OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

OM

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii na temat naszej firmy. Jesteśmy otwarci na różnorodne spojrzenia i zawsze staramy się doskonalić nasze usługi. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że w naszej ocenie pracownik Bartosz S. wnosi znaczący wkład w rozwój i funkcjonowanie działu, którym się zajmuje. Bartosz posiada unikalne umiejętności i zaangażowanie, które przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Jego praca jest doceniana zarówno przez współpracowników, jak i klientów. Warto podkreślić, że nasza firma ceni różnorodność i dostrzega potencjał w każdym pracowniku, wspierając ich rozwój zawodowy. Jeśli masz konkretny feedback dotyczący działu, chętnie wysłuchamy go bardziej szczegółowo. Jednakże, zalecamy konstruktywną krytykę zamiast używania obraźliwych sformułowań. Dziękujemy za zrozumienie. Z poważaniem, Zespół Opakmet

@OM

Jedynymi ludźmi którzy zarządzają dobrze działami to weclewski boguszynski świętej pamięci Rafał to są ludzie których powinniście doceniać wasz problem jaki macie to zero szacunku do pracowników produkcyjnych oprócz tych którzy wam donoszą nie dziwię się że macie (usunięte przez administratora) opinie w Bydgoszczy Poznaniu Mogilnie kto przychodzi to tylko na chwilę i to wasz problem nawet ten durny pomysł z darmowa reklama na busie rozstawiany w koło Inowrocławia nie pomógł. Zmieńcie podejście do pracowników to będziecie ich mieli ale jak traktujecie ich jak najgorsze scier... To niestety ich nie macie albo na chwilę.

Dziękujemy za opinię. Firma Opakmet zatrudnia obecnie prawie 400 pracowników co jest rekordem w historii firmy. Podstawę funkcjonowania - 95% składu tworzą pracownicy z długim stażem, specjaliści w swoich dziedzinach. Rotacja wśród nowych pracowników jest taka sama we wszystkich firmach z branży, ponieważ każdy musi znaleźć pracę odpowiednią dla siebie. Bardzo się cieszymy, że tak wielu nowych pracowników zostaje z nami na dłużej. Staramy się doceniać każdego pracownika i przykro nam, że Twoje doświadczenie z naszą firmą jest negatywne. Życzymy powodzenia w kolejnej pracy.

@Pracodawca

Sami chyba się oszukujecie 400 pracowników chyba z tymi zwolnionymi.

Dominika

Ze dwa tygodnie temu jedna Pani już pytała wstępnie o pracę na kontroli jakoś a z tego co widzę oferta wczoraj wróciła. Czy tak trudno jest się dostać? brał może ktoś udział teraz niedawno w rekrutacji i się na jej temat wypowie?

@Dominika

Dzień dobry! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej omawiamy wszystkie aspekty pracy na stanowisku kontrolera jakości. Kandydat jest oceniany na podstawie krótkiego testu wiedzy z zakresu podstaw rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych. Na podstawie wyników testu oraz posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oceniamy kandydata i podejmujemy decyzję o ewentualnym zatrudnieniu. Oczywiście, oprócz tych formalności, dla nas kluczowe jest zaangażowanie i chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Jeśli podzielasz nasze podejście i jesteś gotów dołączyć do dynamicznego zespołu, serdecznie zapraszamy do składania aplikacji. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję poznać Cię bliżej i wspólnie tworzyć nasz zespół.

Aktualność
Witamy!

Miło nam, że interesujecie się Państwo naszą firmą i odwiedzają nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Was!

Nasza firma to team ludzi pełnych zaangażowania. Jesteśmy przekonani, że największą wartością jest człowiek, dlatego dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć przestrzeń na rozwój zawodowy i osobisty.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Waszym spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.
Pamiętajmy również, że wszystkie opinie, które naruszają regulamin serwisu GoWork.pl oraz polskie prawo, np.: hejtujące, szkalujące, pomawiające, będą usuwane przez administratora oraz zgłaszane organom ścigania.
Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy! :)
Włoski ogier

Czy polecacie tą firme? Stabilne zatrudnienie? Mozna w spokoju pracowac?

Kulfon

Na jakim to dziale?

