Parex Lublin

Lublin

Opinie o Parex Lublin

Anonim 2009-01-19 11:19:39
(usunięte przez administratora)Przedstawicielki zarabiaja grosze kierowcy minimalne pensje. wc w oplakanym stanie, zimno w srodku to jakis garaz. przestrzegam wszystkich(usunięte przez administratora).
anonim 2009-10-20 17:06:54
Żale zwolnionego ?
. 2009-10-22 12:32:07
cała prawda w wypowiedzi pierwszej.
anomin 2010-12-25 23:47:53
Garaż, zimnica, niskie pensje, okropne warunki i nikomu nic nie przeszkadza, dobrze, ze chociaz szefunio zadowolony. Nie polecam nikomu przy zdrowym umysle.
haps 2016-04-22 20:46:48
nie wiem czy coś się zmieniło, poza zmianą godzin otwarcia sklepu :) ciekawe jak warunki zatrudnienia na ten moment
rzulf 2016-10-31 12:37:07
Parex jest o tyle fajna firma ze mozesz miec swoje zdanie- zawsze i w kazdej kwestii. Obowiazuje tam tez zasada 2- kazdy ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co mowisz bo nie ma czasu na Twoje pierdoly
Ta firma funkcjonuje z dnia na dzien, liczy sie tylko zeby kapucha wpadla wlascicielowi w lapki. Pracownicy haruja za najnizsza krajowo, jest za malo personelu i czesto siedza po godzinach. Jeszcze jak tos zachoruje to zaczyna sie pieklo. Wiekszosc samochodow to zlom. Sprzet biurowy lepszy oddawalem do utylizacji. W biurze ciagle jest zimno, nawet w lecie czlowieka telepie. Kibel masakra. Prezes zachowuje sie jak cwaniak, ktory mysli ze moze wszystko, a tak naprawde nie potrafi prowadzic wlasnego biznesu. Pracodawca powinien zarzadzac firma tak zeby wypracowac jak najwiekszy zysk co przelozyloby sie na wynagrodzenia. Parex zarzadza sie sam...
Wiecej pisac mi sie juz nie chce. Chcesz sie tam zatrudnic albo isc na staz? Zapomnij.
Zostaw swoją opinię o Parex Lublin - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parex Lublin