Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Pisaliście w komentarzach, że ta firma już nie funkcjonuje... Faktycznie tak jest? Nie ma jej? Od kiedy? Co było głównym powodem jej zamknięcia? Dajcie znać, jeśli coś wiecie...

Jaki jest styl zarządzania w Małpka S.A.?

Pola Nowy wpis

????????????????A tam wogle ktokolwiek czym kolwiek zarządza.. Kierunek grabi zawsze do siebie

Helena Nowy wpis
@Pola

Czemu uważasz, że nie ma zarządzania? Co jest nie tak?

Pola Nowy wpis
@Helena

A uważasz że jest inaczej...oczywiście zarządzanie w jedną stronę ....potopić wszystkich i wszystko..dla zysku spółki

Xyz

Ma ktoś numer do tej bandy oszustów ? PRESTON pięknie się bawi za nasze pieniądze. Wstawia zdjecia ze swoim dzieciakiem szczęśliwy a my długi mamy przez nich!!!!!! Nawet juz Na maile nikt nie odpisuje.

Poinformowany
@Xyz

Na maila nikt nie odpisze, bo już nie mają ani domeny, ani hostingu. Po prostu już ich nie ma.

Jarosław
@Poinformowany

Dlaczego tak negatywnie wypowiadacie się o tych osobach? Proszę o informację, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Małpka? Widzę w wątku kilka wpisów od ajentów, którzy współpracowali z firmą, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Hugo
@Jarosław

sytuacja wygląda następująco : brak siedziby, brak domeny, brak pracowników, brak ajentów, brak perspektyw, jedyne czego nie brakuje to długi :)

Weronika
@Hugo

Fajnie, że odpowiedziałeś, ponieważ i mnie ciekawiły te kwestie. Jednak jest to odpowiedź pozbawiona konkretów, są to same hasła, które wymagałby dopowiedzenia. Powiedz mi, w jaki sposób sam byłeś powiązany z firmą Małpka?

@Weronika

A wiec tak: Co miesiąc kazali potwierdzać faktury na określona kwotę której i tak nie wypłacali. Sklep który ja akurat dla nich prowadziłam został pozbawiony prądu przez co wszystkie mrożonki itp się rozjechały i jeszcze kazali mi to sprzątać. Do dnia dzisiejszego nie oddali mi weksli mimo iż sklepu nie mam od kwietnia 2018 roku. Nie ma jak z nimi rozwiązać umowy bo zniknęli. PRESTON nie potrafi nawet odebrać telefonu, dzwoniłam z kilku różnych numerów. Na Messengerze tez nie potrafi odpisać.

Geralt
@Xyz

A możesz podzielić się swoimi kontaktami do p. Prestona? Wobec nas Małpka też ma dług.

@Geralt

Pisałam do niego na messengerze cały czas ma Facebooka Numer już nie odpowiadał od 2020.

Wszystkiego najlepszego wszystkim wydymanym przez małpkę na ten nowy rok . A tym co się tutaj wysmętniali więcej mądrości.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Witam Informujemy, iż w wyniku starań naszej firmy jako pokrzywdzonych przez MAŁPKA S.A. Sąd nakazał Prokuraturze poprowadzenie postępowania karnego w kierunku przestępstw członków zarządu z art. 301 p 2 k.k. (doprowadzanie do niewypłacalności) i z art. 302 p 1 k.k. (faworyzowanie wierzycieli). Chętnych do przyłączenia się do sprawy – innych pokrzywdzonych - prosimy o kontakt tutaj lub e-mail mieszkaniec321@interia.pl

labrie
@Adam

Wysłałem do Państwa maila ponad dwa tygodnie temu (4.11), do dziś nie otrzymałem odpowiedzi...

