Opinie o Hit Casino w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hit Casino. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hit Casino o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hit Casino w Tychy

Ewelina

Czytałam na stronie, że informacje o pracy oferują tylko w kontakcie mailowym. Może tutaj ktoś coś powie, bo interesuje mnie parę rzeczy. Jak to jest z kwestią prywatności, czy podpisuje się jakąś specjalną klauzulę? I czy to praca typowo nocna, tak jak w wielu innych?

Mali
@X

No mnie te nocki interesują. Czy jak ma się nocne zmiany, to firma zapewnia jakieś wyżywienie właśnie na tej zmianie? Albo jakieś ciepłe napoje specjalnie właśnie na nocki? Sa dodatki w godzinach nocnych?

Lolek

(usunięte przez administratora) na wielką skalę w tyskim kasynie Jola jest specjalistką od (usunięte przez administratora) prokuratura okregowa powinna się tym zająć ta pani Jola blokuje wygrane klientom których nielubi niepowinna pracować w kasynie sprawę zbiorowo zgłaszamy do prokuratury lolek (usunięte przez administratora)

Kosma
@Lolek

Największa bzdura jaką słyszałem Pracownik nie ma możliwości do blokowania wygranych. To urojenia hazardzistów i Pana Karola, który podszywa się na tym portalu pod różne NIKI.

J&B DANONE

(usunięte przez administratora) KOŃCZY SIĘ LICENCJA WGRE WCHODZĄ ŁAPÓWKI WCHODZI KLIENT Z PRZETARGU ZNA NR AUTOMATU 25 WYPŁACA 22 TYŚ ZŁ POCZYM WYCHODZI Z KASYNA I WRACA ZNÓW WYPŁACA A KLIENCI GOLI WYCHODZĄ TAK DZIAŁA PRZEKRET (usunięte przez administratora) TAK TEGO NIEODPUSZCZE JERZY B J &BDANONE

ANNA Nowy wpis
@J&B DANONE

Drogi Panie Jerzy. Jak Pan dobrze wie właśnie zmieniła się władza w naszym kraju i nikt nie wie na dzień dzisiejszy kto będzie pracował w Ministerstwie Finansów i kto będzie oceniał przetarg. Przetarg i oceny wydane przez Ministra są jawne i każda spółka która przegrała może złożyć odwołanie. Panie Jerzy niech Pan będzie poważny i nie wypowiada się na tematy o których jak widać nie ma Pan pojęcia.

@ANNA

O co chodzi z tą kończącą się licencją i przetargiem? Jakie to może mieć przełożenie na pewność zatrudnienia dla pracowników?

anna Nowy wpis

Nawet jak kasyno w Tychach nie otrzyma koncesji to pracownicy mają zapewnione zatrudnienie w Katowicach

Na forum z recenzjami kasyn są opinie o tym, że pracuje tu kulturalna obsługa i można dogadać się w języku śląskim, angielskim oraz niemieckim. A kto wie, może również i w języku polskim? Ale to już tylko moje dociekanie. Tak samo chciałbym wiedzieć, czy bez doświadczenia można tu uzyskać zatrudnienie? I ile taki krupier zarabia, czy to z pensji zasadniczej, czy z premii lub napiwków?

Justyna

Dwa lata temu jak dawali ogłoszenie na krupierkę to w sumie w wymaganiach nie było żadnego doświadczenia. Za to była mowa o kursie, czy nadal można go zrobić i przyjąć się do pracy? A jeśli tak to on się znajduje w tej samej lokalizacji teraz, no i jaka jest aktualna cena? Trochę późno, ale wcześniej pracowałam gdzieś indziej i byłam zadowolona po prostu. Teraz szukam pracy i to od zaraz.

@Justyna

składasz cv w kasynie i jak mają miejsce to dzwonią. Kursów już się nie robi. Uczysz się wszystkiego po podpisaniu umowy

Basia
@Anna

Aha, czyli trzeba cv złożyć na miejscu, ta? Dobrze rozumem? Nie ma opcji wysłania mailowo? Trzeba iść do kasyna i na recepcji je oddać czy oni tam kierują do jakiegoś innego działu?

Lolek

@Lolek

A skąd o tym wiesz, masz jakiś dowód?

Ona
@Lolek

Dlaczego nikt nie napisze o miłych pracownikach? Czy tam pracują same "Jole"?

@Ona

A co jeśli faktycznie tak jest? Może najbardziej rzuca się w oczy albo inni są przydzieleni do czynności "za kulisami"?

Li
@Lidia

W ten wpis o blokowaniu wygranych i jackpotach dla znajomych to mogę uwierzyć bez dowodów. Jak ktoś regularnie chodzi to pewne rzeczy z czasem zauważy. Nigdy nie byłem w tym konkretnym kasynie ale w innym mieście w kasynie z tej sieci kasyn. Takie same "cuda" się dzieją. Co z tego wynika? Przypadek? Nie miejcie graczy za skończonych głupków!!! Kiedy zgłasza się kierownictwu swoje spostrzeżenia to brak argumentów i tekst: "nie musi Pan tu przychodzić". Żenada.

