Opinie o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RISER Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RISER Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Kaśka Nowy wpis

Wspominają ogólnikowo o studiach a czy do pracy jako Specjalista ds. umów trzeba mieć jakąś konkretną specjalizacje? Tego bym się chciała dowiedzieć, żeby nie czekać na marne na zaproszenie na rekrutacje, bo się nie nadaję powiedzmy.

Beata

To jak tego dyrektora technicznego zatrudnili w ogóle? Po znajomości czy co?

bara

Zgadza się, ten człowiek to totalny cham, nie powinien nawet przebywać z ludźmi, totalne zero... po prostu burak, a jeszcze o innych by tam można dużo epitetów napisać

Brawo trafione w 10

Wszystko pięknie i trafnie opisane

Julia

Tak zapytam z ciekawości. Z jakiego powodu zakończyłeś współpracę z tą firmą?

@Julia

Z powodu traktowania pracowników poniżej godności, oraz kultury. (usunięte przez administratora)w tej firmie to codzienność, poza tym w firmie masz być na 5:30 a płacone masz od 7. Czasy niewolnictwa minęły, tylko riser jakoś o tym chyba nie slyszał

Czemu półtorej godziny wcześniej? Nie bardzo rozumiem i to jeszcze za free. Weź wytłumacz o co chodziło.

Były pracownik Nowy wpis
@Michał

Dlatego że trzeba załadować samochody do wyjazdu na budowę, i wyjechać. Oczywiście za darmo bo w tym czasie przecież nie pracujesz. Płacone masz dopiero od godziny 7 bo o tej zajezdzasz na budowę. Budowy okamerowane i cały czas ktoś patrzy czy przypadkiem ktoś w pracy się nie obija.

Były pracownik Nowy wpis

Kompletnie brak poszanowania pracownika i jego czasu. Firma chciałaby mieć wszystko zrobione na czas terminowo, ale sami nie płacą terminowo, przeciągają po 3-4 tygodnie po czasie upływu opłat faktur. Kompletnie nie wypłacalni. Jak ktoś prowadzi własną małą firmę to nie polecam bycia podwykonawcą firmy Riser, ponieważ wszelkie leasingi czy ZUSy musicie pokryć z własnych pieniędzy, nie liczcie że firma na czas Wam wypłaci.

Cieśla

Ogólnie jakiś gość nie ma pojęcia o budownictwie a jest dyrektorem czy jakimś tam na sztukę w biurze.Zero kultury i pojęcia o organizacji pracy ,taki typ z pod ciemnej latarni .

Zarobki minimum to odpowiedż na pytanie najważniejsze .Czas pracy przed 6 do zjazdu ,czyli nic konkretnego w odpowiedzi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Julia

Czytając, jacy to ludzie z biura są źli, wnioskuję, że to panowie budowlańcy piszą. A jest tu ktoś, kto mnie oświeci, ile zarabia Młodsza Specjalistka w Dziale Technicznym? Firma szuka, ja w sumie mam gotową aplikację. Ale jednak wolę znać stawkę wcześniej.

Dealernj
@Julia

Minimalna krajowa+ nadgodziny darmowe.

Asdfg Nowy wpis
@Dealernj

No i obowiązkowe zamiatanie placu po pracy ;)

Jaworzno

Nie polecam.

Luzak

Firma dramat nie polecam wszystko co tutaj napisane to prawda firma druciK obecnie szukaja ale nie dajcie się złapać będziecie na 100 procent żałować

A to w końcu mają dużo kasy czy są na skraju upadku? Bo się pogubiłem

Emerytowany policjant

Kolos na glinianych nogach korzysta z podwykonawców ,ukraińskich i naszych .(usunięte przez administratora).Podwykonawcy są marni bez sprzętu i ludzi odpowiednich ,(usunięte przez administratora)

Obecny pracownik
@Emerytowany policjant

Teeee... emerytowany milicjant ! Jeśli jesteś taki (usunięte przez administratora) to pokaż jak się to robi. Zastąp kierownika na budowie, czy to faceta czy kobietę. (usunięte przez administratora) ze kobieta na budowie zarządza. A przepraszam, co może pokazać byle emerytowany milicjant z grupą inwalidzką ????. jesteś taki poinformowany, bo opróżniasz nam ToiToje ?

Dorota
@Obecny pracownik

No tak... I generalnie z tego wynika, że kobiety nie mogą tu liczyć na poszanowanie czy to raczej takie jednorazowe przypadki się zdarzają?

