Opinie o Ka-Em Studio Marek Kamiński w Pasłęk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ka-Em Studio Marek Kamiński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ka-Em Studio Marek Kamiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ka-Em Studio Marek Kamiński w Pasłęk

Sławomir Nowy wpis

Szanowni czytelnicy, czy ktoś wie, jak aktualnie funkcjonuje firma Ka-Em Studio Marek Kamiński? Trudno cokolwiek znaleźć w sieci na temat tego pracodawcy, więc może za pośrednictwem tego forum uda mi się coś ustalić? Będzie mi miło.

Marek Nowy wpis
@Sławomir

Proszę śmiało do nas dzwonić bądź poszukać na fb gdzie również można znaleźć opinie na nasz temat - tutaj nie mamy pojęcia co się stało , administracja też tego nie kontroluje

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o KM e-studio? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Marek kamiński Nowy wpis

Ktoś wykradł moje dane i się pod moją byłą firmę podszywał . To wszystko w tym temacie . W razie potrzeby proszę pisać kaminski_marek@onet.pl

Franek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód tej ciszy?

zelma

for, możesz powiedzieć co masz na myśli ? Akurat nie spotkałem się,żeby ktoś firmę i pracowników chwalił ale z drugiej strony ciężko coś o nich więcej powiedzieć bo pracownicy się nie wypowiadają

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ka-Em Studio Marek Kamiński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
aswercvnas

a co takiego ta firma zrobila ze sa niby naciagaczami mozecie cos wiecej przytoczyc dokladniej o co chodzi wogóle wyplacaja wynagrodzenie czy trzeba pare miesiecy za darmo tyrac ..pod jakim wzgledem oszukuja i czy oszukanych osób jest wiecej moze ktos wypowie sie doswiadczony wspolpraca z ta firma dziekuje..

Kazimierz

Niestety ja dostałem wezwanie do zapłaty z tego tytułu.Podobno wspoolpracują z krd.

rumcajs

jeśli nie odbierzesz to nic Ci nie zrobią.

morena

Witam. Dzwonili również do mnie te nicponie. Wstępnie się zgodziłam, niestety. Dobrze się stało, że przeczytałam te posty.Teraz muszę czekać na przesyłkę. Czy jeśli nie odbiorę przesyłki, to może to ponieść za sobą konsekwencje?

Naiwny

Witam. Niestety moja dziewczyna tez się dała tak zrobić. Faktura została opłacana i teraz nie wiemy co z tym dalej robić. Policja?

rumcajs

"WITAM, JA Z KOLEI OTRZYMAŁAM POMOC DOTACJI KONSULTANTÓW. ZGODNIE Z ROZMOWA TELEFONICZNA OTRZYMAŁAM TO CO POWINNAM . DOKUMENTACJE I DANE DO KONSULTANTA. TERAZ STARAM SIE O DOTACJE, TYLKO ZE JAK ZOBACZYCIE PUBLIKACJE TO MYSLICIE ZE NIC WIECEJ Z TEGO NIE MA.WEŻCIE SIĘ DO ROBOTY I ZRÓBCIE COŚ W TYM KIERUNKU A NIE MÓWICIE ZE JEST TO BEZSENSU." To są słowa osoby, która naciąga i sprzedaje te bzdury. Nie wierzcie w słowa tych naciągaczy, bo nie ma szans na uzyskanie dofinansowaniaw w 2013 roku, bo środki unijne się skończyły. Ja swoją sprawę oddałem do sądu i radzę wszystkim naciągnietym zrobić to samo, bo nie można odpuszczać ludziom, którzy pasożytują na innych, bo samemu nie chce się uczciwie wziąć do roboty. Będę na bierząco informował jak rozwija się sprawa.

EWA

RUMCAJS

Witam. Ja też dałem się zrobić tym naciągaczą i chcę im wytoczyć sprawę cywilną. Próbowałem sie z nimi skontaktować ale nie odbierają telefonu. Mój adwokat kazał odesłać książke wraz z wezwaniem do zapłaty ale nie odebrali przesyłki i powiedzieli listonoszowi że firma nie mieści się pod tym adresem. Jedno wielkie jawne naciaganie. Ale trzeba coś z tymi skur...nami zrobić bo bedą innych ludzi naciągać. Z miłą chęcia przyłączę się do procesu zbiorowego. [usunięte przez administratora]

nvapawel

Jutro idę zgłosić to na Policje, może przyjmą zgłoszenia. Napisze jak się sprawa potoczyła

nvapawel

Miałem taką samą sytuacje, dzisiaj do mnie dzwonili. Faktury na 249 zł mam dostać za 2-3 dni, tą są nieźli naciągacze. Warto poczytać o art. 66,1 ust.2 Kodeksu cywilnego. Jak dla mnie to jest próba wyłudzenia. Czekam na rozwój sytuacji, jak ktoś miał już z nimi do czynienia to niech napisze swoje opinie i jak się historia skończyła

Nabbity

Firma to jeden wielki szfindel Banda naciągaczy i złodzieji Współpracuje z firmą Invest-Lang. Objecują wsparcie konsultantów a w realu dostajesz książeczke z banalną płytą i tyle bo żadna instytucja typu PARP czy Ministerswo Rozwoju Regionalnego na które powołują się ci naciągacze nie współpracują z firmami zewn Jeden wielki bubel nie dajcie się naciągnąć

Zostaw merytoryczną opinię o Ka-Em Studio Marek Kamiński - Pasłęk

Ka-Em Studio Marek Kamiński
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Działka 3B
    14-400 Pasłęk