Opinie o DSD Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSD Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DSD Group o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSD Group w Warszawa

Emilia Nowy wpis

Hej, Spóźniłam się z oceną zakupu na Allegro, a bardzo chciałabym się podzielić moją opinią produktu oraz kwestią polityki obsługi klienta w DSD - Group. Tak więc… Kupiłam 12 krzeseł przez Allegro, kosztowało mnie to 2705,94 zł. Od momentu zakupu, jedno po drugim łamało się w oparciach, w jednym z złamała się noga. Na chwilę obecną, po niespełna roku, 8 z 12 nadaje się jedynie na śmietnik. Firma reklamacji nie uwzględnia, zasłaniając się argumentem niewłaściwego z przeznaczeniem użytkowania ???? … może te krzesła służą do ozdoby? ???? Pozdrawiam

Krystian Nowy wpis
@Emilia

Mam to samo z krzesłami reklamowałam i odpisano mi to samo, źle użytkowane krzesła tyle że moje już po trzech tygodniach zaczęły się łamać ,w dodatku po rozebraniu krzeseł byłem w szoku z jakich materiałów są one wykonane mianowicie spawy puszczają bo rureczki są złapane spawem tylko w jednym miejscu, a siedzisko jest wykonane ze starej płyty szalunkowej od stropu i to jeszcze brudnej od betonu szkoda że niema możliwości dodawania zdjęć proszę omijać ta "firmę" , na allegro sprzedający jest już nie aktywny niema co się dziwić

niedoszły klient Nowy wpis

Chciałem kupić 6 krzeseł. Wracałem 18-11 i z Wrocławia, skontaktowałem się telefonicznie ok. 14:50, że dojadę ok. 16:15. Niestety nikt nie chciał poczekać, aby sprzedać mi krzesła bi firma pracuje do 16:00. Byłem tym niemile zaskoczony tym bardziej, że osobiście chciałem odebrać krzesła. Ale dwa dni później było jeszcze gorzej. Zdecydowaliśmy się, że kupimy 6 krzeseł. Zadzwonilem aby zamówić, a kobieta poinformowała mnie z rozbrajającym uśmiechem, że cena na krzesła od dwóch dni jest wyższa: ze 149 zł podrożały na 199 zł!!!!! Jak chcę, to od poniedziałku będą promocje, ale nie pionformowała jakie. Tak wygląda obsługa klienta i uczciwość firmy. Fatalne wrażenie i brak biznesowej uczciwości. Nie polecam!!!!!

Starsky Nowy wpis

Problemy z wypłacaniem kasy to może były wtedy w 2015 roku, gdy był ostatni komentarz, ale powiem Ci że w tym momencie nic takiego się nie dzieje i nie ma to w ogóle miejsca, więc radzę trochę ochłonąć i nie dać się złym opiiom, bo to bezsensu trochę

franka

mimo to jednak pracodawca nie powinien pozwalać sobie nawet na najmniejsze obsuwy finansowe, moim zdaniem nawet pół dnia od terminu to już jest sytuacja skandaliczna na skale europejską. i również przede wszystkim mnie interesuje jakich zarobków moge się spodziewać netto zatrudniając się tam u nich w firmie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DSD Group? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
marietto

no dobra obsuniecia mogą się pojawiać- wiadomo ale najważniejsze ze praca jest i kilka dni nie zbawi nikogo przeciez. a mozecie opisac swoje doswiadczenia w pracy i na rozmowach kwalifikacyjnych, moze jakies rady dla osbob ktore poszukuja tam pracy? tu nic za bardzo nie pisał, a to wazny ewlement przed podjeciem pracy aby wysluchac innych....

m

Wszystko fajnie ale na wyplacenie kasy w terminie nie ma co liczyc.

Wera :)

Umowy o prace raczej wam nie dadzą, Jest zlecenie jak w wiekszości CC. Atmosfera pracy bardzo dobra. Polecam :) !!

cynka

zapomnij, um o pracę nie dostaniesz tam. Praca 2 zmianowa 8-15 i 15-20 srednio 10 brutto/h

Panie [usunięte przez administratora] sami wiecie pisze tylko prawde a prawda boli w firmie roi sie od cfaniaczków chcacych zarobic łatwa kasę kosztem innych [usunięte przez administratora] jak w wiekszosci call center, brak organizacji