Kosma

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jarek
@Ewelina

Praca na 2 zmiany, dniówki 8:30-20:00, nocka 20-5/6 (do 6 weekendy), kontakt bezpośrednio w kasynie, bądź mailowo

Agata
@Jarek

Ile można zarobić? Długie trochę te zmiany. Dajecie radę tyle godzin pracować? Ciekawa też jestem jak z wolnym - urlopy są normalnie płatne?

@Agata

Na początek zarobki w granicach 3 tys plus napiwki, zmiany 12h- można się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o wolne to też spokojnie, w miesiącu trzeba wyrobić standardową ilość godzin, liczba dni roboczych razy 8h, np. 168h a reszta to wolne, urlopy płatne jak w innych firmach. Jest umowa o pracę i wszystkie składki, tak jak powinno być.

@Adam

Czyli mogę być spokojna? Co do nocek, to chciałabym wiedzieć, czy są jakoś dodatkowo płatne, bo słyszałam o czymś takim jak dodatek za pracę w nocy. Jest coś takiego płacone?

Olga
@Adam

A po dłuższym czasie wyższa jest pensja podstawowa? Ile tak mniej więcej można wyjść z napiwkami? Czy jak komuś nie za bardzo odpowiadają nocki to można dogadać się na same zmiany dzienne?

Inga
@Adam

A jak z atmosferą? Bo widzę, że klienci trochę tutaj narzekają na pracowników. Między sobą pracownicy się dogadują? Ile jest osób na jednej zmianie?

X
@Ewelina

Hej, pracuje w kasynie kilka lat. Dyskrecja jest sprawą oczywistą, pracujemy i dniówki i nocki, jesteśmy czynni 24/7. ale wszystko jest kwestią dogadania. Kasa jest spoko, możliwości awansu.

Mali
@X

Pracownicy w kasynie spoko. Widać jednego stałego klienta, któremu wiecznie coś nie pasuje /w czapeczce/ więc pewnie on tu nawija na Jole i Patrycje. Dziewczyna na kasie zawsze uśmiechnięte, pogadają, na stołach głównie chłopaki. Ogólnie jest fajne

Konrad

Klima chodzi jak burza, tylko jak to zwykle bywa jednemu wieje, jednemu za gorąco. Jackpoty to w Tychach nie spadają co tydzień jak ktoś napisał. To małe kasyno więc nie ma przemiału na automatach. Personel spoko, ale jak się jest negatywnie do wszystkich nastawionym to i święty nie pomorze. Grać to trzeba umić

Amanda

Intryguje mnie praca jako krupierka, do tej pory widziałam ją tylko na filmach. Ale wiem, że tu przyjmowali nawet jakiś czas temu. Nie ma teraz chociaż jakiegoś szkolenia czy praktyk? Zwłaszcza, że pamiętam, że nie wymagali znajomości gier, to uczą tego wszystkiego dopiero?

Dora

Czasem jestem w tyskim kasynie lecz takiego chamstwa nie widziałem Jolka i Patrycja zero kultury obrabianie klientów głupie odzywki poprosiłem o kawę pan już pił słowa Jolki potem Patrycja w akcji mówi (usunięte przez administratora)ktoś ma nadzur nad nimi raczej nie te panie nie powinny pracować w kasynie

Harry

Tego już zawiłe chodzę do kasyna raz w tygodniu atmosfera chora Jolka Patrycja robią zły nastrój bardzo nieprzyjemne dla klientów nadają się do pracy na sortowni śmieci Master was przyjmie Magda bardzo cię lubię nie pozwól się zmanipulować Joli i Patrycji

Ewelina

Aż tak źle? A ciekawe, jak w takim razie się zachowują względem pracowników. Jaka atmosfera w pracy? Dużo plotek czy raczej się ludzie otwarcie komunikują?

Kasia kasia

Bardzo fajne kasyno miła atmosfera obsługa ok Patrycja zawsze powie gdzie mam grać sprawdzi ile automat zabrał pieniędzy podaje mi numer automatu więc wygrywam Pati bardzo cię lubię kasia

Wiktoria
@Kasia kasia

A możesz powiedzieć coś więcej o pracownikach? Szukam pracy i chętnie bym się dowiedziała jaka jest atmosfera między pracownikami. Dużo osób tu pracuje? Czy często widać nowe twarze wśród pracowników czy to raczej stała ekipa?