@labrie

Witam, Przepraszam za zwłokę w udzieleniu odpowiedzi, obecnie zaległości zostały nadrobione, proszę sprawdzić skrzynkę mailową. Pozdrawiam

Zchecia się przyłącze

Była ajentka
@Adam

Ja również chciałam dołączyć wysłałam e mail pozdrawiam

@labrie

Jeśli nadawca nie odpowiada na nasze pisma... Masz postawę aby udać się do sądu pracy w Twoim miescie.

@Adam

Wysłałam maila na początku marca i cisza

agnieszka
@Adam

Witam serdecznie, prośba o kontakt na agacydejko@interia.pl

@Adam

Napisałam meila jest ktoś tam jeszcze

Roben

Od kiedy otwierane są kolejne sklepy hejterzy zamilkli.

poinformowany
@Roben

Kasy brak, więc otwarcia są bardzo spowolnione.

He?

O czym ty pier*isz? Kasy nie dostałem do tej pory, małpka mi zalega ok 20tyś

Ala
@He?

Dostaniesz jeśli ci zalegają to uczciwa firma i bardzo słowna,powineła sie im noga to prawda ale już małymi krokami splacaja długi

Patrycja
@Roben

Nigdy tu się nie udzielałam ale Państwa wpisy czytałam. Wynajmowałam firmie Małpka lokal około 5 lat. Zawsze sumiennie płacili czynsz, od listopada ubiegłego roku nie ze względu na Ich problemy finansowe. Stanęli na wysokości zadania, starają się i wierzcie mi warto podpisać ugodę. Ja podpisałam i rozliczyliśmy się na czysto. Wszystko uregulowali. Ludzie pracujący jeszcze w Małpce ( a miałam kontakt z dwoma osobami) to bardzo uczciwe i kompetentne osoby. I proszę mi tu nie pisać o jakiejś "wazelinie", po prostu ja jestem bardzo zadowolona zarówno z tych 5 lat jak i rozwiązania umowy.

@Roben

No gdzie te nowe sklepy grudzień jest i co ?

@Roben

Tak jak pisałem z rok temu z nowym rokiem koniec , nul , zero nie ma już nic dosłownie nic. Właściciele lokali po otrzymaniu zaległych pieniędzy nie chcą podpisywać z małpką nowych umów na wynajem .

oszukany ajent
@Patrycja

Dziewczyno...trochę powagi... chyba że jesteś tą z telewizji co płakała do kamery wtedy wierzę że wszystko odzyskałaś - pomijając fakt że innych, którzy się z Tobą skontaktowali miałaś na końcu w poważaniu... a jeżeli nie jesteś Panią z zachodniopomorskiego to się ciesz że odzyskałaś kasę bo uwierz że większość ajentów jak i właścicieli lokali tego nie odzyskała... a takimi tekstami tylko delikatnie mówiąc(usunięte przez administratora)tych co kasy nie dostali, z poważaniem

Paulina
@oszukany ajent

Czy posiadane przez Ciebie informacje odnośnie sytuacji, które spotkały innych ajentów są zgodne z prawdą? Jest to ważne, gdyż wypowiedzi na forum powinny być zgodne z rzeczywistością i odnosiły się do prawdziwej sytuacji w firmie Małpka. Podziel się z użytkownikami swoim źródłem wiedzy na ten temat.

Ilona
@Paulina

Ile można tu zarobić? Warto choć przez kilka miesięcy się tu zaczepić dla doświadczenia?

oszukany ajent
@Paulina

Oczywiście, że są zgodne z prawdą, najlepszym przykładem jestem ja sam więc to dość wiarygodne źródło :) Chętnie bym się podzielił z innymi ajentami mającymi problemy, próbowałem z jedną (opisaną Panią, właścicielką lokalu - materiał TV chyba na programie "polsatowkim" był). Pytanie do czego to będzie zmierzać... Małpka zasłania się przepisami o spółkach będących w restrukturyzacji, mają prawników więc dobrze wiedzieli co robią wprowadzając spółkę w taki stan... Opowiem Ci jeszcze na zakończenie historyjkę: od niezapłaconych przez Małpkę faktur musiałem zapłacić podatek. Po 150 dniach teoretycznie mogłem zwrócić się do urzędu skarbowego z wnioskiem o zwrot tego podatku - tyle że w przepisach jest jasno powiedziane: na dzień przed złożeniem takiego wniosku Małpka nie mogła być w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Jeżeli orientujesz się choć trochę w sytuacji to wiesz, że nie było fizycznej możliwości aby te dwa warunki były spełnione :) Na moje pytanie do urzędniczku w Urzędzie Skarbowym co mogę zrobić, komu mogę się poskarżyć itd. usłyszałem: "...no chyba już tylko zwrócić się do ustawodawcy..." :) Ehhh