Inia
@Kulfon

Prócz działu fajnie byłoby moc poznać powody? Ktoś je zna? Na co lepiej uważać? Pisze to z perspektywy osoby, która po prostu potrzebuje gdzieś przezimować. Są w ogóle stanowiska na których ludzie pracują już po kilka lat?

Serek
@Inia

Syn prezesa to dożywotnie stanowisko. Nie wymaga doświadczenia. Polecam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Sylwia

Co myślicie o stanowisku Kontroler Jakości? Jak z obowiązkami i wynagrodzeniem? Pozdrawiam

Nie wiem za bardzo o co wam z tym plakatem chodzi? czy faktycznie pracownicy na nim występują czy jednak jakieś osoby z reklamy czy cos? dacie znać także jak wygląda teraz sytuacja osób bez doświadczenia u was? Widziałem na stronie ze ślusarza przyuczacie. Jak wiec takie wdrożenie wygląda? ogólnie to warto?

Czemu urząd nie pomoże? Twierdzisz, że kandydat nie otrzymuje w 100% całej informacji na temat miejsca pracy, do którego przychodzi? Zastanawiam się czy faktycznie tak jest, że pracownik odpowiada prawnie za firmę jeśli już? Był ktoś teraz na rozmowie i zadawał bardziej szczegółowe pytania?

czerwona twarz

I pamiętaj pracowniku, jeżeli pracodawca karze ci płacić za palenie, masz prawo to odliczyć z kosztów uzyskania przychodu! Tak jak pracodawca musi to ująć w dochodach!! I to jest przestępstwo skarbowe , jeżeli pracodawca nie ujawni tego dochodu!!

Na hejnał w pakosci

Przyjmują aktualnie na montaż?

Nicik26

Przyjmują, zwalniają tam jest taka rotacja że nie nadążysz. Najważniejsi są Ukraińcy bo (usunięte przez administratora) od rana do wieczora.

Arizona
@Nicik26

To ilu tam robi ukraincow?

Krysia
@Nicik26

A dlaczego jest u nich rotacja? Sporo pracowników odeszło w ciągu roku, no chyba że zostali zwolnieni? Powiesz czemu? No i co do osób z Ukrainy dlaczego na nich stawiają, dlatego że pracują długo? To Polacy nie mogą robić nadgodzin?

Nicik26
@Krysia

Polacy robią nadgodziny ale za mało a Ukrainiec potrafi od 5 rano do 20 siedzieć, co do rotacji to dużo osób zwolniono i to z długim stażem pracy, a część odchodzi sama widząc jaki tam jest (usunięte przez administratora) i jak traktują pracowników. Obiecują umowy o pracę a dają zlecenie na 3 miesiące, potem jest umowa że śmieszną stawką . Przez cały miesiąc każdy się papiernicza a tydzień przed końcem miesiąca trzeba wszystko odrobić bo trzeba z 3 mln zrobić 8 mln????

Finlandia
@Nicik26

Gdzie smieszna stawka? Na montazu? Dominik G chwalil sie ostatnio ze ponizej pieciu tysiecy nieschodzi. A bywalo i po 7tys

Żubrówka
@Finlandia

Jak się robi sobote, niedziele to się ma ;)

liść

W tej firmie wystepują jakieś premie np. na święta?

xd
@liść

tak.200 zł pod warunkiem jeśli nie korzystasz z l4- zwolnienia lekarskiego przez cały rok

Sami się już gubią w jednym ogłoszeniu piszą że posiadają 300 pracowników w drugim 350 a pełno mają za bramą tylko dyrektor nie chce dać kluczy do bramy żeby weszli i pracowali żenująca jest ta firma schodzi na psy ośmiesza się coraz bardziej.

Firma bardzo dobra ale niestety kompletny brak organizacji pracy. Od początku miesiąca roboty zero łazisz ściemniasz po kątach a później po 15 ogień trzeba obroty zrobić. Prezes i dyrektor otacza się zakłamanymi ludzmi w koło mówią że jest dobrze a budzą się na koniec miesiąca i później odbija się to na pracowniku. Do biur powinny być zatrudniane osoby z kompetencjami a nie dużymi cyckami. Na działach robią się kliki rodzinne co za tym idzie zwykły pracownik nie ma polotu. Firma jakby pracowała systematycznie od początku miesiąca (planiści) to by obroty miała dwa razy większe a tak ciągła gonitwa od połowy miesiąca. A i w zakładzie rządzą już Ukraińcy także resztę sobie dopowiedzcie.

