Opinie o Pflegeengel24 w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pflegeengel24. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pflegeengel24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegeengel24 w Wrocław

Gabriela

Może ktoś powiedzieć czy firma aktualnie poszukuje osób do pracy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Czy przez cały okres zatrudnienia firma służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą, w każdej chwili można liczyć na kontakt z koordynatorem? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat.

Anka Nowy wpis
@Gabriela

Proszę zadzwonić do firmy i sprawdzić u zrodla

Agi Nowy wpis

Opinie pozytywne wrzuca sobie firma. Składke płacą do Zusu jedną na kilka miesięcy. Pozostałe składki do Zusu - zerowe. Nie liczą się do emerytury. Tylko składki od średniej krajowej liczą się do emerytury według obowiązujących przepisów. Wniosek taki że skoro jedna składka do ZUSu na kilka miesięcy to trzeba jechać na zlecenie na jeden miesiąc a potem wybrać inną firme. Bo skoro nie ma składek odprowadzanych do ZUSu od wynagrodzenia opiekunki to nie ma też sensu pracować dla takiej firmy! Wszystkie te firemki to firmy nieuczciwe! Zlecenia bez składek do ZUSu to tylko dla EMERYTEK!!!! A składke do ZUSu płacą od 50 euro!!!!! To opiekunka ma umowę na miesięczną kwote wynagrodzenia 50 EURO????? Ale numer!!!! Jeszcze takiego wynagrodzenia to w Niemczech nie było...... 50 euro za miesiąc pracy!!!!! To umowa śmieciowa! Firma do likwidacji!!!! Nie powinna działać! Nieuczciwi! Prawdy nie podają o zleceniach! Wyczytać to można w tych opiniach! Czytajcie! To siostrzana firma od My care a ta firma jest już w likwidacji przez oszustwa.......! Te oferty od nich to może tylko dla emerytek? Negatywną opinie mogę dać bo nie ma za co plusów......

Hanna Nowy wpis

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia to najlepiej wszystko wyjaśnić w firmie bo to jest forum pracownicze więc nikt nic nie wyjaśni.

lena Nowy wpis

Firma do likwidacji!!!! Nielegalne składki do ZUSu od 50 euro. Nie liczą się do emerytury. Wypłata w trzech ratach! Firma powinna być zamknięta. Działają niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Opiekunki są oszukane!!!!!! Takie składki do ZUSu nie liczą się Wam te okresy pracy do emerytury!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflegeengel24, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Sprawiedliwa

zdecydowanie odradzam kontakt z firma do bani oszukują i wyzyskują nie szanują opiekunki patrzą na Ciebie jak na dno zus grosiki wszystko przekłamane oszukują na kursie w euro nie warto!

Krycha

Firma do zamknięcia!

EWA

Pracowałam kiedyś ale ostatecznie odeszłam nie wiem jak jest teraz u nich pamiętam jak kiepsko płacili z dobrym językiem więc nie wiem po co ta gadka wiadomo że muszą na czym lub na kimś zarabiać więc zawsze będą szukać jeleni. Firma na słabe 2.

kaja

to jaka ty mialas umowe ,skoro po tylu latach pracy u nich jak sama piszesz, nie masz niczego? kompletnie tego nie rozumiem jak moglo tak byc i jak sama moglas doprowadzic do akiej sytuacji, wogole dizwi mnie to ze godzilas sie w takim razie pracowac na czarno tak naprawde

luda

Współpracowałam z firmą ponad 2 lata i okazało się,że całkowicie zmarnowane lata.W momencie likwidacji firmy w Wupertalu,nie ma śladu ,że w ogóle pracowałam,żadnych składek kompletnie nic.Nie wypisujcie już takich bzdur,ze to dobra firma.Nie miałam nawet formularza A1 ,który upoważnia do legalnej pracy w Niemczech.Kiedy zwróciłam się z pismem o zerwanie umowy nie otrzymałam,żadnego pisma nie mówiac już o świadectwie pracy.

opiekunka

witam ja w tej firmie pracuję już 3 lata i jestem zadowolona. Zawsze mam dobry kontakt z firmą i pomagają załatwiać wszelkie problemy. Co do wypłaty jest zawsze na czas. Więc nie mam co narzekać. Pozdrawiam

magnolia

Pani to nazywa Umowa? Nawet ktos z buszu nie nazwaby tego czegos umowa.To stek bzdur...

wielkopolanka:P:P:P:P:P

Ja jestem osobiście bardzo zadowolona, gdy tylko pojawił sie problem Panie z biura lub koorynatorka szybko go rozwiązywała, miałam trzy takie sytuacje i bardzo mi Panie pomogły. Ale co do umowy to niestety pozostawia dużo do życzenia

