logo Przysowa Inkaso

Przysowa Inkaso

Siedlce

Opinie o Przysowa Inkaso

Koleś 2014-05-19 20:58:23
Zaprosili na rekrutację, pojechałem, spora firma, jakieś referencje i dyplomy... sekretarka kazała czekać. Rozmowa 20-30 min. w sumie konkret, ale odrazu wiedziałem że się do tego nie nadaję. (usunięte przez administratora)
kolega 2014-07-01 08:40:47
Witam a jak wam sie pracuje w tej firmie np na stanowisku przedstawiciela jakie zarobki?
dziewczyna 2014-07-31 22:10:20
Witam.
Czy ktoś pracował na stanowisku Telemarketera w tej firmie?
Jak wyglądają zarobki?
pracownik 2014-10-31 11:22:33
Nie polecam. Praca w tej firmie to wyzysk i ugodzenie w godność człowieczeństwa. Wynagrodzenie śmieszne, czas pracy to przegięcie. Ogólnie to radzę omijać szerokim łukiem.
ola 2016-05-13 11:07:15
Firma oszustów, bo naciągają na koszty a nie wywiązują się z umowy.
Marcin Przysowa 2016-07-18 12:13:16
Szanowna Pani "Olu",
widzę że jest Pani aktywną przeciwniczką Naszej firmy - rozumiem, że pracuje Pani dla konkurencji lub nie przyjęliśmy Pani do pracy.
Pragnę zauważyć, że pomawianie i oczernienie Nas w internecie wyczerpuje znamiona przestępstwa wg. Kodeksu Karnego , który przytoczę :
art 212 § 1 i 2. K.K.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania się podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
W związku z powyższym, zapraszam niezwłocznie do Naszej firmy jeżeli ma Pani jakiekolwiek uwagi do Naszej firmy ew. do mnie jako do właściciela. W przypadku nie wyjaśnienia przez Panią tej sprawy oraz nie usunięcia tego obraźliwego i wyssanego z palca komentarza poczynię stosowne kroki przewidziane prawem, aby odpowiedziała Pani za te pomówienia i utratę Naszego dobrego imienia.
Z poważaniem, (usunięte przez administratora)
exior 2016-07-28 12:27:02
W sumie okres kiedy tam pracowałem (dość krótki) wspominam dobrze. Mi się podobało, że dzień pracy organizowałem sobie sam. Jako główną zaletę wymieniłbym pewną dowolność w metodach pracy, często wymagająca kreatywnego podejścia do sprawy. I możliwość szkoleń, zawsze można było uderzyć do szefa i nie było problemu. Nie wiem jaki skład jest teraz, jak ja pracowałem koleżanki naprawdę super, pomocne, cierpliwe.
Jako wadę wymieniłbym zarobki...Niestety dość niska podstawa nawet przy prowizji, jaką zazwyczaj się osiągało, nie powalały. Chociaż górnej granicy też nie ma :) No i jak to bywa czasem mocniejsze zgrzyty na linii szefostwo-pracownik.
Moim zdaniem na rozmowie kwalifikacyjnej warto porozmawiać dokładnie o przyszłej pensji i jeżeli warunki nam się spodobają, to raczej polecam to miejsce.
Rozbawiony 2016-09-16 19:43:10
Żeby utracić dobre imię, to trzeba je najpierw mieć, wielki "doradco" i "skuteczny windykatorze należności i odszkodowań".
Zostaw swoją opinię o Przysowa Inkaso - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przysowa Inkaso