ADP Polska

Opinie o ADP Polska

Michaśka Nowy wpis

Witam. widziałam na stronie ofertę dla specjalisty ds. płac. Już z treści wiem, że to nabory związane z rozwojem. Nie jest do końca określone jakie doświadczenie byłoby wymagane ale zastanawiam się w jaki sposób wiedza merytoryczna będzie sprawdzana. Czy rozwiązuje się test?

@Michaśka

Dzień dobry, miło nam, że interesuje się Pani ofertą na "płacowca". Na tym stanowisku aktualnie poszukujemy kogoś, kto już ma za sobą pierwsze kroki z listą płac i będzie potrafił naliczać wynagrodzenia. Jednakże zostawiamy sobie też sporo miejsca na rozwój i naukę, dlatego nie oczekujemy, że będzie Pani wiedziała wszystko :-) Na jednym z interview pojawią się pytania techniczne związane z procesem naliczania wynagrodzeń. Zachęcam do aplikowania i próbowania, ponieważ liczą się też dla nas chęci!

Nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze szukać do siebie Wdrożeniowców? Ktoś pytał o to stanowisko jakiś czas temu a na 6 aktualnych ofert z takiego portalu nie widzę by kogoś takiego szukali. mam doświadczenie i po prostu ciekaw jestem co pracodawca obecnie oferuje, głownie o zarobkach myślę

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie rola "wdrożeniowca" w ADP. Aktualnie poszukujemy dwóch Specjalistów ds. Wdrożeń w Warszawie - załączam link do strony ADP z ofertami pracy, tutaj znajdzie Pan/Pani opisy stanowisk: https://jobs.adp.com/job-search-results/?location=Poland&country=PL&radius=25 Proszę aplikować za pomocą linku.

Winnie

Od strony klienta to firma z którą nie należy rozpoczynać współpracy. (usunięte przez administratora) Ich system jak i jakość usług poniżej krytyki. Moja dobra rada unikać ADP szerokim łukiem. ADP to chaos, brak komunikacji, brak kompetencji.

ART
@Winnie

Zgadzam się w 100% Współpracowałam z tą firmą ok 2 lat i to był koszmar. Brak kompetencji, masa błędów w wyliczeniach LP, niedotrzymywanie terminów, ciągła rotacja pracowników. To był mój główny powód zmiany pracy. Odradzam a raczej ostrzegam we wchodzenie we współpracę z tą firmą.

@ART

Drodzy Użytkownicy, Zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio i przekazania wszystkich ewentualnych zastrzeżeń odnośnie współpracy. Każda uwaga jest dla nas cenna i pozwala na stałe podnoszenie poziomu naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół ADP

Konsultant
@Winnie

A to ciekawa jestem. Współpracuje z firmami już kilka lat, a są w obsłudze długo przed moim zatrudnieniem. NPS są wysoko oceniane. Może warto wyrazić swoją opinię oficjalnie, a nie anonimowo przez gowork? Ankiety są wysyłane reguralnie, a wyniki są za każdym razem coraz lepsze.

@Winnie

System tragedia. Wieczne problemy. Zreszta sama forma - klient robi umowy w systemie sam jesli sie da, bo system ma blokady i różnego rodzaju niedogodności Lubic Adp moze ten kto z nimi nie współpracuje.

Dziękujemy za komentarz. Codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi i jakość współpracy z klientami były lepsze każdego dnia. Jesteśmy bardzo otwarci i zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, z informacjami o konkretnych przypadkach, to pozwoli nam jeszcze bardziej polepszyć nasze usługi

@1111

Dziękujemy za komentarz. Jesteśmy otwarci na informację zwrotną i zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, z informacjami o konkretnych przypadkach. To pozwoli nam usprawnić proces i zaproponować dogodne rozwiązanie.

A to potwierdzona informacja, że od kandydatów do pracy nie wymagają doświadczenia? Ktoś wie jak wygląda wdrożenie pracowników bez doświadczenia? Wysyłają na szkolenia czy kursy, żeby pracownik podwyższał swoje kompetencje?

Karol
@Konsultant

Masz rację, ankiety są wysyłane regularnie, regularnie im odpisuje że nie jestem zadowolony z obsługi a oni nic z tym nie robią. Robię zgłoszenia przez portal, zgłaszam błędy a oni dalej te błędy popełniają, więc po prostu nie znają się na tym co robią. Za każdym razem slysze że to że moje zgłoszenie zostało skierowane na reklamację, czyli trafiło do czarnej dziury i nikt z ADP nie przejmuje się moim zgłoszeniem. Ta firma to największa porazka mojej firmy! Omijajcie jak tylko się da!

@Karol

Dziękujemy za komentarz i informację zwrotną, każda jest dla nas wartościowa. W pracy z klientami staramy się ciągle udoskonalać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, nie jest to zawsze łatwe, jednak ciągle udoskonalamy swoją pracę. Do każdego zgłoszenia podchodzimy starannie i rozwiązujemy je najlepiej jak to możliwe, dlatego przykro mi, iż posiada Pan/Pani negatywne doświadczenie - to dla nas wskazówka, że dalej musimy się poprawiać. Mimo negatywnych doświadczeń to musimy w ADP pochwalić się wysokim poziomem obsługi klienta, o czym świadczy zadowolenie firm, które z nami współpracują.

ADP Polska prowadzi rekrutację na stanowisko Wdrożeniowiec. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Płac w firmie ADP Polska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Bogdan

Czy na to ogłoszenie z końca listopada na Specjalistę ds. Wdrożeń w Obszarze Kadr i Płac wyselekcjonowano już kandydata? Zauważyłem, że w ofercie nie było zakresu wynagrodzenia, które można osiągnąć. Pisano też o na forum, że takie info dopiero na rozmowie. Pytanie więc, czy na pierwszej, zakładając, że na jednym spotkaniu rekrutacja się nie kończy? A co do dodatkowych benefitów oraz świadczeń pracowniczych, to wymieniono m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS. W jakim więc % są te benefity opłacane przez pracodawcę i co wchodzi w zakres ZFŚS?

@Bogdan

Dzień dobry, dziękuje za zainteresowanie stanowiskiem. Rekrutacja na Specjalistę ds. Wdrożeń jest nadal otwarta - poszukujemy dwóch nowych pracowników, gdyż nasz dział wdrożeń zostaje powiększony. Rozmowa o wynagrodzeniu będzie prowadzona na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, na ogół krótkiej ok. 15-minutowej. Odpowiadając na pytanie dotyczące benefitów, to wszystkie opłacane są przez pracodawcę w większym stopniu - szczegóły w rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam i zachęcam do aplikowania!

Kandydant

Jaka panuje atmosfera w księgowości? I jakie są zarobki?

@Kandydant

Mnie interesuje księgowość, ale pod kątem stażystów. Są w tym dziale staże, no i jak są, to można liczyć na etat już po okresie stażu? I czy staże są płatne?

@Kandydant

Dzień dobry, nasz dział księgowości, to niewielki zespół, do którego szukamy trzeciej osoby. Zespół pracuje już ze sobą długo i jest dobrze zgrany. Współpracuje też blisko z działem HR, więc jest dynamicznie i wesoło. Odnosząc się do zarobków, nie udostępniamy owych informacji przed rozmową rekrutacyjną. Na spotkaniu rekrutacyjnym odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy do aplikowania!

@ADP Polska

Ok, a skoro dział jest mały, to są opcje awansu w strukturach? Jest szansa, że jak zaczyna się jako junior, to po czasie być kimś na średniej posadzie i finalnie seniorem?

@Hanna

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. W dziale księgowości nie przewidujemy aktualnie staży. Na pewno rekrutujemy stażystów do działów kadrowo-płacowych. Staż jest płatny i większość naszych stażystów dostaje propozycje pracy u nas na stałe.

Katy
@ADP Polska

Super, super z tymi ofertami po stażach. Ale jeszcze co do staży, to jest opcja na elastyczne godziny tego stażu aby dopasować pracę do planu na studiach? Jest opcja dogadania się co do grafiku?

@Katy

Dzień dobry, niestety nie ma możliwości otrzymania elastycznego grafiku. Pewną elastyczność posiadamy jak np., start pracy w elastycznych godzinach. Nasze staże to praca na pełny etat, gdzie potrzebujemy pełną dostępność pracownika, stąd trudno będzie pogodzić studia dzienne i staż.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ADP Polska?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ADP. Doświadczenie na analogicznych stanowiskach jest wymagane przy niektórych rekrutacjach, jednak nie wszystkich. Istotniejszy jest dla nas potencjał kandydata. Jesteśmy też otwarci na kandydatów z wiedzą, którzy chcą się rozwijać w danej dziedzinie, a niekoniecznie posiadają odpowiednie doświadczenie. Zachęcamy do aplikowania:) Dodatkowo, mamy otwarty program stażowy dla kandydatów bez doświadczenia: https://jobs.adp.com/job/17860609/akademia-kadrowo-p-acowa-p-atny-sta-bielsko-biala-pl/

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty?

