Opinie o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noble Finance Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Noble Finance Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Zastanawiam się co może być powodem takiej ciszy na forum pracowniczym?

mirka Nowy wpis

A jednak @fkso też mnie to dziwi bo to, przecież firma z centrum Warszawy..nie wiem czy ja źle szukam czy o co w tym wszystkim chodzi. Może już nie prowadzą działalności?

hm

Ej, przecież NFS już nie istnieje...

Dorota POMORSKIE Nowy wpis
@hm

No z tego co mi wiadomo firma zmieniła nazwę, przebranżowiła się troszkę.. do dnia dzisiejszego nie poniosła konsekwencji za wielkie oszustwa. Został jeden współwłaściciel który jest tak zadłużony, że nie ma szans najmniejszych na odzyskanie zaległych wypłat.. komorasy nie ściągną kasy. Ponadto nie ma możliwości odzyskania przetrzymywanych umów o pracę i zlecenie przez tę firmę, nie ma szans na jakikolwiek dokument tzn odzyskanie świadectwa pracy.Firma też nie wysłała pracownikom PIT 11 aby móc rozliczyć się ze skarbówką..

Ilona

Jak zaczniesz u nich pracować to pogadamy za ok 2 miesiące zobaczymy co mi wtedy powiesz ! ja tylko ostrzegam a ty rób jak uważasz!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ilona

Maciek ja ci proponuje uciekać jak najdalej od tej firmy! Ja u nich pracowałam i pieniędzy nie zobaczyłam do dzisiaj! Jak chcesz pracować charytatywnie to proszę bardzo!

Jaklin

To oszuści i krętacze. Sprawę w sądzie z nimi wygrałam, sądziłam się z powództwa cywilnego.Konta mają puste.Nie mogę znaleźć nigdzie informacji, że szukają do pracy.Proszę o informacje na ich temat, jeśli ktoś coś o nich wie.

Ilona

To oni jeszcze rekrutują ludzi!lepiej żeby się do ciebie nie odezwali!ja rok temu u nich pracowałam,uciekaj jak najdalej!umowę miałam o prace- pieniędzy nie zobaczyłam do dzisiaj!

oooo

Ja CV złożyłem niedawno i mam nadzieję, że odezwie się ktoś w razie potrzeby zatrudnienia nowego pracownika. Narazie sprawdzam opinie i powiem, że są różne jeśli chodzi o pracę. Ale wiadomo, że nie każdemu można dogodzić. Najważniejsze, aby płacili w miarę przyzwoicie i jasno określali zarkes obowiązków

Dorota POMORSKIE Nowy wpis
@oooo

A z jakiego województwa jesteś? Gdzie niby ta firma rekrutuje?

asdan

patrze, ze z punktu widzenia bylych pracownikow sytuacja w Noble Finance Service nie jest kolorowa :-( A moze cos juz uleglo zmianie na lepsze? Przeciez to nowoczesna, innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego... Jak jest teraz? Możecie opisać atmosferę pracy w firmie? Warto skladac cv?

maciek

no dobrze, napisałeś co wszystko oferuj i co mają na stronie, ale mnie firma interesuje bardziej od strony takiej już typowo pracowniczej, czyli o to jakie mają warunki w pracy, w jakich godzinach to się odbywa itd.. a jeszcze nie wiem czy na pewno to firma dla mnie, dlatego takie informacje byłyby dla mnie cenne.

Ilona

Pracowałam na stanowisku rekrutera.Na początku wszystko było pięknie,ładnie!Dobre pieniądze,umowa o pracę!Ale nic po za tym!Otrzymałam tylko jedno wynagrodzenie!Potem z miesiąca na miesiąc zwlekali,mówili,że wszystko wyrównają,no i sprawa skończyła się w sądzie!Wygrałam ją,no ale co z tego jak pieniędzy do dzisiaj nie odzyskałam!Dałam sprawę do komornika ale niestety stwierdził,że nie maja żadnych pieniędzy!Szukam firmy windykacyjnej,która podjełaby się odzyskania moich pieniędzy!

