BIMs Plus FHH

Szczecin

Opinie o BIMs Plus FHH

anonim 2009-01-18 23:08:45
Słowa kojarzące się z Bims Plus: solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako na wysokim poziomie.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są... to ludzie tworzą tą atmosferę i niestety niektórzy bardzo ją psują w momencie gdy dążą do władzy... bardzo destrukcyjne działania szefów niszczących całe zaangażowanie i kreatywność ludzi. Ogólnie firma w firmie i każdy "hymmm...." pod swój strój.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? niewielkiej... zależy od rejonu kraju i stanowiska.
Najbardziej podobało mi się w Bims Plus: zwykli ludzie pracujący tam z dużym zaangażowaniem.
Najbardziej nie podobało mi się w Bims Plus: ludzie którzy brali wielkie wypłaty za to że zniszczyli czyjąś kreatywność i zaangażowanie.
anonim 2009-05-20 00:43:18
Atmosfera bardzo stresująca, wyścig szczurów.
anonim 2010-02-17 18:59:35
Jedyna wada Bims Plus to brak jakichkolwiek zalet
rst 2010-03-25 21:05:17
Potwierdzam o. śląski - totalny wyścig szczurów. W jeden dzień z kimś pijesz piwo, w drugi ta osoba donosi do kierownika.
shuttet 2016-05-17 16:51:35
@mak oferują umowę o pracę. A z tym, że masz 3 lata doświadczenia to myślę, że masz bardzo duże szanse na przyjęcie. Ja myślę nad ich stanowiskiem specjalisty ds. handlowych. Wymagają wykształcenia min. średniego, dobrze mieć techniczne lub branżowe oraz doświadczenia w branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej.
Zostaw swoją opinię o BIMs Plus FHH - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH