P.R.I. Inkop

Kraków

Opinie o P.R.I. Inkop

ziki 2015-03-28 14:29:26
Ha,ha,ha, w zyciu bym nie podjol jakiejkolwiek pracy w tej firmie,oni mysla ze tylko INKOP jest w Krakowie i dyktuja takie warunki ze szkoda mowic,ostrzegam przed jakim kolwiek zatrudnieniem w tej firmie,przestrzegam rowniez inne firmy przed jakomkolwiek wspolpraca z ta firma,to nie jest dawny INKOP.
mily 2015-05-13 08:16:28
Tak,tak,to wszystko prawda,ja bede sie zwalnial bo juz nie moge patrzec na tych biurowcow(usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy.
niewolnik 2015-05-17 12:10:54
Tak,tak,nie polecam tam pracy, to co sie tam dzieje to nie do opisania, przestrzegam przed jakakolwiek praca i wspolpraca z ta firma.
xxx 2015-05-20 10:06:10
Ha,ha,ha, znowu chca przyjmowac operatorow koparek, wisza na Gumtree juz od roku, nikt tam nie chce pracowac,a jezeli sie zatrudni to na chwile jak zobaczy co sie tam dzieje to odrazu ucieka,nie polecam tam pracy,to masakra ludzie pracuja po kilkanascie godzin dziennie za 8 zl/h,smieszne ale prawdziwe.
siwy 2015-06-25 10:03:26
Nie, to firma bez przyszlosci,nie polecam nawet najwiekrzemu wrogowi,to co sie tam dzieje to ludzkie pojecie przechodzi,konfident na konfidencie,nie mila atmosfera,traktuja ludzi jak newolnikow, wyzyskuja ludzi do pracy poza godzinami a nawet praca w niedziele( mozna to zaobserwowac na trasie do Tarnowa),i nie placa za to tak jak powinni,jeszcze raz nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownik 2015-08-03 13:34:57
A ja sobie chwalę. Zatrudniłem się w Inkopie kilka miesięcy temu. Owszem pracy jest dużo i w delegacji ale wypłata pewna i płacą za każdą przepracowaną godzinę, ponadto płacone są premie (są dwa rodzaje premii) oraz delegacje. Wszystko oficjalnie i z pełnym ubezpieczeniem.
Wcześniej pracowałem w innej małej firmie i gość albo płacił albo nie a umowy nie było tylko obiecywał że będzie.
Nie rozumiem tych wszystkich krytycznych wpisów poniżej, to chyba pisze konkurencja albo jacyś desperaci którym się wydaje że nic nie musza robić a im się wszystko należy
nekany 2015-08-13 09:45:02
Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ta firma to juz w krutce bankrut,a wyzysk ludzi ogromny,jezeli chcesz to idz sprawdzic ale bedziesz zalowal,to nie dawny Inkop jak to ktos kiedys napisal,to cwaniaczki,wyzyskiwacze,sprawdzilem
koparka 2015-08-14 12:37:25
A ty dlaczego już tam nie pracujesz? Zwolniłeś się sam czy może cie wylali za pijaństwo lub złodziejstwo? A teraz ci żal:).
nowy 2015-09-25 16:31:30
Właśnie się załapałem. Obiecują 3-4 tysiase do reki w delegacji. popracuję zobacze jak jest.
pacia 2015-11-10 09:15:56
PraCA wporzadku zarobki tez pracowalem 3 lata temu i zawsze ponad 3tys mialem . Pozdrawiam
hipis 2016-09-26 16:20:49
Ja zacząłem talent pracować w 1994 r . to były początki inkop. Wtedy były tylko 2 brygady i 1 majster . płacił dobrze . mieliśmy płacone od metra . A potem miał więcej prac . więcej majstrow i się dobre skończyło. co tydzień było zaliczkowo były problemy z kasą. pracowałem tam 14 lat i tylko dorobilem się tam długów. Bo nigdy nie płacił. Gdyby nie fuchy które robiliśmy podczas pracy to było by ciężko. Na przyjmował majstrow a oni swoich synkow i rodziny i oni tylko mieli dobrze a pozostali zapierdalali po 14 g a czasami dłużej. nie wiem jak tyle lat tam przepracowalem . NIE POLECAM TEJ FIRMY .This is fuck'n shit
hipis 2016-09-26 16:22:52
hipis 2016-09-27 16:25:14
słuchaj " taniej" . może 2 lata może 3 już nie pamietam to trwało jak dobrze zarabialismy bo Boss płacił dobrze bo mieliśmy płacone od metra i były te wypłaty. A potem się urwało i płacił zaliczkowo . Miał problem z kasą. dopóki tam pracowałem cały czas było zaliczkowo
. I co tu rozumieć? Dzieci ., mieszkanie na utrzymaniu i z czego jak nie płacił i zamiast jakiś podwyżki płac to " jak wam się nie podoba to jest wielu na wasze miejsce " . A człowiek się starał jak mógł nie raz przemęczenie albo w błocie po kolana , przemarzniety i takie było podziękowanie. I co tu jest rozumieć??
feel me 2016-09-27 17:28:45
Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bym się załapał, złwłaszcza, że mam posiadam doświadczenie w branży, a zależy mi na współpracy z nimi teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o P.R.I. Inkop - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.I. Inkop