Opinie o Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego w Poznań

Olga Nowy wpis

Widzę nie jedną negatywną opinię o tym, że osoby uczestniczące w stażu nie otrzymały całkowitego wynagrodzenia. Czy to finalnie zostało wypłacone. Sprawy dosyć dawne, bo 2018, ale może ktoś aktualnie mógłby się wypowiedzieć, kto niedawno odbywał staż czy nie ma problemu z pieniędzmi ?

Tomek Nowy wpis
@Olga

Tak jasne wszytko wypłacają tylko czasami jest opóźnienie bo nie dostają na czas pieniędzy z UE. U mnie była taka sytuacja w całej grupie i dzwoniliśmy sprawdzić do urzędu czy nie kłamią. Okazało się ze wszytko prawda i całe pieniądze były po miesiącu. Do tego w umowie masz napisane ze jak oni nie dostają na czas z UE to mogą być opóźnienia.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego?

Mikołaj Nowy wpis

Na młotek, wiertarkę i śrubokręt jak to w pracy biurowej :)

Filip

@Daniel Zawsze można mieć swoje zdanie ale generalnie fundacja ma dobrą opinię.

Maciej123

Jestem na stażu w projekcie Fundacji i trzeba przyznać ze wszystko jest ok. Koordynatorka miła i kompetentna, na minus ze ciężko się dodzwonić. Polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. realizacji projektów EFS w firmie Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Uczestnicze w projekcie fundacji i powiem wam tylko tyle jak na 4 miesiące stażu otrzymałam tylko wypłatę za jeden miesiąc lipiec sierpień wrzesień jeszcze nic oczywiście za kurs też jeszcze nic nie otrzymałam żadnej kwoty Wydaje mi się że panuje tam niezły bałagan i brak kompetencji tylko tyle.

@anonymous

Dzień dobry Pani, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z koordynatorem projektu, gdyż do biura projektu nie wpłynęła żadna informacja dotycząca podanych przez Panią zarzutów. W tej sytuacji możemy uznać Pani uwagi za bezpodstawne nadużycie w stosunku do Fundacji i realizowanego projektu. Zdajemy sobie sprawę, że istnieją pewne zaległości w płatnościach za odbyte staże w miesiącu sierpniu, jednakże tak jak wielokrotnie informowaliśmy na stronie projektu (m.in. w dniu 09.10.2018) oraz przez wysłanie smsów do uczestników projektu, wypłata tych zaległości nie wynika ze złej woli Fundacji ale jest spowodowana oczekiwaniem na transzę środków finansowych od Instytucji Zarządzającej. Ze swej strony obiecujemy, że wszystkie zaległe płatności zostaną uregulowane. Z wyrazami szacunku, Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

FIRS

Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za uznanie. Odpowiadając na pytanie aktualnie do naszego zespołu poszukujemy "Opiekuna mieszkań" do projektu "Mieszkania wspomagane - treningowe w Mieście Poznań" oraz księgową/ księgowego. Ogłoszenia zamieszczamy m.in. na portalu ngo.pl http://ogloszenia.ngo.pl/9577-opiekun-mieszkan.html http://ogloszenia.ngo.pl/10127-ksiegowa-ksiegowy.html oraz na naszym FB https://www.facebook.com/fundacja.firs/ W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Z wyrazami szacunku, Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

Zapytaj pracodawcę

Jestem na stażu czwarty miesiąc pieniądze dostałam za jeden a za kurs wogóle. Nie polecam.Klamstwo kłamstwem pogania.

