Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

ANDRZEJ

Zleciłem generalny montaż instalacji takich jak wentylacja mechaniczna z odzyskaniem ciepła (rekuperacja), maszyna cieplna (pompa) oraz kominek. Właściciel wykonał wszystkie prace bardzo sprawnie, czysto i w kilka dni. Tak naprawdę jedyna ekipa, którą zarządza osoba z dużą praktyką i wprawą. Niestety z innymi firmami tak to nie wyglądało, pracownicy prawdziwi fachowcy z powołania. Dziękuję.

@ANDRZEJ

Dziękujemy bardzo za tak pozytywna opinie i recenzje naszej firmy motywuje nas to aby pracować ciężej i każdy inwestor byl zadowolony z naszych usług Nowicki Jaroslaw wraz z zespolem pracownikow pozdrawiam.

BASIA

Super wykonawca! Gorąco polecam!! Wszystkie prace wykonane bardzo dobrze, termin dotrzymany, efekt końcowy jest pozytywnie szokujący. Bezproblemowy kontakt z firmą w celu dogrania szczegółów, zmian itp. Mają wieloletnie doświadczenie, specjalizują się w montażu i obudowie kominków na miarę potrzeb każdego domu. Nasz kominek, dzięki fachowym poradom, jest dopasowany zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym; idealnie wkomponował się w stylizację wnętrza domu. Zdecydowaliśmy się na marmurową zabudowę, bo firma "od ręki" przycina kamień. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług tej firmy!!

@BASIA

Dziękuję za pozostawienie opinii. Miło mi czytać takie pochlebne słowa na mój temat. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będzie chciał Pan skorzystać z moich usług ponownie w przyszłości

Olga Nowy wpis

POLECAM!! POLECAM!! POLECAM!! Na 100% Firma montowała mi rekuperację, wszystko działa bez problemu, konkretnie, profesjonalnie, szybko, fachowo. Posiadają odpowiedni sprzęt, ekipa zgrana, wiedzą co robią, nie trzeba pilnować, dokładni, rzetelni, żadnej ściemy :)

Słuchajcie czy pomocnik montera tak serio może zarobić tu do 5 900 zł brutto i to na umowie o pracę. W ogłoszeniu jedynym wymaganiem jest prawko, więc daje mi to do myslenia. Pzdr

K.G. Nowy wpis

:)) bedziemy zawsze polecac :)) klient może czuc sie w pelni otoczony uwaga. serdecznie pozdrawiamy cala zaloge :))

Anastazja Nowy wpis

bardzo profesjonalna i kompetentna obsluga. Pierwszy kominek kupilismy 8 lat temu. Pracuje zgodnie z naszymi potrzebami oraz tym co rekomendowano nam na jego temat w trakcie zakupu. Niedawno zamówiliśmy drugi kominek do nowego domu w górach. tak jak poprzednim razem poszło szybko i sprawnie. kominek narożny wykonany idealnie, materiały dobrej klasy. obsluga kulturalna, uczciwe podejscie do klienta. konkurencyjne ceny. zlecenie wykonane jak zawsze wzorowo. mamy pelne zaufanie do art fire kominki nowicki i szczerze polecamy :))))

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rybnik
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Profesjonaliści w każdym calu. Kominek prezentuje się świetnie, jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Punktualni, znający sztukę budowlaną. 1000% zadowolenia, najlepsi fachowcy od kominków- ceny hit, tempo wykonania hit! Czekam jeszcze na kamień, ponieważ jest zamówiony pod wymiar. Świetna sprawa, że w jednym miejscu można od razu zabudować kamieniem- wybór duży pod względem jakości i kolorystyki. DECYZJA O KOMINKU W NOWO WYBUDOWANYM DOMU TO BYŁ STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. Polecam z pełnym przekonaniem ten Salon!

Firma poszukuje kogoś na stanowisko pracownika fizycznego - pomocnika montera i nurtuje mnie jedna rzecz . W ogłoszeniu napisali , że pracuje się od 8 do 16 , ale godziny są elastyczne . Czyli koniec końców w jakich godzinach się tutaj pracuje ? Pomieszane to takie , bo w górnej części oferty jest napisane jeszcze inaczej - praca od 7 do 15 . Ktoś wie coś więcej o pracy ?:)

roman wawszczak

rewelacja!! używam kominka narożnego bez płaszcza, świetnie się spisuje! rzeczywiście opcja czystej szyby działa, szyba czysta, super spala drewno, dosłownie do popielnika, wszystko. bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. sama firma rzetelna, sprawna obsługa zamówienia oraz fachowy montaż. kominek niesamowicie odmienił wnętrze i klimat domu. jestem zadowolony i szczerze polecam!

DAGMARA

Zależało mi na fachowcu, który podejdzie indywidualnie do klienta i zadba o każdy detal- nie zawiodłam się!! Dużym plusem jest wzorowy kontakt z klientem w trakcie współpracy i chęć spełnienia jego oczekiwań. Ponadto wysokospecjalistyczna obsługa i montaż w wyznaczonym terminie jak i na każdym etapie zlecenia, od informacji przez wycenę i realizację. Ekipa punktualna, sympatyczna, prace wykonali perfekcyjnie. Efekt końcowy zachwycający- wizualnie i technicznie lepszy niż oczekiwałam. Polecam tę firmę do instalacji powietrznej pompy ciepła oraz budowy kominka.

