Opinie o Coffee Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Coffee Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coffee Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coffee Service w Warszawa

ZS

Byłam na rozmowie o pracę w tej firmie. Pani, która przeprowadzała ze mną rozmowę nie była przygotowana do tej rozmowy. Miałam wrażenie, że nie wie jakie pytania mi zadawać i cały czas wpatrywała się w moje CV, nawet jak opowiadałam coś o sobie nie patrzyła na mnie, tylko w CV jakby nie interesowało ją co do niej mówię, co było bardzo nieprofesjonalne. Dodała też komentarz, że nie umiem nic jeśli chodzi o obowiązki na danym stanowisku, ponieważ nie mam doświadczenia - mogła lepiej zapoznać się z moim CV i nie zapraszać mnie na rozmowę. Byłam w swoim życiu na paru rozmowach o pracę, więc mam porównanie. Ta była najmniej profesjonalna i najmniej sympatyczna.

@ZS

W trakcie rozmowy przedstwiciel pracodawcy po przeczytaniu CV musi wstępnie zweryfikować kompetencje. Czas na rozmowy poświęcają obie strony.

Wrażliwy

nie polecam do pracy bo toksyczna atmosfera i chaos wprowadzony przez wszystkowiedzącego szefa ale z kontaktów wiem że w tym roku zwolniło się już 5 osób w tym roku więc nic się nie zmieniło a może to już końcówka frimy???

Maciej
@Abc

Według ciebie nawet jak się pracownik angażuje i stara to i tak zarobi tyle co ten który robi swoje i wychodzi? Jak są premie uznaniowe to takie same dla wszystkich? Pracowitość nie jest premiowana lepiej?

Czy rotacja pracowników w Coffee Service na Magazynier jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 23 lipca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

obiektywny

Wynagrodzenie jest podane w ofercie pracy. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej każdy kandydat otrzymuje pełną informację o wynagrodzeniu, sposobie premiowania i rozliczania pracy ( ogólniepremie jak wszędzie są udzielane za wydajność w pracy )

Olcia Nowy wpis

Myślicie, że każdemu przedłużaja umowę po tym okresie próbnym czy nie jest lekko? Chodzi mi o to ogłoszenie operator POS, tam pisali że okres próbny to zaledwie miesiąc. Przeważnie to trzy dają w firmach, tzn. może to moje doświadczenie, ale takie jest własnie.

Fil Nowy wpis
@Olcia

Ten miesiąc to taki można powiedzieć okres "przed próbny" bo to jest umowa zlecenie a dopiero po tym czasie jest normalna umowa o pracę na okres próbny trzymiesięczny.

ZS

obiektywny Nowy wpis
@ZS

Czy na rozmowie na specjaliste ds. zintegrowanego systemu zarządzania już na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzają znajomość Zarządzania opartego o ISO 9001 i ISO 22000? Jest to sprawdzane np przez test albo cos w tym stylu

Wiktoria

W ogłoszeniu na technika utrzymania ruchu podają takie standardowe godziny pracy, 8-16, aż się zdziwiłam, bo to rzadkie raczej w branży. No a jakieś nadgodziny się zdarzają, ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Byłoby super, bo w sieci nie mogę nic znaleźć zbytnio.

@Wiktoria

Standardowe godziny pracy to 8_16 Zdarzają się nadgodziny i są zawsze dodatkowo płatne

Józek
@obiektywny

A można się dogadać i pracować np. 9-17 albo 7-15, żeby wcześniej kończyć, czy nie bardzo? Jeszcze pytanko co do nadgodzin, ile ich wychodzi przeciętnie miesięcznie i czy jest opcja, żeby odebrać je w formie dnia wolnego?

@Józek

Standardowe godziny pracy to 8-16. Elastyczność czasu pracy jest zależna od specyfiki wykonywanej pracy. Zawsze jest opcja negocjacji. Odbiór nadgodzin zgodnie z przepisami prawa.

Zofia
@obiektywny

To na jakim stanowisku jest szansa dogadać się, jeśli chodzi o godziny pracy? I w jakich ramach czasowych można wtedy pracować? Daj znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coffee Service, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ktoś

Nowy rok i nowe myślenie o inwestycjach. Będzie ich dużo. Wiele nowych inwestycji zgodnie z trendami ekologii. Żeby odpocząć od pracy dwa razy do roku odbywają się wyjazdy integracyjne dla chętnych. Góry-narty, Mazury-łódki i ogniska. To wieloletnia tradycja.