@Kandydat

Dołączam się. Jaka jest kasa? Napiszcie, jaka jest pensja zasadnicza i jakie premie ewentualnie jeszcze dochodzą? I jak mowa o kasie, to czy w ostatnich miesiącach był podwyżki inflacyjne w firmie?

@Kandydat

Oferowane wynagrodzenie zależy od konkretnego stanowiska/zakresu obowiązków jak i wiedzy i umiejętności kandydata. Na chwilę obecną nie przedstawiamy na portalach możliwego wynagrodzenia przed procesem rekrutacji. Jednak w trakcie procesu rekrutacyjnego zawsze odnosimy się do oczekiwań finansowych naszych kandydatów – tak aby proces zakończył się szczęśliwie dla obydwu stron :)

Cześć, szukałam świeżych ofert pracy i na ich stronie udało mi się wypatrzeć ogłoszenie na Specjalistę ds. Płac. Jeszcze aktualne, z tego co widzę. Napisali, że wykształcenie wyższe mile widziane, jakie kierunki biorą pod uwagę?

@Karolina

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ADP. Mile widziani, w procesie rekrutacji, są kandydaci z wykształceniem w zakresie HR, kadr, płac, czy prawa pracy. Jednakże nie zamykamy się, tylko na te kierunki, jak i wyższe wykształcenie. Najistotniejszy jest dla nas człowiek i jego potencjał.

Bykol

Nie polecam tej firmy. Liderzy to kompletna niewiedza, nie maja pojecia o kadrach i placach. Zero wsparcia , a wyzysk taki ze sie w glowie nie miesci. Ludzie w biedronce na kasie wiecej zarabiaja niz w takiej "korporacji". Spychologia, masa pracy. Nie ma podwyzki. No chyba ze roczna 1% twojego marnego wynagrodzenia. Klienci odchodza bo firma ma w dupie. Byleby sie hajs zgadzal. Oczywiscie swoich pracownikow w ogole nie szanuja. Radze sie dobrze zastanowic przed podjeciem pracy w ADP, no chyba , ze chcesz na starosc dorobic sie garba, długów, depresji i niewiary w siebie. to oferuje ADP.

@Bykol

rozumiem, że odszedłeś/odeszlas z firmy?

Agi
@Iga

@Agi

@Agi bardziej ciekawościa czy to tylko narzekanie czy byla jednak odwaga odejsc skoro firma jest zla

@Bykol

To ile się u Ciebie w osiedlowej biedronce zarabia? Chce aplikować do ADP, ale może lepiej będzie do biedry? Można liczyć na 10k z doświadczeniem w placach? Dorobiłeś się długów przez pracę? To się chyba nadaje do sprawy dla reportera.

Wykorzystany

Opinie znajdujące się na portalu są niedoszacowane. Nigdy nie brałem pod uwagę opinii z goworka bo uważałem że są to opinie jednostek. Natomiast : - ilość nadgodzin - niektóre osoby mają przekroczone wszelkie normy kodeksu pracy - spychologia to powinno być hasło główne załatwiania jakichkolwiek spraw - brak wsparcia - awanse/premie przeznaczone dla osób bez wiedzy oraz pracujące nocami - potwierdzam kierownicy nie mają pojęcia kompletnie o prawie pracy Bardzo nie polecam

Asd
@Wykorzystany

Zgadzam się z Tobą w kwestii nadgodzin. Niektóre osoby mają przekroczone wszelkie normy. Ale na swoją własną prośbę. Ja jakos nie przekroczyłam limitu nadgodzin, a mam tyle samo pracy co pozostali w zespole. Może dlatego, że w czasie pracy nie zajmuje się domem, dzieckiem i potrafię zotganizowac swoją pracę? A kierownikzawsze pomaga, nawet jeśli nie potrafi to poleci kogoś kto pomoc może.

