Opinie o Green Profi Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Green Profi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Profi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Profi Sp. z o.o. w Katowice

Dek Nowy wpis

Praca tutaj nie należy do łatwych, ale z pewnościa jest do zrobienia i nie ma co się za bardzo denerwować, pensje na czas, atmosfera dobra, wszyscy w miarę zadowoleni

hmm Nowy wpis

firma zmienila nazwe na profesjonalna zielen

Woriutek Nowy wpis

Niestety firma nie posiada swojej strony internetowej, a to wielka szkoda, ponieważ nie ma skąd czerpać informacji na ich temat. Oczywiście częściowo się reklamują, ale klient strategiczny nie będzie szukał firmy w takich 'czeluściach'. Czy nie powinni o tym pomyśleć, nie wiadomo ile okazji przechodzi im koło nosa.

gabi Nowy wpis

Komornik mnie sciga za kredyt hipoteczny

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Profi Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
oszuści

odradzam współprace, każdemu kto zamierza tam pracować proponuję się zastanowić, wszystkie te opinie nie zostały zmyślone - są autentyczne, doświadczone na własnej skórze, a jeśli już zechcecie spróbować to proponuję mieć oczy szeroko otwarte, szczególnie umysł przez kilka pierwszych dni aby się przeknonać że opinie tutaj są faktycznie prawdziwe, nie dajcie się omamić obietnicami, szanujcie się ! NIE POLECAM !

Carlos

gp@greenprofi.net.pl mail do nich jesli ktos chce

kosmonauta

Sytuacja się nie zmieniła w tej firmie. Nie polecam nikomu tam iść chyba, ze chce pracować jako wolontariusz. [usunięte przez moderatora] Odradzam stanowczo.

Ogrod

[usunięte przez moderatora] Czy ktoś mógłby podać mi ich aktualny nr konta bankowego? Z góry dziękuję

Lipto

Przedmówców proszę o kontakt w sprawie firmy Green Profi na mail : ogrodaleksandry@gmail.com, to bardzo pilne,

Krzys

Trzeba uważać na ta firmę [usunięte przez moderatora]

kosmonauta

Zgadzam się z przedmówcami.

Łukasz

Zgadzam się z tą druga opinia,nie polecam a terz jeszcze te spóznienia z wypłatami

Zostaw merytoryczną opinię o Green Profi Sp. z o.o. - Katowice

Green Profi Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Królowej Jadwigi 10
    40-036 Katowice