Certpol Sp. zo.o.

Zawiercie

Opinie o Certpol Sp. zo.o.

intgeligent 2010-06-14 13:44:42
Dokładnie się zgadzam z przedmówczynią, niedawno skończyłam staż, firma bardzo niepoważna , traktuje ludzi jak śmieci,nikomu nie życzę takiego pracodawcy nawet najgorszemu człowiekowi.Dziwię się że tam ludzie wytrzymują ,za taką jałmużnę, chyba że kogoś satysfakcjonuje zarabiać 600PLN
call center 2010-06-14 13:53:03
zgadzam się z Tobą.
słuchajcie , omijajcie tę firmę dalekim łukiem ,firma bez konkretnego planu na przyszłość ,nie polecam, odradzam, szkoda waszego czasu , ci co mają poukładane w głowie to już nie pracują , choć szkoda mi tam jeszcze kilku osób,
123 2010-06-15 11:24:27
zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. każdy komu zależy na rozwoju, stabilnej pracy i dobrych zarobkach powinien omijać tą firemkę szerokim łukiem. jako klient też należy liczyć się z błędami i brakiem pomocy.
Wykorzystany 2010-06-30 10:07:40
Odradzam. (usunięte przez administratora)
AG 2010-06-30 12:41:04
Wstydzę się tego, że tam pracowałam i dałam się wykorzystywać jakimś nieudacznikom. Powinnam była wpierw sprawdzić opinię o tym czymś w Google...:-(
Jacek 2016-05-20 22:36:49
@miś z tą rotacją to chyba nie ma za bardzo na co liczyć, co w zasadzie dla mnie jest pozytywną wiadomością - jak już uda mi się zatrudnić, to stabilnej się będę czuł na tym stanowisku :) Trzeba mieć nadzieję, na nowe miejsca pracy.
Zostaw swoją opinię o Certpol Sp. zo.o. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Certpol Sp. zo.o.