Michal mm

Wielcy oszuszci to tyskie kasyno mieszkam w austri takigo (usunięte przez administratora) niema jak w tychach to najgorsze kasyno platnosc 0 pracujace starsz panie nienadaja sie do tej pracy nieprzyjemne wulgarne falszywe do sprzatania sie nadaja nieblokujcie tego to prawda Michal mim

Oko

Niegrajcie w tyskim kasynie to przekret jecpoty tylko wybrani znajomi z obslugi wygrywaja dostaja cynk gdzie grac stali klijeci dostaja zero to nieporozumienie,, ????

Dudi

(usunięte przez administratora) totalne klima poziom zero niesprawna duża łaska rzeby wyłączyć Pani Jola poziom zero odradzam tam grać bonusy łapią te same osoby klientów nie szanuje się duże (usunięte przez administratora)

Mirosław
@Dudi

Jak przy takich temperaturach klima nie wyrabia, to co to będzie latem? A idzie tam wyjść na plus, bo ludzie piszą, że nie sposób? Wygrałeś coś?

Ona
@Dudi

Dlaczego nikt nie napisze o pozytywnych pracownikach, czy tam pracują same "Jole"?

Bywalec

Hit Casino w Tychach spada równią pochyłą. Od stanu technicznego, po klientelę, która się nie myje, klnie na pół kasyna, czy też pluje na automaty. Tacy ludzie w normalnych kasynach dostają zakazy, bądź nie są wpuszczani, nie mówiąc już o wpuszczaniu panach w stanie sporego upojenia alkoholowego, czy reagowanie na ich czyny. Zaś Ci ludzie (nie myjący się) nawet nie grają za złotówke na becie, a niszczą opinie na temat tego miejsca.

@Bywalec

Zgłaszałeś gdzieś takie zachowanie? Może obsługa zwyczajnie tego nie widziała?

Wara
@Adam

Hahah naiwny jesteś jak myślisz że zgłaszanie coś da

@Wara

Nie no ale nie jedź po nim od razu, że naiwny. :( A wiesz to, bo już masz zgłoszenie za sobą?

Carlos

(usunięte przez administratora) !!! Automaty się psują klimatyzacja niesprawna wszystko z lacha

Loki

Porazka kilka razy naliczylem kolo 60 ruchow i nic nia dawala zadna probowalem na roznych stawkach tak sa maszyny ustawione... 1 do 1000 wiec szanse znikome na wygrana

Olo
@Loki

Uważajcie na tyskie kasyno to wielkie nieporozumienie duże przekręty niema wygranych jak są to znajomi dyrektor i personelu tam powinien być dzień w dzień urząd celno skarbowy zwłaszcza sprawdzić liczniki automatu nr 25 to (usunięte przez administratora)

Miro
@Olo

(usunięte przez administratora) To tyskie kasyno manipulują przez komputer przy ruletce automatami (usunięte przez administratora) klientów płatności zero!!! Kłamcy i przekręty odradzam klientom wejścia do tego kasyna (usunięte przez administratora)

@Olo

A o co chodzi z tym automatem, że jego tak wyszczególniasz?

Helena

Czesto odwiedzam Casino w Tychach jest tam bardzo mila obsluga. Dbaja o to by milo spedzalo sie tam wolny czas

@Helena

Bo to nie prawda , nie pracują e pełnym wymiarze, chcą kończyć wcześniej to ma.byc to wpisane w godziny pracy A nie że jest napisane 5 rano zamknięcie A już o 4:50 można pocałować klamkę, sucha nie kasyno, nie chce się robić nierobą

Dzwonię specjalnie 4:45 zapytać o godzinę zamknięcia żebym nie potrzebnie nie (usunięte przez administratora) Pani o angielskim głosie mówi mi że zamykają o 5:00 myślę zdążę po fajki, docieramy do bram tej śmiesznej aranżacji profesjonalizmu i całuje klamkę.o 4:53 dzwoniąc na dzwonek.przychodzi jakiś tępy lachon i tłumaczę amebie że tylko.fajki, zanim dotarło przez zwoje które pewnie były wyniszczone ciężką pracą umysłową , staniem i czekaniem na mane przyjmując poze glonojada , wkleja mi tepak że oni już nie pracują i kasę mają policzoną, (usunięte przez administratora) nie rób sobie myślę ale nie będę wdawal się w gadke z tepakiem musiał bym wziąść jakiegoś zula z pod sklepu żeby mi przetłumaczył ten tępy jazgod tej troglodytki bo ja myślałem że jak pisze zamknięcie 5 rano to zamykają o 5 A nie 4 , bo się zmeczyla stojąc widocznie za dużo musiał przy tym myśleć, pozdrawiam tepą obsługę i mam nadzieję że szefostwo zajmie się.ta patologią albo proszę zmienić.godziny zamknięcia żeby były adekwatne do rzeczywistości

Zostaw merytoryczną opinię o Hit Casino - Tychy

• Jak się pracuje w Hit Casino?

Zobacz opinie na temat firmy Hit Casino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hit Casino?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hit Casino?

Kandydaci do pracy w Hit Casino napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hit Casino