Opinie o Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o. w Gliwice

Były pracownik Nowy wpis

Mimo, że firma przestała funkcjonowować przez bezprawne działanie pracowników ,Pani Kasia wystawiła mi kopie świadectwa pracy bez żadnej trudności mimo ,że nie jestem od wielu lat pracownikiem. Mam same dobre wspomnienia z tym miejscem pracy. Pozdrawiam i życzę KDP PRESTIŻ sp zoo sukcesów w Sądzie. Ps Mam nadzieje,że moje byłe koleżanki,które z całą bazą klientów przeniosły się do Biura Rachunkowego Partner Mirosława Leks ,poniosą pełną odpowiedzialność za nielegalne przeniesienie bazy klientow wprowadzając ich celowo w błąd jednocześnie nakłaniając ich do zmiany biura. Poniosą zasłużaną karę za wyrządzone straty materialne i osobiste.

koleżanka Nowy wpis

Droga była koleżanko, Ty chyba nie wiesz, co piszesz. Fajnie się ocenia jak się zna tylko jedną wersję. A zasłużoną karę, mam nadzieję, że poniesie w końcu TA właściwa osoba.

Były klient Nowy wpis

Drogi gościu firma przestała istnieć 1.10.2014 i jest w trakcie upadłości. Nie prawdą jest fakt, że zostały tam nie kompetentne osoby. Jest to portal ,na którym należy wpisywać prawdę a nie oczyszczać sobie Dziewczynki -sumienie.

Gość Nowy wpis

Nie polecam. Jedyne kompetentne tam osoby niestety odeszły, zostały same ktore nie znaja sie na niczym. Robia problem z byle czego, podnosza głos na klienta jak zwroci im sie uwage choc klient akurat ma wtedy racje.

klient

Przez wiele lat byłem zadowolonym klientem biura

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych oferowane przez firmę Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były klient

Przez wiele lat byłem klientem biura .POLECAM !!!!!!

POLECAM !!!!

Klient

Pani Katarzyno trzymamy kciuki za wygraną!!!!

POLECAM !!!!

Dżoana

PORAŻKA !!!

Nie polecam nikomu!!! Totalna porażka!

ania

uważam że jest OK Polecam

xyz

Omijajcie to biuro jak najszerszym łukiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o. - Gliwice

Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Józefa Lompy 6 lok. 1A
    44-100 Gliwice

Kancelaria Doradcy Podatkowego Prestiż Sp. z o.o.