Ilona

Pracowałam w tej firmie! (usunięte przez administratora)Nie przyjmujcie się do tej firmy bo będziecie pracować za darmo! (usunięte przez administratora)

byl

zniknęli czy jak? Strona internetowa już nie działa.

lena

Jakiś czas temu też miałam okazję być rekrutowana na stanowisko rekrutera. Tak się składa, że w tym zawodzie pracuję od lat więc doskonale wiem co pracodawca mówi do pracownika, a co przekazuje między wierszami. Umiem też ze zrozumieniem czytać umowy i to mnie "uratowało" przed pracą w tym miejscu;) Nie chcę opluwać firmy ani ludzi, bo wywarli na mnie miłe wrażenie, ale nigdy, absolutnie nigdy nie należy podpisywać umowy, w której pracodawca może Cię wylać z pracy i dostać za to kilka tysięcy. Rozumiem, że muszą być zabezpieczenia przed zwolnieniami pracowników, ale też muszą być to realne kwoty do zapłacenia np. rzędu jednej czy dwóch wypłat, ale w moim (i pewnie wielu osób) przypdku musiałabym przepracować pół roku, żeby mi się "opłacało" zwolnić z pracy lub zostać zwolnioną, bo wtedy wszystko co zarobiłam musiałabybym przeznaczyć na karę. A co do tego czasu? Robić WSZYSTKO co pracodawca sobie zażyczy? Czyli ile? Przecież na zleceniu nie ma ustalonych ram godzinowych. Na rozmowy zawsze warto chodzić, ale pamiętajcie, żeby bardzo dokładnie przeczytać umowę, którą Wam się daje. Nawet jeśli mielibyście spędzić nad nią 2 godziny i co chwila pytać, to macie do tego prawo. Aha i NFS nie jest jedyną firmą tego typu :) jest wiele podobnych ze zwykłymi umowami, w których Was przyjmą z otwartymi ramionami, bo konkurencja na rynku jest spora.

tosia

koordynatorzy jeszcze pracują ??? chyba jako jedyni dostaja wyplaty bo tak to wszyscy odchodzą tylko nie oni

wystawiony

Firma w ogóle jeszcze funkcjonuje?! Nadal organizują szkolenia i rekrutują? Czy komukolwiek oddali jakąś część wypłat z marca/kwietnia?

były/była

jeszcze raz przypomnę: to byłoświetnie przemyśłane (ale ma krótkie nogi) każdy podpisuje wniosek ze składką 400 zl x12 miesięcy to 4800 z tego prezes bierze 80% = 4000 (ma na dwie wypłaty dla pracownika). No ale leasing samochodów kosztuje, życie kosztuje, utrzymanie biur kosztuje, sprzęt kosztuje - czyli trzeba stworzyć ciągle wymieniającą się siatkę nowych ludzi. (usunięte przez administratora)!!Nie przewidzieli jednego, że zrekrutować potrzebną grupe ludzi nie jest łatwo a po drugie ludzie od razu nie maja umiejetności sprzedażówych i nie sprzedają a klienci wcale tak polis nie kupują bo jest na rynku recesja a poza tym(usunięte przez administratora) nie ma dobrych notowań na rynku (nigdy nie miał) . Ubezpieczenia majatkowe, grupowe -dobre ma Generali, OC i AC-Proama, Tuz, AViva, AXA, polisy na życie AXa, Aviva.Pracowałem przez 10 lat w ubezpieczeniach i mogę się na ten temat wypowiedzieć. Mi też ta firma wisi i nie odpuszczę im!!!!!!!!

hehheheh

i teraz...skasują czy nie skasuja. Dziwie sie tylko, ze koordynatrzy tam jeszcze pracuja

Paulina

Do mnie też dzwonili. Odmówiłam. Bez przesady - podpisałam umowę na początku kwietnia i tyle czasu na szkoleine czekać?! pff. Podziękowałam Panu Menagerowi za współpracę.

zx

Zadzwonili do mnie dzisiaj że szkolenie jest w Licheniu 7-8 czerwca do kogos też dzwonii?

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Finance Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noble Finance Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Noble Finance Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noble Finance Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 235 ocen.

Noble Finance Service Sp. z o.o.