Rzeczowy

Firma ma wiele wyzwań związanych ze swoją działalnością i ciagle szuka nowatorskich rozwiązań. Dlatego praca jest ciekawa. Zespół pracowników zgrany. Dobra atmosfera pracy. Wielu pracowników pracuje ponad 10 lat.

pracuś

Po prostu nikt nie chce pracować za marne pieniądze. No i to już nie te czasy żeby proponować umowy gdzie premia jest połową i tak kiepskiej pensji .

@pracuś

Właśnie w ogłoszeniu nie ma nic o wysokości wypłaty. Teraz w październiku powtórzyli rekrutacje na magazyniera. Podają tylko jakie benefity i że trzeba mieć uprawnienia UDT. To ile wychodzi z premią jak mówisz ze tak mało? Minimalna czy więcej?

obiektywny

Ostatnia opinia Pracusia z listopada pierwsza chyba z początku roku. Wszystkie podobne,powtarzalne wskazujące na brak informacji o reliach firmy . Podpisując umowę o pracę dla obu stron warunki są jasne i czytelne. Jak długo i kiedy Pracuś pracował w firmie ( o ile pracował)? Pytam bo to jest ważne przy opiniowaniu danej pracy w danej firmie i świadczy o wiarygodności opiniującego. Trudne czasy ( a ostatnio takie były) wszyscy odczuwają i pracownicy i pracodawcy. Firma Coffee Service zawsze szanuje i dba o dobrych pracowników. Płaca zależy od stażu i kompetencji.

Nawet jak ktoś pracuje dłuższy czas w firmie to jest to minimum? Poza tym na jakich zasadach tu premie naliczają? Za wyniki czy za co to jest?

obiektywny

Wielu pracowników pracuje ponad 10 lat. Oczywiście są też tacy pracownicy, którzy decydują się szybciej na zmianę pracy. Na tym polega rynek pracy, że można wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Atmosfera w firmie jest dobra. Pracownicy są dodatkowo premiowani za dobrą pracę. Praca jest różnorodna i ciekawa. Firma szuka nowatorskich rozwiąząń .

A jak wygląda u nich praca biurowa? Szukają takiej osoby do pracy, myślę czy nie próbować ale opinie widzę są takie sobie o niektórych stanowiskach. Dają po okresie próbnym (1 miesiąc) umowę o pracę na pełny etat, ale czy ona jest już na czas nieokreślony? I jaka jest przewidywana stawka na to stanowisko?

Nikt

Najpierw dostajesz umowę zlecenie potem 3 msc okresu próbnego potem 6 miesięcy a potem czas nieokreślony. Z tym że każdą umowę musisz negocjować i dokładnie liczyć bo zawsze dostajesz mniej niż masz obiecane i musisz prawie że zrezygnować żeby dostać to Ci chcesz. A kwoty które są podane w ogłoszeniach dotyczą umowy na czas nieokreślony z uwzględnieniem wszystkich dodatków które można ci w każdej chwili zabrać. Sama pensja składa się z podstawy i wielu wielu dodatków wiec trzeba dokładnie czytać i przemyśleć

Hania
@Nikt

Jak to mniej, każda kolejna umowa to mniejsza pensja? Czy te dodatki są zabierane za jakieś złe zachowania czy za co? No i powiedz jak różni się pensja na umowie stałej, a tej początkowej.

Wrażliwy

Antoni
@Wrażliwy

A wiesz może co stoi za tymi zwolnieniami? Sami odeszli czy była to decyzja szefostwa? Jak myślisz, odeszli właśnie z powodu tej atmosfery o której wspominasz czy coś jeszcze mogło na to wpłynąć? Jak zarobki?

Myakys
@Wrażliwy

Witam, opinia którą przeczytałem poniżej jest bardzo krzywdząca dla firmy – chyba od konkurencji, bo nijak ma się do rzeczywistości. W firmie panuje wysoka kultura pracy i przyjacielska atmosfera. Firma Coffee Srevice ma się dobrze co jest łatwo zweryfikować, bo potwierdzają to np.: Diamenty Forbes, Gazele Biznesu, Rzetelna Firma, itd...

