EuroActiv

Rybnik

Opinie o EuroActiv

xxxxxxxxx 2009-10-28 19:41:22

Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90.

Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o.

Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług.

Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju.

Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy.

W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju.

Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej.

Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę.

Więcej informacji na (usunięte przez administratora)
marek 2009-10-29 22:49:17
Praca w tej firmie to zwykła akwizycja,chodzenie po domach i wciskanie ludziom cyfry+,nie polecam!
foczka 2010-03-10 20:28:36
Bylem tam na rozmowie oszukiwali mnie ze bede pracował w jakimś splepie za przedawce a to zwykla akwizicja jest !
Ja... 2010-04-27 12:40:21
Euroactiv oszukuje bo wie ,że nie sprzeda produktu bez kitu.Najgorsza praca w moim życiu.
damian 2010-09-20 21:35:54
widze że ładnie jadą wszyscy o tej firmie ale to wszystko prawda pracownicy na KAŻDYM szczeblu maja umowe zlecenie nawet asystenci mangerów kase dostają zależną od swoich obrotów a wykazywane jest z tego 1/10 POPIELINA I ŚCIEMA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakub 2010-12-13 01:24:31
nie polecam!! [usunięte przez moderatora]
jakub 2011-03-08 17:12:52
zwykła akwizycja teraz ta firma nazywa sie iti profess [usunięte przez moderatora] uważajcie na nich OSTRZEGAM
Dominik 2016-05-20 22:54:34
Mnie zastanawia, czy firma zatrudnia jakiś przedstawicieli handlowych? Jeśli tak to będę wdzięczny za info o warunkach :)
Zostaw swoją opinię o EuroActiv - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroActiv