Opinie o Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 w Poznań

Rekrut Nowy wpis

Pomimo obietnicy brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej.

hehe

nie ma to jak ostatnie 5 postów pisać sam ze sobą

@hehe

To jest właśnie Kompan!!!

Jacek

Uwaga na tą firmę.Nie wykonują żadnych czynności i nie ma żadnych efektów pracy tej firmy.Formułują umowę w taki sposób aby nic nie robiąc móc wyciągnąć pieniądze od klienta.Mało tego przysyłają faktury (i to grube) po zakończeniu umowy tłumacząc że to system tak wyliczył.Zwykłe cienkie złodziejaszki.

Enrike Pleksiglas
@Jacek

Panie Jacku, nie zgodzę się z Panem. Byłem w czarnej d*pie, ale kompan wyprowadzil mnie na prostą, z miesiąca na miesiąc jest lepiej. Może nie ma Pan efektów, bo coś jest nie tak z Pana stroną?(w sensie jakiś filtr, wirusy czy coś) Enyłej, ja wiem za co płacę :) za Sukces! Ogólnie rzecz biorąc, polecam.

Bardzo niezadowolony klient
@Enrike Pleksiglas

Działania firmy Kompan.pl są nie transparentne, a ich panel z danymi dla klienta to bullshit jakich mało. Nie mają obowiązku informować bo nie ma tego w umowie jedynie zaśmiecają skrzynkę co jakiś czas mailem, że została wykonana jakaś operacja z działu pozycjonowania (tylko jaka bo rezultaty słabe ). Muszę być sprawiedliwy w 1 miesiącu zrobili dobrą robotę, ale teraz słowo słabo to naprawdę delikatne określenie. Pytanie nasuwa się jeszcze: kto pisze opinie pozytywne o firmie o godzinie 9.29 rano zadowolony klient zajęty własnymi sprawami czy pracownik zajmujący się wizerunkiem firmy? Myślę, że zamiast pisać posty pracowniku kompana.pl powinieneś zająć się pozycjonowaniem waszych klientów stron wtedy nie będzie negatywnych opinii. Umowa z ta firmą bez płacenia za wyniki to strata pieniędzy, a jak widać po postach poniżej płacenie za wyniki to strata czasu. Taką mam opinię, a pozytywną opinię wystawić tej firmie może tylko ktoś kto ma w tym interes.

@Jacek

Potwierdzam tę opinię!

wykompanowany w butelkę

Mam z Kompan.pl podpisaną umowę już 6 miesięcy do tej pory wybrane pozycjonowane przez nich frazy spadły w większości z pozycji które posiadały. Remarketing – przygotowali mi 1 baner jeszcze nie nawiązujący wcale do mojej głównej sprzedaży. Poinformowałem ich o tym mieli zmienić, a trawa to 5 miesięcy czyli mają mnie szeroko… Mam w umowie budowanie linków z tego też się nie wywiązują to znaczy w 50% z danych z SC. Wybierając Kompan.pl myślałem, że jako korpo chociaż postanowienia umowy będą wypełniać – grubo się myliłem. Do tego przed podpisaniem sprawdziłem opinie, ale jak głupi uwierzyłem w bajeczkę o negatywach pisanych przez konkurencję. Nie polecam

wykompanowany w butelkę
@wykompanowany w butelkę

Po wielu bojach wyrównali zaległe linkowania, które po rozwiązaniu umowy szybko odłączyli. I teraz najciekawsze po zaniechani czynności pozycjonerskich przez firmę kompan.pl google poinformowało mnie: "W wyszukiwarce Google wystąpiło zdarzenie, które może wpłynąć na dane Twojej witryny". Jak to czytać? A no tak, że google po zakończeniu współpracy z kompanem.pl potraktowało moją stronę, że teraz działania na stronie są OK i wszystkie statystyki wystrzeliły. Ktoś powie, że może to efekt prac firmy K. W czasie 1 roku pozycjonowania kurs strony jak od linijki bez wzniesień. Po ponad roku od rozwiązania umowy mam 2x lepsze statystyki. Dziękuję firmie kompan.pl za wyleczenie się z pozycjonowania za pomocą firm tego typu firm. Jedyny profesjonalista to handlowiec, ale to ja miałem sprzedawać dzięki nim :DDD

wal
@wykompanowany w butelkę

Mozna tylko przestrzec innych przed nimi, podpisali z nami umowę na 5 lat, gwarantowali frazy w 1-10 przy płatności za efekt, wydawało nam się to bardzo rozsądne, przy kilkudziesięciu frazach w 1-10 płacilibyśmy im kilka tysięcy zł miesięcznie ale frazy byłyby na pozycjach. Rozsądne, tylko działać... W ostatnich 3 latach rachunki płacimy ok 40-50 zł miesięcznie, wszystko leży, już 3-y razy wystąpiliśmy o wycofanie się z umowy ze względu na całkowity brak jakiegokolwiek efektu. Nie, oni trwają przy umowie, blokują nam najlepsze frazy w branży a nic nie robią. Zero kultury biznesowej. Trzeba być "KOMPANEM" aby takie rzeczy robić. Kiedyś jakiś kierownik powiedział mi" no mam już informatyka i on zajmie sie pana serwisem" - było to po 1 roku niedziałania ! Odradzam, odradzam, odradzam jakiekolwiek działania z takimi. Wstyd, że są jeszcze na rynku.

zx

też dałem się złapać na piękne słówka, POTWIERDZAM w 100%

@wal

Identycznie jak w moim przypadku!

@zx

No to jest nas już kilka podmiotów! Przestrzegamy przed Kompan!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Uwaga na tę firmę, szczególnie zwróćcie uwagę na umowę. Brak możliwości rozwiązania umowy przed upływem 24 miesięcy. Pozycje spadają firma, przysyła lipne sprawozdania, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością! I nie ważne czy pozycję w dół, płacić musisz co miesiąc! Polubowne załatwienie sprawy i rozwiązanie przed końcem umowy możliwe ale przy drakońskich umowach przewyższających wartość umowy! Stanowczo odradzam! Jeśli nie wierzycie mojej opinii zastanówcie dlaczego Kompan zrezygnował z wizytówki google i opinii na FB?! Opinie leciały w dół na łeb na szyję! Stanowczo odradzam!!!!!!

Rafał

Firma w ostatnich latach zupełnie zmieniła politykę i proponuje rozwiązania wyższej jakości. Fakt, ze są droższe, ale i skuteczniejsze. Od dobrych dwóch lat wzmocilem linkowanie o wpisy na forach i blogach, dzięki czemu strona w pół roku zaliczyła duzy progres. Polecam. Dział handlowy prowadzi rozmowy dalej po podpisaniu umowy, co nie jest typowe w tego typu agencjach. Na plus.

Hanna
@Rafał

Widzę, że w Kompan.pl wiele rzeczy zmienia się na lepsze. Napisałeś, że firma zmienia politykę. A co konkretnie się zmieniło? Podasz jakiś przykład?

Co jaki okres czasu w Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 można ubiegać się o podwyżkę?

Brak podwyżek

Niestety nie ma możliwości dostania podwyżki.

@Brak podwyżek

Pesnje niskie, brak podwyżek.. lepiej szukac pracy gdzie indziej

Staszek

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do firmy to radzę pisać na ich adres bo to jest forum pracownicze.

mu...
@Staszek

przecież nie odpowiadają i dobrze o tym wiesz...

Lidia

@Sławek czy możesz określić, jak wygląda praca w firmie Kompan.pl od strony pracownika. Czy przedsiębiorca dba o rozwój i zapewnia benefity zarówno płacowe jaki pozapłacowe. Jeśli orientujesz się jak wygląda proces rekrutacji, na któreś ze stanowisk wymienionych na: http://kariera.kompan.pl/ podziel się swoimi spostrzeżeniami na forum. Ułatwi to kandydatom przygotowanie do spotkania, zwłaszcza tym, którzy wiążą swą karierę z działem handlowym, do którego, jak wspomniałeś, firma Kompan.pl zatrudnia najczęściej.

Grzesiek

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć i czy firma potrzebuje pracowników?

