Opinie o PPUH Rurex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPUH Rurex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH Rurex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Rurex Sp. z o.o. w Będzin

Administrator Nowy wpis

W firmie PPUH Rurex Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 6800 ?

Rurex wawin Gdańsk i bydgoszcz Nowy wpis

Pracowałem tam jako kierowca, ogólnie mówiąc firma jako firma, nie mam zastrzeżeń, pesia regularnie bez opóźnień, wszystko ok, gdyby nie samozwańczy przyszły dyrektor tomek, który przy wizytacji z bydgoszczy manipuluje i trzyma .palca w (usunięte przez administratora) a po wizycie ma half life zamiast pracować to jeździ w godzinach pracy z psami na tor przeszkód, tylko skoda suberb zniknie za bramą, pan kierownik wsiada w auto i juz go nie ma, typowy karierowicz po trupach do celu. Szkoda tylko że jego przełożeni daja się na to nabrać. Gdyby nie magazynier grzesiu. Któremu napoleon bonaparte obgadał (usunięte przez administratora) z Gdańska aż do zakopanego. oddział dawno zwiną swoją działalność w Gdańsku Suma summarum firma godna polecenia. Ale oddział Gdańsk z tym człowiekiem przy sterach, zatonie szybko.

Też tam pracowałem Nowy wpis
@Rurex wawin Gdańsk i bydgoszcz

Jednak zarobki jakie tam ofiarowali na stanowisku kierowca kat C. Szybko sprawiły że uciekłem plus. Nie przemyślane trasy wyjazdu do klienta. Z kosmosu. Pan T..... Nie ma o tym pojęcia.

Dagmara Nowy wpis

Czy nadal jest problem z wypłacaniem wynagrodzenia ?

Czy w PPUH Rurex Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak jak wytresować psa.

W godzinach pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPUH Rurex Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Bolo

Jakiś powód takiej ciszy jest? Może jednak dowiem się coś o pracy i zarobkach? Jaką umowę proponuje firma na początek?

amigo

Firma Rurex sp z.o.o a RUREX WAVIN to są 2 różne firmy, proszę tego nie mylić. Pozdrawiam.

Kuba

Czy w tej firmie ktoś pracuje? Jest tak dobrze, że boicie się konkurencji nowych chętnych?

Kostka

jak na moje oko to rzeczywiście nie ma czego się ich czepiać

czekający na wypłatę

Ludzie! Nie pchajcie się tam. Wyrolowali tyle ludzi że się w głowie nie mieści... Dopiero dziś syndyk (po kilku latach) Przysłał list by podać nr konta bo wpłaci to, co uzyskał... Mniej więcej dłużni są 30tyś. Porażka. Zarówno spółka Będzin, jak i W-Wa to ci sami ludzie...

udette

Kiepska sprawa, jeśli rzeczywiście jedyne ogłoszenia o prace sa na stronie Rurex, bo tam nie ma nic konkretnego. Nie ma typowych ogłoszeń z nazwa stanowiska, a jedynie wymienione kompetencje jak zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa, sumienność i takie tam ogólniki. Może napiszcie co takiego oferują za wyjątkiem tych profesjonalnych szkoleń.

Amigo

Przenieśli się do innej siedziby na terenie Będzina czy gdzieś w ogóle wylecieli poza Śląsk - jak to wygląda? Zastanawiam się czy w związku ze zmianą miejsca jakaś część zespołu zrezygnowała z przenosin ze względu na zbyt długą i nieopłacalną podróż do pracy z domu? Mam wrażenie, że oferują mocno przeciętne warunki zatrudnienia pracowników?

Kostka

Niestety muszę Cię @gandalf zmartwić, jedyne ogłoszenia o pracy jakie możesz znaleźć dotyczące pracy w Rurex Sp. z o.o. są na ich oficjalnej stronie internetowej w zakładce Praca. Mniej więcej jest tam opisane jakie mają wymagania. Ogólnikowo ale jest. Wyślij do nich na maila swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Jak odpowiedza to znaczy ze sie nadajesz :)

gandalf

Hej, tak własnie czytam strone internetowa Rurex i pisza, że przeniesli się do nowego oddziału, widac się rozwijają. Mają także zakładke praca, gdzie jest ogólne ogłoszenie rekrutacyjne i podany mail, gdzie wysyłac CV. Nie wiecie może, czy wystawiają tez bardziej sprecyzowane ogłoszenia pracy? Takie z opisem stanowiska?

sigul

No dokładnie, ale na innym forum nie przeczytałem zbyt dobrych opinii, także może ktos z aktualnych pracowników napisałby chociaż, ze poleca.

johnny

To dobrze o nich świadczy, że sa w stanie douczyc pracownika, bo w dzisiejszych czasach większość firm wymaga nie wiadomo ile doświadczenia...

mam pytanie-a wie ktoś może kiedy syndyk będzie płacił jakieś pieniądze z rurex? no bo przecież jakać część musi być wypłacona z tego funduszu gwarantowanego. o ile jest już syndyk. i jeszcze jedno- skąd teraz wziąść PIT do rozliczenia?

Wyrolowany

Tak czytam to co piszecie i zastanawiam się czy wszyscy na tym forum są normalni. Pracuję u nich od jakiegoś czasu, od 3 tygodni prowadzę robotę na budowie- wyjazdowa- stanowisko brygadzista. Koordynuję robotę, ustawiam ludzi na obiekcie i odpowiadam za postęp przed Zleceniodawcą. Wszystko co potrzebuję do roboty- mam. Chcę powiedzieć, że gadacie o tej firmie na forum, które dotyczy cholernego rurexu. Też zostałem przez rurex wyrolowany, do tej pory brak kasy ale to nie znaczy,że będę patrzył na nową firmę, które ma robote przez pryzmat rurexu.Mam zatrudnienie, umowę, wypłatę, dobrą stawkę i dobrze się dogaduję.Zresztą za jakieś 1,5 tygodnia będą potrzebować około 20 ludzi na budowę-spawaczy i monterów. (usunięte przez administratora)

Byłem ostatnio w pracy u nich na budowie przez pare dni. Zrobiłem co było do zrobienia a po zakończeniu roboty na drugi dzień gotówka do ręki. Nie mam żadnych zastrzeżeń, współpraca ok.

Wydaje mi się że to napisał jeden z właścicieli, a tak poza tym nawyki zostają. Jeżeli Ci zapłacili to się ciesz. Ja ich akurat ścigam i kiedyś znajdę.

Skoro tak najeżdżasz na tą fimę, to może byś się przedstawił. Co Ty wogóle wiesz o tej firmie, kiedy z nimi współpracowałeś. Ja pracowałem, wykonałem co trzeba było, zapłacili za wszystko w terminie, ani dnia spóźnienia. Współpraca bardzo dobra. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Rurex Sp. z o.o. - Będzin

PPUH Rurex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Łączna 12
    42-504 Będzin