Opinie o Progress Active w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Progress Active. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progress Active o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Active w Rzeszów

Jerzy

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto starać się o pracę?

Maciej
@Jerzy

nie warto, beznadzieja, zarówno płaca jak i atmosfera.

bergiel Nowy wpis
@Maciej

fakt, nie warto, strata czasu, jakiś matrix.

Agata Nowy wpis

@paranienormalni, jesteś obecnie pracownikiem Progress Active? @Smiech, wypowiadasz się z perspektywy byłego czy obecnego pracownika Progress Active? @MARIUSZ, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Co oprócz zarobków jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia?

MARIUSZ

Ja pracuje trzeci miesiąc na stanowisku przedstawiciela jak narazie ok. Kasa na poziomie 2400 na rękę i nie jest tak ciężko, chodź mój opiekun trochę ciśnie

Smiech Nowy wpis
@MARIUSZ

Haha 2400 w telekomie?? Smiech na sali, w innych firmach z tej branzy za takie zarobki by cie nie trzymali 6000-7000 takie zarobki w telekom to norma. 2400 to w Biedronce albo Lidlu placa

paranienormalni Nowy wpis
@Smiech

jaki to telekom ? tego czegoś tak nie można nazywać.

Agata

Proszę użytkowników o zachowanie kultury wypowiedzi i ponowne zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Forum jest miejscem gdzie dzielimy się opiniami na temat warunków pracy a nie obrażamy siebie nawzajem. Takim zachowaniem nie pomożemy ani sobie, ani użytkownikom forum ani tym bardziej potencjalnym pracownikom. Wszystkie wpisy muszą być zgodne z regulaminem serwisu i warto o tym pamiętać. https://www.gowork.pl/regulamin @Fakt, powiesz nam jaka atmosfera panuje w Progress Active? @Ken, czy pracujesz obecnie w firmie? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym Progress Active?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Progress Active? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ken

Wy czyli kto?? Skoro tacy pewni jesteście to może nazwiska... No chyba że to kłamstwo i się boicie

Fakt
@Ken

W swoim czasie. Wszystko w swoim czasie.

Gregor

Fajnie zarobki i miła atmosfera, nie ma problemu z wolnym i kasa się zgadza. Polecam pracę

Agata

@Maciej, rozumiem i masz oczywiście takie prawo. Pytam o to ponieważ każda opinia na temat pracy, zatrudnienia, rekrutacji czy atmosfery w firmie jest istotna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu. Gdybyś zdecydował się opowiedzieć nam jakie warunki pracy panują w Progress Active, będziemy czekać na Twoją odpowiedź.

Agata

@Maciej, a czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie masz na myśli? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Może powiesz nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @Jerzy, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na żadnym w wiodących serwisów pracy. Czy jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu?

Iga

Czy sądzicie,że firma podniesie wynagrodzenie?

czapa
@Iga

zobaczysz jak świnia niebo

Misio

Ta tęsknota za firmą. Misia może sobie kup i się przytulaj. Będzie ci lepiej.

@Misio

bleee, sam sobie kup,

Praca

Już nie musi Makaron nic śledzić bo (usunięte przez administratora) uciekli jak szczury z firmy i teraz jest bez nich bardzo fajnie - tylko chyba im brakuje nadzoru skoro się zaczepiają - sio do swoich spraw!

@Praca

sam jesteś szczur

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje? Jakieś dodatki do pensji?

koral
@Andrzej

Andrzej dodatki?? chyba na minus !!

@koral

szkoda że załącznika nie można dodać

Praca

Komentarze są zamieszczane przez osoby zadowolone. Żenada to TY !!!!

Praca

Firma ok. Działają na terenie Rzeszowa i innych lokalizacji.

Rzeszowiak
@Praca

Jak komentarze sa wstawiane przez osoby zwiazane z firma to.zawsze bedzie ok.Żenada

oferta

Jedna z najlepszych ofert na rynku internet światłowodowy 36 Mb /s już za 24 zł oferta no limit na komórki za 15,99 zł telewizja 100 kanałów za 19 zł.

Witam Pracowalem w tej firmie okolo 8 mięs.kierownik z Rzeszowa byl na poziomie, moj bezpośredni kierownik regionalny również, byl bardzo pomocny, i robił super szkolenie. Niestety moment zakonczenie pracy byl negatywny, zostalem wyrzucony jak pies i nie dostalem pensji za 2 mc. Nikt nawet dokladnie nie wyjasnil dlaczego i nie potwierdzil faktu zwolnienia.... ale czytajac tu na forum zrozumialem ze to nie ja jedyny.... jedyną osobą kompetentną byl moj kierownik ktory nawet po zakonczeniu współpracy zachowal sie bardzo w porządku.

TY

Myślę że coś jest nie tak z ta twoja wypowiedzą. Firma prowadzi szkolenia kierownicy są pomocni od tego są w firmie. Szkolenia prowadzone systematycznie.

@TY

To czemu jest tyle negatywnych opinii? A te najbardziej negatywne to usuwacie?

Ty

Mądry jesteś to pomyśl. Zobacz od kiedy są te wpisy i jakiej treści. To sama złość. To nie opinie. Widzisz co tu się dzieje. Pewni ludzi nie radzą sobie ze sobą i swoja sytuacją chcą sami nie widzą czego. Znaleźli sobie pole walki forum. Jakaś masakra.

@Ty

Ale przyznaj sie że odrobina prawdy w tym jest... chyba że chcesz zbudowac 100% pozytywów:-)

Ty

Zapamiętaj nie ma pracodawcy idealnego. Nie chce tu samych pozytywów. Ale bądźmy normalni. A to co tu się wyprawia to już przerosło wszystko.Nie da się tego brać na poważnie. Gorzej niż w cyrku.

@Ty

Zgadzam się, ale pamietaj kto to zaczął... wiec wina nie jest tylko po jednej stronie

Ty

To nie jest miejsce ani czas na tego typu wypowiedzi. To jest forum normalności a tu głupota tylko jest widoczna i złość. Nic tu nie jest prawdziwe. Obrażanie wszystkich wymyślanie tych historii ile można tego słuchać. Nie da się tym sugerować.

@Ty

No niestety innej formy kontaktu z firma nie ma, jak by byl to ja osobiscie np bym to stosował... jestes na poziomie wiec jest szansa ze troche zmienisz tą firmę... Pozdrawiam

Ty

Jest kontakt tylko chęci potrzebne. Nie trzeba zmieniać ta firma dobrze działa.Pozdrawiam

@Ty

To skoro jest kontakt to podaj do siebie umowimy sie na kawę:-)

@Ty

To skoro jest kontakt podaj nr tel to umowimy się na kawę:-)

Ty

Kawa hmm ciekawa propozycja :). Daj do siebie namiar odezwę się i pójdziemy na kawę :)

@Ty

Ja zapraszam wiec ty powinnaś podać:-) po za tym jestem dzentelmenem a kobiety mają pierwszeństwo:-)

neutralny

O naiwności ludzka to kierownik podejmował decyzję o zatrudnianiu i zwalnianiu a potem zwalił na firmę i jeszcze udawał przyjaciela dobre

Pracowalem i potwierdzam każde słowo....

sprawiedliwy

Komu sprzedajecie te głodne kawałki cześć super przedstawicieli została wywalona a pozostali uciekli bo nie pozwolono im dopisywać usługi i oszukiwać klientów sumienia nie macie że takie rzeczy opowiadacie za czyjąś krzywdę w piekle będziecie się smażyć Wielki kierownik do kościoła lata co niedziela a pozwalał starsze osoby oszukiwać i dopisywać usługi

były kolega

Mylisz się trochę w zeznaniach lub nie pracowałeś i piszesz co ci powiedzieli część handlowców miała telefony i sami je dostarczali wcześniej pisałeś o nie wypłaconych pensjach teraz piszesz , że trzeba było wstrzymać wynagrodzenie wiec było jednak wypłacane piszesz o sprzedaży o potwornych ilościach , tak były to potworne ilości tylko 2 usługi na 3 było dopisane jeżeli byłyby aktywowane tak jak twierdzisz to niektóre osoby trafiłyby na dłuższy odpoczynek za ich fałszowanie nikomu nie naliczono kar bo wtedy to klienci podali by na policję przedstawicieli którzy podpisali te umowy , zresztą to nie byłaby pierwsza sprawa bapcz za fałszowanie tylko on jakoś zawsze się wykręcił a reszta miała potrącenia i sprawy na policji on jak zwykle czysty teraz werbuje do jakiejś nowej krucjaty oszwabi was wszystkich tak jak w innych firmach

pif paf

hahaha jemu się wydaje że mądry jak schowany

Ktoś

Zwolnienie za oszustwa to nie odejście. Pojęcia ktoś myli.

Ktoś

Sprzedawali. Dobre żarty. Dopisywanie usług biednym starszym osobom. To jest sprzedaż. To oszustwo. Takie stosujecie zasady. Pracy nie macie bo już wszyscy znają ten wasz durny sposób. Kilku kierowników hahaha szkoda że już tak dobrze im nie idzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Active - Rzeszów

Progress Active
1.7/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Szpitalna 5 lok. 8
    35-065 Rzeszów