Opinie o Bamt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bamt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bamt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bamt Sp. z o.o. w Warszawa

Wojciech Nowy wpis

Dzieje się coś aktualnie w firmie? Jest jakaś przyczyna , że zaniechaliście zostawiania tu opinii o pracy?

Wiecie czy Bamt Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nick Nowy wpis

Tak, udostępnia.

Adam Nowy wpis

Są jakieś zmiany w firmie na korzyść? Ostatnio było trochę niepokojących wieści.

Niki

Czy sytuacja w firmie już sie ustabilizowala? Warto próbować?

molo
@Niki

Nie, niedługo chyba padnie. Warto sprawdzać strony wydarzeń, coraz gorzej to wygląda.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bamt Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Poniosło

Ciągłe spóźnienia z wypłatami, połowa firmy zwolniła się z tego powodu. Nie polecam, obiecują gruszki na wierzbie, umowy o pracę, ciągłe szkolenia. Odradzam.

Filipek

To jest dobra firma, fajna atmosfera. A nawiasem mówiąc wszelkie sprawy do firmy trzeba kierować na adres firmy.

kandydat
@Filipek

A jak z wynagrodzeniem ?

Znam realia
@kandydat

Sprawa wynagrodzenia wygląda następująco, dostajesz swoją wypłatę w 6 ratach z średnio miesięcznym opóźnieniem, ale tak szybki termin jest tylko możliwy jeśli skutecznie sie upominasz ☺

xyz
@Znam realia

Ha ha ha Nie przypominam sobie sytuacji czekania na wypłatę miesiąc. Kogoś tu chyba wyobraźnia za mocno poniosła :-) Fakt, czasem wypłata się chwilę przesuwa, ale żeby od razu pisać, że miesiąc? Przesada. Polecam pracę z czystym sumieniem. Fajny zespół, fajnie organizowane wydarzenia i przede wszystkim nie ma klimatu korporacyjnego. Nikt nie siedzi Ci nad głową i nie mówi co masz robić. Siedzisz robisz swoją 'robotę' i każdy jest zadowolony. W każdej kwestii można się dogadać (wolne, wcześniejsze wyjście z pracy itp.) bez wypisywania wniosków z miesięczynym wyprzedzeniem. Polecam przyjść i samemu wyrobić sobie zdanie zamiast czytać opinie mijające się z prawdą.

morzebałtyckie
@xyz

W tym momencie cała firma czeka na wypłatę z poprzedniego miesiąca.

kandydat

czy wiesz ile to jeszcze potrwa i dlaczego tak jest ?

Kolor
@kandydat

Aż firma zbankrutuje

@Nicki Romero, Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Czy chęć rozwoju była wyłącznym powodem, dla którego zrezygnowałeś z tej pracy? Rozumiem, że pozytywnie oceniasz ostatnie zmiany w firmie. Czy możesz napisać na ten temat coś więcej? Czy firma Bamt rozwija się w dobrym kierunku?

Nicki Romero

To już nie jest ta sama firma co w poprzednich latach. Ustabilizowała się, zespół się pomniejszył i umocnił. Pracowałem rok i bardzo dobrze wspominam. Odszedłem ponieważ chciałem się przebranżowić.

zawiedziona

Masakra! Na rekrutacji nawet rozmowa po angielsku - myślisz sobie: fajnie, poważna firma, międzynarodowe kontakty itd... Jednak prawda jest inna. Na 1 dzień próbny zapraszają 5 dziewczyn (SERIO! 5!) które ubiegają się o 1 stanowisko. Wyścig szczurów, która zrobi najwięcej zadań wiadomo każdy chce się wykazać. Co do czego przez 3 dni próbne te 5 dziewczyn robi tyle pracy co 1 pracownik w miesiącu a w konsekwencji nikt nie zostaje zatrudniony ... Jedyne co robisz przez te dni to dzwonisz na potęgę jak jakieś call center i zapraszasz na konferencje. Do tego szukasz prelegentów bo pracujące tam osoby mają pracę w (usunięte przez administratora) i odwalasz za nich robotę. Nie polecam!

Gigacon to szit

Ta firma to totalny szit...szkoda słow.... miałem dwa podejścia - Gigacon, BAMT, SQAM, Sw - wszystko to yo samo. Unikajcie!!!!!!!!!

Pewnie dlatego @bajko że w Bamt zajmują się szkoleniami biznesowymi i z zarządzania. Prowadzą szkolenia otwarte, a także szkolenia zamknięte. Współpracują z nimi takie firmy jak Ośrodek Edukacyjny Forum Szczecin Anna Hoffmann czy VIDI Centrum Rozwoju Kadr.

J.

Ekipa jest ta sama co w SW Konferencje, ale nie oceniałabym jej na podstawie tamtych opinii i błędów poprzednich rządów. Przez to można mieć skrzywioną wizję, a chyba o to chodzi w takich portalach jak ten, żeby opinia była jak najbardziej obiektywna, prawda? Zatem warto skupić się na tym jak jest aktualnie. Obecnie - firma mała, ale stabilna. Czasem więcej, czasem mniej pracy. Zespół zgrany i fajny. Ja pracuję i jestem zadowolona.

maly

To ta sama firma co SW Konferencje a o tej firmie można poczytać sobie również na stronie go work

meggi

czy ktos kto pracuje w tej firmie moze podzielisc sie doswiadczeniami? warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Bamt Sp. z o.o. - Warszawa

Bamt Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Płocka 5A
    01-231 Warszawa