Aleksandra
@Myakys

Czyli jednak warto się zdecydować i aplikować do firmy?:) Widzę, że szukają magazyniera, wiesz coś na temat pracy właśnie na magazynie? Mój chłopak byłby chętny się tu załapać. Najbardziej ciekawi mnie oczywiście wynagrodzenie, czy trzeba robić nadgodziny? Jak tam kierownictwo?

Abc
@Wrażliwy

Potwierdzam i podpisuje się obiema rękami. Największy (usunięte przez administratora) dostają zawsze ludzie ktorzy najwięcej robią dla tej firmy a tacy co przychodzą podpisać listę i poplotkować mają święty spokój. Ale nie należy się łudzić wszyscy dostają podobne pieniądze stąd taka frustracja wśród części ekipy. I prowokacje że strony firmy żeby się pracownicy między sobą kłócili bo tak jest łatwiej zarządzać- polityka znana z ul.wiejskiej. Nic dziwnego że pracownicy którzy wnosili ogromne wartości do firmy i zaangażowanie teraz budują inne firmy. Tu się raczej nic nie zmieni. To nie polityka że co 4 lata przychodzi zmiana

Maciej
@Abc

Czy w Coffee Service poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownikcs

Poza wynagrodzeniem zasadniczym pracownik może dostać premię uznaniową, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne.

Julia
@Pracownikcs

Poza finansami, czy są jakieś inne dodatki? Mam na myśli np prywatną opiekę medyczną albo multisport?

@Julia

Jest pakiet opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Julia
@Pracownikcs

Ten pakiet jest jakiś w miarę rozszerzony? I czy można sobie dopisac rodzinę?

@Julia

Pakiet medyczny jest bardzo rozszerzony. Można dopisać rodzinę - jest to płatna opcja w zależności o ilości osób.

@Pracownikcs

Należy dodać, że za pakiet medyczna na siebie też trzeba zapłacić

@pracuś

Pakiet medyczny dla pracowników jest dobrowolny. Pracodawca dopłaca do pakietu medycznego.

Natalia
@Pracownikcs

są jeszcze jakieś formy dodatków, do których trzeba tu z własnej kieszeni dołożyć? chciałam też dopytać o premie świąteczne, bo jeszcze w listopadzie była o nich wzmianka. jak ostatecznie wyszły?

@Natalia

Jest dodatkowe ubezpieczenie ale tutaj akurat to groszowe sprawy. Premie świąteczne są uzależnione od dochodów całej rodziny i na tle innych firm wg mnie wypadają bardzo dobrze. Firma mogłaby nie dawać nic bo i nie ma takiego obowiązku.

@pracuś

Czyli im mniej ktoś zarabia to ma większą premie? Jak są sprawdzane dochody rodziny? Trzeba przynieść pity za zeszły rok czy samemu się wpisuje w oświadczenie?

@Marek

Kolejny raz piszę. Ktoś usuwa moje komentarze. Tak im mniej zarabiasz masz większe premie świąteczne. Ale tak to działa gdy są wypłacane z funduszu socjalnego. Wystarczy podpisać oświadczenie o dochodach.

Roxane

Czy ktoś z Was pracował na umowie agencyjnej w so coffee ???

@Roxane

W Coffee Service nie pracujemy na umowie agencyjnej.

@Roxane

so coffee nie ma nic wspólnego z Coffee Service.

Koleś

Dzień Dobry, Mam pytanie czy Pan Prezes Adam Zagrodzki jest teraz jedynym właścicielem, czy może Pan Tadeusz wciąż działa razem z nim?

@Koleś

Od ponad 2 lat p.Tadeusz Stępień nie działa w firmie Coffee Service.

@*

Pan Tadeusz Stępień od .2020 r. jest już na emeryturze.

Jaka atmosfera panuje w firmie Coffee Service? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 13 września. Czy jest rotacja?

Z tego co wiem pracownicy są "długowieczni", średnia pracy to ok. 13 lat. Coś w tym chyba jest pomimo komentarzy głównie byłych i niezadowolonych.

Pracownik2

Powiem tak - zespół zgrany, przyjazna atmosfera, fajni ludzie. Myślę, że najlepszą wizytówką jest mała rotacja - większość ludzi pracuje tutaj od wielu lat. Firma prężnie się rozwija, przez co zwiększa też zatrudnienie nowych pracowników.

