfera. Polecacie pracę ? Duża rotacja wśród ludzi ? Zastanawiam się nad aplikowaniem stąd też moje pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet S.A. - Lublin

Libet S.A.