Opinie o FabrykaSEM.pl w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FabrykaSEM.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FabrykaSEM.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FabrykaSEM.pl w Poznań

kacha Nowy wpis

Wiecie co ja chcialam sprawdzic i dowiedziec sie czegos wiecej o firmie, jednak w wyszukiwarce nie moge znlesc zadnych informacji na ich temat, nie wiem czy istnieja czy nie, wczesniej pisaliscie, o odejsciach i zwolnieniach czyżby wiazalo sie to z zamknieciem?

pytanie na kolację Nowy wpis

macie rację, Monika możesz opisać coś więcej jak minęły ci dokładnie te miesiące w FabrykaSEM.pl i co było powodem rozstania z tą firmą? to jednak dość spory okres czasu, twoje opinia można być ważna dla mnie i wielu innych osób zastanawiających się nad zatrudnieniem w tej własnie firmie. z góry dziękuję za odpowiedź

Monika Nowy wpis

W firmie pracowałam przez 5 mc. Z wypłatami nigdy problemu nie było, zawsze były na czas. Atmosfera jak to w pracy różna, przecież nie zawsze jest bajecznie. Co do klientów to przez okres mojej pracy jakoś nie zauważyłam żeby klienci byli nie zadowoleni w ilości która kazała by mi się zastanowić, wiadomo zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony...bywa.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Podejście do tematu pozycjonowania bardzo nieprofesjonalne. Firma nastawiona przede wszystkim na zysk a nie na jakość świadczonych usług. Nie poleciłbym nikomu. Klienci - uważajcie co podpisujecie. Firma ma dobrego prawnika i później ciężko wywalczyć cokolwiek. Szczerze nie polecam Klientom. Dla pracowników firma nie najgorsza.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FabrykaSEM.pl? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
ms

1200, w ratach !

do mariusz

skoro w ogłoszeniu jest napisane wakatów 8? A podczas rozmowy dowiadujesz się, że potrzeba dużo pracowników to to chyba wiadoma sprawa. ;) co do mojej współpracy z fabrykasem raczej nie mam złych skojarzeń co do samej firmy i ludzi, jednak zdarzają się zaległości w płatnościach. Kierownik w porządku, prezes tylko na dzień dobry. Kawa herbata, zimne napoje są, mikrofala oraz ekspres do kawy też jest. także czego więcej potrzeba? No i praca o 8-16

Mariusz

Bartek - 2013-03-20 21:11:51 rozmowa kwalif. - 2013-01-27 20:34:36 Witam ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i naprawdę dobre wrażenie na mnie zrobili, fajne warunki współpracy które poznałam od razu, bez ściemniania. Jak ktoś czuję sprzedaż to jak najbardziej ok da się zarobić, ja jednak miałam wątpliwości i odpuściłam temat. ogólnie pozdrawiam Panów od rozmowy kwalifikacyjnej ! :)Ja byłem dziś na rozmowie na stanowisko doradcy klienta. Mocno kompletują zespół handlowy. Warunki przedstawione ok, trochę duże wymagania co do ilości telefonów wykonywanych. Widać nie duża firma, ale atmosfera przyjemna. Zobaczymy czy oddzwonią. PozdrawiamA skąd postronna osoba może wiedzieć ile osób planuje zatrudnić firma? Opinie o tej firmie wyglądają bardzo nie naturalnie - krótkie odstępy czasu pomiędzy opiniami i wszystkie zachwalają firmę, ale nie podają żadnych szczegółów.

ch

argumenty? nie widzę, żadnych plusów z współpracy tylko nerwy zszarpane.....

xyz

Mocno co to znaczy?

Bartek

dekorant

szczerze polecam współpracę.

Klient

Nie jestem pracownikiem, a klientem i również szczerze polecam firmę! Bardzo kompromisowi ludzie, idzie wynegocjować świetne warunki, i nikt nie robi nikogo w balona. Polecam!

rozmowa kwalif.

Michał T.

Pracowałem w fabrykasem przez około 7 miesięcy. Atmosfera ok, wypłata na czas, a i czasami jak brakowało można było dostać kasę wcześniej. Minus to jak to praca w handlu zawsze minimum trzeba było wyrobić, i to było męczące dla mnie. Ale firmę polecam jak ktoś lubi handel.

Sandra

Pracowałam kiedyś, przez przypadek chciałam sprawdzić opinie, praca miła nie ma limitów telefonów, liczy się wynik końcowy na miesiąc więc to plus, możesz wykonać dwa telefony podpiszesz dwie umowy, wyrobisz normę w jeden dzień i masz z głowy miesiąc, od Ciebie zależy czy ile chcesz zarobić, podstawa zawsze wypłacana na czas, premia kilka dni po podpisanej umowie. Pozdrawiam zespół FabrykiSEM fajnie nam się współpracowało! Sandra!

Ok! Miło i przyjemnie. Współpraca wygląda obiecująco. pozdrawiam

Witam! Bardzo fajna atmosfera, praca za dobre pieniądze jak chce się pracować. Wspólne wyjścia itd. Szkoda tylko, że nie było karty multisport, ale słyszałem, że przez jakieś dziwne warunki. Ogólnie polecam na duży plus! Zrezygnował z powodu wyjazdy na studia do innego miasta, szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o FabrykaSEM.pl - Poznań

FabrykaSEM.pl
3.7/5 Na podstawie 23 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042