Rurex Sp.z o.o.

Będzin

Opinie o Rurex Sp.z o.o.

anonim 2009-12-02 13:56:38
Uciekajcie od tej firmy jak najdalej, niewypłacalna Firma ta zalega mi z 3 wypłatami, także napewno czeka ja wiele spraw sądowych,
dymacz 2010-01-19 15:57:05
porazka,szef chce zarobic na fachowcach,musi szukac ich dalej
spawacz 2010-01-19 16:02:16
Własciciel tego bajzlu chyba nie orientuje sie w stawkach dla spawaczy,na bełchatow z dziennym dojazdem 16 zeta bruto
anonim 2010-02-02 10:07:50
spawacz - 2010-01-19 16:02:16

masz brachu racje tylko mógł by być choćby wypłacalny a nie tak jak do tej pory zalegać z wynagrodzeniami
Spawacz 2010-04-05 15:15:08
Zarówno Rurex Sp. z o.o. jak i Rurex-Warszawa - nowa firma - ci sami właściciele, ci sami wydymatorzy. Właściciel nie płaci pensji pracownikom dlatego ludzie się zwalniają, on przyjmuje nowych naiwnych, którzy pracują za darmo. Jak tak dalej pójdzie to będzie musiał szukać spawaczy w Chinach, bo w Polsce nikt się nie da nabrać. Omijajcie tę firmę (zarówno będzińską jak i Rurex-Warszawa) szerokim łukiem.
anonim 2010-05-04 13:12:44
Witam wszystkich zainteresowanych i nie . Mam pytanie czy w firmie Rurex Bedzin to cos sie zmieni�o czy jak piszecie dalej KAPA.???
Rocco 2010-05-13 09:21:19
[usunięte przez admina]na ulicy Partyzantów w Będzinie, ma tam dom , a młody leszczyk to gdzieś w rejonie ul Bławawatków , tez w Będzinie
spawacz 2010-07-16 21:20:15
nic sie nie zmienia chyba ze na gorsze
poinia 2010-10-04 14:12:55
ludzie wzadnym wypadku nie idzcie do tej dziadoskiej firmy
anonim 2010-12-29 18:51:01
To lepiej uważać na nich otworzyli niedawno firmę wkład 500 zł. A już ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam
anonim 2010-12-29 18:51:52
sorki 5000 zł
123 2011-01-19 15:40:20
Skoro tak najeżdżasz na tą fimę, to może byś się przedstawił. Co Ty wogóle wiesz o tej firmie, kiedy z nimi współpracowałeś. Ja pracowałem, wykonałem co trzeba było, zapłacili za wszystko w terminie, ani dnia spóźnienia. Współpraca bardzo dobra. Polecam.
anonim 2011-01-22 16:28:39
Wydaje mi się że to napisał jeden z właścicieli, a tak poza tym nawyki zostają. Jeżeli Ci zapłacili to się ciesz. Ja ich akurat ścigam i kiedyś znajdę.
123 2011-01-25 09:57:25
Byłem ostatnio w pracy u nich na budowie przez pare dni. Zrobiłem co było do zrobienia a po zakończeniu roboty na drugi dzień gotówka do ręki. Nie mam żadnych zastrzeżeń, współpraca ok.
Wyrolowany 2011-02-01 13:08:03
Tak czytam to co piszecie i zastanawiam się czy wszyscy na tym forum są normalni. Pracuję u nich od jakiegoś czasu, od 3 tygodni prowadzę robotę na budowie- wyjazdowa- stanowisko brygadzista. Koordynuję robotę, ustawiam ludzi na obiekcie i odpowiadam za postęp przed Zleceniodawcą. Wszystko co potrzebuję do roboty- mam. Chcę powiedzieć, że gadacie o tej firmie na forum, które dotyczy cholernego rurexu. Też zostałem przez rurex wyrolowany, do tej pory brak kasy ale to nie znaczy,że będę patrzył na nową firmę, które ma robote przez pryzmat rurexu.Mam zatrudnienie, umowę, wypłatę, dobrą stawkę i dobrze się dogaduję.Zresztą za jakieś 1,5 tygodnia będą potrzebować około 20 ludzi na budowę-spawaczy i monterów. ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-02-01 13:37:24
mam pytanie-a wie ktoś może kiedy syndyk będzie płacił jakieś pieniądze z rurex? no bo przecież jakać część musi być wypłacona z tego funduszu gwarantowanego. o ile jest już syndyk. i jeszcze jedno- skąd teraz wziąść PIT do rozliczenia?
johnny 2014-05-07 20:07:37
To dobrze o nich świadczy, że sa w stanie douczyc pracownika, bo w dzisiejszych czasach większość firm wymaga nie wiadomo ile doświadczenia...
sigul 2014-05-14 21:12:10
No dokładnie, ale na innym forum nie przeczytałem zbyt dobrych opinii, także może ktos z aktualnych pracowników napisałby chociaż, ze poleca.
gandalf 2014-12-29 20:51:18
Hej, tak własnie czytam strone internetowa Rurex i pisza, że przeniesli się do nowego oddziału, widac się rozwijają. Mają także zakładke praca, gdzie jest ogólne ogłoszenie rekrutacyjne i podany mail, gdzie wysyłac CV. Nie wiecie może, czy wystawiają tez bardziej sprecyzowane ogłoszenia pracy? Takie z opisem stanowiska?
Kostka 2015-02-27 21:32:51
Niestety muszę Cię @gandalf zmartwić, jedyne ogłoszenia o pracy jakie możesz znaleźć dotyczące pracy w Rurex Sp. z o.o. są na ich oficjalnej stronie internetowej w zakładce Praca. Mniej więcej jest tam opisane jakie mają wymagania. Ogólnikowo ale jest. Wyślij do nich na maila swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Jak odpowiedza to znaczy ze sie nadajesz :)
Amigo 2015-03-14 16:19:05
Przenieśli się do innej siedziby na terenie Będzina czy gdzieś w ogóle wylecieli poza Śląsk - jak to wygląda? Zastanawiam się czy w związku ze zmianą miejsca jakaś część zespołu zrezygnowała z przenosin ze względu na zbyt długą i nieopłacalną podróż do pracy z domu? Mam wrażenie, że oferują mocno przeciętne warunki zatrudnienia pracowników?
udette 2015-03-31 20:51:57
Kiepska sprawa, jeśli rzeczywiście jedyne ogłoszenia o prace sa na stronie Rurex, bo tam nie ma nic konkretnego. Nie ma typowych ogłoszeń z nazwa stanowiska, a jedynie wymienione kompetencje jak zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa, sumienność i takie tam ogólniki. Może napiszcie co takiego oferują za wyjątkiem tych profesjonalnych szkoleń.
czekający na wypłatę 2015-08-26 12:30:51
Ludzie! Nie pchajcie się tam. Wyrolowali tyle ludzi że się w głowie nie mieści... Dopiero dziś syndyk (po kilku latach) Przysłał list by podać nr konta bo wpłaci to, co uzyskał... Mniej więcej dłużni są 30tyś. Porażka. Zarówno spółka Będzin, jak i W-Wa to ci sami ludzie...
Kostka 2016-05-18 19:03:11
jak na moje oko to rzeczywiście nie ma czego się ich czepiać
Zostaw swoją opinię o Rurex Sp.z o.o. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rurex Sp.z o.o.