NoTak

Mnóstwo osób odeszło, a posty tylko od Ciebie heheh !! I akurat pierwszy dzien po Informacji o zwolnieniu. Masz niesamowity tupet jescze sie tego wybierać. Powodzenia

sami wiecie

A ja proponuję poszukaj trochę głębiej.[usunięte przez administratora]może i miała dodać post - tego nie wiem. Ale wiem że to nie ona się tu wypowiada ;-) pzdr sporo osób odeszło z tej pracy samych i jestem właśnie tą osobą. A portal jest właśnie po to by dodawać prawdziwe opinie. A teraz wróć może już do tej swojej marnej pracy. Buzka

NoTak

Hehehe niesamowite jest to co piszesz [usunięte przez administratora]. Logicznym jest ze kiedy ktoś traci prace i jest całkowicie bezsilny i bez jakichkolwiek argumentów , próbuje w tak prosty i płytki sposób zrobic sobie dobrze kłamiac na forum. Napisałam odrazu, bo dowiedziałam sie o Twoich postach od Twoich "koleżanek", ale w sumie kto z kim przystaje ten sie taki staje - prawda[usunięte przez administratora] ?? Obawiam sie ze sama nie wiesz co robisz, a na pewno nie zdajesz sobie sprawy jakie mogą byc tego konsekwencje. Polecam sie zastanowić i troche ochlonac !!

Uważam że jesli chodzi o firme DSD jest jak najbardziej wporzadku a tyle ile sie zarabia to juz kazdego indywidualna sprawa a pani [usunięte przez administratora]gdyby miała poważniejsze podejscie do pracy to zapewne by jej nie straciła a jesli chodzi o pana [usunięte przez administratora] to jest całkiem wporzaku gość poprostu umie sie ustawic i tyle trzeba sobie jakos radzic w tych trudnych na rynku pracy czasach :)) pozdrawiam wszystkich pracowników DSD wiecej usmiechu i pozytywnego nastawienia a kazdemu z nas bedzie sie lepiej pracowało:))

ktoś

Ha ha Nie no pan T to nieźle się wypowiedział. To że awansował poprzez podpierdzielanie pracowników to jest rzecz jasna.. Panoszy się jak prezes, zachowuje się jeszcze gorzej niż dzieciak.. Lider, który od początku pilnuje pracowników tak nie traktuje ich jak nowy przywódca... To jest żałosne, bo tak naprawdę człowiek bez jakiegokolwiek doświadczenia na takim stanowisku.. bez niczego.. pomiata pracownikami, którzy pracują na jego pensję. Z tego co mi się obiło o uszy to Pani [usunięte przez administratora] sama się zwolniła a nie została wyrzucona. Zarobki tak jak piszą inni- tragedia i jeszcze gorzej... Atmosfera była świetna, dopóki pewien Pan nie zaczął się panoszyć... Współczuje tylko pracownikom, którzy jeszcze tam pracują bądź będą zmuszeni podjęciem pracy w tej firmie. A pan[usunięte przez administratora] niech się nie martwi o karierę innych bo na pewno kariera po znajomości i podpierdzielaniu nie jest szczytem marzeń dla nikogo. Pozdrawiam

sami wiecie

Chyba się troszkę pomyliłaś, czy pomyliłes. Po pierwsze Pani [usunięte przez administratora] sama się zwolniła a po drugie rusz troszkę głową, czy Pani [usunięte przez administratora] zajmowałaby sobie głowę takimi postami tuż po odejściu - nie sądzę. Jeżeli regularnie zarabiasz 12zł brutto to pewnie jesteś znajomą[usunięte przez administratora] i siedzisz tylko na potwierdzeniach i to za 11 brutto. Albo wcale nie jesteś kobietą gdyż była to jedyna osoba która tak naprawdę ma w tej firmie stała wyższą stawkę płci żeńskiej. Firma DSD obiecuje lepsze warunki, z których się nie wywiązuje. Powtórzę to jeszcze raz. Naciąganie starszych osób na spotkania niby medyczne, niby refundowane, a tak naprawdę jest to zwykle naciąganie na kredyty. Byłam na takim spotkaniu. To chore!!!!! Złodzieje !! DSD upadnie wcześniej czy później, zalega ze składkami, nie traktuje ludzi poważnie. Tak świetnie tam płacą że lider dorabia na sprzątaniu he he Moją opinię potwierdzi sporo osób które muszą tam pracować. Odnośnie pedała, zachowanie i ten dziwaczny śmiech mówi za siebie. Zdania nie zmienię jak i pozostali pracownicy. Swoją drogą ciekawe że tak szybko napisałaś repostę... Hm.. Jako zwykły pracownik nie sądzę żebyś hobbystyczynie tu zaglądała...