Nie przychodz do pracy jeśli nie masz tu znajomosci. Arek C.- myśli jak jest w związku z brygadzistką to mu wszystko wolno, ludzie przez niego odchodzą z lakierni. Wywyzszanie ze jest najlepszym lakiernikiem a najwiecej po nim poprawek- dużo mówi, mało robi i krytykuje innych. Komuś zwróci uwagę, że źle zrobił to jest dobrze, a jak mu się zwróci uwage …to aż śmiesznie (wstyd) się na to patrzy i słucha przechodząc przez lakiernie mokrą. Że jeszcze nikt nie zrobił z tym porządku to ja nie wiem. No tak- znajomości.

Spoko_Andrzej
@.

Prawda, przechodzenie przez lakiernie to żenada .Brudna robota, ludzie ze slusarni za to sa spoko, zawsze pomoga i powiedza z kim zalatwiac sprawy. To oni sa niedoceniani w tej firmie najbardziej, na dodatek besztani przez malarnie no bo nie ma miejsca na palete na proszkowej albo porysowales detal, z ktorego oni lustra nie zrobia. A tak naprawde dziunie z malarni wiedza najmniej o produkcji ale wystarczy troche prowokacji - kazdy se radzic musi. Trzeba uwazac bo konkurencja jest duza a zawsze sie znajdzie ktos bardziej wyszczekany z lepszymi znajomosciami i cie (usunięte przez administratora) normalnie rodzina Soprano.

Bo brygadzistka jest do (usunięte przez administratora) i do (usunięte przez administratora) Zajmując jakieś stanowisko powinno się być sprawiedliwym dla wszystkich. A o jakiej sprawiedliwości tutaj mówimy, jeśli występuje zażyłość emocjonalna co już na wstępie powoduje brak należytej oceny pracy. A.C zamiast sumiennie pracować na lakierni sumiennie pracuje po godzinach w brygadzistce ... przez co nie jest należycie oceniany względem innych pracowników.

Ok
@.

(usunięte przez administratora)Wymagają od ludzi wielkiej dokładności i staranności a płacą im najniższą krajową. Do tego brak szacunku dla pracowników i ciągle przepychanki. Dziwią się czemu tak słabo robota idzie i czemu ciągle poprawki ale ja się nie dziwię bo za przysłowiową (usunięte przez administratora) to ja nawet z fotela bym nie wstała. Do tego ten system minusów. Minusa dostaniesz za byle co ale żeby plusa dostać to musisz biegać i się prosić żeby uznali a potem i tak nic z tego nie masz. Moim zdaniem połowa osób z lakierni do zmiany wraz z brygadzistką plus jakieś sensowne pieniądze dla osób które przykładają się do pracy a wtedy problemy lakierni natryskowej znikną. Mowa oczywiście o lakierni mokrej.

Żałosne
@.

Nie polecam pracy na lakierni natryskowej.Brudna robota, wymagają staranności chirurga a płacą 20 zł więcej od najniższej krajowej żeby nie było że najniższą. Nic dziwnego że ludzie odchodzą i nie ma chetnych do pracy.Siedzą na chorobowym bo mają dość już tej pracy. Puki nie zmienia brygadzistki to nie będzie dobrze.Mimo to jest tam jakaś cząstka fajnych ludzi, którzy niestety muszą tam pracować ze względu na jakieś zobowiązania finansowe lub podpisały lojalnosciowki- firma dobrze sobie wymyśliła jak zatrzymać pracownika(ni3wolnlka) który podpisał tę umowę. Brygadzistka oczywiście też podpisała tę umowę lojalnościową (pewnie nie jedną)żeby zostać tutaj jak najdłużej bo oczywiście dla niej to korzystne. Sama praca nie jest zła ponieważ mimo wszystko można się tam czegoś nauczyć i zdobyć jakieś tam szkolenia. Minusem oczywiście są ludzie zarządzający tym obozem W tym przypadku brygadzistka. No i oczywiście nie licz na wysokie zarobki jeśli nie masz znajomości i nie śpisz z którąś z osób ''brygadzistow''.mam nadzieję że karma wróci jak najszybciej.