ZNACHOR

Firmę tą zaskarżyłem.. WYGRAŁEM !!!. Sąd w Niemczech przyznał mi odszkodowanie 200% - ntowe. Kasę dostałem przelewem na konto. Rodaczki i rodacy , nie dajcie się otumianiać. Pwo jest po naszej stronie.r

mommo
@ZNACHOR

Do ZNACHOR- napisz o co się sądziłeś? Czyżby to było przyczyną zniknięcia ogłoszeń i brak naboru nowych opiekunów ?

truskawa1

witam wszystkich.Uwazam,ze firma firma,ale sa klamcami,moze ja tak trafilam,przed przedstawieniem mi oferty i akceptacji rodziny mowiono mi co innego na temat umowy i wynagrodzenia,po zalatwieniu formalnosci z rodzina pani z firmy na moja prosbe ze chce umowe do wgladu rozczarowala mnie.W takim wypadku odmowilam wyjazdu przez co mam teraz problemy.Czasem niech ludzie nie beda tacy zlosliwi,mysle ze wtedy zycie bedzie milsze.Pozdrawiam

Magnolia

Otoz to.Zmienily nazwe.Troche tych fir ²zaliczylam², ale tej nawet zmiana nazwy, adresu nic nie pomoze.To najgorsza firma z jaka mialam do czynienia, To Harpie..

Luda

Pracuję z firmą Pflegeengel 24 i uważam ,że tak na prawdę nie ma się czego przyczepić,pieniądze zawsze na czas,fakt ,że w dwóch ratach,ale są,panie z firmy pomocne,na panie koordynujące też można liczyć,zarobki niezłe,jeśli chodzi o ubezpieczenieto już był problem wywalczyłam je po 8 miesiącach pracy,chodzi o to abym również ubezpieczona była w Polsce.Od razu podpowiem,karta AOK,nie uprawnia nas do korzystania z ubezpieczenia w kraju,firma musi się zwrócić do AOK o wydanie formularza E 106,przesyła formularz Tobie musisz go wypełnić i złożyć w odpowiednim NFZ-ecie u nas i wtedy dostajesz zaświadczenie ,że jesteś ubezpieczona również u nas Ale jest druga strona medalu jest to praca na minijob na umowie masz zarobki 460 euro i trudno się dowiedzieć jak jest z emeryturą,to znaczy czy będę miała jakikolwiek dodatek do mojej głodowej emeryturki w Polsce.Wiele o tym czytałam,ale informacje są sprzeczne. Faktem jest,że coś się w firmie dzieje,ponieważ ostatnio znowu zmieniła nazwę,nie można też nigdzie znaleźć ofert pracy z tej firmy.

arturo
@Luda

powiem tak drogie Panie nie wiecie co podpisujecie - nie macie zupełnie pojęcia o przepisach, widziałem umowę i jedna i druga i tam na jednej so skaldki od 460 euro a druga od 735 euro netto zarobki minimum 1100 euro do 1500 na reke w zaleznosci od stanu pacjenta składki od 460 i od 924 euro( brutto ) sa pelne rentowo emerytalne - wszystko jest napisane na lohn to co oferuje firma jest legalne w 100% opis działania jest na ich stronie w j.niemieckim jak mowi mój adwoakt ich działanie jest perfekt i w 100% legalne i uczciwe dla opiekunek. a może wolicie drogie panie polskie formy i ZUS od 200 zł i dwie umowy zlecenie

luda
@arturo

Bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marzanna

A ja nie polecam. Z wielu powodów.

dana

tak te umowy to pic na wode fotomontarz mialam zone sprawna,maz po wylewie sparalizowany lewostronnie,matka zony obydwoje na katedzie.synek,2 labladory,wszyscy syfiaze,synek sika do zlewu gdzie naczynia sie pluka ale co tam,,,,,,,,,1600 neukirchen-vlyhn

jajajaj

a jak jest z jezykiem? chodzi mi o to jakiego poziomu wymagają? chcą papierek państwowy poświadczający znajomość czy wystarczy tylko zapewnić że się zna? bo nie powiem, ten dodatek świąteczny mi się podoba, ale może jeszcze ktoś napisze ile pflegeengel24 oferuje za dniówke/godzine? też tak super płacą?

kaśka

Eeeee, czy ja wiem. Kamillla-Godzillla nie masz racji. Pracuję z nimi od prawie dwóch lat i jakoś nie ma problemu. Pieniądze zawsze wypłacają, zlecenia są różne, ale jak było nawet nieciekawie, to interweniowali z firmy i się polepszyło. Ciekawa jestem, gdzie macie lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegeengel24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Pflegeengel24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflegeengel24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflegeengel24?

Pflegeengel24