@1234

Jest już nawet styczeń a sklepów jak nie było tak ni ma.

Slmk
@2345

Sklepy jak najbardziej są :)

Aaa
@Ala

Chyba jestes jadna z niewielu osob pracujacych tam za biurkiem,ktore wykopali skoro takie glupoty piszesz. Lepiej nie zabieraj glosu skoro klamiesz

Kermit
@Slmk

Nie są :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Byłyajent

?

Byłyajent

Dziwię się że jeszcze pojawiają się jakieś pytania. Nic już nie ma. Sprawy prowadzone są pro forma bo nie ma kogo pociągnąć do odpowiedzialności. Sądy wszystko robią aby coś wyciągnąć jeszcze z ajentow i spłacić wierzycieli. Każdy ajent który jest coś winien malpce na papierze niech się ma na baczności bo sądy kopią w papierach

Paula

Również prowadziłam sklep... zamknęłam z długiem. Spłacam... O martwię się gdzie mogę odzyskać swoje weksle.. Pozdrowiam

Ajent 2017

Ale brednie :D Restrukturyzacja miała być w 2016/2017 Schemat jest prosty, kasy nie płacicie, zasłaniacie się że sąd znow zwleka, a potem zwalniacie ludzi nie dając im kasy, każdy kto nie chce skonczyć w długach trzymać się z dala :D Tak samo bylo w 2016/17, zaprzeczycie ?:D

Małpka S.A.

Szanowni Państwo, W lutym 2019r. wierzyciele Małpki S.A. głosowali nad propozycją układu restrukturyzacyjnego. Głosowanie rozłożyło się następująco: 60% głosujących było za tak. Mimo udanego głosowania, na koniec lutego 2019 sędzia dopuścił do głosowania znacząca wierzytelność sporna wbrew opinii Nadzorcy i zarządu. Wartość tej wierzytelności jest taka duża ze próg 15% spornych wierzytelności zostało przekroczone. Według ustawy o Restrukturyzacji postępowanie z ponad 15% wierzytelności spornych nie mogą być wprowadzone w trybie przyspieszonym. Związku z ta decyzja sędzia, Nadzorca zmuszony został do złożenia wniosek o umorzenia postępowania tak aby spółka mogłyby ewentualnie złożyć nowe wniosek o restrukturyzacji - zwykle układowy. Niestety sad zwlekał z ta decyzja aż do 15ego stycznia 2020. Obecnie czekamy na uprawomocnienie tej decyzji zanim będziemy mogli złożyć stosowny nowy wniosek. Od Marca tamtego roku spółka znajduje się w sytuacji uniemożliwiającej normalne funkcjonowanie I bez szansy na kontynuowanie działalności do póki sad nie otworzy następnego stosownego postępowania. Jednym z efektów było nagłe stracenie dostępu do biura i dostępów do systemów spółki. Z tego powodu wiele spraw administracyjnych są mocne opóźnione. Zredukowano personel, zrezygnowano z stałej siedziby firmy a co za tym idzie pojawiły się trudności w odbiorze korespondencji tradycyjnej,telefonicznej i mailowej - w celu uporządkowania kontakt z Państwem stworzyliśmy specjalne dedykowany mali : finanse@malpka.pl Na powyższy adres prosimy przesyłać wszelką korespondencję związaną z tematem weksli. Maile te będą obsługiwane przez specjalny dwuosobowy zespół, do tego oddelegowany aby rozwiązać Państwa problemy administracyjne min. z Wekslami Przepraszamy za powstałe kłopoty i niepewność. Pozdrawiamy Malpka SA

@Małpka S.A.

