Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o stanplus

Pracowałeś w firmie stanplus i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
remi - 2013-01-09 10:48:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zgadzam się w stu procentach przecież w tej firmie przyjmują się ludzie tylko ci którzy są w tracie poszukiwania nowej pracy a firme stanplus traktują jako chwilową egzystencje do przetrwania wystarczy popytać po jakiej szkole tam ludzie z dłuższym stażem pracują większość jest po szkołach podstawowych ale są i ananasy po ohp i o czym tu gadać w tej firmie(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-03-03 20:18:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to wszystko prawda :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-07 19:55:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to może chociaz jakas pralnia sluzbowa bądx dodatek na pramie? no kurcze aby pracodawca nie zapewniał odziezy? smiech
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-03 19:13:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
stanplus to taka wielka firma gwarantuja rozwoj osobisty pracownikow?jaka jest struktura awansow wewnetrznych?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stanplus

Twoj email:
Wiadomość: