Opinie o ALO Sp. z o.o. w Kobylniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ALO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALO Sp. z o.o. w Kobylniki

Witam, szukam zatrudnienia jako doradca podatkowy w swojej okolicy i biuro przy Szamotulskiej mi się pokazało. Nie widzę niestety żadnych ofert w sieci ani na stronie www a pojawiła się jakoś komentarze odnośnie pracy. czy obecnie jest ona możliwa?

Aga Nowy wpis

Pracować trzeba jak wszędzie i to jest normalne. Jeśli komuś zależy żeby kształcić się dalej w kierunku finansów i rachunkowości, zdobywać wiedzę i doświadczenie to bardzo dobre miejsce. Szefowa ma ogromną wiedzę, prowadzi mnóstwo szkoleń i naprawdę można się dużo nauczyć.

Katarzyna Nowy wpis

Byłam na rozmowie. Przeczytałam komentarze wcześniej ale raczej szłam z dobrym nastawieniem bo opinie często piszą ludzie, którym coś tam nie wyszło. Niestety na rozmowie miałam w głowie myśl, ze te komentarze są prawdą. Rozmowa naprawdę nie przyjemna. Wgl ich ogłoszenie? Mijające się z tym kogo szukają. Na samej rozmowie już z człowieka robią głupka. Wyszłam totalnie zażenowana i czułam się jak idiotka, która nie rozumie podstawowych pojęć. A to chyba małżeństwo ma jakiś problem ze znaczeniem pewnych słów. Komputery stare.. (usunięte przez administratora) -wszędzie. Od wejścia jest tylko przejścia wykopane przez kreta chyba... Wszędzie segregatory. Okropnie wielkie mniemanie o sobie... A najbardziej bawi mnie fakt, że szukają ludzi bez doświadczenia ale nie mają zamiaru niczego uczyć. Aaa i jeszcze zachwalanie krzeseł bo to jedyne najnowsze rzeczy tam.

Julia Nowy wpis
@Katarzyna

Krzeseł? To powiesz z ciekawości o tych krzesłach właśnie? Jak się na nich siedziało, ergonomiczne czy coś? I ta początkowa kwestia bardziej mnie ciekawi, dlaczego poczułaś się mniej mądra, że tak to ujmę? O jakie pojęcia chodziło, co tam było mówione?

XYZ

Istnieje tam ktokolwiek, kto nie narzeka? Chyba jedynie szczury. Taaa, kobiety pracujące tam są zmęczone psychicznie i fizycznie. Aż żal patrzeć i słuchać. Śmiech na sali, nieustannie prowadzona rekrutacja- to faktycznie świadczy o tym, że ktoś tam siedzi dłużej niż mu nerwy pozwalają.

Sylwester
@XYZ

Pracowalem tam kilka lat nie moglem na nic narzekac oprocz wynagrodzenia bylo troche za male, ogolnie pracowalo sie dobrze, nie wiem co uleglo zmianie, mile wspominam tamte czasy, szefostwo jak szefostwo wymagajace, ale wspominam ich mile, duzo sie tam nauczylem, dziewczyny ktore wtedy tam pracowaly nigdy nie marudzily. fakt moglo by byc lepiej ale to odlegle czasy systemow dos 6, windows 3.1 itd

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ALO Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Nauczyciel z pasją
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
kasia

właśnie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną... po przeczytaniu komentarzy zaczynam mieć wątpliwości co do udania się na nią... jakie zarobki oferują?

Ha
@kasia

Zarobki nie są najniższą krajową ale szanujmy się. Dla własnego zdrowia warto szukać czegoś innego :)

Zuzanna
@Ha

To nic się nie zmieniło w firmie? Ty nadal tam pracujesz czy już nie?

Alo

Firma tragedia, wpisywanie co chwilę do starego systemu to co się wykonuje w ciągu dnia, przemadrzala szefowa i wiele innych o czym pisali wcześniej. Nie polecam, jest naprawdę dużo innych firm, które dużo lepiej dbają o pracownika i pracują na nowym systemie i sprzęcie a nie starych czarno-białych monitorach...

Ada

Coś strasznego. Pracowałam tam kilka miesięcy i był to najgorszy czas w moim życiu. Codziennie jeździłam do pracy z bólem brzucha i odliczalam minuty do końca pracy. Szefostwo traktuje pracowników jak zło konieczne. Uwielbiają (zwłaszcza szefowa) pokazać pracowników, a jeśli doprowadzą kogoś do płaczu ( co zdarzało się bardzo często), to mają ogromną satysfakcję. Nigdy nie widziałam na oczy takiego (usunięte przez administratora)

Renata

@Monika Możecie jaśniej powiedzieć czemu tak piszecie? Co dzieje się w firmie?

Marika

To co piszą to prawda,prawda i jeszcze raz prawda. Chcesz stracić resztki godności to idź pracować do ALO .

@Marika

zgadzam się.

Czy pracownicy w ALO Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pracowałam w tej firmie dosłownie tydzień, nie polecam, pracownicy ok

@Marika ale to może napisz ,jakie Ty miałaś doświadczenia z tą firmą?

