Opinie o Terwal w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Terwal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Terwal o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terwal w Płock

Dominik Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od bardzo dawna nikt nie zostawił na tym wątku opinii o pracy i firmie?

Administrator Nowy wpis

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 27 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Terwal?

ale sciema Nowy wpis

Nowa nazwa firmy to HydraJet hah

triki Nowy wpis

Nowa nazwa firmy to HydraJet hah

Remek

Czyżby firma nie miała ofert pracy? To oznaka, że jest dobrze i ludzie nie zmieniają pracy. Ponadto cisza na forum od miesięcy też nasuwa takie wnioski

Paulina

Kto ostatnio aplikował do Terwal? Jak oceniacie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszeliście, o jakie stanowisko się ubiegaliście? Koniecznie podzielcie się swoimi radami z przyszłymi kandydatami. Jak najlepiej się przygotować?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Terwal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
rossek

Cześć! widze, ze firma zajmuje się nadal produkcją oraz sprzedażą hurtowa opakowań miękkich i jak na razie bardzo dobrze działa jak widze. wydaje mi się, że niestety nie ma obecnie nowych ofert pracy od nich, ale to dlatego, ze mają stały zespół ludzi.

syndyk

I jak panowje poprawjilo sie cos w tej firmnie?!!

chomik

Twoje pojęcie o ortografii swiadczy o tym ze do szczególnie uzdolnionych i mądrych nie należysz, wiec sie nie dziw bo jaka wiedza i zaangazowanie , takie wynagradzanie. Aczkokwiek widzę że masz duże ambicje które zaspokoją źebry pod kościołem lub rywalizacja z "siniakami" o wózek pod Kauflandem.

rozczarowany

tytuł magistra czy nawet inrzyniera nic nie znaczy tam szukają ludzi silnych nie koniecznie mądrych tak zawsze twierdzi całe szefostwo i reszta ich wafli co trzymają im palca w dupie poprostu szkoda życia na takie bagno więcej zarobie pod kościołem a nawet za odprowadzanie wuzków pod kauflandem i to sama szczera prawda

uwaga

Ciekawe kto usunął komentarz który był napisany przez hegi .tam byla napisana sama prawda .proszę Szefa o wyrzsze zarobki.od razu napisze o zarobkach które zależą od szefa nie ma stawki raz zarobisz 1700 raz 2200 za tą sama pracę i tyle samo godzin bo nie ma stawki godzinowej ehh żadnej stawki nie ma

smok

Rozczarowany jak Ci nie pasuje jedz do bambusow prostować banany ch...po..ny

Rozczarowany

Nigdy nie zatrudniajcie sie w firmie terwal na ec bo tam brygadzista to zwykla menda chciwa szmata i podpierdalacz dzień dnia lata do biura lizac jaja poprostu ta firma to totalne dno rzygać mi się chce jak myślę o tym jak tam się zapierdala za jałmużne więcej jest kuronia niz tam

Rozczarowany

Panowie odradzam prace w tej firmie tyra sie jak głupi a wypłata śmieszna poprostu wywalanie gnoju od smoka za jakies smieszne pieniadze i zero szacunku dla pracownika a kierownicy to same pajace i podpierdalacze a sami sciemniaja i pajdy zarabiaja żenada a nie praca

przepraszam

Chcialem przeprosic osoby urazone w komentarzu z nicku "akcja znicz" doszedlem do wniosku ze to nie jest miejsce do robienia takich zartow i osobisnie nic do tych osob nie mam.... przepraszam

twoja stara

Normalnie skandal, hańba i żenada. Nie dość, na bramie jest kontrola trzeźwości to jeszcze trzeba zapierdalać od 8 do nawet 11h w sezonie.(usunięte przez administratora). Ja lubie sie wyspać. I to jeszcze chuje bezczelnie patrzą jak kto robi. Nie ma równości. Każdemu sie nie chce robić, ale żeby tak zaraz tych starych (usunięte przez administratora)roboli takich jak ja nagradzać zaraz dwa razy taką stawką niż ja mam. I(usunięte przez administratora) że on ma 6cioro dzieci i(usunięte przez administratora) jak dziki osioł. Chce, to zapierdala. Ja tez kurwa mam swoje potrzeby i tez sie czasem lubie rozerwać. Dawniej było czy sie stoi czy sie leży i nikt nie narzekał. A teraz zachciało sie premiowac za rodzaj roboty i jak kto robi. Każdy powinien miec po równo i byłoby sprawiedliwie. Nie każdemu musi sie chcieć! Bóg nas takich stworzył i nic nie zrobisz. Polak nie wielbłąd i wypić musi.

klon

A myślałem ze jak w bondzie:) man:) ro-man:))))

kolo

Jak kiedyś nie wiedzieli czy to chłopak czy dziewczyna to nazywali go HEGI

smutny

Hegi ( źródło wikipedia)= humanitarna eutanazja gizynskich imbecyli:)

akcja znicz
@smutny

zawiść ludzi jest bez granic... pan marian i nicpoń nie mogą sobie wbić do pustych saganów że do niczego się nie nadają a próbują oczerniać innych ludzi...

sedes
@akcja znicz

A gdzie tam takich trzech jak ich dwóch nie ma ani jednego. Dodam tylko ze świecą szukać. ..

pig

Hegi zmień lekarza bo Cię oszukuje albo dealera bo trefne środki odurzające Ci dostarcza lub puszczaj więcej gazów bo nie puszczane baki unoszą się do góry i stad biorą się pos..Ne pomysly

Twj Pan

Firma jak najbardziej krzak....

?

Do suso. Dodatki człowieku z choinki sie urwałeś , na dodatki nie masz co liczyć ,chyba ze dodatek w postaci większej ilosci pracy podczas zmiany :) albo możesz dostać nadgodziny "odpłatne" w taki sposób ze nie będziesz wiedział czy to podstawa wypłaty czy pieniądze za nadgodziny :D

Zostaw merytoryczną opinię o Terwal - Płock

Terwal
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Terwal