Opinie o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

Czy pracownicy w Centralne Biuro Tłumaczeń dogadują się między sobą?

Ciekawostka Nowy wpis

Cześć wszystkim, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy tłumacze w biurach korzystają czasami z translatora, np., deepla? Z góry dziękuję

Firma CBT zalega mi od 1,5 roku z płatnościami na ponad 3 tys.zł. Sprawa o wyjawienie majątku jest w tej chwili w sądzie. Pan Rafał Maj fikcyjnie zameldowany jest w Szczecinie. Proponuję zgłosić temat do "Sprawy dla Reportera", celem nagłośnienia w całej Polsce.

Mala
@Karolina

Witam mogę podpowiedzieć gdzie te osoby znaleźć

Mała Nowy wpis
@Karolina

Witam mogę podać namiary na Panią Magdalenę

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Centralne Biuro Tłumaczeń?

ehh Nowy wpis

Ja kilka lat temu zostałam tłumaczem, bo miałam wpisany "komunikatywny" angielski xD Nikt nie zweryfikował, czy faktycznie go umiem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tłumaczka j. angielskiego

Podjełam się dla nich tłumaczenia tylko jednego zlecenia w 2016 r., a to dlatego, że potem przez kolejny miesiąc musiałam im przypominać o płatności, wręcz żebrać o należne mi pieniądze. Nie odpiywali na maile z pytaniem, co z moją zapłatą. Więcej dla nich nic nie robiłam, bo szkoda nerwów na takich ludzi.

Dymitr

Windykowałem to biuro cały rok, na szczęście firma windykacyjna odzyskała moje wynagrodzenie. Szczerze nie polecam!!!

Ola
@Dymitr

Chętnie poznam dane firmy windykującej, tez mam potrzebę odzyskania należności.

Nikol123
@Ola

Również chętnie poznam. Proszę o info.

Nikol123
@Dymitr

Proszę o namiary na firmę windykacyjną. Też mi zalegają w płatności faktur. Sprawa się ciągnie latami.

Kamil

Czy biuro działa teraz zdalnie ?

Marzena Piaścik

Od września próbuję wyrwać od biura zapłatę za fakturę, niewielką, ale jednak. Brak reakcji na mejle ,a telefon 573-900-988 ponoć nie należy do Pani Magdaleny Maj.

Wiktoria

@ola ile?

Katarzyna

Do Olga_Warszawa i innych Ja chętnie przyłączę się do zawiadomienia na prokuraturze. Ktoś jeszcze?

@Katarzyna

Trzeba złożyć grupowy wniosek do prokuratury od tych osób, które ucierpiały na rodzinę Maj. Ci ludzie rzucają się na pieniądze wszystkich, nie boją się niczego! Takich trzeba karać, to jest oszustwo w dużych rozmiarach!!! Jestem obcokrajowcem i szczerze mówiąc nie wiem jak poprawnie złożyć wniosek w Polsce. Jestem gotowa zapisać się we wniosku do prokuratury. Kto wie, jak to zacząć?

Olga_Warszawa

Witam wszystkich! Mam na imię Olga. Jestem dyrektorem biura tłumaczeń w Warszawie. Jesteśmy otworzyły się dopiero niedawno. Nasza firma współpracuje z CBT i Panem Rafałem od sierpnia 2018 roku. Za miesiąc sierpień on nam zapłacił za fakturę (tak jak kwota była niewielka). Teraz już trzy miesiące czekamy na płatności za wrzesień i październik. Szkoda, że nie widziałam wcześniej opinii o tym biurze. I wtedy by nie znalazły się w takiej sytuacji. Chciałabym dowiedzieć się, kto już złożył dokumenty do sądu na to biuro i czy dostał swoją zapłatę? To jest po prostu skandaliczne! Nie płacić tylu ludziom i świetnie (a co najważniejsze oficjalnie) pracować dalej! Trzeba coś z tym zrobić!!! Oferujemy zebrać wszystkich ludzi, którym to biuro powinno pieniądze i złożyć na CBT a w szczególności na prezesa zarządu zbiorowy wniosek do Prokuratury, aby aresztowali konta tej firmy, dopóki nie spłaci długów. Bo jeśli to nie jest jeden poszkodowany, to według Kodeksu Karnego - to już oszustwo na dużą skalę. Z naszej strony jesteśmy gotowi dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty!