@anonymous

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, podpisując umowę trójstronną o organizację stażu wyraził/-a Pan/Pani zgodę także na warunki płatności w niej zawarte. Jest tam m. in. zapis, że "wypłata środków nastąpi na rachunek bankowy wskazany przez Stażystę: w terminie 21 dni od dnia otrzymania od Podmiotu organizującego staż listy obecności. W przypadku braku środków finansowych przyznanych Organizatorowi stażu na realizację Projektu ….. , Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego zastrzega sobie prawo do wypłaty stypendium w późniejszym terminie, przy czym termin ten nie będzie dłuższy niż 5 dni od dnia otrzymania środków finansowych przez Fundację". Wynika z tego, że wypłata środków finansowych nie zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli Fundacji, ale także od Instytucji Zarządzającej, która w transzach przekazuje środki na konto Organizatora. Zapewniamy, że wszystkie płatności zostaną uregulowane. Z wyrazami szacunku, Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

Gregor

Podpowiedzcie czy trudno jest spełnić warunku przyjęcia na staż?

Ja jestem na stażu 3 miesiące pieniądze raz były nie na czas i z tego co wiem nie z ich winy tylko jakiś urząd im nie zapłacił. Szczerze jak się tak komuś nie podoba staż to niech na niego nie idzie nie ma musu do uczestnictwa w projektach z UE

Waldi

Może trzeba wyjaśnić sprawy z osobami odpowiedzialnymi?

stazystka

Jestem na stażu od 5 miesięcy z programu kierunek aktywność zawodowa tej właśnie fundacji i zdecydowanie nie polecam. Pieniędzy nigdy nie dostałam na czas nie mówiąc już o zwrocie kosztów dojazdu z którymi zalegają od kilku miesięcy. W trakcie stażu zmienił mi się kilka razy koordynator i panuje według mnie tam niezły bałagan

Antoni

@Mida widzę że nie odpowiada Ci staż w Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego. Dlaczego? Możesz powiedzieć nam coś więcej o powodach takiej opinii? Gdyby Twoja wypowiedź była bardziej rozbudowana i zawierała uzasadnienie opinii na pewno poszukujący informacji na temat tej firmy mogliby bardziej na niej skorzystać.

Mida

Ja pracuje ot trzech miesięcy nie polecam kłamczuchy oszusty beznadziejny staż nie piszcie się na staze

eska

wiele oob wlasnie chwalilo pracodawce, poniewaz wywiazuje sie bardzo dobrze z warunkow umowy i niekomu nie robi krzywdy, pieniazki zawsze czas i przede wszystkim ne ma problemu z urlopem czy tez grafikiem.

nn

nie pracuję w firsie już od jakiegoś czasu, ale nie dam złego słowa powiedzieć. Fajny otwarty zespół, atmosfera, elastyczne podejście do ludzi (jak potrzebujesz możesz wyjść w ciągu dnia coś załatwić). z kasą faktycznie czasami się spóźniali, ale ludzie to jest POKL! takie wtedy były warunki. Dzisiaj pracuję już gdzie indziej, ale dobrze im życzę. polecam.

Szkoleniowiec

A dla mnie ok choc prawda ze trochę maja burdel, ale przynajmniej płacili normalnie i na czas oczywiście jak na pok. W sumie ok

NAUCZYCIEL

współpracowałam z nimi przez kilka miesięcy. ludzie mało kompetentni, zgadzać się ma wszystko tylko na papierze, nie informują o czym trzeba, a potem trzeba na wariata poprawiać i podmieniać dokumenty. nigdy nie pracowałam z tak nieprzygotowana firmą. NIE POLECAM

mlod

nie jestem byłą pracownicą WUP czy innej IP, ale nie narzekam. Super atmosfera, fajny, młody zespół. Jak wszędzie bywają też gorsze dni, ale ogólnie b.pozytywnie.

Mmm

Ja pracuje ponad rok jestem bardzo zadowolony ciekawa praca dająca satysfakcję

?

a ja nie jestem zadowolona praca bez sensu, płacą mało chyba że jesteś byłą pracownicą WUP - oni dostają więcej na tych samych warunkach.... dyskryminacja. same wałki/przekręty i ściemy... nie polecam. ja szukam innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego - Poznań

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego