Firma Jubilerska W. Śliwiński

Wrocław

Opinie o Firma Jubilerska W. Śliwiński

Nero 2009-12-14 12:10:08
Jezeli chodzi o sama prace jest dosc przyjemna ale ludzie wokol ciebie sa nie mili chamscy,zlosliwi i dwulicowi.Zalezy im tylko na dobru wlasnym a nie na wspólnym. Wlasciciele natomiast to osoby nieuczciwe z tego wzgledu iz naciagaja nas na wysokie koszty ktore sa zabezpieczeniem sklepu. Jak przychodzi co do czego pojawiaja sie braki zrobione nie wiadomo z kad i przez kogo i nic do konca nie jest przez W śliwińskich wyjaśniane a pieniążki starają się odzyskać jak najszybciej i za kazda cene!!!!
anonim 2010-07-07 08:44:00
braki robi centrala zobacz jak im się powodzi
pracująca w firmie W.Śliwiński 2010-07-18 18:44:21
jeśli jesteście byłymi pracownikami firmy (usunięte przez administratora)dobrze wiecie, że braki podczas inwentaryzacji były tylko w salonach gdzie kierownik nie potrafił zapanować nad prostymi rzeczami, takimi jak dokumentacja z przyjęć towaru! i stąd zawsze były braki.W salonach gdzie są prawdziwi managerowie a nie "ściemniacze" zawsze było i jest wszystko OK. W moim salonie nigdy nie było braków a premie są dość często - a to wszystko dzięki zgranej załodze, która zamiast kombinować pracuje na pełnych obrotach.
anonim 2010-08-31 13:28:20
pracująca w firmie (usunięte przez administratora) 2010-07-18 18:44:21

jeśli jesteście byłymi pracownikami firmy(usunięte przez administratora) dobrze wiecie, że braki podczas inwentaryzacji były tylko w salonach gdzie kierownik nie potrafił zapanować nad prostymi rzeczami, takimi jak dokumentacja z przyjęć towaru! i stąd zawsze były braki.W salonach gdzie są prawdziwi managerowie a nie
HaHaHa, dobre naprawdę dobre jak Monty Python. Ta wypowiedź to niezły zbiór skeczy.
Ależ wspaniali Ci "prawdziwi menagerowie" pracujacy jakozwykli sprzedawcy. Ciekawe gdzie się kształcili, ze nie potrafią obsługiwać postawowych programów komputerowych.
Zgrana załoga ciekawe gdzie, w ostatnich miesiacach ludzie się posypali na wielu salonach (min. na dwóch wrocławskich, oczywiscie na dwa istniejace).
Kolejny absurd to premie,tak jak by pracownicy rożnych salonow ze soba nie rozmawiali i nie wiedzieli jakie są premie, wszędzie lipa no może w grudniu jest ok.
Pani która to wszystko napisała cierpi na schizofrenię lub jakąś inną dotąd nie opisaną przypadłość, może ktoś czytając te farmazony zbada tę przypadlość.( nowa nazwa choroby zespół (usunięte przez administratora)i)
A teraz coś z zupełnie innej beczki do osób, które zamierzaja moja wypowiedz krytykować i obrazić moją animową ale zawsze osobę, nie jestm sfrustrowanym nieudacznikem krytykujacym najcudowniejsza firmę w tej strefie czasowej, całkiem niezle sobie radze a napewno lepiej niz w czasie pracy dla państwa (usunięte przez administratora)
była 2012-05-13 13:02:47
Firma dno im dalej tym lepiej.
smill 2016-04-18 23:23:38
anonim, słyszałem, że u nich akurat może być ciężko z terminamii wynagrodzeń
Zostaw swoją opinię o Firma Jubilerska W. Śliwiński - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Jubilerska W. Śliwiński