Właściciel
@Olga_Warszawa

Witam, chętnie się przyłączę do pozwu, Maj zalega mi przeszło 5 tyś zł + koszty sądowe. Proszę o jakieś namiary.

Żanna
@Olga_Warszawa

Dzień dobry, u mnie sytuacja wygląda podobnie. Tylko teraz jest Biuro Tłumaczeń i Legalizacji Dokumentów. Magdalena Maj. Współpracę nawiązałam kilka miesięcy temu- nie znalazłszy na temat tego biura jakichś negatywnych ocen. Kilka faktur opłacone z niewielkim opóźnieniem. Teraz kwota jest już większa, więc i pieniędzy brak.... Na razie wysłałam do nich wezwanie do zapłaty, teraz czekam na odzew. dalej - e-sąd, ewentualnie, jak ktoś się zgłosi z podobną sprawą, moglibyśmy połączyć siły.

@Żanna

To niepokojące, co napisałaś. Z tego co rozumiem, firma istnieje nadal, ale zmieniła nazwę? Daj proszę znać, czy wezwanie do zapłaty przyniosło rezultat i jakie dalsze kroki poczyniłaś w tej sprawie. Z założenia na GoWork.pl oczekiwane są opinie pracowników o warunkach pracy w firmie, w tym wypadku w Centralnym Biurze Tłumaczeń, tym razem jednak ważne jest ustalenie, jaka jest sytuacja firmy.

Kilka lat temu wykonałem tłumaczenia na ponad 2.000zł. Do dziś nie otrzymałem pieniędzy. Jest to firma, która z założenia nie płaci. Pomimo wyroków sądowych firma ukrywa się i nie zamierza zapłacić. ODRADZAM współpracę z tą firmą.

Jan

Może ktoś podpowie na jakich zasadach współpracuje się z biurem?

Mam podobny problem. CBT nie chce wypłacić mi pieniędzy za tłumaczenie. Nie jest to duża kwota, ale wysłałam do nich kilka maili (albo jest cisza, albo zbywają).

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się tu pracuje?

Aneta

@MMM w końcu ustaliłeś pod jakim adresem mieści się firma Centralne Biuro Tłumaczeń? Czy w Waszej sprawie coś się wyjaśniło? Możecie nas na forum informować na bieżąco o etapach? Zainteresuje pewnie to innych użytkowników.

kiki

Złożyłam pozew. Ale wszystko wskazuje na to, że Maj jest zadłużony i pieniędzy się nie odzyska. On z początku próbował się tłumaczyć, iż ktoś mu jest winien i że mi zapłaci. Teraz w CBT nikt nie odbiera telefonów.

MMM
@kiki

Mam pytanie - jaki adres CBT wpisałaś z pozwie? Na stronie jest Ogrodowa, w KRS Hoża, a ja faktury wystawiałam na Żelazną... Pozdrawiam

Aneta

@kiki to skoro masz taką poważną sprawę do wyjaśnienia i nikt w Centralnym Biurze Tłumaczeń nie odbiera telefonów to powinieneś udać się tam osobiście i porozmawiać. Czemu tego wcześniej nie zrobiłeś?

kapriccio

Dzień dobry, czy zna ktoś obecny nr telefonu do CBT? Wszystkie obecne na stronach są nieaktualne.

Aneta

@MMM a czy to pierwsza sytuacja tego typu, jaka spotkała Cię w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń? To bardzo niepokojąca wiadomość dla wielu osób. Czy dużo pracowników nie otrzymało wynagrodzenia? Daj znać, czy coś się w tej sprawie wyjaśniło. To jeden z ważniejszych aspektów każdego zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Centralne Biuro Tłumaczeń - Warszawa

• Jak się pracuje w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Centralne Biuro Tłumaczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Centralne Biuro Tłumaczeń
1.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Al. Solidarności 155 lok. 19
    00-877 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042