Boski żigolo

Ale chyba nie na produkcji !!! Z tego co wiem to ludzie popracują miesiąc i po wpływie pensji na konto dziękują za współpracę ????????

@Boski żigolo

A pracowałeś w tej firmie?????Może przez miesiąc mało widziałeś????? Ktoś jak nie chce pracować tylko się obijać......to i miesiąc za długo.Szkoda jego czasu.

Zniesmaczony
@Pracownik2

Nie ośmieszaj się wazeliniarzu. Szukają co 3 miesiące tych samych pracowników. Ha ha ha uśmiał się hrabia po francusku albowiem doskonale znał ten język.

@Zniesmaczony

A z czego taka duża rotacja wynika? Jak to wygląda z twojego punktu widzenia?

Zniesmaczony

Co to za firma że wiecznie poszukują operatora maszyn. Pewnie jak znajdą to popracuje miesiąc i ewakuacja. Pewnie takie (usunięte przez administratora) że nikt tam normalnie myślący nie chce pracować.

Czy znaleźliście już kogoś do pracy na stanowisku spec. Ds. Jakości?

@.

Tak, proces rekrutacji został już zamknięty.

madeline

Witam, Chciałabym się zapytać jak wygląda rozmowa kwalifikująca osoby ubiegająca się na stanowisku ds. jakości i rozwoju. Jakiego wynagrodzenia brutto można się spodziewać i jak to wygląda z zatrudnieniem. Jaka jest pierwsza umowa i jak to wygląda w późniejszym czasie. Po jakim czasie otrzymuje się umowę na czas nieokreślony. Jakie są godziny na w/w stanowisku. Pozdrawiam,

@madeline

Proces rekrutacji przebiega dwuetapowo – wstępna rozmowa telefoniczna, a później wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę z kierownikiem działu w siedzibie firmy. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej poruszane są kwestie m.in. doświadczenia zawodowego, kompetencje i wiedza kandydatów ubiegających się o pracę. Omawiane są szczegóły potencjalnej współpracy i przedstawiany zakres obowiązków na stanowisku. Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat. Godziny pracy w biurze: 8-16.

madaline
@J.

Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Czy posiada Pan/Pani informację na temat wynagrodzenia ? Nie wiem czy warto zawracać sobie głowy :) Pozdrawiam,

@madaline

Kwestia wynagrodzenia to już ustalana jest na rozmowie kwalifikacyjnej. @madaline, jeżeli szukasz pracy na tym stanowisku, to CV zawsze warto wysłać :)

Madeline
@J.

Rozumiem, ale chciałabym poznać chociaż widełki w jakich granicach się mieszczą :)

Bogdan W
@J.

Dołączam się do pytania dotyczącego wynagrodzenia na stanowiskach np. kontrolujących na produkcji

pobieeed
@madeline

Czy miałaś może już rozmowę kwalifikującą?

Madeline
@pobieeed

Niestety, jeszcze nie. Nie robiłam żadnych działań w tym kierunku. Czekam na informacje jakie wymagania oferuje firma (chociażby mniej więcej przedział) :) a jak u Ciebie?

@Madeline

Na więcej niż 3tys nie ma co liczyć albo zejdziesz do okolic 2500 i potem moze przy umowie cos wiecej albo do widzenia.

K.
@J.

Czy znaleźliście już kogoś na to stanowisko?

Czy pracodawca Coffee Service motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zdecydowanie tak. Pracodawca ceni zaangażowanie pracowników i każdą inicjatywę w rozwój firmy. Pracownicy mogą być docenieni poprzez premie uznaniowe. Poza tym, firma oferuje bogaty pakiet benefitów, tj. możliwość szkoleń, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie urlopu. Organizowane są także wyjazdy i imprezy integracyjne.

Boski żigolo

Szkolenia ???????????? to chyba nie w tej firmie!!!

Pracownikk

Jeśli chcecie tu pracować to się zbytnio nie napracujecie tylko trzeba mieć stalowe nerwy i najlepiej nie pokazywać, że coś się potrafi bo nikt tego nie doceni...

Zaprzyjazniony

Motto prezesa Adasia brzmi tak: a najlepszy klient to taki co to zamówił, zapłacił i umarł.

Zostaw merytoryczną opinię o Coffee Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Coffee Service?

Zobacz opinie na temat firmy Coffee Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coffee Service?

Coffee Service