Opinie o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

Marzena

Ja mogę polecić jedną kancelarię, która ściągnęła mi od nich środki bardzo szybko nie wiem jak się to stało ważne jaki był skutek ja myślałam, że to już koniec i sprawa przegrana. Wiem, że też pomagali innym i dalej szukają poszkodowanych są jakieś materiały w tych sprawach znają osoby odpowiedzialne za ten proceder. kontakt od jednego z ludzi od nich 881 501 751

@Marzena

UWAGA!! Mam nadzieję, że to co teraz wpisze !! Dla nie których , okaże się Wielką Radością , A dla niektórych goryczą i rozczarowaniem. Niestety ja na bieg wydarzeń nie mam wpływu Na pewno dużo osób o tym nie wie, Że ich wyłudzone środki pieniężne są na kontach krypto walutowych, na , których przestępcy zarabiają krocie !!. Zdąża się , że przestępcy , zakładają konta na dane osobowe osoby oszukanej. A więc jeżeli, ktoś ma możliwość znalezienia, dobrego informatyka, który będzie wstanie znaleźć takie konto na podstawie danych osobowych z tamtego okresu , to warto zaryzykować Pozdrawiam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.? Chętnie zatrudniają?

@Marzena

Ile pani sprawa się ciegnela ? Ja cięgła walczę z bankiem rzecznik finansowybmnie olał . Dokumenty są w banku z Gdyni .Jak pani pomogli z ściągnięciem kasy ? Ja odzyskałam tylko kartowe a reszta nie wiem jak to zrobić proszę o info będzie wdzięczna.

@Misia

U mnie tez byly platnosci karta i przelewy to sciagneli od nich wszystko ja bym polecala po prostu zadzownic i sie zapytac

@Marzena

Ile pani zapłaciła za usługę i jak oni się nazywają ci co pani ściągnęli kasę?

@Marzena

Ja dziś rozmawiałem pan bardzo kompetentny

@Michał

A można dane tej kancelarii nr tel? Ile pobierają za usługę?

@Marzena

A pamięta pani meila do Partner group to bym poprosiła .I jak się nazywa kancelaria co pani ściągnęli środki

Wojtek
@Marzena

Ja polecam !!!! Ta kancelaria z Gdańska faktycznie potrafi z nimi zadziałać !!!

@Wojtek

A ile biorą za usługę proszę o info.

Lampart Nowy wpis
@Wojtek

OSTRZEZENIE W POLSCE POJAWILA SIE NOWA FORMA (usunięte przez administratora) !!! (usunięte przez administratora) KONTAKTUJA SIE DROGA EMAILOWA. PRZEDSTAWIAJA SIE JAKO PRACOWNIK BANKU. KTORZ POSZUKUJE SPADKOBIERCOW , KONTA BANKOWEGO PO TRAGICZNIE ZNARLYM KREWNYM, KTORY, NA KONCIE ,POZOSTAWI KIKJANASCIE MILIONOW, WRAZIE NIE IDNALEZIENIA SPADKOBIERCOW, SRODKI ZJONTA PRZEJMIE PANSTWO, GDZIE ZOSTALO ZALOXONE KONTO (usunięte przez administratora) PRAWDOPODOBNIE POCHODZA Z AFRYKI POLUFNIOWEJ LUB ZACHODNIEJ. DKATEGO ZOSTALO TO OKRESLONE OSZUSTWEM NIGERYJSKIM.

Lampart Nowy wpis
@Marzena

Jak długo trwa proces awansu w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Magda

Witam. Ja zostałam przez nich (usunięte przez administratora) na 35 tys złotych ale to było już z jakiś 3 lata temu. Pewnie już nic się zrobić nie da żeby odzyskać jakieś pieniądze.

Rozmowę kwalifikacyjną w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU Z KARMĄ DLA PSA I KOTA?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
MAJKA

Dlaczego nie oddacie sprawy do prokuratury ??? Ja wygrałem z nimi 6 lat temu w sądzie. Dziwne że ta "firma" jeszcze istnieje

greg
@MAJKA

witam można prosic do ciebie jakies namiary mam tereaz taki sam problem

MAJKA
@greg

WITAM Tak jak wcześniej pisałem ja z nimi wygrałem w Sądzie. Zastawiali się nagraną rozmową ze mną że niby wyraziłem zgodę na ich usługi. Ale w treści nagrania nic takiego nie było. Więc podrobili nieudolnie mój podpis w papierach u siebie w "firmie", że wyraziłem zgodę na świadczenie usług. Podajcie to prokuratury i co najważniejsze do mediów

Greg1006
@MAJKA

Majka podaj jakieś lub skontaktuj się ze mną

wiesia477@wp.pl
@MAJKA

proszę o namiar na ciebie.

Luna 2020
@MAJKA

Witam czy można prosić o jakieś na miary mam podobną sytuację i jestem w trakcie przesłuchania. Chce dowiedzieć się jak to wszystko wygląda w procesach.

Jakiś kontakt

Jadzia1959

Proszę o kontakt 572635144

@MAJKA

Jak pani wygrała sprawę bo ja złożyłam reklamację w banku proszę o wsazowke pozdrawiam.

@MAJKA

Dzień dobry znalazłam Pana wpis na opiniach.A oni gdzie urzędują kanalię (usunięte przez administratora) Jak Pan wygrał z tymi beszczelnymi kanaliami. Bo ja właśnie dostałam odmowę z banku że potwierdzałam kodami. Umowy żadnej nie podpisałam i teraz walczę o odzyskanie pieniądzy. Proszę o jakieś info.

@MAJKA

A czy odzyskala pani wszystki srodki od tej firmy.

@MAJKA

Jak to w Sadzie ??? Ja zlozylam pismo do prokuratora , o zwrot srodkow z zablokowanych , kont , oyrzymalam odpowiedz , ze bedzie zwrot , to znaczy , ze przez Sad? Bo po przeczytaniu tego wpisu jestem zdezowientowana ?

@Lampart

A jak wygląda takie pismo do prokuratury o zwrot środków bo napewno są zablokowana u tych dupkow proszę o info? I moja sprawa jest w prokuraturze zrobiła zdjęcia telefonu tej aplikacji Anydesk przez którą zostały (usunięte przez administratora)pieniądze z konta. I wydłużona została reklamacja bo przyszlo mi z Zamojscia z Gdyni nie wiem czy mam być dobrej myśli.

@MAJKA

Dzień dobry a jak Pan odzyskał pieniądze od tych (usunięte przez administratora) Czy bank Panu zwrócił. Ja teraz byłam na policji bo chcieli ta aplikacje Anydesk zobaczec sprawa poszła do prokuratury, czekam na odpowiedź z banku bo złożyłam i powołałam się na wyrok sądu o wyłudzanie pieniędzy z konta. Ale nie wiem co zrobić z kredytem co na mnie wzięli spróbuję do rzecznika finansów napisać. Nie wiem co robić tracę nadzieję. Proszę o radę.

@Misia

W dniu w ktorym wyprowadzono moje srpdki z konta , zostalo zlozone zawiafomienie o wyludzeniu srodkow jako dowod zostaly ptzedlozone dwa wuciagi bankowe , gdzie zostaly przelane srodki. Policjant swoim spospbem ustali co to za banki i srodki zostaly zablokowane na koncie osoby , ktora przelala sobie moje srodki. Teraz tymi srodkami dysponuje prowadzacy sprawe prokurator , ktory moze zwolnic srodki podczas trwania sledztwa i przekazac je na moje konto. Jak bedzie pani w komisariacie , to prosze sie zapytwc pod jaka adygnata toczy sie postepowanie , i czy sprawa zostala przekazana do prokuratury , jezeli tak , to niech podadza nr. sprawy i w jakiej prokuraturze toczy sie sledztwo , no i skontaktowac sie z prowadzacym sprwe prokuratorem , i sprobowac sie dowoedziec czy jest taka mozliwosc tj. zwolnienie srodkow podczas trwania sledztwa.

@Misia

Droga pani , pismo pusze pani do prokuratury o zwolnienie srodkow z zablokowanego konta , ktory nalezy do osoby , ktora srodki wyludzila /oczywisie srodki wlasne. niedotyczy kredytow. Musi pani tak sformulowac pismo , zeby jego tresc miala sens.

@Lampart

Witam dzwoniłam na policję dowiedzieć się więcej ale sprawa dopiero idziea do prokuratury przyjdzie mi listownie. Z banku przyszło mi że rozłożyli mi na więcej rat. Przyszło od rzecznika klijenata że muszę spłacić kredyt przez tych dupkow. Chyba że uprawnione organy wystąpią o wniosek do banku w przedmiocie co to znaczy prosze o info. Nie wiem czy nie za puzno to idzie do prokuratury o zwolnienie środków z tych kont.? Co można jeszcze zrobić czekam na odp z banku bo przedłużyli do 35 dni.

@Lampart

Witam a czy pani robiła przelewy przez internet czy katra i potwierdzała pani kodami jak to było u pani. Jedno mnie ciekawi bo jak mi zmniejszyli raty to komuś na konto też mogą wejść o odebrać wylud, one pieniądze przecież ja mam przelewy gdzie te pieniądze moje poszły i to były płatność kartą. Podejrzewam jak bym miała kogoś znajomego w banku to już bym pieniądze otrzymała a tak to sprawdzają czy ja nie (usunięte przez administratora) a ja chce odzyskać moje pieniążki ukradzione przez tych ptaszków. A jak by policja złożyła wniosek o zwrot kasy, bo tak mi przyślą rzecznik klijenata. Czekam bo mają mi przesłać z prokuratury kto będzie prowadził sprawę.

@Misia

Droga pani prokurator moze zlozyc wniosek o zwolnienie pani z splat rat zaciagnietej pozyczki przez o zestepcow, jezeli zna pani a sygnate i nazwisko prowadzacego pani sprawe prokuratora to prosze byc z nim w kontakcie , tj zadawac pytania ,, Wracajac do wniosku , ktory pani zlozyla , jezeli sa to srodki zgromadzone przrz pania , i udalo sie je zablokowac , prokurator zwroci na pani konto bankowe po zakonczeniu sledztwa.

@Misia

Droga pani , ja im nie robilam , przelewow , tylko zainstalowalqm Andy dysk , w toku sledztwa dowiedzialam sie ze to opragromowanie szpiegowskie , ktore sluzy do zdalnego laczenia sie przez grupy przestepcze w celu wyprowadzenia srodkow , ja mialam to szczescie , ze blokady srodkow na koncie dokonano przed uplywem doby. , policja niema mozliwosci , zlozenia takiego wniosku , tylko prokuratot ma takie uprawnienia , pani ma dwie mozliwosci : skontaktowac sie telefonicznie z sekretariatem prokuratury w celu , ustalenia nr. nadanej asygnaty i nazwiska prokuratora lub czekac za pismem ale to dlugo potrwa.

@Lampart

Witam właśnie się dowiedziałam że prokurator nic takiego nie wydaje takiego wniosku i w dodatku jest na zwolnieniu lekarskim sygnatere znam. Jak pani w sekretariacie powiedziałam o partner Group to powiedziała że nie jedna składa pani reklamację że prokurator takiego wniosku nie wyda że pierwsze słyszy. A ja zadzwonię w poniedziałek i się dowiem. Mało tego jeszcze przychodzą mi ponaglenia za kartę kredytową co też namnie wzięli. I jestem w ciemnej (usunięte przez administratora) e jadę dziś do banku reklamować tą kartę bo i tak jest zlikwidowana karta. Co jeszcze można zrobić w tej sprawie.

@Misia

Witam noi dostałam negatywna odpowiedź w chargeback. Jestem zalamana ale jeszcze mam meile jak mu napisałam że ukradł mi pieniądze bez pozwolenia i wziął kredyt to powiedział że z robotem mi się to zwróci i do tej pory nie mam nic. Tylko ile można składać reklamację do skutku? Noi te nagrania że wziol na mnie kredyt i kartę.

Alek
@MAJKA

Prokuratura pomogła ?. Nie do wiary !. Miała pani szczęście !. ,,Moja" prokuratura to ze mnie zrobiła przestępcę !. Nawet nie czytali protokołu !. Nazwa tych ... przekręcona . Co znaczy że tego typu przestępstwa mają gdzieś . (usunięte przez administratora) błogosławieństwo na dalsze okradanie !. UWAGA dla wszystkich !. ,,DeltaStream" działają teraz pod taką nazwą !. Jestem pewien że to nie jest jedna taka nazwa !. Nie pytam już gzie są polskie organy ścigania !

@MAJKA

Proszę o info jak pani wygrała w sądzie co pani przedstawiła ? Ja mam nagranie jak się przyznał że oni wzięli na mnie kredyt i kartę kredytową .Jak im założyć sprawę jak to przedstawić proszę o info pomoc .

@MAJKA

Proszę o info jak pan z nimi wygrał też z nimi walczę 2 lata bardzo proszę o kontakt jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl.

@MAJKA

Powiedz mi jak wygrałeś sprawę bo też będę zakładać bo walczę z bankiem i nic odmowa ,Co zakładałeś dokumenty jakieś nagrania podpowiedź mi proszę.

@Misia

I jak udało się - bo ja chociaż zgłosiłem do banku tego samego dnia to.... nic nie wskórałem (odmownie załatwili)! Sprawa w prokuraturze trwa już trzeci rok bez efektu.

Wiesia477@wp.pl

Odzyskalam piieniadze od partner group jezeli skontaktujesz sie ze mna powiem ci jak .Nie podajecie maili do siebie tojak wam pomoc?

Nikola
@Wiesia477@wp.pl

Blagam powiedz jak odzyskałas pieniądze od partner group

@Wiesia477@wp.pl

tomasz.bartosik11@wp.pl. Prosze o pomoc wszystko mi zabrali z konta. Jak mam odzyskac pieniadze prosze o kontakt

partner group

witam,podaje maila blazej-w24@o2.pl proszę o kontakt z panią pozdrawiam

Jadzia1959

Proszę o kontakt 505868854. Jadzia.wam@gmail.com

@Wiesia477@wp.pl

Proszę o kontakt mailowy ania6570@wp.pl Wiesia477@wp.pl chciałabym prosić o pomoc, również mam problemy z tą firmą.

Shark
@Wiesia477@wp.pl

Witam też mam problem z odzyskaniem depozytu proszę o kontakt mój meil shark404@wp.pl. Pozdrawiam

Mieczysław

Jak odzyskać ? mój adres e-mail : mietel1@o2.pl

Jan

Jak odzyskać pieniądze?

Grześ 76

Ciamajda76@wp.pl nie mogę odzyskać pieniędzy i nie mam kontaktu

Elzbieta
@Wiesia477@wp.pl

Witam można o kontakt m ie oszukali u chciałabym odzyskać piniądze. Pozdrawiam. elzbietazukowsks@gmail. com

Jak odzyskać pieniądze

Mój mail to piotrekmalinie153@gmail.com

Grzegprz
@Wiesia477@wp.pl

Proszę o pomoc Wiesia w celu odzyskania kasy od nich. Mój email belmondziakgt@interia.pl. Pzd . Dzięki z góry

wiesia477@wp.pl
@Grzegprz

Szanowni poszkodowani przez Partner Group.Byłam w tej samej sytuacji co Wy.Nie miał mi kto doradzić.Ale ktoś mi powiedział .ze jak czegoś nie ma w komputerze to nie istnieje.Więc wrzuciłam w gogle-i wyskoczyło mi. forexrev.pl/co-zrobic-jesli-zostałes-oszukany. W punktach jest tam podane wszystko co trzeba zrobić.więc to zrobiłam.Pieniądze odzyskałam przez bank składając reklamację płatności zwrotnej tzw.chargeback.Z bankiem użerałam się 110 dni roboczych-odpisując na każdą próbę odrzucenia mojej reklamacji.Wiedzcie że przepisy stoją po naszej stronie.Więc na stronie forexrev-jest wszystko, jest też blog z którego się dowiecie jakie możecie spotkać trudności.I mądre porady forexa. Jeżeli potrzebujecie mojej porady to musicie wysłać maila.Ponieważ dzisiaj napisałam do belmondziakg i dostałam odpowiedź o błędnym adresie mailowym.Pomogłam już 60 osobom ale pisania jesty od groma. i nie zaglądam codziennie na bloga .A nie chce mi się tego powtarzać wkółko. Trzeba trochę poszukać w necie.Powodzenia I dajcie spokój tym ludziom z bloga Business Partner Group-to jest zupełnie inna firma.A w polsce jest ich co najmniej kilka.Tylko Polacy są jak papugi i zamiast nazwać coś po polsku to ich rajcuje jak jest coś po zagramanicnemu.

km309@o2.pl
@Wiesia477@wp.pl

witam ja też zostałam(usunięte przez administratora)na 66 tys. sprawę zgłośiłam na policję ale oni nic nie robią w tej sprawię proszę o poradę jak odzyskać pieniądze

leo1kl@interia.eu
@Wiesia477@wp.pl

w jaki sposób jak nie odbierają telefonów ani meili

Robert Adamczyk
@Wiesia477@wp.pl

Witam czy moglbym Panią poprosić o sposób w jaki sposób odzyskac swoje pieniądze z partnergroup? Bylbym bardzo wdzieczny

@Wiesia477@wp.pl

Oszukali mnie na sporą kasę. Jestem zainteresowany jej odzyskaniem. Mój mail: andy- muz@tlen.pl. Będę szczerze zobowiązany. Pozdrawiam. Andrzej

Oszukana
@Wiesia477@wp.pl

Jak ci się udało to zrobić

Jacek90

Jacek17top@wp.pl

@Wiesia477@wp.pl

Witam, Zainwestowałem 23000zł niby broker zarobił dla mnie 13466dolarów których nigdy nie zobaczyłem. Jestem zadłużony w bankach na 23tys. Chyba zostaje mi pożegnać się z tym światem i mieć nadzieje na lepszy świat bez oszustw jak mogłem być tak głupi???? Pozdrawiam i żegnam

@Wiesia477@wp.pl

Wit am,Szkoda że ak póżno przeczytałem,gdybym przeczytał wcześniej na pewno bym nie inwestował tak dużych pieniędzy a teraz zostałem z długiem lekko licząc 30000zł. No cóż mądry Polak po szkodzie. pozdrawiam Marek Ps.Jeżeli mogę proszę o radę co robić? Będę wdzięczny

@Wiesia477@wp.pl

Witam, Już raz napisałem do Pani meila z prośbą o pomoc,ale nie otrzymałem żadnej podpowiedzi ani odpowiedzi. pozdrawiam M (usunięte przez administratora)

@Wiesia477@wp.pl

Witam można wiedzieć jak udało się odzyskać pieniążki można prości jakiś kontakt

@Wiesia477@wp.pl

Proszę o kontakt też jestem poszkodowana i oszukana i szukam pomocy mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl.

Mirek
@Wiesia477@wp.pl

Dzień dobry Panie Wiesławie chciał bym porozmawiać z Panem na temat Partner Group prosił bym o tel pod nr 512396465 lub e-mail jaskula51@gmail.com

Natalia

Proszę pomóż natalia21135@wp.pl

krzysztof

poproszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy krzysztof1469@interia.pl

ewa.turemka@gmail.com
@Wiesia477@wp.pl

Prosze o pomoc jak odzyskać od nich kasę

Piternytko@gmail.com
@Wiesia477@wp.pl

Piternytko@gmail.com pomocy w sprawie Partner chcą weryfikacji ale to są wrażliwe dane, lub chcą enedyssk zainstalować ja się nie zgadzam. Od tamtego roku wiszą mi kasę

@Piternytko@gmail.com

Nie wpuszczaj ich na konto bo to są (usunięte przez administratora) i najważniejsza grupa przestępczą ja walczę o odzyskanie swojch pieniędzy od 3 miesięcy dziś złożyłam papiery z policji o przestępstwie i czekam na odpowiedź. Jak by co to jestem do dyspozycji.

Pomoc
@Wiesia477@wp.pl

Z tej strony Marzena mam pytanie w jaki sposób mogę odzyskać pieniądze wyprowadzone z konta przez Partner Groupe proszę o pomoc na email do mnie a577342@gmail.com

@Pomoc

Witam pomoc a jak pani wyprowadzili pieniędze z konta, bo mnie oszukali i okradli i teraz składam cały czas reklamację i się odwuje.

Lampartp
@Misia

Poniewaz w la pani kredyt , prisze sie zwrocic o pomoc do Rzecznuka Finansowego W Warszawie , noze pani ti zrobic przez formularz www.rf.gov.pl lub listownie dokladnie opisac powod odmowy przyjecia reklamacji przez bank. Moje wpisy sa usuwane przez administratora , mysle , ze ten uda sie pani przeczytac. Powodzenia

@Lampartp

Znalazlam Wydany Wyrok Sadu Najwyzszego sygn. VCSK 141/17 Z dnia 17 stycznia 2018 r. Jednakze Wydany Wyrok dotyczy tylko i wylacznie : art. 286 k.k. tj. oszustwa , wyludzenie srodkow. W pani przypadku , moze tylko pomoc Rzecznik Finansowy w Warszawie , formularz dostepny w internecie.

@Lampart

Bardzo dziękuję za pomoc i pokierowanie mam nadzieję że się coś uda. Jak by coś to się odezwę jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

@Lampart

Witam złożyłam papiery powołałam się na ten wyrok i teraz czekam na odpowiedź złożyłam też powtórna reklamację z chargeback z płatnością kartą. Za bardzo nie chciała ale ja poprosiłam. Jeszcze zostało mi do rzecznika finansów. A długo pani czekała na zwrot pieniążków?

Labla75

Witam proszę o podpowiedz jak odzyskać pieniądze labla751@gmail.com

Dawid
@Wiesia477@wp.pl

Jak udalo sie pani odzyskac pieniadze

@Wiesia477@wp.pl

Witam ,podpowiedz coś dobrego w tym celu !!! jtv21xc@interia.eu DIĘKI !

Twor1@onet.eu
@Wiesia477@wp.pl

Zostałem (usunięte przez administratora) na duże pieniądze proszę o pomoc

Witam, proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy pawelbenert@o2.pl

@Wiesia477@wp.pl

Kobieto, zlituj się !. (usunięte przez administratora)mi oszczędności całego życia !. Proszę !!! irsulliv19@gmail.com

@Wiesia477@wp.pl

Wybacz Wiesiu,tak zwyczajnie Tobie nie wierzę !!!. Od nich NIKT NIGDY pieniędzy nie odzyskał !!! ????

Grzegorz
@Wiesia477@wp.pl

Mnie też (usunięte przez administratora)sprawa na policji proviron1983@gmail.com

@Wiesia477@wp.pl

Ciekawe..... Napisałam na twoją pocztę e-mail z pytaniem w jaki sposób odzyskałas pieniądze. Gdybyś nie była od tych potworów, odpisała byś ????

@Wiesia477@wp.pl

Na Forum Publicznym zwracam honor i przepraszam wiesia477 , za niesłuszne podejrzenia jakoby miała być jedną z nasłanych osób Platformy (usunięte przez administratora) Otrzymałam od Niej na e-mail instrukcję odnośnie dalszego postępowania w celu odzyskania ukradzionych pieniędzy. Dziękuję i jeszcze raz przepraszam !

@Wiesia477@wp.pl

Witam proszę o pomoc ponieważ sąd umorzył mi kartę ,a i tak zabrali mi z konta pieniądze Co ja mam teraz zrobić rzecznik mnie olał wysłał mnie do prawnika Na prawnika mnie nie stać .Nie wiem jak rozmawiać z bankiem proszę o pomoc .

Aska1989
@Wiesia477@wp.pl

Mój e-mail to joannaniestroj@o2.pl. Moge wiedziec jak mozna odzyskac pieniadze od Partner Group? Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

@Aska1989

Bardzo proszę zobaczec ID od nich bardzo dużo ludzi okradli za pomocą ANY DESK to aplikacja do udostępnienia im danych do banku .Zablokować karty dowód zadzwonić do banku .Czy może się pani zalogować do konta swojego i zobaczeć ID to bardzo ważne ile pani straciła ? Trzeba szybko reagować dzwonić do banku o cofnięcie przelewów .Kartowe to chargeback reklamować z transakcja zwrotna .

Aga

Przyznajcie się lepiej kto wam zapłacił za takie opinie bo ja na temat tej firmy mam bardzo dobre zdanie i nawet złotówki nikt mi nie dał za to żebym wyraziła swoje zdanie. Mam z nimi od początku bardzo dobry kontakt i nawet po wpłacie pieniędzy nikt mnie nie zablokował ani nie usunął mojego konta wręcz przeciwnie wszystko jest tak jak należy a analityk sam do mnie dzwoni codziennie od poniedziałku do piątku

@Aga

Witam jeśli to co pani pisze to prawda to proszę o jakiś namiar do pani

@Aga

Jeśli może pani to proszę o kontakt ze mną

gosia.lada19987@gmail.com
@Aga

Ja tacy są spaniali podaj imiona i nazwiska tych spaniałych pracodawców a najlepiej szefa tej firmy hetnie z nimi pogadam

gosia.lada19987@gmail.com
@Aga

Nikt mi nie płacił za takie opinię ale odwrotnie oni mi zabrali kasę

Bogna
@Aga

Proszę o kontrakt. Potrzebuję pani porady

@Aga

Też tak miałam do momentu złożenia wniosku o wycofanie części zarobionych środków Ile wypłaciłaś ? Ile zainwestowałaś ?

Rafał
@Aga

Proszę o kontakt na e-maila raf87por@wp.pl, z góry dziękuję.

@Ania

Dzień dobry. Ja przez tą platformę handlową zostałem (usunięte przez administratora) na ponad 20.000 złotych. Szukam osób poszkodowanych w celu założenia pozwu zbiorowego. Sprawą zajmie się kancelaria,która specjalizuje się w przestępczości internetowej. Im więcej będzie osób, tym niższe koszty prowadzenia tej sprawy. Bardzo proszę o kontakt i wiadomość...kwasniakmarek7001@gmail.com

Aga

Zainwestowałam 900 zł a wypłaciłam już prawie 300zl i teraz czekam na kolejne ponad 100zl

jadwiga
@Marek

Dzień dobry, także zostałam oszukana przez Partner Group, jak i wiele osób, które zgłosiły się na utworzona przeze mnie stronę poszkodowanipartnergroup@gmail.com, mam z nimi kontakt, chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego oraz wszelkich innych działań mających na celu odzyskanie środków oraz ukaranie winnych. Nawiasem mówiąc Partner Group działa nadal i nadal się reklamuje, myślałam o zainteresowaniu mediów. Proszę o kontakt Jadwiga

Madzik

Mogę z Panią o tym porozmawiać. Też chce wycofać pieniądze.

Kubalonek
@Aga

Spróbuj wypłacić kasę. Wtedy zmienisz zdanie.

Ryszard
@Aga

A ja mam bardzo złe wspomnienia ! Namawiamy mnie na pobranie dużego kredytu,kiedy odmowilem zarobione $ zostały wyorowadzone,a drobne które do tej pory nie zostały przelane na moje konto...

25.06.2020
@Aga

witam,pani Agato proszę o kontakt z panią jak pani ma taką dobrą opinie o tej firmie będę pani wdzięczny jak się pani ze mną skontaktuje telefonicznie lub emieilowo podaję tel. kontaktowy (usunięte przez administratora)z góry dziękuję i pozdrawiam Błażej

analityk
@Aga

Pani Agato jak pani ma taki wspaniały kontakt z analitykiem to proszę przedstawić sekret kontaktu do tej wspaniałej firmy bo ja i wielu ludzi ma problem z kontaktem a nie wspominam o odzyskaniu pieniędzy z poważaniem Błażej pozdrawiam.

partner group
@Aga

witam, pani Agato do pani analityk dzwoni codziennie to proszę mnie z nim skontaktować bedę pani bardzo wdzięczny pozdrawiam

Tomii
@partner group

Witam prosze o kontakt w sprawie Partner Groupe. tomii@onet.pl

@Tomii

Napiszmi numer na poczcie to zadzwonie (usunięte przez administratora)

anna
@Aga

Ale otrzymałaś kasy. Fortuna. Co Ty będziesz z taką kasa robić. Nie zapomnij się ubezpieczyć.

Justyna
@Aga

Czesc Aga, chciałabym sie z Toba skontaktowac, prosze napisz na email; justyna.cichowska@adres.pl bede wdzieczna za kontakt !

ola
@Aga

A to ciekawe..... też było pięknie i wspaniale.... dzwonili, zarobek na poziomie 500% w skali miesiąca.... wszystko ładnie pięknie, do czasu az chcieli abym wzięła chwilówkę na 20 tys na zainwestowanie, odmówiłam, a zaraz powiedziałam że chcę wypłacić część środków..... pan od razu nagle nie mógł rozmawiać, miał oddzwonić za godzinę, mija tydzień, zero kontaktu, do firmy nie można się dodzwonić, komunikat na sekretarce jest po rusku. Piszę emaile - zero reakcji, dzwonię, jeden numer nie działa, drugi tylko ruski komunikat i rozłączają, tak, że nie wierzę że ktoś wypłacił swoje pieniądze od nich.Jeżeli jest pani wyjątkiem to proszę o kontakt olgaorska@gmail.com

@Aga

Witam to może pomożesz mi odzyskac moje pieniążki możliwe że masz uczciwego analityka...(usunięte przez administratora) Masz dużo szczęścia proszę cię o pomoc.

Mirek
@Aga

Dzień dobry Chciał bym porozmawiać z Panią na temat Partner Group niech Pani poda mi kontakt do siebie lub zadzwoni do mnie pod nr 512396465 podaję też e-mail jaskula51@gmail.com

krzysztof
@Aga

nikt nie płaci to prawda

@Aga

Witam to ma pani szczęście że do pani dzwoni. Ja zostałam oszukana wpłaciłam tyle pieniędzy i teraz niemam nic. Bardzo panią proszę o jakąś kolwiek pomoc w odzyskaniu pieniążków mój to był Łukasz Wojtowicz zabrał mi resztę pieniędzy i powiedział że kasę na koncie będę miała do 15 godz i wyleciał do Anglii i ani słychu ani widu prosiłam pisałam żadnego odzewu bardzo proszę o pomoc mam 3je dzieci na wychowaniu i zero środków do życia. Była bym wdzięczna za pomoc. Proszę o informację.

@Aga

Błagam o pomoc w odzyskaniu moich pieniążków proszę o pilny kontakt

@Aga

Dowiesz się prawdy za chwilęb-jesteś wybraną -chwila -większa kasa -iii bum.

@Aga

Jak stracisz ponad 80000,00 to zmienisz zdanie !!!I dowiesz się prawdy !!!!!. Powiesz ze dzwoni Miłosz Kowalski -lub Dawid Cross. Powodzenia Pozdrawiam !

@Aga

Błagam panią o kontakt. Pomoże mi pani odzyskać moje pieniążki mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl proszę o kontakt i o pomoc. Oszukali mnie iniechca oddać pieniędzy. Będę bardzo wdzięczna jeżeli ma pani dobry kontakt z tą firmą. Nie mam z czego żyć i 3je dzieci na wychowaniu błagam o pomoc.

@Aga

Kobieto nie opowidaj bzdur , to nie sa zadni , analitycy , tylko zwykli przestepcy , wlasnie sprawa jest w prokuraturze .najwiecej martwi mnie fakt czy odzyskam w takim przypadku srodki ktore sa na konta ach / zablokowane/ zostana wyplacone orzed zakonczeniem postepowania prokuratorskiego.

@Misia

Prosze zglosic sprawe do prokuratury, i to jak najszybciej. Ja zglosilam w policji , wyludzenie w ciagu 24h dlatego udalo sie zablokowac srodki na kontach bankowych , tylko niewiem w jakim terminie otrzymam zwrot.

@Lampart

Właśnie dziś złożyłam papiery z policji do banku bo tego chcieli że bez tego ani rusz ale będę się odwoływać aż do skutku. Też do mnie dzwonią że chcą przelać pieniądze ale powiedziałam że mam zablokowane konto że znów mnie okradniecie oczywiście głupków udają ale ja nagrywam rozmowy żeby mieć dowód ze przeciwko nim i puzniej wyślę to do banku i tak radzę wszystkim poszkodowanym cierpliwości i wytrwałości tak mi doradziła p.. Wiesia która serdecznie pozdrawiam. Brakuje mi jeszcze brak mojej odpowiedzialności tylko nie wiem z kad to wziąść. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych i (usunięte przez administratora).

@Lampart

Złożyłam dokumenty do banku ale jeszcze jakiś brak odpowiedzialności mi brakuje czy Pan pani wie o co chodzi. A skąd pani pan wie że odzyska pieniądze proszę o info co jeszcze zrobić w tej sprawie? A kiedy u pani to się stało? Bo u mnie to trwa 3 miesiące i odwołuje się cały czas.

@Misia

Jezeli zglosila pani na policji (usunięte przez administratora) potocznie zwane wyludzeniem art. 286 k.k. to policja powinna przekazac to do prokuratury w celu dalszego prowadzenia sprawy. Pani natomiast powinna Ola zyc ponowna reklamacje w swoim banku. W reklamacji prosze powolqc sie na orzeczenie Sadu Najwyzszego / dokladna date i numer Wydanego Wyroku/ znajdzie pani w internecie/ , ktore mowi , ze w przypadku wyludzenia srodkow z konta , bank jest zobowiazany do zwrotu srodkow w zwiazku z zawarta umowa pomiedzy bankiem a klientem. Ja otrzymam zwrot swpich srodkow z bankow , ktore zablokowaly moje srodki .

@Lampart

Ale to trzeba sprawę tym dupkom zakładać czy to można wziąść z internetu jak to szukać przecież wyrok jest potrzebny z sądu. I na tej podstawie zwrócą pieniądze? To jeszcze raz muszę składać reklamację? A pani jakie dokumenty składała i odzyskała pieniądze? Proszę o info bo już to długo trwa od 7 9 20 i same odmowy ze jest potrzebne brak odpowiedzialnosci i z policji. Proszę o info z góry dziękuję.

@Misia

Droga pani , w internecie znqjdzie pani orzeczenie Sadu Najwyzszego i o ile dobrze pamietam bylo to wydane w 2018 r. I na tej podstawie musi pani zlozyc ponowna reklamacje do banku. Prosze tez natychmiast , zerwac kontakt z partner groupe , to jest zorganizowana grupa przestepcza , ktora fziala na terenie panst , bialorus , ukraina , blugaria !!!! I nie przyjmowac , zadnych przelewow !!! moze pani zostac oskarzona przez prokurature o pranie banku udnych pieniedzy !! Partner Groupe figuruje na liscie ostrzezen KNF z roku 2018

@Lampart

Jezeli nie otrzymala pani zadnej odpowiedzi z policji to znaczy , ze sprawa trafila do prokuratury , ale niech sie pani skontaktuje w tej sprawie z prowadzacym pani sprawe , policjantem . W inyernecie prosze wpisac tresc ; kradziez srodkow z konta bankowego , powinnien trz byc Wyrok Sadu Najwyzszego ,(usunięte przez administratora)

@Lampart

Dziękuję o szybką odpowiedź która jest dla mnie mega ważna i z tym muszę złożyć od nowa reklamację. A od kredytu który na mnie wzięli też mogę się na tej podstawie odwołać. Wiem że to jest zorganizowana grupa przestępczą bo mi przychodziły powiadomienia o ich i różnych oszustach. Czy ja to musze wydrukować i im wysłać bo podejrzewam że w banku nie będą chcieli tego wysłać ale będę zadała i powoływała się na to. Narazie nie dzwonią, ale mam nagrana rozmowę że oni to wycofają kredyt jak odblokuję konto w banku i przeleją pieniądze. Ale ja powiedziałam że nie udostępnię im żadnego konta bo znów pieniądze zginą. Tak mnie oszukali ze żyć mi się odechciewa przez tych (usunięte przez administratora) Dzięki bardzo za info w razie czego będę się odzywać. Pozdrawiam.

@Misia

Trudno mi powiedziec czy to tez dotyczy kredytow , ja ich nie bralam , ale mysle , ze tez, .

@Lampart

Bardzo proszę o przesłanie mi tego wyroku sądu mi na maila, nie mogę tego znalesc. Albo chociaż wzór. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. A długo pani czekała na pieniążki?

@Lampart

Pytam bo przyszła mi odpowiada z banku że wyrok z sądu za brak odpowiedzialności że osoba 3cia czyli oni wzięli kredyt na rozkręcenie robota że od nich dostaje itd okazało się że,wzięli namnie kredyt a kredyt poszedł na ich księgowego Leszek Szymaniaka tak mnie oszuki i teraz walczę o odzyskanie o chargeback. Czy mogę prosić o wzór tego wyroku sądu na maila jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl dziękuję.

@Aga

Wybacz, ale to chyba cud !. Nie tylko mnie (usunięte przez administratora), jak czytasz. Przez Anydesk ogołocili moje konto bankowe. Oszczędności całego życia moje i męża. 101.000. tysięcy PLN ! . Za mało Tobie na dowód !?. Spłacam teraz kredyt , 100 tysięcy, wzięłam go na leki dla męża po operacji raka żołądka z przerzutami. Z pielęgniarskiej emerytury ( 2100 po 40 latach pracy na internie na zmianach i męża renty Polskiej !. ). I co , słoneczko ?!. Mam się cieszyć !. Weszłam do nich z 250$. Nie dlatego, aby zwiedzać świat. Dlatego, aby mieć jakieś pieniądze na chemioterapię doustną, aby ratować męża. Życzę tobie, szczerze, aby w końcu i Ciebie nie okradli !!!. Pozdrawiam.

@Aga

Pani Ago , może pani podać link do strony tej Platformy ?. Dziękuję ! . Pozdrawiam.

@Aga

Jesteś jedną z nich !!!. Ani słowa więcej !!!!. Prokuratura do Walki z Cyber z Łodzi łatwo ciebie namierzy, potworze !. Jak śmiesz !!!!!!!

@Aga

Mnie też nikt nie zablokował dopóki nie wyciągnęli ze mnie 40 tys a później zaczęli straszyć utratą wszystkiego co mam w życiu, domu, rodziny etc. Swoją drogą ciekawe, iż piszesz o płatności za komentarze, najwidoczniej robisz to w oparciu o własne doświadczenia.

Patryk
@Aga

Nie wierzę w uczciwość tych ..... ! Albo to ich wpis , albo osoby będącej z nimi !. Nic nikomu nie zwrócili !. Która z kolei mają już nazwę!. Nie pytam już gdzie są nasze organy ścigania !?. No chyba że okradną któregoś synka z VIP-ów !.

Antoni

(usunięte przez administratora) bez duszy, pieprz.. manipulanci!! Oby Bóg was za to ukarał! Ludzie nie dajcie się im tak głupio podejść jak ja, zainwestowałem 30 tyś z oszczędności mojego życia a tym dalej było mało... wzieli na mnie kredyt na kwotę ponad 40 tyś zł a do tego wyczyścili wszystko co mogli z konta i karty debetowej. Gdyby nie Pan Patryk to został bym na lodzie z długami i nie chcę nawet myśleć jak wyglądała by moja reszta życia z tymi wszystkimi długami. Jest szansa chociaż w cześci wygrzebać się z tego bagna, osoby które chcą odzyskać tak jak ja około 70% straconych pieniedzy powinny zgłosić się do kancelarii Pana Patryka bo dokładnie zna sprawę i jest w stanie pomóc. 51.9.691.4;71

@Antoni

A ile coś takiego kosztuje u p.Patryka.A coś Pan potwierdzał kodami .Jak u Pana to wyglądało? Proszę o info na e-meila jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl

@Antoni

A jak ten gugus się nazywa i też Partner group też AnyDesk?

@Antoni

Poproszę o kontakt do P. Patryka, o którym Pan pisze, również potrzebuje pomocy.

Lucyna
@Antoni

Kontakt do pana Patryk. Bardzo proszę. Bardzo !.

@Lucyna

Witam p.Lucyno Jak pani doradzca finansowy się nazywa na ile panią oszukali .Ma pani dostęp do konta na partner group chodzi mi o IP adres s kad oni są..

Maciej
@Anna

Anna, otrzymałaś dane do kontaktu z Patryk ?. Dziwnie pisze polecający !. Zastanawiam się czy to nie ktoś od nich !. Ja również prosiłam o kontakt, i nic !.

@Antoni

Człowieku, wszyscy prosimy Ciebie o kontakt z ,,pan Patryk" !!!! Twoje milczenie daje do myślenia !. Nie dziw się , że sądzimy że jesteś jednym z nich !!!!!!!

@Adam

Szanowni ludzie macie kontakt z tymi oszustami to proszę sprawdzić IP. Gdzie oni urzędują nie chcecie odzyskać pieniędzy. Też miałam prosić o pomoc z kancelaria ale to też kosztuje i walczę sama o odzyskanie lokat i cofnięcie kredytu I karty ale potrzebne są dowody trzeba ich złapać !!!!!!!!!!!!!!!

@Adam

Wszystkich , którzy proszą o kontakt z panem Patrykiem , proszę zachować szczególną ostrożność w relacji z w/w panem Jest to firma Windykacyjna , która poprosi Was o przesłanie dokumentów , w trybie natychmiastowym na emalia otrzymacie umowę , w w/w umowie jest wskazana kwota , : 5.400 zł , która jesteście obowiązani uiścić w ciągu 3dni od chwili podpisania umowy !!!!! No i UWAGA !!!!! w treści umowy nie figuruje jako dłużnik PARTNER GROUPE !!! tylko jakaś inna FIRMA ZAFRANICZNA !!!! której Nazwa kompletnie nic nie mówi czym się zajmuje i czy napewno istnieje. !!!! p.o zapoznaniu się w mojej ocenie UMOWY WIDMO i wysłaniu emalia do p. PATRYKA o rezygnacji .z usługi jego FIRMA , telefon od p. PATRYKA nam codziennie , który wszelkimi sposobami próbuje nakłonić mnie do podpisania UMOWY , prawdopodobnie nawet rozmawiał z Prezesa mi o zanizeniu pobrania prowizji do kwoty : 2.700zl i sprawa została załatwiona pozytywnie !!!!. PROSZE PANSTWA ta niby FIRMA !!!! SMIRDZI NA ODLEGLOSC !!!@ Poza tym , żadna FIRMA .WINDYKACYJNA nie pobiera , żadnych. opłat przed odzyskaniem utraconych Środków ,!! Roli czają się ze zleceniodawca dopiero po odzyskaniu środków / nawet w przypadku odzyskania w 80 procentach/ jeżeli nie uda im się nic odzyskać , to ich wydatki idą w ich koszty.. p. Antoni w wpisie podał nr. tel. do p. PATRYK dlatego milczy .

@Lampart

A ten p. Patryk to nie jest czasem Sparta Group też do nich dzwoniłam rozmawiałam i koszt był 1900 zł a po sprawie a po odzyskaniu utraconych pieniędzy 2 %jeszcze biorą A ja w tedy nie miałam pieniędzy i sama jakoś powoli walczyłam dużo też podpowiedziała mi pani wiesia co odzyskała wszystkiecpieniadze i kredyt też cofnęli w tej chwili jestem też wdzięczna za pokierowanie p.Irence .Też trzeba się odwoływać cały czas z bankiem wysyłać scriny .Tylko jestem ciekawa dlaczego ci co od,yskali pieniądze za pomocą p.Patryka i nie wiedzą gdzie siedzą Ci gugusie ze na policję nie zgłoszą żeby ich złapać. A teraz P.Patryk z spatra group biura sobie 8000 tysięcy.

@Misia

Droga pani Firma p. PATRYKA nazywa się jakoś inaczej coś na Dukato czy coś takiego musiałabym wejść w emalia i sprawdzić. , wiem , jedno proszę się zastanowić nad kontaktem z tym panem.!!! Jest brdzo natarczywy tj. nie przyjmuje do wiadomości , że zleceniodawca wycofał się z tranzakcji. Dzisiaj tj. 25.10.2021 r jak spałam po 24 H tez dzwonił tylko ja nie odebrałam telefonu.

@Lampart

Witam piszę tu wie pani Sąd kartę umorzył wysłałam do banku a i tak zabrali mi z konta pieniądze co teraz zrobić proszę o info.ma pani mój meila proszę o kontakt.

Teraz, wiele fałszywych recenzji zostało zamówionych przez konkurencję dla tej firmy. Pracuję z nim od lat i nie mam problemu. Płacą pieniądze cały czas. Zawodnicy są zazdrośni i zamawiają dla nich złe recenzje. Nie dajcie się nabrać! Mądrzy ludzie zawsze wiedzą, że konkurencja może zamówić złe recenzje. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować z tą firmą i mogę zarobić dużo pieniędzy.

Olaaa
@Anna

Kolejna podwalona opinia!!! (usunięte przez administratora) zapłacicie za to Ukraińce zasrane !!!!!

@Anna

Ja mam wrażenie że zostałam oszukana bo nie zadzwonił do mnie nikt od wczoraj a z analitykiem rozmawiałam we środę i nie mogliśmy zrobić weryfikacji co mam dalej robić

Jan
@Anna

Jeżeli uważasz że taka pożądna firma podaj namiary- telefon lub mail do kontaktu bo mnie oszukali brak z nimi kontaktu dzwoń na 601615449

@Anna

Kobieto (usunięte przez administratora) sie w glowke , to sa zwykli (usunięte przez administratora), dzieki szybkiej reakcji, tj. zgloszenie do organow scigania odzyskam wszystkie srodki,!!!! Moja radosc nie zna granic , widocznie jakas ooatrznosc nademna czuwala!!!

@Lampart

Pani Anno ile pani czekała na pieniążki i co pani zrobiła? Ja czekam na odpowiedź z banki bo mi przedłużyli do 35 dni modlę się żeby się udało.

@Misia

Proszę mi powiedzieć czy jak mam dowód nagrania że wzięli na mnie kredyt, czy jest szansa umorzenia tego kredytu. I wysłać to do banku załącznik do reklamacji? Proszę o info

@Anna

To proszę daj namiar do tych ludzi bo ja nie mogę odzyskać kasy do tej pory. Proszę o info.

@Anna

Anna i Ci wszyscy z pozytywnymi opiniami : Nie wierzę Wam !!!. Albo jesteście jednymi z nich , albo Was kupili !!!!!. I nie piszcie takich bzdur bo i tak nikt z nas wam nie uwierzy !!!!!!!!!!!!

@Anna

Następna od nich !!!. Ty potworze !. Jak śmiesz tu być !!!. (usunięte przez administratora)nas z ostatnich pieniędzy, rujnujecie nasze życie i macie jeszcze tyle tupetu !?. Zło wraca !. Pamiętaj o tym , ty ......

@Anna

Proszę odezwij się do mnie na meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl Mam do ciebie gorąca prośbę nie ignoruj mojej prośby

@Lampart

Nie ciesz się zbytnio! Ja zgłosiłem sprawę na sam początek sierpnia 2020, ci (usunięte przez administratora) zabrali mi z konta wartość 9 emerytur moich i podobno sprawa jest w prokuraturze w Warszawie ale nic nie odzyskałem i jak mi (prokuratura) odpowiedziała szanse są niewielkie - zrozumiałem, że żadne - bo jeżeli sama prokuratura nie potrafi sobie dać rady z (usunięte przez administratora)przez ponad rok to muszę się pogodzić z stratą!!!!!!!

@Misia

U mnie było to samo. Siedem miesięcy wcześniej niż u Ciebie. Kredytu nie umorzono - muszę spłacać, Ani nie zwrócono (w ramach ubezpieczenia bankowego) (usunięte przez administratora) kwoty. Sprawa jest w prokuraturze od początku sierpnia 2020 roku, ale szans na odzyskanie (usunięte przez administratora) kwoty nie widać. Wręcz sugestia, że muszę się z stratą pogodzić!!!!!

JanW
@Anna

Konkurencja ,mówisz ... Jesteś jedną z nich ,potworze !. Aby chleb kradziony na ludzkich łzach ,stanął tobie na wieki w gardle !!!!. Niech tak się stanie. Amen.

Wiecie może, czy w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. szukają chętnych na staż?

Maciej

O , to na pewno ! . Świetnie szkola w oszukiwaniu, wciskaniu ciemnoty, okradaniu kont z całego dorobku życia . Klonują następne klony potworów i hien !. Zmienili przecież po raz któryś nazwę !. Kto chce sprzedać sumienie i duszę diabłu, to jest dla niego. Ale do czasu , oj do czasu !. ????

@Maciej

Proszę poszukaj skąd wysłali ID gdzie oni siedzą ?

@Maciej

Nie odbieraj telefonu i nie włączaj Anydesk stracisz wszystkie pieniądze .Zgłoś na policję blokuj karty i dowód.Ile zainwestowałem?

Misia

Witam a kto to jest pracownik tej firmy ?

Mikołaj

Nasze miasto. Jakie wpisać ! Chcę sprawdzić. Czyje zdjęcia ?. Tych co u nich pracują ?. Odpisz , zrób to jak najszybciej.

Jaka jest kultura pracy w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

heh... A jest tam w ogóle jakaś kultura? W skrócie wygląda to tak, że obiecują miliony, świetnie się z nimi rozmawia, współpraca toczy się wspaniale, widzisz jak zarabiasz, jesteś zadowolony/a, szczęśliwy/a, zaczyna Ci się wydawać, że w końcu będziesz mógł/mogła pożyć na wyższym poziomie a tu trach!... Zarobionych pieniążków w końcu nie możesz wypłacić, co gorsza- swoich własnych zainwestowanych również, nagle nikt nie odbiera, nie odpowiada na maile, nie ma, koniec imprezy-bańka prysła a Ty zostajesz z poczuciem winy jak to łatwo dałeś/aś się wciągnąć w taką gierkę. The end!

@Anna

Pani zarty spbie robi ??? Taf fikcyjna firma , to nic innego jak zorganizowana grupa przestwpcza !!!! , wcale mnie nie dziwi , ze dzialaja w rym kraju, Polska to jedyny kraj na kontynecie z tak nieudolnym organem scigania¡!!! A wiex Raj sla (usunięte przez administratora)!!!!!

@Lampart

Niestety to nie żarty. Faktycznie jest to zorganizowana grupa przestępcza i rzekła bym, że bardzo dobrze zorganizowana grupa z pewnością działająca od długiego czasu i mająca duże doświadczenie. Brzmiało by świetnie, gdyby nie fakt, że to (usunięte przez administratora) A co do naszych organów ścigania to z kolei można chyba wymienić same negatywne określenia jak: nieudolni, lekceważący i obiboki. Dostali mnóstwo materiałów dowodowych i nic nie potrafią z tym zrobić albo co gorsza nie chcą.

Patrycja

Jeżeli potrafisz bez skrupulatnie okradać ludzi, oszukiwać, stosować perfidne oszukańcze metody...to tak, taka ,,kultura" jest super . Pasuje tobie taka ,,praca" ?

@Patrycja

To propozycja , pracy na stanowisko : samotny gangster ??? czy podtekst do organow scigania ???.

@Anna

Dostarczenie dowodow to za malo , zeby wszczac postepowanie !! , ttzeva przyprowadzic na " sznurku" potencjalnych " delikwentow na " sznurku" i powiedziec , ze to na 100% sa te osoby , moze wtenczas odnioslo by to pozytywny skutek.

@Lampart

Do wszystkich oszukanych przez Partner Groupe !!!! Jezeli Prokurator uznal dokonane tranzakcje jako nieaitoryzowane !! Tp warto zlozyc Wniosek o Interwencje do Rzecznika. Finansowego. w. Warszawie , Wniosek mozna zlozyc droga. emailowa . Warto !!

@Lampart

Nic już nie rozumiem !. To ta banda rejestruje się jako SP z o.o. !?. I ci od cyber nie mogą zdobyć dowodów na tych potworów ?!

@Patrycja

Prosze sobie przypomniec glosna sprawe Amber Gold , Afera obiegla caly kraj . Niby sa twarde dowody na nich a sprawa i tak zostala zamieciona pod " dywan" !!!! Jedyna nadzieja dla oszukanych przez Partner Groupe to wlasnie Rzecznik Finansowy , ktory dziala w imieniu oszukanego , poprzez rozmowy z bankiem ,o zwrot srodkow finansowych z tytulu nieautoryzacji przelewow ale tez ma mozliwosc interwencji w sprawie zaciagnietych kredytow przez Firme na rzecz osoby oszukanej bez wyrazenia zgody przez ta osobe tj. bez podpisu w wniosku o kredyt.

@Patrycja

Witam Panią pani Patrycjo czy pani też została (usunięte przez administratora).Szukam osób teraz oszukanych proszę o kontakt teraźniejszy kontakt do nich lub osób którzy mają obecny kontakt z tymi gagatkami .Trzeba coś zrobić żeby oni wpadli musimy o swoje walczyć mam pomysł ale potrzebuje waszej pomocy odezwijcie się. Też walczę o odzyskanie pieniążków..

@Misia

TO SĄ (usunięte przez administratora) -ZORGANIZOWANI ,-NASZA PROKURATURA SOBIE NIERADZI JEST TO ZATRUDNE DLA NICH !!!

@janek5335

Ile Pan stracił coś się Panu udało odzyskać. Ja trochę odzyskałam, ale jeszcze kredyt I karta i lokaty.Caly czas się odwołuje! Jak by Pan coś się dowiedział to proszę o info pozdrawiam.

@janek5335

Dzień dobry mam pytanie ma Pan jeszcze konto handlowe do nich chodzi mi o IP do nich może potym nasza Prokuratura zdziała. Cały czas siedzę i zastanawiam się co jeszcze można zrobić proszę o info mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl

zły

trzeba sie za kurwów wziąć wkońcu bo (usunięte przez administratora) robą co chcą (usunięte przez administratora) łachmaniarze zyją i sie bawią za nasze pieniądze cioty (usunięte przez administratora)

@zły

.... . większość z,osób okradzionych , już jest u nich. Wszyscy są w pozwie zbiorowym. Zrób to szybko !. ✊. Będziesz chciał wiedzieć więcej , podaj namiary. Uważaj ! . Mają tu swoich ludzi !.

@zły

Od początku. Nie złość się. Szkoda zdrowia dla potworów. Zgłosiłeś do banku , na policję, prokuratura ?. Natychmiast zmień dowód osobisty !. Zabezpiecz się przed kredytem !. Za darmo ,,Chroń PESEL.pl". Nie czekaj na działanie w/w. Pisz , list polecony !. , do Warszawy : Prokuratura Generalna d.s cyberprzestępstw . Mnóstwo osób już tam jest. Będziesz w pozwie zbiorowym. Zajmie się tobą Warszawa, Łódź. To w Polsce centrale do spr. Walki z Cyber. I będziesz czekał. Czy pomogą ?. Nie wiem. Ja również czekam. To wszystko co możesz , możemy zrobić. Pozdrawiam. Magda.

@zły

Witam na ile Pana (usunięte przez administratora)?Niech Pan reklamację do banku zrobi wszystkie skriny z konta handlowego.wypowiefzenie i sklada chargeback kartowe i tylko bank. W jakim pań banku jest .Ja się odwołuje część pieniędzy odzyskałam. Jeszcze zostały lokaty kredyt I karta wyłudzili.Trzeba ich namierzyc ale to będzie bardzo trudne. Teraz mam ciągle tel z banku z windykacji. Łukasz Wójtowicz Krzysztof Bąk i kierownik Dawit Miller (usunięte przez administratora).A jak to było na dniach to dzwonić do banku niech blokują.Pozdrawiam

@Magda

Prokuratura Generalna nie jest organem do sciagania nakeznosci , lecz organem scigania na podstawie art. k.p.k. . Warto zlozyc Wniosek o interwencje do Rzrcznika Finansowego w Warszawie . Jest to instytucja powolana przez Prezydenta RP. Przemyslaw cznik Finansowy ma uprawnienia do przeprowadzenia wszelkich rozmow z bankami i instytuvjami udzielajacymi pozyczek , moze rowniez sprawe skierowac do Sadu. Wniosek o interwencje , wraz z dokumentami mozna zlozyc droga emailowa. Ale tylko w przypadku tranzakcji nieautoryzowanych uznanych przez bank lub prowadzacego sprawe prokuratora.