Opetator

Firma jest slabiutka ludzie przychodza na 5;50 wychodzą o 16 i mają płacone za 8 godzin. Brak nadgodzin brak socjalu ciuchy robocze dop po miesiącu A na budowie nie ma nawet gdzie umyć rak. Stawka między 16 a 19 zł za godz i umowa od najniższej krajowej. A traktowanie jak.. . . Hamy i prostaki odradzam

@Opetator

No cóż, jak się śpi w koparce to czego można więcej oczekiwać? To i tak dobra stawka za spanie ????

Koparkomann

To co operator ma sobie sam robotę na koparkę stworzyć.....front robótpajacu ma buć zapewniona...jak nie ma to godziny pisać i zęby zaciskać...czytać kodeks pracy!!!!

@Koparkomann

Kolejny bezmyślny (usunięte przez administratora)Gdzie się tacy rodzą ? W kapuście ? Wielki operatorzyna się znalazł. Przecież jak jest aż tak źle to się zwolnij. Chyba że nie znajdziesz nigdzie roboty bo jesteś aż takim (usunięte przez administratora)Ty ! Może Oni Cię trzymają z litości ????

Koparkomann

Ale trzeba być debilem zeby takie bzdury pisać....z jakiej litosci???? Ja pracuje na swoim a tu uczestniczę na gościnnych występach..slucham co blazny bez pojęcia wypisują takiejak ty z 5 róznych kont....Pomocniku murarza ucz się fachu bo zostaniesz zawsze pomocnikiem...hahaha...Padłem

@Koparkomann

W regulaminie jest zapisane "spanie w koparce" pajacu!?

Ktosiu

Bo Ci żyłka pęknie. Nie napinaj się tak

Inżynier socjolog

Dzięki temu przynajmniej pracę wreszcie znalazłeś po Nowoczesnych metodach prowadzenia stada bydła mlecznego…

@Inżynier socjolog

Jak to miał być żart to raczej nieśmieszny. A ty jakie studia skończyłeś że tak kpisz z innych? Lepiej pomóż i powiedz jak tu płacą? Bo jak słabo to nie będeę sobie zawracał głowy wysyłaniem CV.

@Inżynier socjolog

Jesteś człowieku żałosny i brzmisz jak panie pracujące w marketingu, które nie mają o nim pojęcia. Jestem magistrem inżynierem budownictwa i bez problemu znalazłem pracę w znacznie większej formie niż riser z trzy razy wyższą pensją. Napisałem tylko prawdę o tej firmie, bo sam zaczynając tu pracę chciałbym wiedzieć z kim będę miał do czynienia.

Minimalna stawka więc pewnie chodzi o najniższą krajową. Nie można zarobić nic więcej? A praca po godzinach jest lepiej płatna, czy bez szans?

Old
@Michał

Bez szans, tylko niska wypłata.

Jakie są warunki pracy w biurze? Firma szuka kierownika działu sprzedaży do Jaworzna i Katowic, rozważam kandydować. Czy ktoś może wie coś o warunkach i zarobkach?

@Zainteresowany

a nie łatwiej po prostu zaaplikować albo napisać do nich maila? tutaj przeczytasz od niezadowolonych, że jest do bani a pieniądze zarobisz lepsze na targowisku. A od pracowników przeczytasz, że jest mega super i nawet Bezos ostatnio aplikował ale jest za cienki... Równie dobrze możesz zapyta o prognozę pogody na przyszłe wakacje

Sylwia
@Zainteresowany

I co dostałeś się, pracujesz? Jeśli tak to napisz jaką masz umowę i jak pierwsze wrażenia :)

Pracownik ze stażem >5 lat

Firma pozytywna, finansowo solidna, nigdy nie było opóźnień z płatnością. Patrząc na komentarze niżej - pamiętajcie że kij ma zawsze dwa końce. Jak robisz swoją robotę, jesteś w tym dobry, to jakoś nie narzekasz na Risera.

Kamila
@Pracownik ze stażem >5 lat

Serio, nie uważasz, że to, że nigdy nie było opóźnienia wynagrodzeń to jest plus? Przysz tez podstawa, jaką musi spełnić pracodawca. Są w ogóle jakieś rzeczywiste plusy? Bo to trochę logika „dobry pan, nie bije” :P

Jaki jest styl zarządzania kadrą w RISER Sp. z o.o.?