@DAGMARA

Dziekujemy Pani Dagmaro za pozytywna opinie i zyczymy dlugie i bezawaryjnej pracy urzadzen

EP

W moim przypadku zleceniem był montaż w starym domu systemu wentylacji mechanicznej opartej na rekuperatorze tesla. firma zasluguje na pieciogwiazdkowa ocene. sa przygotowani na każda okolicznosc i przeciwnosci. rzetelna wycena, sprawny montaż. na koniec caly balagan uprzatniety. zero problemow.

Taka sprawa, bo pod koniec lutego wjechało ogłoszenie z pracą jako przedstawiciel handlowy. Wynagrodzenie podano: 5 000 - 15 000 PLN. Co tu jest podstawą, piątka? Jak zdobyć tę resztę aby dobić maksimum? Kilka słów o planach sprzedażowych mógłby ktoś napisać ;)

Jarek Amerek

polecam z całego serca :) współpracujemy od wielu lat i zawsze z sukcesem. tym razem zakupiłem kominek z bocznym przeszkleniem- powstał piękny oraz parapety okienne. właściciel służy radą i bogatym doświadczeniem. art fire to świetna jakość i pewność że wszystko będzie tak, jak ma być!

Paweł Berkowicz

POLECAM!!! Montaż kominka oraz wentylacji mechanicznej przebiegł profesjonalnie, szybko i czysto!! Duża dbałość o bezpieczeństwo i detale. Teraz w domu jest bardzo ciepło, powietrze lepsze dzięki rekuperacji, a kominek ładny i elegancki. Moi goście patrzą z zazdrością.......:))

HALINA

cała sprzedaż fantastyczna!! w sklepie konkretna rozmowa na temat wkładu kominkowego i samego kominka, jego doboru do pomieszczenia, na co zwrócić uwagę, czego nie robić/ unikać. montaż odbył się w terminie podanym przy składaniu zamówienia. panowie od montażu "Pierwsza Klasa"- rozmowa, wiedza, czystość pracy na najwyższym poziomie:) polecam serdecznie w 100%

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Widzę w ogłoszeniu podane widełki wynagrodzenia od 8k do 15k złotych brutto. Co zrobić, aby zarabiać tę górną granicę widełek? Macie jakieś wskazówki? Wspomniane jest również o elastycznym czasie pracy. Na czym on polega? Pracuje się totalnie w dowolnych godzinach, czy chodzi tutaj bardziej o elastyczność w rozpoczęciu pracy? Wyjaśnijcie.

Wojtek

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Materiały na wysokim poziomie. Przedstawiciel firmy- super przyjazna osoba. Pompa została idealnie dobrana do mojego budynku. Ekipa montażowa to świetni fachowcy. Pełen pozytyw. Na firmę trafiłem z polecenia i polecajka ode mnie również, bo pod każdym względem zasługują na 5+.

OLEK

ZE SPOKOJNYM SUMIENIEM MOGE POLECIC FIRME JAKO WYKONAWCE PROJEKTU I INSTALACJI REKUPERACJI. WSPOLPRACA PRZEBIEGLA CALKOWICIE BEZSTRESOWO PRZY MINIMALNYM ZAANGAZOWANIU INWESTORA. EKIPA PRACOWALA SZYBKO I FACHOWO. MONTAŻ ZNAKOMITY, BEZ NIEDOROBEK I ZANIEDBAN. KONTAKT W BIURZE ROWNIEZ PERFEKCYJNY. POLECAM Z CALEGO SERCA.

Tak realistycznie jak ktoś pracuje jako pomoc montażysty to ma szansę z czasem awansować? nie mowię, że na jakieś wielkie stanowisko kierownicze, tylko na montażystę samego np. Jeśli tak to po jakim czasie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za ew informacje

Bożena Kazula

Gorąco polecam usługi firmy art fire, szybko reagują, wszystko jest zrobione z zegarmistrzowską dokładnością, panów montażystów też trzeba pochwalić -bardzo sumienni. Zakres cenowy rozsądny. Miło jest otrzymać profesjonalną obsługę!

Pozytywne wrażenie. Serdecznie polecam. Rzetelne doradztwo to jeden z atutów prawdziwego fachowca. Począwszy od polecenia modelu pompy, poprzez terminowość i poprawność wykonania instalacji, wszystko w najwyższym standardzie usług.

Krystyna

Obsluga Super. Kontakt rowniez. Wlasciciel dopasuje rodzaj kominka do wymagan i budzetu. Dodatkowo pelna informacja o kosztach zwiazanych z zakupem i montazem. Sama realizacja to przyjemnosc. Panowie monterzy sa naprawde profesjonalni. Bylismy mile zaskoczeni. Po wykonanej pracy wszystko posprzatane. Smieci ulozone w workach. Jak dla nas 5 gwiazdek. A kominek...... Cudenko

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042