Anka Alina Malina

Nie płacą za home office. W ogóle się nie poczuwają, a rachunki takie że nie wiadomo czy się człowiek do kolejnej wypłaty wyrobi. "Poważna firma"

Abcdefg
@Anka Alina Malina

Za to nadgodziny mile widziane, wręcz kończenie pracy po 8 godzinach jest źle odbierane. Coś takiego jak czas pracy w tej firmie chyba nie istnieje. Warto przemyśleć sprawę, jeśli ma się życie prywatne czy jakiekolwiek zainteresowania.

Mikołaj
@Anka Alina Malina

Co, jak to nie płacą? :D Ale że w ogóle wypłaty się nie dostaje za home office? Tylko ciebie to spotkało, czy jak?

Ech
@Mikołaj

Ale lipa... i widzę że to nie jedyna negatywna opinia

Fghj
@Ech

I tak zastanawia fakt tak małej ilości negatywnych komentarzy... chyba każdy kto już nie ma do czynienia z firma chce szybko o niej zapomnieć.

@Abcdefg

rozumiem, ze juz nie pracujesz w firmie?

Agi
@Iga

Rozumiem że to kluczowa informacja? Czy Twoje pytanie coś wnosi do tego wątku czy jest tylko typowaniem kto odważył się napisać komentarz?

Ale
@Agi

moim zdaniem coś wnosi. Mn ie ciekawi czy jeśli jest tak źle to Anka Alina Malina nadal tam pracuje. Skoro było źle to moze znalazła miejsce gdzie jest lepiej. Dociekam nie ze złośliwości tylko ciekawości

Rachunek
@Anka Alina Malina

To o ile Ci rachunki wzrosły? Laptop to jakiej 300 zł rocznie, a woda może z 200 rocznie. A jak płacisz więcej to może przestać oglądać telewizję w czasie pracy? Ja jestem zadowolona z Home Office. Nie trzeba wcześnie wstawać i stać w korkach przed i po pracy

Zzz

Potwierdzam wszystkie poprzednie, negatywne wpisy (o dziwo nawet te z 2017 są takie jakby dotyczyły obecnej sytuacji). Zerowa zastępowalność, bardzo niska kultura pracy, bardzo wysokie wymagania, a jednocześnie niskie zarobki, brak szacunku wobec własnych pracowników. Moim zdaniem nie warto bo to rzeczywistość lat 90 tych.

Izabela
@Zzz

Co do tych niskich zarobków, to proponują więcej niż najniższa krajowa? Jest szansa na premię/podwyżkę wraz ze stażem pracy? :)

@Izabela

Podwyżki brak - tylko inflacyjna około 1-5% twojego wynagrodzenia-nic się nie nauczysz , a wręcz cofniesz. Gra niewarta świeczki

Zdzisław
@Zzz

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że momentami to lata 90. Nie wiem, czy niektórzy przespali te 30 lat czy jednak lubią tamtą rzeczywistość i metody :D

Jak długo trwa proces awansu w ADP Polska?

kwiatkowa

zależy kogo znasz. od miesiąca do 25 lat

Natalia
@kwiatkowa

Czyli znajomości mają znaczenie? A jak nie mam znajomości to jaki okres czasu mniej więcej przewiduje się na awans?

Bykol

W Adp nie ma czegoś takiego jak awans

Alicja
@Bykol

Czemu? Przecież właśnie możliwość awansu motywuje pracowników. Ktoś rozmawiał na ten temat z szefem? Jaka jest jego reakcja na tego typu zadawane pytania?

półtora roczny pracownik

Firma dramat. Zatrudnienie w ramach „filozofii firmy”, której niw ma - każdy pracownik ma inaczej na świecie. Pracowałam w zespole, który był w Barcelonie, a ja i kolega w Warszawie. Kolega pracował 2,5 roku, po czym z portalu socialowego dowiedział się, że szukają kogoś na jego miejsce. Poleciał z dnia na dzień, bo zapytał szefa wprost. Ja, jako najlepszy pracownik, miesiąc przed gasnącą umową dowiedziałam się, że nie mam pracy i mój szef nie wie dlaczego. Robiłam wyniki za pół zespołu a oficjalnie mam „redukcje etatu”. W firmie od początku panował chaos, dezorganizacja i brak komunikacji. Po zatrudnieniu dowiedziałam się, że mój szef idzie na tacierzyński i tyle go widziałam. W zespole, dla którego pracowałam panowała manipulacja, brak szacunku i notoryczna przemoc słowna. Najgorsza firma, z jaką miałam okazje pracować. Skandal. Nie polecam!!!!

