PHU UNIQUE PERFORMANCE

Swarzędz

Opinie o PHU UNIQUE PERFORMANCE

oszukany 2009-11-25 20:43:31
Jest tragedia. Zresztą poczytajcie o nich trochę, jeżeli chcesz tracić czas, pieniądze(nie płacą) i nerwy, bo szef potrafi rzucać przedmiotami to jest miejsce dla ciebie
Janusz 2010-02-05 14:17:21
ja się znam na stolarce więc mnie się dobrze pracuje !!!
Anita 2010-02-10 16:32:54
Ale meble robią całkiem, całkiem
jar 2010-02-15 11:46:59
Również nie polecam. Nadal mają warsztat na Modrzejewskiej 37?
anonim 2010-02-24 11:56:16
Nie wiem jak to wyglada z pracownikami.
Ale bardzo ladnie wykonali mi kuchnie i panel do telewizora
OSZUKANY 2010-04-08 23:04:57
Najgorszy ze znanych mi wykonawców mebli kuchennych. Zamówiłem meble w połowie 2009 roku i do dzisiejszego dnia mam jedynie stelaż. Wpłacona zaliczka oczywiście przepadła. Urwał sie również wszelki kontakt z firmą Uniqe-performance. Teraz widzę, że Pan [usunięte przez administratora] razem ze swoim wspólnikiem zmienili numery telefonów i w najlepsze szukają innych klientów aby ich oszukać. Jeżeli ktośtak traktuje klientów to pewnie pracownikó nie traktuje lepiej. Radze każdemu zatrudnionemu sprawdzać przesyłane składki do zus i zaliczki na podatek dochodowy do US.
kimko 2016-05-21 12:57:15
rara, z tego co wiem to zatrudniają ludzi na umowę zlecenie. Może po jakimś czasie jest większa szansa na to aby przyznali normalnie umowę. Bodajże będą jakieś oferty w momencie gdy będą nowe zlecenia dla firmy. Teraz się nie zapowiada, chociaż bezpośrednio trzeba się kontaktować
Zostaw swoją opinię o PHU UNIQUE PERFORMANCE - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU UNIQUE PERFORMANCE