Co się stało z spawalnikiem? Rekrutrzy szukają do was kogoś i jestem ciekaw jak to wygląda aby nie wpaść w jakieś niefajne miejsce

Szarobury

Jedynie co tu mozna zdobyc to depresje. Zaluje epizodu w tej firmie. Podziekowac nalezy samej gorze za naciskanie kierowniczkow aby naciskali tych na najnizszym szczeblu. Laury zdobywaja cichociemni ktorzy dzielą sie tym co robi wspolpracownik

Nikk

Zauważyliście,że znowu nastąpiło kasowanie opinii niepichlebnych w ciągu zaledwie 2 dni? Czystka znowu dotyczy obszaru lakierni gdzie nikt nie chce robić i mimo nie używania danych personalnych wypowiedzi znikają ponieważ tam już nikt z regionu nie chce iść.pozatym przypominam,że opinie dotyczyły stałych pracowników tego przybytku, którzy trzymają się zębami posady bo nigdzie indziej pracy nie znajdą. Ktoś pisał o brygadzistkach niepochlebnie i ich konkurentach i nagle znikają komentarze mimo,że nie było żadnych imiennych danych. Nikt nikogo nie obrażał - opinie są już jak widać zakazane.możliwe,że znowu było zebranie i grożenie pracownikom ,że ich opinie bedą wyszukiwane a finałem będzie zwolnienie. Przypominam, że ten komentarz pewnie zniknie zaraz jak setki innych więc czytajcie i pamiętajcie, bo prawda w oczy kole... Targi pracy, szukanie absolwentów w regionie, praktyki dla dzieci w szkołach średnich ... To wszytko to ostateczny krach polityki firmy przez lata.nikt z fachowców z województwa już tam nie pojedzie bo każdy wie jak jest...

Racja Krzysztof to prawdziwy fachowiec i jedyna znająca się osoba na swoim fachu na proszkowej

Skru ju

Ten łysy z proszkowej nadawalby sie na kierownika obu malarnii. Wiedza wieksza niz technolog. Moze w koncu ktos zaprowadzilby porzadek. Ta panienka z proszkowej kaze myc skrzynie przed malowaniem benzyna a pozniej farba schodzi platami. Ten łysy dobrze gadal ze znowu cos spieprzy. I mial racje....

Harry potter

To firma gdzie prowadzi się selekcję do Specnazu. Charakter twardy jak orzech. Ciało gibkie jak dżdżownica. Zdolności nadprzyrodzone. Przetrwają tylko najsilniejsi. Tylko oni dostąpią zaszczytu obmywania stóp najstarszemu z plemienia Kamewu.

H te tu jt

To co zawsze nie ma chętnych bo każdy wie co się w formie dzieje.szulajs już że 4 lata bo go ktoś przyjdzie to zawija się po próbnym albo wcześniej.smieszna firma

@H te tu jt

Ale jak mają być chętni jak dyrektor sam powiedział że ważniejsze jest 10 Ukraińców jak jeden Polak to pomyślnie sobie jak Polacy są traktowani

Parzystokopytny

Ta firma to jest kabaret. A ten typ na laserze z blizna na łapie to najgorszy cieć z gębą sprzedawczyka dodaje tylko pikanterii w tym (usunięte przez administratora) Najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować. Firma niegodna uwagi szczególnie osobie kto się szanuje i ma większe aspiracje.

Parzystokopytny

Nie prawda bo po 2 tygodniach szkolenia nauczyłem się mierzyć suwmiarka a na programowanie potrzebowałem ciut więcej czasu żeby to ogarnąć.

byłyCNC
@Parzystokopytny

Tak potwierdzam, ten karzeł z bliznami to największy (usunięte przez administratora), który napuszcza innych na innego bo sam się boi. Nie wiem czy tam jeszcze na laserach robi sterydziarz co mu wiecznie ciężko i taki wszechwiedzący samouczek, który wszystkim gada że jest z Barcina, a tak naprawdę codziennie jeździ ze Żnina. Znając ich ambicje i kwalifikacje to pewnie jeszcze tam siedzą oraz jeszcze nowymi pracownikami pomiatają. Taki system zarządzania sprawia że pomocnicy operatora są odpowiednio wyeksploatowani, a wielscy "operatorzy" są dowartościowani, bo do innej firmy nie pójdą, a podwyżki i tak nie dostaną a jak dostaną to w premii, której i tak nie dostaną.

Nowa

Chce złożyć cv na magazyn ? Czy pracują tam też kobiety? Jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.