Goosha
@półtora roczny pracownik

półtoraroczny pisze się łącznie…

T
@półtora roczny pracownik

To mocno odważna historia. Szkoda, że o wszystkich swoich pracach tak pisze ten były pracownik, a wszędzie dostaje wilczy bilet. Manipulacja, robienie „wyników” bez wartości, wszyscy są źli tylko ona dobra. Firma ma swoje przywary, minusy i plusy, ale tej pani jako osoby współpracującej nie życzę najgorszemu wrogowi. Wszyscy odetchnęli i to we wszystkich działach.

Robert
@półtora roczny pracownik

No nie mogę Patrycja. Jeżeli jest tak źle jak piszesz to dlaczego wszystkie osoby w sprzedaży pracują tutaj już po kilka lat, w tym dwie, które startowały z pozycji telemarketera są dzisiaj odpowiedzialne za sprzedaż w swoich regionach, a inne dwie wróciły do firmy po latach. Od początku nie potrafiłaś się tu odnaleźć i pewnie męczyło Cię, że byłaś telemarketerem. W sumie dobrze się stało. Ps. Z Twoich spotkań nie ma wyników

Hek
@półtora roczny pracownik

Czylinklasyka a ADP od wielu lat. Zwolnić kogoś a kto przejmie obowiązki zwolnionego to już nieważne. Jakoś to będzie i komuś się to wepchnie. Ktoś będzie robił źle ale to nieważne. Zawsze się znajdzie jakiś głupi który to weźmie

Okbiektywny
@Hek

No, czyli zwolnili kogoś i podzielili jego prace na cały zespół? Ciekawe... Jedna pensja w kieszeni Pracodawcy, a pracownicy, którzy zostali muszą pracować za darmo więcej i z nowym zakresem obowiązków... Nie brzmi to dobrze :/

Hek
@Okbiektywny

Ale potem jest pytanie KL czemu coś nie działa, jest nie zrobione albo źle. Nie da rady się sklonować. A za swoja pracę dodatkową dostaniesz podwyżkę gorzej jak pracownik magazynowy. Zespół szumnie powiedziano . Nie można nazwać jeśli co rok czy 1.5 ktoś odchodzi a wsumie nauka w ADP trwa koło6 . Tak naprawdę

@T

Konflikt był z Tobą, z 99% pracownikami żyłam na stopie dobrej lub neutralnej. Wilczy bilet otrzymałam raz w życiu i to właśnie od Waszego zespołu. Wszystkiego dobrego!

@Goosha

Dziękuję. Tak to jest, jak się pisze w emocjach... :)

@Robert

Tak, macie silny i stabilny zespół, który w 95% sprzedaje z hot leadów, telemarketing w Polsce był Wam zbędny, bo nie chcecie albo nie umiecie sprzedawać z telemarketingu. Ja sprzedaje i to przy pierwszym telefonie do klienta. Tak, od początku nie pasowałam, pracowałam poniżej swoich możliwości i dzisiaj wróciłam do tego, co lubię i w czym jestem najlepsza czyli B2B. Brakowało mi także u Was pracy z przyjemnym produktem. Wybacz, ale outsourcing kadrowo-płacowy to podpisanie zwolnień zespołów kadrowo-płacowych. Skoro nie ma sprzedaży z moich spotkań, to może i lepiej - mam czyste sumienie. Wszystkiego dobrego Robercie!

T
@Były

W DS wszyscy. Co do jednego. W IT, w operacjach, finansach etc. Gratuluję dobrego samopoczucia. Nie umiesz sprzedawać, umawiasz fejkowe spotkania. W sumie nie wiedzieć dlaczego M. cały czas Cię bronił, w zespole i na zewnątrz. Na koniec jego też obsmarowałaś. Taka jesteś.

Potwierdzam
@półtora roczny pracownik

Potwierdzam opinie na temat tej firmy, mam podobne odczucia.

Magda

Jaki program do wyliczania wynagrodzenia jest używany w firmie ADP?