Nero

W ubiegłym tygodniu byłem na rozmowie, a wczoraj zaproszono mnie na szkolenie i dzień próbny. Zakwalifikowałem się do projektu biznesowego. Muszę przyznać, że i rozmowa, i szkolenie sprawiały wrażenie bardzo profesjonalnych. Dużo wartościowych informacji od kierowników odnośnie projektów. Nie mam wielkiego doświadczenia w call center, ale myślę, że sobie poradzę. No i najważniejsze, że jasno określili warunki finansowe. Podstawa może nie jest najwyższa, ale są duże szanse na premię za wyniki. No i jest szansa na awans, a w innych miejsca, w których byłem, od razu słyszałem, że żadnych szans na awans w przyszłości nie ma. W ogóle podobała mi się atmosfera - konkretnie i bez straty czasu na głupoty, czyli tak, jak lubię.

NoTak

Coś niesamowitego !!!! Ha !! :) Osoba która wypowiada się w dwóch postach powyżej to ten sam człowiek. Czyli Pani [usunięte przez administratora] która została zwolniona w dniu wczorajszym po prawie 6 miesiącach pracy (a podobno jest tragicznie - heheh :) Dziewczyna pisze ze pracowała od początku firmy, a akurat teraz doszła do wniosku że jest tak zle. Typowy syndrom zwolnionego pracownika który nie zasługuje nawet na 2 zł/h. Utrzymała się tyle tylko dlatego, bo została zatrudniona jako jedna z pierwszych i kierownictwo jak sądze w ten sposób to respektowało. Osobiście pracowałam z nią na jednej zmianie od 3 miesięcy. Nie będę się wypowiadać na jej temat, bo szkoda słów. Jak to w call center, większość zależy od wyników konsultanta i kiedy robi się jedne z najgorszych rezultatów w firmie to owszem jest 10zł/h !! ja osobiście spokojnie osiągam 12 zł :) Jeśli chodzi o lidera. Gdy ktoś ocenia człowieka po wyglądzie i wyciaga wnioski na tej podsatwie to poziom inteligencji tej osoby pozostawiam do oceny czytających. Tak proste i płytkie wypowiedzi nawet nie zasługują na wasz czas i moj komentarz. Złego słowa o tej firmie nie powiem bo atmosfera i warunki pracy są znakomite. Pozdrawiam Pania [usunięte przez administratora] i życzę powodzenia na dalszej karierze zawodowej, lecz z takimi umiejętnościami ciężko będzie obyć się bez pracy fizycznej na którą też należy mieć pewne kwalifikacje. Paaa !!

firma tragiczna nie polecam małe peniądze oszukują na kazdym kroku liderem został pedał masakra do nieczego sie nie nadaje wszystkim (usunięte przez administratora) obgaduje frajer jeden tam moznazarobic najwiecej okolo 900zł tragedia

sami wiecie

Czytam te komentarze i ten ostatni mnie extra dziwi... :) Pracowałam tam od początku. Stawka mdz 10-12 brutto, większość zarabia tam 10zł brutto. Obiecują nowe kampanie, ale nie wywiązują się z nich, albo ich wcale nie ma albo z mega opóźnieniem. To jest CZARNA [usunięte przez administratora] a nie call center. Prowizje też miały być (umawianie spotkań oraz energia) - często zdarzało się tak że jednego dnia lider o nich informował i jeszcze tego samego dnia kazał o nich zapomnieć. Ponad to zatrudniają wciąż nowych konsultantów a starych informują że mają wolne bo nie ma dla nich miejsc. Jest tam chyba 11 stanowisk, od stycznia mówią że z początkiem nowego tygodnia będzie ich więcej, nowe pmieszczenia itp - brak do tej pory. Co do umów, zdarzało się już kilkakrotnie że nie odprowadzili komuś składek - no paranoja, albo źle wypłacili pieniądze, - za mało - jedna z dziewczyn do tej pory podobno nie otrzymala wyrówniania 250zł, czy nawet zdarzało się że wcale komuś nie wypłacili, bo Pani księgowa przeoczyła... Teraz podobno jeszcze gej został liderem - chłopak wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma. Obrabiał tyłek równo wszystkim nawet liderom a teraz awansował. Szczerze szkoda czasu.

Marzena764

Witam serdecznie Przypadkowo natknęłam się na to forum i opinie o DSD. Jestem konsultantem w tej firmie od 2 miesięcy i wszystko przebiega bez zarzutów. Owszem na początku była prośba o wypełnienie kwestionariusza, ale 3 dni pózniej zostałam zaproszona do siedziby i wręczono mi umowę zlecenie. Warunki jakie podajecie są na okresie próbnym ktory trwa tylko miesiąc, pózniej w zależności od kampanii ulegają podwyższeniu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DSD Group - Warszawa

DSD Group
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 118
    01-355 Warszawa