Opinie o Bowel-Pol Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bowel-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bowel-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowel-Pol Sp. z o.o. w Częstochowa

Siema, na stronie firma pisze, że prowadzi ciągłą rekrutację na "szeroko pojętą" produkcje. Wiecie, jak to jest, czy jak mnie rzucą gdzieś gdzie nie do końca będzie mi pasowało, to mogę prosić o zmianę zakładu, czy raczej nie bardzo. Ogólnie robotę potrzebuje na już, ile u was trwało zatrudnienie po kontakcie z biurem, sprawnie to idzie?

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Monter do pracy w Częstochowa. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Bowel-Pol Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Ryszard Nowy wpis

Witam, pracuje na stanowisku monter w Częstochowie w firmie Bowel Pol, jestem zadowolony, wypłata na czas, pracuje od pół roku i jak na razie jest dobrze.

Dla wszystkich zastanawiających się nad praca w firmie, szczerze odradzam, śmieciowe umowy, stawka najniższa krajowa, trzeba się prosić o uczciwie zarobione pieniądze, spóźnienia z wypłatami, jeden wielki dramat. Komentarz prawdopodobnie zostanie usunięty w trybie natychmiastowym bo to jedyne co im wychodzi. Były pracownik produkcyjny bez pozdrowień

Rafał Nowy wpis
@776551182

Jak duże te opóźnienia? Kilka dni czy zdarzało się więcej niż tydzień? Trzeba przypominać żeby zrobili przelew? Ale komu? Szefowi czy księgowej? Ile godzin się pracuje na produkcji za minimalną? Praca jest na zmiany i nie ma za to żadnego dodatku?

Czy Bowel-Pol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Oksana

Na początek zawsze jest umowa zlecenie.

@Oksana

Na początek? Masz na myśli okres próbny? A potem nadal zlecenie czy można dostać normalną umowę na czas określony? Przynajmniej na rok?

Xxx

Nie ma szans normalnej umowy cały czas zleceniowka, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) unikać firmy jak ognia. Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bowel-Pol Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku електрик/elektryk?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Była pracownica biura

Nie polecam firmy, wykorzystywanie pracowników z Ukrainy, śmieszne pieniądze oferowane za prace na produkcji dla Ukraińców, stawki poniżej minimalnej krajowej, problemy z wypłatami na czas, jeden wielki (usunięte przez administratora) Szefostwo kombinuje na wszystkie możliwe sposoby, żeby nie wypłacić swoim pracownikom biurowym, obcinanie pensji bez powodu, brak funduszy na paliwo podczas wyjazdów służbowych. Polecam trzymać się z dała od tej firmy.

Szczerze powiem ze nawet się poprawiło wszystko według mnie. Pracowniki są zadowoleni ze współpracy z firmą od jakiegoś czasu. Pani Oksana (kadrowa oraz koordynator kilku zakładów) jest miła i przyjemna. Na każde pytanie zawsze uzyskuję odpowiedź bez lania wody ???? Można z nią pogadać o zaliczkach i natychmiast jest to wzięte pod uwagę. Nigdy nie zostałem olany. Wypłata jest na czas. Nie (usunięte przez administratora) mnie ani raz. Oby się to nie zepsuło. Niech doceniają tak ogarniętą dziewczynę, bo na prawdę widać, że stara się pomóc, chociaż czasami ma dosyć ???? Więc, polecam.

Messalina
@Piotr

Noo ""pracowniki zadowoleni,""ogarnięta dziewczyna " "Pani Oksana ( kadrowa i koordynator kilku zakładów) "???????????????????????????????? Pęknę chyba ???? Nigdy się tak nie uśmiałam Polecam ????????????????????????????????????????

@ano

Jedna wielka tragedia! Firma poniżej jakiegokolwiek poziomu. Szkoda cennego czasu Właściciele myślą tylko o sobie, cała reszta " niech (usunięte przez administratora)" Aż śmiać się chce

Wiktoria
@@ano

Z tej opinii to akurat za dużo się nie dowiedziałam. :( myślą według Ciebie tylko o sobie, bo? Co obecnie się tutaj dzieje, bo od jakiegoś czasu nikt nie narzekał i się zastanawiam

Adam76

Ostatnio firma wykorzystuje Ukrainców,na stronach dla Ukraincow, chwali się że miesiecznie po 300godzin można pracować,na co mam screeny z ogłoszenia,po zwróceniu uwagi,o zgłoszeniu do inspekcji pracy i urzędu skarbowego, ogloszenie znikło, ogłoszenie dodane przez Oksana Messalina ,w czasie wojny nawet potrafią wykorzystywać co niektórzy swoich rodaków.Proponuje 2x się zastanowić nad tą firmą.

Helena
@Adam76

Masakra, dziwię się że ludzie potrafią wykorzystac nawet taką sytuację.. jestem ciekawa czy pracowałeś w tej firmie, czy chodzi ci główie o to ogłoszenie?

mikol

Nikt kompetentny Ci nie odpowie,nigdy nie wiesz jaką stawkę dostaniesz.W Szczecinie rządzą kierownicy z West polu...masakra!Żal patrzeć na to co robią z ludzmi.Pracowników mają za nic,zastraszaja ludzi zwolnieniami itp.Jak tak będą traktować ludzi to wielu ich mieć nie będą.Szkoda Bowelpol!

Grzegorz
@mikol

masakra? a czego ty oczekujesz? za stanie w miejscu nikt ci nie zapłaci najlepiej stać i nabijać godziny a jak kierownik zwróci uwagę to już westpol zły bo kierownik kazał pracować ... pozdrawiam cię ;) ps. w szczecinie 15zł/h na czysto po 8 h pracy :)

Lacky
@Grzegorz

A kto pracuje 8 godz, chyba kierownik

kolkowy
@Lacky

Znam takiego jednego ale już nie pracuje...

@Ola a to czemu zmniejszają?

Jakie są warunki zatrudnienia w Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Ola

Nie polecam. Zmiejszaja stawke godzinowa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Oksana

Tak, oczywiście w siedzibie.

Martyna

@maksym.shcherbakov@bk.ru to polskie forum, więc pisz po polsku bo my tu nie jest zrozumiałe co piszesz.

Kacper

Siemka wie ktos czy cichodajka Edyta pracuje jeszcze...

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

bombka

z tego co widze @róża dawno nie szukali ludzi do pracy - ostatni raz w marcu 2015 roku. I nadal nie ma rekrutacji

LOL

PRACOWAŁAM W KUTNIE NIBY WSZYSTKO OK ALE KIEDY FIRMĘ USUNIĘTO TO SZEF ZAPŁACIŁ MI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ+URLOP ZALEGŁY PO MIMO ŻE WYPRACOWANE MIAŁAM WIĘCEJ KASY- GDY ZAŻĄDAŁAM RESZTY TO USŁYSZAŁAM :TO MAŁO PANI DOSTAŁA (ZA ZAIWANIANIE CAŁY MIESIĄC?) TO WEDŁUG WAS JEST OK.!SZEF JAK ZWYKLE PRZECIEŻ NIE BYŁO UZYSKU.

ciekawa

Jakie jest wynagrodzenie dla zwykłego pracownika pracującego na produkcji?

nick

Co tam słychać w Szczecinie? :v

$

HaHaHa napisał człowiek z przyszłością !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bowel-Pol Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowel-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowel-Pol Sp. z o.o.?

Bowel-Pol Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Bowel-Pol Sp. z o.o.