INTERCARS S.A.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o INTERCARS S.A.

cyceq 2011-01-20 23:49:53
Niezły kiszken sztolcen kabareton pomiędzy listopadem a połową stycznia się tam w Gorzowie dział. Dotychczasowego prezesika za RYJCOL wywalili. W styczniu przyszwdł nowy boss ze SZ-NA który 1400 brutto i pracę na 3 nocną zmianę wprowadził. Zasugerował bardzo subtelnie, że każdy z magazynierów musi conajmniej 2 soboty przepracować. Coś mi się zdaje, że wszyscy z magazyny pójdą sobie w [usunięte przez moderatora]:) Gorące pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]. Fama niesie , że [usunięte przez moderatora] spadł bardzo nisko w łańcuszku pokarmowym. Ale sobie teraz na nim poużywają iiihhhaaa.... Ciekawe czy nowy boss da ciuchy robocze bo jak filia w Gorzowie istnieje to nikt odzieży ochronnej ani obuwia tu nie widział. Na regały z oponami wysokości na oko 3 metry bez drabin jak małpy się skakało :)
cyceq 2011-01-20 23:52:02
ZAPOMNIAŁEM ... POZDRO DLA WSZYSTKICH ZAŁOGANTÓW :)
mr 2012-05-08 10:29:03
Cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie się pracuje pod kierownictwem Filii Szczecin, maksymalne wypłaty i powalające premie, w łazienkach świeżość, w kuchni błysk. hehehe ajjjj a tak na poważnie, jesli chodzi o magazyn i magazynierow. premi niema od paru miesiecy, jako nizsza warstwa zarabiamy mniej niz w mcdonalds na 1/2 etatu. wały idą ostre z umowami. Mydło w szatni? starcza na jeden dzień, jak widać mamy limit. sami sobie kupujemy !!! Jedna butelka płynu do podłóg, w kuchni legną sie mrówki, a na [usunięte przez moderatora] niedługo spadnie komuś kaseton z grzybem spowodowanym przez cieknący dach. [usunięte przez moderatora] niezaradne [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam magazynierów
mr 2012-05-08 10:34:28
ahaaaa w miesiacu 2 soboty obowiązkowe od 4 do 14 za darmo! w dalszym Ciągu mowa o magazynierach :D ale bieda
nm 2014-09-01 00:49:39
kasjerki brak słow zamiast zajac się praca zaczepiają fecetów
Maestro 2016-05-20 19:48:35
Sądzę że INTERCARS S.A. mogłoby dorzucić trochę ofert o prace, bo generalnie przecież już jakiś czas mają taki natłok roboty, że ciężko jest z wyrobieniem się, tak dużo osób chce u nich załatwiać sprawy, dla mnie mega szok, że tak się dzieje u nich..
Zostaw swoją opinię o INTERCARS S.A. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS S.A.