Opinie o Jorg w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jorg. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jorg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jorg w Wodzisław Śląski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jorg?

była pracownica Nowy wpis

powiem krótko ci co okradają innych powinni siedzieć mam nadzieję że tak będzie, bo proceder trwa nadal cyniczni ,obłudni (usunięte przez administratora)ludzie

Byly pracownik Nowy wpis

Do dnia dzisiejszego nie dostalam wynagrodzenia. Po kontroli pip okazalo sie ze nie mam placonych skladek zus. Kontakt z szefostwem utrudniony lub (jesli uda sie kogos spotkac) bez skutku.

zus Nowy wpis
@Byly pracownik

Zusem się ziomeczku nie przejmuj. pracodawca ma za to przypał. miałem podobną akcje, zadzwoniłem do zusu i jest bez przypału.

Grażynka

@ona po dwóch dniach zrezygnowałaś? z czego to wyniknęło?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jorg? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
kontrahent

Od ponad roku mi również ponad 7000zł nie zapłacili, kłamią w żywe oczy. sprawa idzie do sądu nie odpuszczę i zrobię tak że Pani właścicielka zastanowi się dwa razy zanim zacznie oszukiwać kontrahentów.

wierzyciel
@kontrahent

Najpierw proszę sprawdzić wypłacalność, bo szkoda kosztów sądowych i na prawników. Komornik może niczego nie ściągnąć :( Tu by chyba trzeba sprawę karną, za oszustwo, lub brak zgłoszenia upadłości spółki, w odpowiednim terminie.

ręceopadają
@kontrahent

Witam, firma Jorg to jeden wielki przekręt. Faktury niezapłacone od 2017 roku na łączną sumę ponad 30 tys. Sprawa na etapie komorniczym, do dnia dzisiejszego żadnej wpłaty.

Robotrans

Złodziejska firma, od ponad roku mam niezapłacone faktury za transport na ponad 6000 zł.

Olcia

Jak się tam pracuje jak z wypłatami?

Ona

To jest okropny zakład. Byłam tam dwa dni. I więcej nie pójdę, (usunięte przez administratora) i przy okazji możesz się zatruć....... katastrofa!¡!!! Jak najdalej od tej pseudo produkcji

????
@Ona

Te opinie są bez komentarza wszystkim je wystawiającym życzę powodzenia na wszystkich płaszczyznach życia portal służy w dużej mierze do hejtowania i wylewania agresji

@????

To nie jest hejt tylko opinia człowieka który widział pracę w tym zakładzie od " kuchni". A powodzenie w życiu się napewno tym ludziom przyda.

iwona
@Ona

a ja tam złozyłam cv i w tym tygodniu mają mi dzwonić jak uruchomią 3 zmiane i teraz mam dylemat co robić.

Zastanów się dwa razy

były
@iwona

Zastanów się trzy razy, a jeszcze lepiej nie odbieraj telefonu!

@????

Przydałoby się faktycznie więcej pozytywnych opinii na temat firm. Niestety, wielu pracowników zagląda tutaj dopiero wtedy, kiedy coś zaczyna między nimi a pracodawcą zgrzytać i pojawiają się problemy. Ale to leży już po stronie użytkowników, większość osób, które tutaj zaglądają gdzieś pracuje lub pracowało, nie wierzę w to, że w każdym miejscu pracy były tylko negatywne aspekty. Dlatego im więcej osób będzie tutaj zaglądać także, żeby wstawić pozytywną, lub chociażby neutralną opinię, tym bardziej dyskusje tutaj będą wyważone i pokazujące firmy z różnych perspektyw.

@Dominika

Nie można dać dobrej opinii jeśli jest źle. Ja tam byłam jeden dzień. Gdy byłam na Interview pani szefowa przedstawiła inne warunki pracy i zasady niż w pierwszy dzień pracy . Nie można okłamywać ludzi, traktować jak bandę przygłupów i nie stworzyć godnych ,bezpiecznych warunków pracy. Tam poprostu jest niebezpiecznie......

raczej bym zrezygnował

@Ona

Rozumiem, że chodzi Ci o zapach parafiny? Czy dostawaliście tam jakieś zabezpieczenie np. w postaci maseczek? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w Jorgu?

@Dominika

Nie o zapach parafiny tylko stoisz na hali gdzie jest też maszyna do lakierowania zniczy i wdychasz ten lakier. A maseczki???? BRAK!!!!

Czy Jorg organizuje staże dla studentów?

Matix były pracownik

raczej nie i nieliczył bym na to ,,,mnie po miesiącu wywalili

Dominika

Jak obecnie pracuje się w firmie Jorg? Czy pracownicy chcieliby powiedzieć może coś na temat aktualnej kondycji firmy? Wcześniej pojawiały się na forum niepokojące głosy o zaleganiu z płatnościami - jak ten użytkownika @unikajmy dziadów. Czy ta sytuacja już uległa rozwiązaniu?

unikajmy dziadów
@Dominika

Na obecną chwilę nic się nie zmieniło, dalej czekam na pieniądze a kolejne bezzasadne odwołania przesunęły sprawy do roku 2019, ale pocieszył mnie prawnik, że to już ostatni etap i możliwości prawne przesuwania terminów zapłat już się JORGowi skończyły, przygotowując się do egzekucji moich należności proszę o pomoc, potrzebuję poznać majątek firmy, żeby docelowo się na nim zabezpieczyć, jeżeli ktoś może pomóc wskazać gdzie firma prowadzi rachunki bankowe, jakie ma nieruchomości i ruchomości, do jakich kontrahentów wysyła swoje towary to byłbym wdzięczny za informację podaję nr tel 667559779

Roma
@unikajmy dziadów

Tak, fajnie ale w egzekucji - kolejka!!!

Dominik

Niepokojące są te informacje, liczyłem szukać tu pracy ale ...!

były
@Dominik

uciekaj jak najdalej!

Dominika

@unikajmy dziadów, daj koniecznie znać na forum, gdy uda Ci się odzyskać zaległości! Trzymam kciuki za szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy. Czy wobec kogoś z Was, obecnych tutaj na forum, firma również ma jakieś zaległości/nierozwiązane sprawy? Może jest szansa na jakieś dogadanie się.

unikajmy dziadów

Witam, tak merytorycznie to firma JORG zalega mi już ponad rok z płatnościami, sprawy w sądzie są przeciągane z wykorzystaniem możliwości prawnych, obecnie już powoli dobiegają końca mam nadzieję, praktyki stosowane przez firmę mocno wstrząsnęły płynnością mojej firmy w tym okresie, poniosłem spore wydatki a należności nie widzę już ponad rok. Odradzam współpracę jak już to na zasadzie przedpłaty.

Dominika

@Heniek43, forum poświęcone Jorg jako pracodawcy nie służy do pozostawiania tego typu wpisów, które są obraźliwe i naruszają dobre imię firmy. Musisz mieć świadomość tego, że administrator forum może podjąć w tej sytuacji decyzję o archiwizacji takich wpisów. W związku z tym proszę Cię o zamieszczanie tylko merytorycznych i rzetelnych opinii dotyczących zatrudnienia w Jorg.

Heniek43

Czy w firmie Jorg praktykują sodomię?

Dominika

@anonymous, proszę Cię o uzasadnienie swojej opinii o Jorg. Co powoduje, że masz akurat takie zdanie na temat tego pracodawcy? W związku z tym, zachęcam Cię do przedstawieni swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tą firmą. Będzie ono ciekawe i interesujące dla osób, które chciałyby uzyskać jak najwięcej informacji o tej firmie przed złożeniem CV do niej.

Dominika

@Mira, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Jorg w Wodzisławiu Śląskim. Pracujesz lub jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? @była pracownica, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Ja, przez 5 lat wiele mogło się zmienić w firmie. Pracowałeś w Jorg? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy?

@Dominika

Jedna szczera rada, trzymajcie się z daleka, dostawcy, klienci, pracownicy!!!!

Mira

Gdyby prawdą było to co piszecie to forum by wrzało od negatywnych opinii.

była pracownica
@Mira

ta firma a właściwe to szefowa i jej dzieciaki, to dno!

@Mira

Poczytaj sobie dla odmiany stare opinie ,sprzed 5 lat

robol

doradzam jedno, trzymaj się od nich z daleka - jak najdalej!

@robol

Potwierdzam

Odra Wodzisław

Banda (usunięte przez administratora). Nikt z nimi nie chce wspołpracowac. Kłamią na każdym kroku. Podobno maja kilka spraw sądowych bo nie płaca dostawca za surowce.

Zostaw merytoryczną opinię o Jorg - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Jorg?

Zobacz opinie na temat firmy Jorg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jorg
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.

Jorg