@Lampart

Ja już nie wie co mam robić dzwoniłam do prokuratora swojego do Lublina bo tam poszly dokumenty i pytam czy może wystąpić do banku z wnioskiem o wstrzymanie rat bo jestem oszukana i poszkodowana że takie pismo mi przyszlo z Puławskiej 15 wysłałam.mu te dokumenty z miesiąc temu dzwonie do niego a on na urlopie i pytam jego zastępcę czy cos się dzieje odpowiedziała że cały czas przychodzą dokumenty od ludzi poszkodowanych ,że poprosili o pomoc cyberprzrstepczosc ,nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać. Bank do mnie wydzwania albo złożyć wniosek o restrukturyzację albo idzie sprawa do sądu I komornik więc ja im mówię że sprawa jest zgłoszona bo zostało to wyludzone i czekam na odpowiedź bo się odwołuje. Może ktoś ma jakiś pomysł na skuteczne odwolanie od kredytu I karty kredytowej .Boże to najgorszy horror jaki mi się w życiu trafił i takie gnidy po świecie chodzą żeby tak ludzi oszukiwać .Szukam cały czas art w necie .Prawo jest po mojej stronie ,ale banku to nie interesuje będę próbowałem dalej .A te oszusty się cały czas reklamują Czas zarobić pieniądze i link połączenie z tej witryny jest niebezpieczne .Żeby ktoś ich namierzyl to by bo Super ale to chyba nikłe szanse. Brat sprawdzał że to się znajduje w Warszawie na Solcu ale to bybylo za proste, nie wiem co robić będę walczyć dalej z bankiem .Jestem załamana

@Misia

P. Jagodo powtarzam jeszcze raz ! Prokuratura jest organem d/s przestepczosci , jezeli uda im sie zlapac przestepce to sprawa i tak skierowaba jest do Sadu gdzie zostanie wydany Wyrok skazujacy byc moze wraz z nakazem naprawienia szkody osobie poszkodowanej , jednakze czesto jest to niewykonalne , poniewaz osoba , ktora dokonala przestepstwa , nie jest wstanue zwrocic srodkow pienieznych osobom pokrzywdzonym , bo zwyczajnie nie jest w uch posiadaniu. !!!. To , ze pani zglosila sprawe do prokuratury postapila pani prawidlowo !!. Teraz niech pani zlozy Wniosek o interwencje i zalacznikami do Rzecznika Finansiwego w Warszawie. czas oczekiwania na odpowuedz to od dwuch do czterech miesiecy. Jezeli choezi o bank to bedzie pania wszelkimi sposobami przymuszal do zwrotu srodkow , bo tylko od pani jest w stanie cokolwiek sciagnac , prosze uzbroic sie w cierpliwoac i walczyc , tak jak pani pisze prawo jest po pani stronie !!!. Jezeli bank odda pania do Sadu i sprawa odbedzie sie przed interwencja Rzecznika , lub po Wyroku bank odda sprawe do komornika to skladajac Wniosek do Komornika na podstawie art. 840 k.p c. o wstrzymanie egzekucji do czasu wyjasnienia sprawy , skutecznie wstrzyma c na sci komornicze.

@Lampart

Witam Panią. Bank przysłał mi pozytywna odpowiedź o tą kartę chodzi o raty .Jak będę to spłacać żebym nie miała komornika .To mogę założyć sprawę do sądy o wyludzenie kredyty i karty .Czy lepiej żeby Bank wystąpił do sądu przeciwko mnie .Czy spłacać to i czekać aż ich złapie I odwoływać się od tego wszystkiego i od moich lokat co zostały potwierdzone.Co pani radzi .I jak z komornikiem rozmawiać. Bo mam wszystkiego dosyć ale i tak będę walczyć i uzbroje się w cierpliwość.

Pomoc

Zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu 519691471

Misia

Witam jaka mam gwarancję że odbierzecie pieniądze? Mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl

podaj nr tel zadzwonię -mój 607032526

@Misia

Informacja dla tych , ktorzy zglosili sie jako pokrzywdzeni o pomoc do organow scigania tj. Policji , Prokuratury. !!! Jezeli mieliscie szczescie i w jakis sposob udalo sie zablokiwac Wasze srodki na kontach osob powiazanych z zorganizowana grupa przestepcza , ze bardzo szybko dostaniecie zwrot , to wyprowadzam z bledu !!! Wasza Genek henna dopiero sie zaczyna !!!, Ja walczylam z prokuratorem przez 8 dlugich miesiecy !!!! W koncu pdnioslam sukces pieniadze domnie wracaja !!!!!. Jezeli spokaliscie sie z taka sytuacja lub spotkacie , nie poddawajcie sie , Walczcie douoadlego , nie zwazajcie na to ze jest to prokurator !!! , to taki sam czlowiek jak kazdy z Nas.

@janek5335

Pozwól, że zadzwonię do Ciebie. Dziękuję. Pozdrawiam.

@Lampart

Gratuluje !!!Co pani zrobiła ?

@Misia

Wypowiedzialam , wojne prokuratorowi !!!!! Zllozylam pismo do Prokuratora Generalnego. W ciagu niespelna dwuch tygodni zablokowane srodki zostaly przelane na konto bankowe.

@Lampart

Super nie przebierała pani w słowach?Mam prośbę a może pani mi wysłać wzór pisma na mojego maila jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl. Moja prokurator się że mnie śmiała ze musze z bankiem negocjować. Część odzyskałam ale został ten kredyt karta kredytowa i lokaty do odebrania .Oczywiście wszystko wysłałam do banku czekam na odpowiedź. Banki tylko dzwonią żeby wpłacić, ale ja tłumaczę ze zostałam (usunięte przez administratora)i papiery są złożone do banku ze się odwołuje. A dużo pani odzyskała?

@Misia

Nie tyle ile powinnam dostac ,tj. polowe ukradzionych pieniedzy , chociaz z postanowien wynika , ze zablokowano calosc a wiec zachodzi pytanie co sie stalo z reszta ???? Takze moja qalka trwa dalej . Jezeli chodzi o pani prokuratora , to prosze zlozyc pismo , do Prokuratury Generalnej w Warszawie , mozna rowniez droga emailowa , adres dostepny w internecie , natomiast co dotyczy banku nie pomoge , bo w tym jestem " Laikiem".

@Misia

Pani Jagodo chyba podaje pani zly adres emailowy bo nie moge wyslac wiadomosci. Prosze poszukac w internecie temat : Czy udostepnienie domownikowi loginu jest razacym nieebalstwem" , W wydanym Wyroku prze Sad gdzie corka pobrala kredyty, jest identyczna z pani sprawa . a wiec w pismach do banku ja bym sie wlasnie na to powolywala , w ostayecznosci skierowalabym sprawe do Sadu.

@Lampart

Mail jest dobry spróbuję pani jeszcze raz. Jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl .to pani mi podać swój meil na opiniach .I zrobimy wymianę. Później go skasuje .

Grzegorz

Zostałem (usunięte przez administratora) przez nich Ewa Ganowicz i inne podmioty ,sprawa obecnie jest na policji moje pieniądze trafiły na konto bankowe w Polsce ponoć do osoby które one trafiły też została oszukana .

@Grzegorz

Nie dokonca sa to osoby oszukane , raczej osoby , ktore swiadomnie sprzedaly swoja tozsamosc zq niwielkie pieniadze Zorganizowanej Grupie Przestepczej , takie osoby to Slupy. , nie dawno spotkalam sie z policjantem , ktory prowadzil moja sprawe , powiedzial mi , ze nikla jest szansa na ujecie oszustow , najprawdopodobnej swoja siedzibe maja na Cyprze ,

@Grzegorz

Moje srodki pieniezne trafily na konto bankowe, osoby , ktora miala powiazania z grupa przestepcza, na szczescie srodki udalo sie zablokowac.

@Lampart

A to nie mogą się skontaktować z tamtą policja przecierz tyle ludzi (usunięte przez administratora), a ludzie nie mają za co żyć.

@Misia

Droga pani , nasze organy scigana mozna tylko wystrzelic w kosmos !!! Poza tym niewiadomo czy Polska ma podpisane cokolwiek z Cyprem , smiem sadzic , ze nie .

Misia

A co zrobić z przelewami wychodzącymi zrobionymi przez nich przez Anydesk. I jak mam nagrane jak się przyznał do weszystkiego proszę o poradę chce wyjść z tego (usunięte przez administratora)

Misia

Witajcie wszyscy pokrzywdzeni przez Partner Group czy wasze papiery są na prokuraturze okręgowej w Warszawie na ul Chocimskiej??. Może nagłośnimy całą sprawę w telewizji sprawa dla reportera co jest emitowane w czwartki Trzeba coś z tym zrobic ja jestem na skraju wyczerpania nerwowego z banku negatywna odpowiedź prokurator wniosku o zwolnienie z splat kredytu nie wypisuje. Tylko negocjacje z bankiem. Mam nagranie jak się przyznał ze wzięli na mnie kredyt i kartę kredyt. Tylko jak to do banku wysłać na pendraivem do Gdyni. Sprawę im założyć ale adresu do nich nie znam Co robić dalej doradźcie. Przeklinam godzinę co w to weszłam.(usunięte przez administratora) GZIE ONI MOGĄ URZĘDOWAĆ???!!!!! Proszę o kontakt z tymi ludźmi ????????????????????????

Misia

Mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl co Pan wymyślił na tych ptaszków. Bo ja mam info żeby bank atakować i odwoływać się do skutku. A w jakim jest Pan banku? Ja nie odpuszczę muszę siostrze oddać kasę.. W niedziele będzie państwo w panstwie o 19:30 o tym właśnie oszustwie internetowym. Ale ten gosxiu przelał czy oni zaje...i mu z konta?

