TPS Sp. z o.o. www.tece.pl

Strzelin

Opinie o TPS Sp. z o.o. www.tece.pl

admin 2015-06-24 00:36
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy TPS Sp. z o.o. www.tece.pl? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
TPS KRÓLOWIE ŻYCIA 2017-03-02 15:33
Witam, pracuje w tej firmie ponad pół roku, na początku wydawało się być nie najgorzej.
Po pewnym czasie kiedy majstrowa zauważyła że daję sobie radę we wszystkim bez konieczności dłuższego
szkolenie, zaczęła mnie rzucać praktycznie po wszystkich stanowiskach i robiłem co kazano za marne grosze.. To pakowałem na każdej lince, montowałem no poprostu różności, nikt tego nie docenia, mają Cie
w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i masz zapiepszać bo auto czeka na załadunek, tak za każdym razem twierdzi brygadzistka. Kiedy zaczęły mi się problemy zdrowotne, to nie sądziłem, że za jakiś czas dostanę wypowiedzenie umowy, przecież jaki miałem wpływ na to, że akurat coś się ze mną działo i będę chorował. Poszedłem więc do kierownika zapytać czy jest możliwość wycofania tego wypowiedzenia, bo wiem że jest taka możliwość, co się okazało już wcale nie chodziło o chorowanie, nagle pojawiła się nowa przyczyna mojego zwolnienia, a mianowicie taka, że dnia którego je dostałem, nie spakowałem bodajże 33 instrukcji na 100 kartonów i kierownik stwierdził że nie może sobie pozwolić żeby ktoś taki jak ja pracował nadal w tej firmie, ponieważ to są duże koszty, a przecież robię w tej firmie wystarczająco długo i nie miałem prawa się pomylić. Ja dodałem do tego, że kiedy ludzie z którymi pracuje chodzą co chwilę na kawę, a później nadrabiają zaległości w bardzo szybkim tępię to dostałem zrypy, że zganiam winę na innych. Także sami widzicie, majstorowa królowa życia, a Kierownik król TPS.. Każdy boi się odezwać bo w każdej chwili może dostać taki sam papierek jak ja :) Nie polecam z całego serca ! PS. Kierownik to zwykły cham, człowiek bez kultury. Uważajcie
Zostaw swoją opinię o TPS Sp. z o.o. www.tece.pl - Strzelin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPS Sp. z o.o. www.tece.pl