Adminek

Zanim napiszę swoją opinię chcę zaznaczyć że wszystkie komentarze poniżej to prawda. Warunki pracy są takie same jak były i raczej to nie ulegnie zmianie. Gdybym miała napisać, co jest głównym problemem ani co mi nie pasowało, mogłabym wymieniać bez końca. A o samej pracy można by książkę napisać :) (usunięte przez administratora),wysoka rotacja i zła atmosfera w pracy na porządku dziennym ! Jeden wielki (usunięte przez administratora) i bajzel. Jakie szefostwo taka firma.(usunięte przez administratora) Dziwny system, dziwne zasady, praca na prehistorycznych komputerach które cały czas się psują. Na koniec powiem że ocena 1/5 najbardziej odpowiednia ;)

Edyta

@Adios a Ty obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć co sprawia, że nie jesteś jej w stanie polecić innym? Konkretne informacje będą najbardziej ważne. Czy poprzednie opinie są nadal aktualne, czy jednak coś uległo zmianie?

Adios

Mogę doradzić jedynie wybicie sobie tego z głowy :) chyba, że ktos chce stracic nerwy i czas :)

hakiel

Hej, a ja mam pytanie z innej beczki dotyczace naprawy komputera, czy polecacie ta firmę by oddac swoj komputer do naprawy do nich? Zalezy mi na szybkim czasie reperacji, nadają się?

xyz

To miejsce to jedno wielkie bagno :) Radzę omijać szerokim łukiem, jeśli szanujecie swoje nerwy, a przede wszystkim zdrowie. Pracownice to przede wszystkim kobiety, które nie mają innej alternatywy, a praca na produkcji je poniża. Atmosfera wiecznie napięta i nieprzyjemna. Warunki pracy- tragiczne przez duże T. Trutka na szczury rozsypana w widocznych miejscach, a ilość kurzu nieziemska. Biuro widoczne dla klientów sprawia wrażenie porządnego. To tylko pozory. Pozostała część to jedna wielka graciarnia. Atmosfera- można pisać godzinami, ale zwyczajnie szkoda czasu. Szefostwo z innej planety. Z pewnością nie zamieszkałej przez HOMO SAPIENS. Śmieszne przerwy-pilnowane jak nie wiem co. Spisywanie każdej czynności i wieczne pretensje szefowej. Nie wolno nawet kubka na biurku postawić. A nie daj Boże robisz coś innego niż praca. Inwigilacja i mobbing, to jedyne co przychodzi mi do głowy na myśl o tym miejscu. Żal mi osób, które są skazane na to miejsce i świadomie pozwalają na takie traktowanie. Są miejsca, w których człowiek odpoczywa po takich doświadczeniach. Pomijając już fakt, że większość osób nie ma bladego pojęcia o księgowości. O szkoleniu rzecz jasna też można zapomnieć, dostajesz reprymendę za błędy i to jest nauka. Masz się uczyć we własnym zakresie. I już. Narzędzia pracy pozostawiają również wiele do życzenia. Sprzęt komputerowy z czasów prehistorycznych, a w całym biurze jeden jedyny komputer z dostępem do internetu. Windowsa nie uraczysz. Praca na śmiesznym DOS'ie zaprogramowanym przez jeszcze śmieszniejszego "szefa". To na tyle, ku przestrodze dla ludzi, którym przeszło przez myśl udanie się tam. Nie polecam i nie pozdrawiam.

anna

Nie polecam, tylko starta czasu i tak nikogo nic nie nauczą,a szkoda sobie psuć nerwy. Nie mili właściciele na każdym kroku chcą poniżyć pracownika, nie da się wytrzymać, nie warto nawet wytrzymać. Uwielbiają jak pracownicy czują strach.

alutka

Ja pracuje tam trzy lata i jak dobrze wypełnia się swoje obowiązki to jest calkiem ok. Zarobki to okolo 1600zl na rękę. Fajna, lekka praca. Nic trudnego :) można zdobyć doświadczenie :)

odescie

Witajcie, poszukuje wlasnie takie jrpacy jaka opisaywaliscie wcześniej, bardziej chcialbym sie doweidzieć na temat tego jak to teraz tam wygląda? obsługa klienta, wproawwdzanie danych to bardzo ciekawe zajęcia, ciekawe tylko jak dobrze są płatne przez wszystkie te osoby. Mam troszke zal ze tak dlugo czekam na prace .

ooooo

widać nikt tu nie zagląda z pracowników ;-( a ja też zastanawiam się nad tym o co pyta osoba powyzej czyli edra. na stronie mają ogłoszenie że w związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie prowadzą rekrutacje- osoby początkujące Obowiązki:Wprowadzanie danych, Obsluga klienta a dla zawansowanych więcej obowiązków. Warto składac papiery?

Zostaw merytoryczną opinię o ALO Sp. z o.o. - Kobylniki

• Jak się pracuje w ALO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALO Sp. z o.o.?

ALO Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Szamotulska 26
    62-090 Kobylniki