@Misia

Jezeli oani mysli ,ze Warszaska Prokuratura cos tym zlodziejom zrobi to jest pani w bledzie. Oni dzialali i beda dzialac tak dlugo az. nie skonczy sie ludzka glupota. . Jezeli chodzi o pytanie czy wszyscy maja qyslane dokumenty do Warszawy to mysle , ze tak , nawet tych osob , ktorym udalo sie odzyskac srodki przez policje. Ja jestem w gronie tych szczesliwcow , ale co z tego !!! Jezeli niewiadomo w jakim terminie bedzie zwrot !!! Poniewaz odzyskane srodki trafily na konto Okregowej Prokuratury zamiast moje !!! Teraz tocze wojne z prokuratorem , ktory twierdzi , ze zwot bedzie dopiero po zakonczeniu sprawy !!!!? Tylko nie podal terminu.

@Lampart

Dzień dobry a jak się nazywa prokurator co prowadzi sprawę. Mi kazała z bankiem negocjować o odzyskanie pieniądzy powiedziała jak znajdą tych (usunięte przez administratora) i zlodzieji to zablokuje pieniądze ale co dalej?

@Misia

Droga pani niechce pani dolowac , ale lepsza taka prawda niz bajery pani prokuratora !!!! Zeby byl Bogdan mozna zablokowac wyprowadzone srodki na koncie zlodzieja liczy sie czas !!!!!!!! Sadze , ze pani srodki sa dawno wyprowadzone do cieplych krajow !!!?? Jezeli w pismach z banku ma pani informacje o uznaniu transakcji za nieautoryzowana to ma pani szanse na zwrot srodkow z Funduszu Gwarancyjnego. Niech pani sie nie ludzi , ze nasz Wymiar Sprawiedliwosci dotwie gnoii , jakby tak bylo to w Naszym Ktaju nie wyleglo by sie tyle zlodziejskich Firm w tak krptkim czasie !!! Oni doskonale sie orientuja jaki mamy system sprawiedliwosci !! Moj prokurator urzeduje w Poznaniu.

@Lampart

Dzięki za info były też nieautoryzowane. Tylko jak to pimo napisać do Fg. Muszę coś zrobić bo ja trafię do psychiatryka bo jestem na skraju wyczerpania nerwowego przez tych (usunięte przez administratora) Ale jeszcze będę się odwoływać do banku.tylko już sama. Wszystkie papiery wyślę i nagranie z tym kredytem.i sama złożę jeszcze reklamację.

@Misia

Tak jak pani pisze na podstawie reklamacji. , niech pani sie powola na Wyrik Sadu Najqyzszego , o ktorym wsoominalam, wlasnie ten wyrok mowi o nieautoryzowanych przelewach. nagranie niech pani przedlozy w prokuraturze , bank raczej u tak bedzie udawal , ze hego to niedotyczy.

@Lampart

Ja już wszystkie skcriny od tego mogoła wiadomości ze czekam na kasę, ale on nic jak by się pod ziemię zapadł. Dziś wszystko wyślę i powołam się jeszcze na 1 art 46 że bank ma obowiązek oddać kasę. I jeszcze od siebie wyślę im pozdrowienia w sensie zażalenia. Bo przyszlo mi że karta nie została fizycznie użyta. Jak nie jak oni się włamali na dane i wszystko zajumali i bawią się. Cały czas myślę co jeszcze można zrobić. A czytała pani może opinie p. Fiata 126 nie mogę do nie go się dobić co on zrobił kazał do siebie pisać. A jeszcze odpowiedź mi przyszła 36 dnia a jest do 35 dni czyli po terminie. A prokurator powiedział żeby z bankiem negocjować no żyć się odechciewa.

@Misia

Pyta sie pani co moze jeszcze zrobic ?? No coz to opcja jedyna i ostateczna Sad !! Zlozyc pozew przeciwko Bankowi o zwrot srodkow. Jezeli nie stac pani na pokrycie kosztow sadowych , moze pani zlozyc na urzedowym formularzu , o zwolnienie z kosztow sadowych , dobrze by bylo tez zwrocic sie o wyznaczenie adwokata z urzedu. Jak napisac taki pozew wzor znajdzie pani w internecie. Pyta pani czy czytalam wypowiez fiata 126 niestety nie , sadze , ze dlamnie to niemiarodajne tak samo jak Wyrok Sadu Najwyzszego. Ja jestem zdana na humor pani prokurator , jak narazie przyslala mi laskawie dwa postanowienia o blokadzie drodkow i depozycie oraz infirmacje , ze mam czekac na postanowienie koncowe , tylko nie napisala kiedy zakonczy !!! Tez nerwiwo jestem wykonczona.

@Lampart

Pozytywnie strony zlozenia pozwu do Sadu przeciwjo Bankom jest to , ze Sady w 90% orzekaja na korzysc pokrzywdzonego , nakazuja zwrot srodki przez Banki.

@Lampart

A może ja źle składam reklamację bo do banku w Gdyni na Partyzantów, czy to do Zamościa. Albo przez nasz bank przez internet? Bank Polski.

@Misia

Jezeli z pani konta osobistego wyprowadzono pani srodki /niedotyczy kredytu/ to sklada pani reklamacje w macierzystym banku.

@Lampart

No składam w moim bank polski pko. Bo z mojego konta wyszły te pieniądze.

@Misia

Jezeli znowu otrzyma pani odmowe z powodu pani razacego niedbalstwa a bank napewno bedzie sie tego trzynal jak pijany plotu !!!! Prosze zlozyc pozew do Sadu ,i wniosek o przyznanie adwokata z urzedu , jezeli ma pani niski dochod , rowniez urzedowy formularz o zwolnieniu z kosztow. W wydanych Wyrokach o zwrot srodkow przez bank pokrzywdzonemu, Sady nie uznaja za rarzace niedbalstwo miedzy innymi zainstowanie zlosliwego opragromowania do ktorego zalicza sie rowniez Andy Dysk. I wiele innych czynosci wykonanych przez pokrzywdzonego , poniewaz nie dokonca byl swiadomy swoich dzialan. A wiec bylo to w ocenie Sadow nieumyslne dzialanie , ktore pokrzywdzonego narazily na szkode Prosze w internecie zapoznac sie Wyrokami Sadow wlasnie w takich sprawach. No i dzialac p. Jagodo , dzialac , powodzenia.

@Lampart

Właśnie złożyłam w nocy wszystkie dokumenty od nowa do Gdyni. Teraz przyszła wiadomość że zostało przekierowane do odpowiedniego oddziału. Czekam teraz i będę się odwoływać do skutku. Wypowiedzenie tym mogolom odwołanie że mi się włamali na kartę i wyprowadzili środki z konta itd. I jeszcze raz zażądałam procedury chargeback że przyszło po terminie a miało być do 35 dni.

@Misia

Suoer!!!! Pani na taka mozliwosc , ja nistety z tego skorzysrac niemoge !!! Mysle , ze odniesie pani w tej bitwie ZWYCIESTWO !!!

@Lampart

Witam właśnie odzyskałam kasę z banku. Jestem szczęśliwa mega. Warto walczyć o swoje i (modlić się)????

Gumis13

Dzień dobry ja też miałem taką samą sytuacje i tak samo kazali założyć konto w wpłacić u na konto 250 USD i że kasa sam będzie zarabiać na siebie i podszyli pod bank PKO BP i kazali się zalogować na swoje konto i się rozłączają . A na drugi dzień Sprawdziłem konto a z konta zniknęło mi moje oszczędności około 20000 zł. I zostałem bez środków do życie i też jestem osobą niepełnosprawną i jestem na rencie socjalnej. I co ja mam teraz z tym zrobić? Pomoże mi ktoś coś z tym zrobić? Zgłosiłem to na Policję i zastrzegłem swój dowód. I jak mogę od firmy Partner Gruppon odzyskać kasę?

Basia
@Gumis13

mnie tez chcieli wyczyscic z konta,na szczescie w pore sie zorientowalam i zablokowalam konto,skonczylo sie na tym ,ze z konta walutowego przelali na zlotowkowe,i tym sobie nagrabili,na szczescie moje konto,czego nie powinni zrobic,bo to sa moje pieniadze I ja o tym decyduje ,gdzie maja byc gdybyscie chcieli dobrac sie I'm do skory ,jestem do dyspozycji jako swiadek

anna
@Gumis13

Gumiś, doskonale sobie radzisz, skoro z renty socjalnej potrafiłeś zaoszczędzić 20000 zł. Po co się pchałeś do tej firmy. A może tą kasę zarobiłeś na takich właśnie wpisach.

@Basia

Witam a jest pani wstanie poświadczyć jako świadek mi do banku że to oszusty? Walczę o odzyskanie pieniędzy które zajumali mi z konta. Może od pani wyślę udowodnienie do banku. Była bym bardzo wdzięczna błagam o info.

Misia

A odzyskał pieniądze od tych mogółów? Zis wysłałam dokumenty odwołanie, wypowiedzenie umowy i chargeback z wrotna traskakcja bo powiedzieli ze karta nie była fizycznie użyta. Jak oni mi te środki wyprowadzili bez mojej zgody. Napisz jak chcesz poświadczyć mój meil jagodagwiazda142019wp.pl@wp.pl. Ile tobie zajumali?

Lampart

Drogi panie KNF ostrzega caly czas przedroznymi firmami / widmo/ w ciagu tygodna tych komunikatow naliczylam dwa , podanych firm okolo 14 !!!! Skad sie wziely a no wlasnie tego raczej niewie nikt !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.