Operator

Święta prawda. Każdy kto cos umie ucieka stamtąd. Traktowanie zarówno pracowników jak i podwykonawców oraz stosunki międzyludzkie w tej firmie są poniżej dna i metea mułu

Witam. Obecnie poszukuje dobrego wykonawcy do budowy domu w okolicach Dąbrowy Górniczej. Proszę o kontakt. virtual11@o2.pl

Były pracownik A ...

Tłumaczy zawsze się winny .A jaki masz komentarz na temat zarobków i składek ZUS ??? Atmosfera w pracy zła a wręcz patologiczna jest od lat , kadry mało rozgarnięte ,sprzęt to złom a nie nowa flota maszyn . Uczciwość to słowo nie praktykowane w tej firmie .Podwykonawcy to większości zbieranina dziadostwa i amatorów , tak wygląda ta firma od zewnątrz .WIEM pracowałem tam pewien czas ,strata czasu ,nerwów dla paru marnych złotych [[2500 ] tak to wygląda z mojego doświadczenia .Nic w Jaworznie nie jest tajemnicą że firma ma złą opinie od lat ,chociaż wiele inwestycji wykonuje na Śląsku to i tak widome jest że jest żle w RISER .Wina właściciela i kadr w biurze ,liczy się zysk a nie człowiek .

Bob Budowniczy z Jaworzna
@Michał

Weż sobie Riser skoro czytasz forum a nie szukasz kogoś na tym forum . Tandeta u nich pewna a koszt powali ciebie z nóg . Gościu wiedz jedno jak nie masz znajomych to masz problem z pobudowaniem domu .Bierz ich a poznasz fachowość tej (usunięte przez administratora) dewelopperskiej .

Konan

@martyna i nic pozytywnego? Ani jeden aspekt nie jest tutaj pozytywny?

martyna

Potwierdzam firma (usunięte przez administratora) a jakby w tym dnie był jeszcze dół to i tak by do niego wpadli. Ludzie poniżej kultury osobistej, najlepsze są siostrzyczki, królewny jedna głupsza od drugiej, jeszcze lepszy pan dyrektorek MM on to nawet na majstra się nie nadaje. (usunięte przez administratora) totalne zero. tam nie ma z kim normalnie porozmawiać.

Jacek [ murarz ]

Chętnie podejmę pracę w tej firmie aby przekonać się ile jest prawdy a ile nie.

@Jacek [ murarz ]

Dziwa to firma ogłaszają się w sprawie pracy a odzewu brak . Faktycznie coś jest nie tak w tej sytuacji ,komentarze niżej opisane są odzwierciedleniem sytuacji i atmosfery w pracy z mego punktu widzenia .Jako budowlaniec z wieloma dziwnymi sprawami w tej branży się spotkałem a tu coś nie gra .Dobrze że mam możliwość podjęcia pracy gdzie indziej . Kadry tu są na sztukę z tego z czym się spotkałem .Reszta poznałem z relacji z forum .

Piotr Góralczyk

Witam. Jako Prezes pragnę odnieść się do wpisów, które pojawiły się w niniejszym serwisie na temat naszej firmy. Na wstępie chciałbym podziękować za wyrażone opinie, oczywiście te konstruktywne – są one dla nas istotnym wskaźnikiem, w którym kierunku powinniśmy działać, aby nasi pracownicy byli zadowoleni. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony faktem, iż znalazły się wśród naszego zespołu osoby, mające negatywną opinię na temat pracy w firmie RISER. Tym bardziej, że jak dotąd nie docierały do nas podobne sygnały niezadowolenia. Co więcej: w ostatnim czasie zwiększyliśmy pakiet benefitów, stopniowo wprowadzamy kolejne udogodnienia, rozpoczęliśmy cykl szkoleń zarówno dla kadry administracyjnej jak i wykonawczej, a przede wszystkim obserwujemy niski stopień rotacji pracowników. Nie dziwi fakt, że w każdej firmie są osoby, które czują się niezadowolone czy niedocenione. A ponieważ jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się (zatrudniamy obecnie ponad 100 osób), może to rzeczywiście powodować pewne przeoczenia czy sprzyjać sytuacjom, w których dochodzi do niedopatrzenia szczegółów. Ponieważ każda konstruktywna krytyka może być początkiem zmian na lepsze, dlatego przemyślimy powyższe uwagi i się do nich odniesiemy. (usunięte przez administratora)

@Piotr Góralczyk

Chętni podejmę prace w tej firmie aby przekonać się ile prawdy jest a ile nie .

Zostaw merytoryczną opinię o RISER Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w RISER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RISER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RISER Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RISER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RISER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RISER Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Inwalidów Wojennych 8
    43-603 Jaworzno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042