@Magda

Drogi Użytkowniku, ADP jako firma pracuje na wielu różnych programach - wszystko zależy od miejsca na świecie oraz zespołu i jest dopasowane do potrzeb Klienta. ADP Polska bazuje na swoim własnym autorskim oprogramowaniu, które jest cały czas rozwijane i udoskonalane w ramach naszego Działu Rozwoju Oprogramowania. Oczywiście dołączając do nas otrzymujesz pełne szkolenie z jego obsługi. Pozdrawiamy, Zespół ADP

Sarna
@Magda

Ich wlasny- "autorski" RB payroll. Przedpotopowy system odkupiony od producenta litewskiego 10 lat temu, bo on już go nie chciał utrzymywać, a ADP nie chciało migrować na nowy system.

nowa
@ADP Polska

Program jak 20 lat wstecz Rozpoczęłam współpracę Czuje się tak jak bym przesiadła się z mercedesa do malucha zdecydowanie odradzam

nowa
@ADP Polska

szkolenie? tylko prezentacja i instrukcja obsługi celowo nie jest przedstawiana wersja testowa żeby nie zobaczyć jakie ma braki oddany do użytku kilka dni przed rozpoczeciem pracy

@nowa

Ja brałam udział w rekrutacji w listopadzie i do dziś zero kontaktu z ich strony... Dzięki za ten komentarz, bo może nie ma czego żałować ;)

KA925

Zainteresowałam się waszą ofertą dotyczącą płatnych praktyk w Dziale Płac - czy osoby które mają doświadczenie tylko w obsłudze klienta też są brane pod uwagę? Czy "wchodzi w grę" praktyka zdalna? Pozdrawiam

I

Praca stabilna, trochę zajmuje nauka ich programów ale w zespole każdy pomaga. W zespole bardzo fajna atmosfera, każdy sobie pomaga. Jest sporo pracy ale są dni kiedy jest luźniej. Z managerem można się dogadać, jest home Office, owoce codziennie, wczasy pod grusza, multisport, kasa za dodatkowe usługi. W zasadzie jest dobrze. Mogliby się skupić bardziej na docenianiu pracownikow, nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Polecam i pozdrawiam

iIII
@I

Napisałam to w zeszłym roku. Od tego czasu sporo się zmieniło. Nie traktują wszystkich tak samo, w jednym dziale wypłacają nadgodziny, w drugim mają problem. Osoba bez doświadczenia, znajomości procedur, programu dostaje więcej kasy niż paro letni pracownik dobrze ogarniający i pomocny. Czemu nie wyrownujecie plac? Bo szkoda wam kasy a niektórzy nie wiedzą że nie mając podwyżki od 2-3 lat mają mniejszą kasę niż osoby nowo zatrudnione. Nadgodziny? Norma. Nie, nikt nie robi nadgodzin z przyjemności. 1% rocznej podwyżki to śmiech na sali. Ciekawe ile w tym roku dadzą bo ma być super duża. Obstawiam 3-5% Niestety manager ma swoich pupilków i osoby które się nie sprzeciwią i robią wszystko. Ludzie się zwalniają, kilkuletnim pracownikom nic nie proponują żeby zostali. Najwyżej przyjmą świeżaka który będzie się przyuczał 3 miesiące (1 miesiąc jak jest ogarnięty). Jest więcej nowych pracowników nie znających systemu niż tych z dłuższym stażem. Powodzenia, ciekawe ile można w taki sposób pociągnąć bo nowe osoby jakoś niechętnie biegną do ADP Rada: zadbać o pracowników, ale tak na poważnie

@I o to fajnie, ze osoby w pracy są pomocne. a czy to home office jest po jakimś przepracowanym stażu czy od początku można korzystać?

sdk
@Ania

W tej chwili wszyscy są obowiązkowo na home office

@sdk

No nie wszyscy. Sa dzialy ktore od poczatku pandemii pracuja w biurze

Brak premii :/ jest dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego

Agata
@były pracownik

Dofinansowanie czyli rozumiem, że pracodawca nie pokrywa całkowitego ich kosztu? Ile trzeba w takim razie od siebie do nich dopłacić? I jak wygląda ten pakiet medyczny w ADP? Gdzie jest i czy jest podstawowy, czy jaki? :)

@Agata

pakiet medyczny opłacany w całości tylko trzeba zapłacić podatek od tego. karta - 40 zl finansuje firma. reszte 30 zl na karte z limitami placi pracownik

Agata
@były pracownik

Jeszcze dopytam jeśli to nie problem :) Czy w ADP do pakietu medycznego można podłączyć członków rodziny? Jaki to jest wtedy koszt i jaki pakiet? W jakiej firmie obowiązuje?

Zostaw merytoryczną opinię o ADP Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w ADP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ADP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADP Polska?

ADP Polska