Sławek
@Grzesiek

Generalnie umowa o pracę jest standardem, ale słyszałem też o przypadkach osób, które przez okres próbny (3 miesiące) mają umowę zlecenie. Jeśli chodzi o rekrutacje - zajrzyj do zakładki Kariera na stronie. Nie jest zbytnio aktualizowana, ale tam są chyba wszelkie stanowiska na które firma rekrutuje co jakiś czas. W każdym razie, pojawiają się nowe osoby od czasu do czasu - głównie do działu handlowego.

Szczerze polecam tego Pracodawcę. Można się wiele nauczyć, każdy (łącznie z Właścicielami firmy) chętnie służy wsparciem zarówno nowym jak i bardziej doświadczonym pracownikom, a atmosfera pracy w zespole i całej firmie jest naprawdę pozytywna. Pracowałam wcześniej w kilku firmach i wiem, że jest różnie - w Kompanie wszystko na duży plus.

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Biedronka

Oszuści wystawiają faktury nawet po rozwiązaniu umowy. Może ktoś się w końcu nimi zajmie.

Jacek
@Biedronka

Dokładnie to samo mnie spotkało!

niezadowolony

Przestrzegam przed tą firmą. Formułują warunki w taki sposób aby zaspokoić swoje potrzeby (czytaj kasę) a klienta mają głęboko w....a w zasadzie jego domenę!! Stawki za pozycję 1-3 mają podobne co np 7-10 więc osiągają minimum na którym im zależy, często też pozycja strony pod ich opieką jest niżej niż TOP 10. Nawiasem mówiąc "TOP10" to hasło marketingowe, to wielkie NIC!!!!!!!! Nie oszukujmy się istotna dla właściciela strony jest pozycja 1-3 im niżej tym gorzej, a właściwie można powiedzieć że tak jakby nas nie było!!! Przypomnijcie sobie ile razy podczas szukania czegokolwiek wchodziliście na pozycję 10...odpowiedź jest OCZYWISTA!!! Uważajcie też na długotrwałe, wiążące umowy oraz na 3 miesięczny okres wypowiedzenia po skończeniu umowy, bo przecież nie możesz zrezygnować w trybie natychmiastowym jeśli jesteś niezadowolony..! Dziwi mnie tylko że myslą tak krótkowzrocznie bo jeśli klient nie zarobi to i oni też w perspektywie nie zarobią. Dobrze że są takie fora bo może ktoś inny nie da się naciągnąć...

Jadzia

Czyli w Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 jest system szkoleń tak? A z czego są dokładnie one?

zaja2221

No właśnie, ale nie o to chodzi żeby efektow nie było, tak? Moje faktury w trakcie trawnia umowy były na kwotę 3,69... a moja firma na pozycjach 70 i dalej...chyba nie tego się oczekuje podpisując umowę o pozycjonwanie....dodam jeszcze że na 3-miesięcznym wypowiedzeniu jakimś cudem udało im się mnie wypozycjonować dość wysoko i przy okazji wyastawiali wysokie faktury...ktoś i wytłumaczy czemu nie mogli zrobić tego przez dwa lata a w 3 miesiące pstryk poszło jak ogień....Wystrzegajcie się Kompana

krawat

Zerwali umowę i chcą żebym im jeszcze zapłacił widziały gały co brały i jak strona wygląda

Gośka

Ja rónież przestrzegam przed kompanem.ściagaja kase ogromną.podpisują uowy tylko na 24 iesiace i nie mozesz sie z tgo wyplątac.zero efektów.totalna porazka.szkoda czasu kasy.nie moge sie doczekac kiedy wysle im wypowiedzenie umowy.

zxcv
@Gośka

Jak to przecież jeśli nie ma efektów to w kompan się nie płaci, płacisz tylko tylko za efekt.

dzejdzej7

JA rownież

kaszalot

TEŻ JESTEM ICH KLIENTKĄ I POTWIERDZAM TĘ OPINIĘ !

Zostaw merytoryczną opinię o Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 - Poznań

• Jak się pracuje w Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81?

Zobacz opinie na temat firmy Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kompan.pl Sp. z o.o. ul. Ułańska 17 /81