PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.

Frydrychowo

Opinie o PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.

admin 2015-06-24 00:41
Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.
pracownik 2016-01-24 20:38
Szkoda gadać miodem w tej firmie momet się udławisz !!
nick 2016-09-19 10:41
Pracuje na magazynie dzial ZWH praca niewolnicza prawie 8 h na wozku a w umowie 4 godziny prac biurowych i 4 jazdy koordynator to totalna pomylka daje soba pomiatac szef produkcji robi z nim co chce nie ma wlasnego zdania nie stoi murem za swoimi podwladnymi tylko patrzy gdzie i kiedy zabrac premie na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywal podwyzki troche juz pracuje i niczego takiego nie otrzymalem ten czlowiek nadaje sie jedynie do karcenia przez osoby stojace wyzej od niego szkoda slow omijac zaklad z daleka a pana waldka idzie dobrze podpasowac pod protektor AVE CEZAR!!!!
zwh 2016-09-29 15:43
Gdzie obiecane podwyżki po wakacjach?!
kozak 2016-10-02 18:32
No właśnie, miały być podwyżki po wakacjach. Dali w zimę po parę groszy i obiecali po wakacjach. Tymczasem wszystko jest wstrzymane, nie ma podwyżek technicznych, po awansie na operatora ludzie dostają jakieś grosze tylko, takie traktowanie ludzi może źle się skończyć dla firmy!
tadek 2016-12-12 17:17
w magazynie ciezka robota chyba zart jakis ? zapraszam na odzysk .zobaczysz co to ciezka praca
ZWH 2017-01-27 15:43
Na odzysku nie jest tak źle. Pracowałem na odzysku i robota nie jest zła, najgorzej jak si e zapchają sita :)
Pozdrawiam zmianę A :)
Zostaw swoją opinię o PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A. - Frydrychowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.