Nie wiem czy to dobry pomysł kontaktować się z Państwa firmą?chcemy odzyskać weksle a nie wdawać się w kolejne jakieś układy,którymi może sobie zaszkodzimy :(

Daka

Czy ktoś z Was pisał do sądu o wydanie weksla?z jakim efektem?

Daka

Witam po długiej przerwie,kiedy 3 lata temu zamkneli mi moje 2 sklepy i tu pisałam szukając pomocy ,odzew był w stylu : jak ci zamkneli sklepy to pewnie jesteś temu winna itd.teraz gdy mnie tknęło aby tu zajrzeć widzę ,że już jest z kim rozmawiać,Prowadziłam 2 sklepy 5 lat temu ,2 lata się z nimi sądziłam oczywiście byłam bez szans ,sprzedałam mieszkanie bo nie byłam już w stanie spłacać kredyt hipot.i do dziś spłacam ZUZ i Skarbowy,od roku jest cisza nie mam żadnej wiadomości ,co dalej,mam u nich swoje 2 weksle pisałam już na pryw.do Adama i czekam na wskazówki co dalej.

Była ajentka
@Daka

Witam czy Pan Adam odpisał na e mail ?

@Była ajentka

jeszcze nie:(

Aśka

Nic już od tej Małpy nie chcę tylko odzyskać weksle a jest ich aż trzy. Nie mam nawet możliwości kontaktu z nimi. Ktoś może mi pomóc.

@Aśka

Po weksla musisz pisać do sądu tam gdzie go zlozyli

Ajent
@Ona

A do którego sądu go złożyli, jak to sprawdzić ?

Handlowiec
@Aśka

Mam ten sam problem. Weksel gdzieś znikł i ani kontaktu ani nic co robić ?

@Ajent

Na pewno sąd w Warszawie... Ten co wydał wyrok o nakaz zapłaty. Przecież wyrok otrzymał komornik który próbował ściągnąć dług... Daj znać czy Ci się idalo

Orangutan

No i Małpa zdechła. Na reszcie.

Patula
@Orangutan

Co oznacz że zdechła? Interesuje mnie ten wpis, ponieważ się z nimi sądzę już od trzech lat i właśnie zbliża się termin rozprawy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Małpka S.A.?

fff

czy będzie Pan/Pani wypłacała na czas zarządowi pensje. to jest główne pytanie od ponad roku.

ajentka

Witam jestem byłym ajentem sklepu Małpka Express, który został (usunięte przez administratora) przez sieć po inwentaryzacji końcowej po pracy zostałam z długami i podpisanym wekslem w poniedzialek wybieram sie do adwokata ,zbyt dlugo siedzialam cicho w strachu i bezsilnosci .

Kamila
@ajentka

To wszystko, co tu piszecie jest i przykre i niepokojące. Mam nadzieję, że dasz znać, jak się skończyła Twoja interwencja w sprawie Małpki z pomocą adwokata.

Irek

A może każdy popełnił jakiś błąd prowadząc interes i teraz chcecie obarczyć tym firmę?

Ala
@Irek

Może idź się leczyć

Ajent

Jeśli niechce sz mieć dlogow nigdy nie realizuje swojego pomysłu aby zostać ajentem. Zbieramy ajentow z całej Polski aby wytoczyc proces zbiorowy i walczyć o swoje nienależnie pieniądze które nam zabrano nie wypłacono za pracę i oszukani na towary. Każdy ma swoje dowody połączymy siły. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać oszukiwać ludzi

Byla ajentka
@Ajent

Chce sie dolaczyc !!!

Xyz

Zna ktoś jakis adres do małpki ? Bo podobno się przenieśli

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.